TORTURA LESZNO 2021
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2021-09-12
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 427
Wystartowało : 366
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 363
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Czas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WOJTYSZYN Wojciech 420EX TEAMNAMYSŁÓWM-Open1M 1Ex Team00:00:0000:21:49.2500:21:49.25 4:2113,8
2WÓJCIK Adam 421EX TEAMCHOCZNIAM-Open2M 2Ex Team00:00:0000:22:51.7500:22:51.75+00:01:024:3413,1
3KOŁOSZUK Marcin 1224 PUŁK PRZECIWLOTNICZYLESZNOM-Open3M 300:00:0000:23:46.6000:23:46.60+00:01:574:4512,6
4BOŃCZEK Michał 23LESZNOM-Open10M 1000:00:0000:26:36.7500:26:36.75+00:04:475:1911,3
5DZIUBAŁKA Adrian 52GYM MŁYNKUNOWOM-Open16M 16Gym Młyn00:00:0000:27:49.1500:27:49.15+00:05:595:3310,8
6KOTARSKI Sebastian 133ZG RUDNAGÓRAM-Open18M 1800:00:0000:28:00.0500:28:00.05+00:06:105:3610,7
7MAJCHRZAK Andrzej 174DRUŻYNA "WU"PIASKIM-Open20M 20DRUŻYNA "WU"00:00:0000:28:15.3500:28:15.35+00:06:265:3910,6
8JARÓŻEK Dominik 86MUKS SZOK BOJANOWOBOJANOWOM-Open22M 2200:00:0000:28:59.0500:28:59.05+00:07:095:4710,4
9GAŁĄZKA Angelika 6512 WBOTPOZNANK-Open2K 200:00:0000:31:32.9500:31:32.95+00:09:436:189,5
10DZIUBAŁKA Mateusz 53ĢYM MŁYNKUNOWOM-Open42M 42Gym Młyn00:00:0000:31:48.4500:31:48.45+00:09:596:219,4
11WALEŃSKI Michał 325DRUŻYNA "WU"PIASKIM-Open43M 43DRUŻYNA "WU"00:00:0000:31:55.0000:31:55.00+00:10:056:239,4
12NOWAK Jakub 218BIELAWYM-Open47M 4700:00:0000:32:36.6500:32:36.65+00:10:476:319,2
13MACIOSZCZYK Łukasz 169CSWLPOZNAŃM-Open52M 5200:00:0000:33:03.9500:33:03.95+00:11:146:369,1
14GIEZEK Dominik 324DRUŻYNA 'WU'LESZNOM-Open60M 60DRUŻYNA "WU"00:00:0000:33:53.5000:33:53.50+00:12:046:468,9
15SAJNÓG Leszek 272LIPNOM-Open61M 6100:00:0000:33:54.7500:33:54.75+00:12:056:468,8
16BACHORSKI Sławomir 8SŁAWAM-Open68M 6800:00:0000:34:22.3000:34:22.30+00:12:336:528,7
17ZYGMANOWSKI Piotr 364ŚWIĘCIECHOWAM-Open72M 7200:00:0000:34:54.6000:34:54.60+00:13:056:588,6
18MAJCHRZAK Jakub 175DRUŻYNA "WU"PIASKIM-Open76M 76DRUŻYNA "WU"00:00:0000:35:53.9500:35:53.95+00:14:047:108,4
19BŁASZCZYK Adam 19GYM MŁYNJAROCINM-Open82M 8200:00:0000:36:34.7500:36:34.75+00:14:457:188,2
20RATAJCZAK Robert 256LESZNOM-Open84M 8400:00:0000:36:47.5500:36:47.55+00:14:587:218,2
21FLIGER Łukasz 57WŁOSZAKOWICEM-Open87M 8700:00:0000:37:12.6000:37:12.60+00:15:237:268,1
22BROCKI Remigiusz 27LESZNOM-Open93M 9300:00:0000:37:45.9000:37:45.90+00:15:567:337,9
23RATAJCZAK Honorata 261GYM MŁYNGOSTYŃK-Open11K 1100:00:0000:39:06.7000:39:06.70+00:17:177:497,7
