TORTURA LESZNO 2021
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2021-09-12
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 427
Wystartowało : 366
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 363
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Czas startu
   
1PIECHOTA Adam 239TRANSFORMERSLESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
2SITARZ Mateusz 279WSCHOWAM-Open00:00:00
3KAŹMIERCZAK Remigiusz 104KARGOWAM-OpenONI TEŻ SPOCENI00:00:00
4PRZYBYLSKA Ewelina 249ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAK-Open00:00:00
5SYDORCZYK Magdalena 297ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAK-Open00:00:00
6RATAJSZCZAK Dominik 262SEPIENKOM-Open00:00:00
7ŁUCZAK Ariel 163WERNER KENKEL SPORT TEAMBUKÓWIEC GÓRNYM-OpenWERNER KENKEL SPORT TEAM00:00:00
8BINIASZ Damian 17GOSTYŃM-Open00:00:00
9DROBYSZ Sławomir 47OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-OpenOCR TEAM Zielona Góra00:00:00
10HENSEL Michał 78LESZNOM-OpenLeśne skoczki00:00:00
11KORONA Paweł 132DĄBCZEM-OpenLeśne skoczki00:00:00
12HENICZ Radosław 77ONI TEŻ SPOCENILUBOŃM-OpenONI TEŻ SPOCENI00:00:00
13RATAJCZAK Małgorzata 257OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK-OpenOCR TEAM Zielona Góra00:00:00
14TADYSZAK Piotr 313PACHARZYNKIPOZNAŃM-Open00:00:00
15KRZESIŃSKI Damian 145OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-OpenOCR TEAM Zielona Góra00:00:00
16KAŹMIERCZAK Marta 105KARGOWAK-OpenONI TEŻ SPOCENI00:00:00
17PACYNA Marcin 229SULĘCINM-Open00:00:00
18STACH Sara 291ZBĄSZYŃK-Open00:00:00
19JANKOWIAK Tomasz 82GOSTYŃM-Open00:00:00
20MAKOWSKI Mariusz 177MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEM-Open00:00:00
21KOWALSKI Mariusz 137OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-OpenOCR TEAM Zielona Góra00:00:00
22NOWOTNIK Wojciech 220ZBĄSZYŃM-Open00:00:00
23KLIEMANN Dorota 338ZBĄSZYŃK-OpenONI TEŻ SPOCENI00:00:00
24WOŚKO Katarzyna 351ONI TEŻ SPOCENIZBĄSZYNEKK-OpenONI TEŻ SPOCENI00:00:00
25WAWRZYŃSKA Emilia 331ONI TEŻ SPOCENIZBĄSZYŃK-OpenOni też spoceni00:00:00
26KRZESINSKA Katarzyna 144OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK-OpenOCR TEAM Zielona Góra00:00:00
27PACHOŁEK Julia 228WYSOKAK-Open00:00:00
28NOWAK Maciej 214PONIECM-Open00:00:00
29CHAJA Radosław 33OBORNIKI ŚLĄSKIEM-Open00:00:00
30SOLARSKI Błażej 290DOBIEŻYNM-Open00:00:00
31ANDRZEJEWSKI Robert 4LEŚNE SKOCZKIJAROCINM-OpenLeśne skoczki00:00:00
32BUDZYŃSKI Łukasz 32PACHARZYNKIGNIEZNOM-Open00:00:00
33ODROBNY Paweł 223ONI TEŻ SPOCENICHOBIENICEM-OpenONI TEŻ SPOCENI00:00:00
34SYS Ewa 298SIEDLNICAK-Open00:00:00
35ODROBNA Iza 222ONI TEŻ SPOCENICHOBIENICEK-OpenONI TEŻ SPOCENI00:00:00
36WAWRZYŃSKI Maciej 333ONI TEŻ SPOCENIZBĄSZYŃM-OpenOni też spoceni00:00:00
37MACIEJEWSKI Marcin 168LEŚNE SKOCZKILESZNOM-OpenLeśne skoczki00:00:00
38MRÓZ Katarzyna 205OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK-OpenOCR TEAM Zielona Góra00:00:00
39PERA Ewa 236LESZNOK-OpenLeśne skoczki00:00:00
Znaleziono 39 wynik(ów)