TORTURA LESZNO 2021
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2021-09-12
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 427
Wystartowało : 366
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 363
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Czas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1CHAJA Radosław 33OBORNIKI ŚLĄSKIEM-Open8M 800:00:0000:26:07.7500:26:07.75 5:1311,5
2ŁUCZAK Ariel 163WERNER KENKEL SPORT TEAMBUKÓWIEC GÓRNYM-Open23M 23WERNER KENKEL SPORT TEAM00:00:0000:29:02.7500:29:02.75+00:02:555:4810,3
3SOLARSKI Błażej 290DOBIEŻYNM-Open26M 2600:00:0000:29:39.7500:29:39.75+00:03:325:5510,1
4BINIASZ Damian 17GOSTYŃM-Open30M 3000:00:0000:29:57.8000:29:57.80+00:03:505:5910,0
5KOWALSKI Mariusz 137OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-Open32M 32OCR TEAM Zielona Góra00:00:0000:30:15.7000:30:15.70+00:04:076:039,9
6RATAJSZCZAK Dominik 262SEPIENKOM-Open34M 3400:00:0000:30:42.1000:30:42.10+00:04:346:089,8
7RATAJCZAK Małgorzata 257OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK-Open4K 4OCR TEAM Zielona Góra00:00:0000:34:49.5500:34:49.55+00:08:416:578,6
8KRZESINSKA Katarzyna 144OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK-Open5K 5OCR TEAM Zielona Góra00:00:0000:35:36.4500:35:36.45+00:09:287:078,4
9SYDORCZYK Magdalena 297ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAK-Open6K 600:00:0000:37:03.2500:37:03.25+00:10:557:248,1
10NOWAK Maciej 214PONIECM-Open86M 8600:00:0000:37:07.4500:37:07.45+00:10:597:258,1
11PRZYBYLSKA Ewelina 249ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAK-Open7K 700:00:0000:37:12.7000:37:12.70+00:11:047:268,1
12KRZESIŃSKI Damian 145OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-Open88M 88OCR TEAM Zielona Góra00:00:0000:37:26.4000:37:26.40+00:11:187:298,0
13ANDRZEJEWSKI Robert 4LEŚNE SKOCZKIJAROCINM-Open100M 100Leśne skoczki00:00:0000:38:34.8500:38:34.85+00:12:277:427,8
14DROBYSZ Sławomir 47OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-Open114M 114OCR TEAM Zielona Góra00:00:0000:39:34.4000:39:34.40+00:13:267:547,6
15MRÓZ Katarzyna 205OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK-Open14K 14OCR TEAM Zielona Góra00:00:0000:39:34.5000:39:34.50+00:13:267:547,6
16PACHOŁEK Julia 228WYSOKAK-Open19K 1900:00:0000:43:44.7000:43:44.70+00:17:368:446,9
17TADYSZAK Piotr 313PACHARZYNKIPOZNAŃM-Open153M 15300:00:0000:44:35.4500:44:35.45+00:18:278:556,7
18BUDZYŃSKI Łukasz 32PACHARZYNKIGNIEZNOM-Open154M 15400:00:0000:44:35.5500:44:35.55+00:18:278:556,7
19HENICZ Radosław 77ONI TEŻ SPOCENILUBOŃM-Open157M 157ONI TEŻ SPOCENI00:00:0000:44:44.0500:44:44.05+00:18:368:566,7
20WOŚKO Katarzyna 351ONI TEŻ SPOCENIZBĄSZYNEKK-Open21K 21ONI TEŻ SPOCENI00:00:0000:44:44.3500:44:44.35+00:18:368:566,7
21PIECHOTA Adam 239TRANSFORMERSLESZNOM-Open159M 159Team Transformers00:00:0000:45:05.7500:45:05.75+00:18:589:016,7
22SITARZ Mateusz 279WSCHOWAM-Open161M 16100:00:0000:45:22.9500:45:22.95+00:19:159:046,6
23SYS Ewa 298SIEDLNICAK-Open38K 3800:00:0000:48:06.9000:48:06.90+00:21:599:376,2
24MAKOWSKI Mariusz 177MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEM-Open183M 18300:00:0000:48:12.1000:48:12.10+00:22:049:386,2
25JANKOWIAK Tomasz 82GOSTYŃM-Open190M 19000:00:0000:49:59.3500:49:59.35+00:23:519:596,0
26KAŹMIERCZAK Marta 105KARGOWAK-Open51K 51ONI TEŻ SPOCENI00:00:0000:54:11.6500:54:11.65+00:28:0310:505,5
27STACH Sara 291ZBĄSZYŃK-Open52K 5200:00:0000:54:18.4500:54:18.45+00:28:1010:515,5
28KLIEMANN Dorota 338ZBĄSZYŃK-Open54K 54ONI TEŻ SPOCENI00:00:0000:54:47.3500:54:47.35+00:28:3910:575,5
29WAWRZYŃSKA Emilia 331ONI TEŻ SPOCENIZBĄSZYŃK-Open55K 55Oni też spoceni00:00:0000:54:49.5000:54:49.50+00:28:4110:575,5
30WAWRZYŃSKI Maciej 333ONI TEŻ SPOCENIZBĄSZYŃM-Open223M 223Oni też spoceni00:00:0000:54:51.8000:54:51.80+00:28:4410:585,5
31NOWOTNIK Wojciech 220ZBĄSZYŃM-Open224M 22400:00:0000:55:01.4000:55:01.40+00:28:5311:005,5
32KAŹMIERCZAK Remigiusz 104KARGOWAM-Open226M 226ONI TEŻ SPOCENI00:00:0000:55:35.7000:55:35.70+00:29:2711:075,4
33ODROBNY Paweł 223ONI TEŻ SPOCENICHOBIENICEM-Open227M 227ONI TEŻ SPOCENI00:00:0000:55:40.6500:55:40.65+00:29:3211:085,4
34ODROBNA Iza 222ONI TEŻ SPOCENICHOBIENICEK-Open65K 65ONI TEŻ SPOCENI00:00:0000:56:10.0000:56:10.00+00:30:0211:145,3
35PERA Ewa 236LESZNOK-Open66K 66Leśne skoczki00:00:0000:56:59.0000:56:59.00+00:30:5111:235,3
36HENSEL Michał 78LESZNOM-Open232M 232Leśne skoczki00:00:0000:57:05.6000:57:05.60+00:30:5711:255,3
37MACIEJEWSKI Marcin 168LEŚNE SKOCZKILESZNOM-Open234M 234Leśne skoczki00:00:0000:57:37.6000:57:37.60+00:31:2911:315,2
38KORONA Paweł 132DĄBCZEM-Open235M 235Leśne skoczki00:00:0000:58:08.2500:58:08.25+00:32:0011:375,2
39PACYNA Marcin 229SULĘCINM-Open257M 25700:00:0001:09:30.9001:09:30.90+00:43:2313:544,3
Znaleziono 39 wynik(ów)