24MAŃCZAK Joanna 180GYM MŁYNGOSTYŃK-Open12K 12Gym Młyn00:00:0000:39:20.0000:39:20.00+00:17:307:527,6
25MAJCHRZAK Agnieszka 173DRUŻYNA "WU"PIASKIK-Open13K 13DRUŻYNA "WU"00:00:0000:39:22.1500:39:22.15+00:17:327:527,6
26KLEJEWSKI Przemysław 117KÓRNIKM-Open112M 11200:00:0000:39:31.9500:39:31.95+00:17:427:547,6
27TOMCZYK Radosław 317DĄBCZEM-Open116M 11600:00:0000:39:46.6500:39:46.65+00:17:577:577,5
28RYBARCZYK Jakub 268GYM MŁYNGOSTYŃM-Open119M 119Gym Młyn00:00:0000:39:59.0500:39:59.05+00:18:097:597,5
29PITROWSKI Jerzy 241SPARTA SŁAWASŁAWAM-Open122M 12200:00:0000:40:39.9500:40:39.95+00:18:508:077,4
30SMOROWIŃSKI Dawid 284POWERGYMGOŁANICEM-Open133M 13300:00:0000:41:31.9500:41:31.95+00:19:428:187,2
31CHYŁA Tomasz 36LESZNOM-Open135M 13500:00:0000:41:39.5500:41:39.55+00:19:508:197,2
32CHYŁA Piotr 35LESZNOM-Open136M 13600:00:0000:41:39.6000:41:39.60+00:19:508:197,2
33ŚLĘZAK Mikołaj 309PAWŁOWICEM-Open138M 13800:00:0000:41:45.5500:41:45.55+00:19:568:217,2
34SMOROWIŃSKI Sebastian 285POWERGYMGOŁANICEM-Open141M 14100:00:0000:42:05.0000:42:05.00+00:20:158:257,1
35LASIK Bartłomiej 158LESZNOM-Open143M 14300:00:0000:43:01.2500:43:01.25+00:21:128:367,0
36DERLATKO Marek 41GOLINA WIELKAM-Open144M 14400:00:0000:43:01.3500:43:01.35+00:21:128:367,0
36MILCZAREK Marek 201LESZNOM-Open144M 14400:00:0000:43:01.3500:43:01.35+00:21:128:367,0
38KULCZAK Paweł 147BRODOWOM-Open156M 15600:00:0000:44:43.8500:44:43.85+00:22:548:566,7
39SOBECKA Hanna 286GYM MŁYNKROBIAK-Open22K 22Gym Młyn00:00:0000:45:12.8500:45:12.85+00:23:239:026,6
40KASIŃSKI Marcin 422SWG GOSTYŃGOSTYŃM-Open160M 16000:00:0000:45:16.3500:45:16.35+00:23:279:036,6
41WOJTKOWIAK Rafał 343LESZNOM-Open162M 162Team Transformers00:00:0000:45:30.5500:45:30.55+00:23:419:066,6
42SZYMAŃSKA Julia 306GYM MŁYNPIASKIK-Open23K 23Gym Młyn00:00:0000:45:47.1000:45:47.10+00:23:579:096,6
43SZAFRANIAK Maciej 299GOSTYŃM-Open165M 16500:00:0000:46:11.4000:46:11.40+00:24:229:146,5
44PŁÓCIENNIK Katarzyna 242GYM MŁYNGOSTYŃK-Open27K 27Gym Młyn00:00:0000:46:13.6500:46:13.65+00:24:249:146,5
45WIESZCZECZYŃSKI Paweł 334RYDZYNAM-Open173M 17300:00:0000:46:43.3500:46:43.35+00:24:549:206,4
46PUDLISZEWSKA Katarzyna 252LESZNOK-Open30K 3000:00:0000:47:09.2000:47:09.20+00:25:199:256,4
47SINIECKI Krzysztof 277SPAWACZEKRZEMIENIEWOM-Open175M 17500:00:0000:47:27.9500:47:27.95+00:25:389:296,3
48GRUSZKA Arek 74LESZNOM-Open192M 19200:00:0000:50:02.3500:50:02.35+00:28:1310:006,0
49ROSIK Jagoda 266OSIECZNAK-Open41K 4100:00:0000:50:02.4500:50:02.45+00:28:1310:006,0
50ELMINOWSKI Tomasz 54LESZNOM-Open193M 19300:00:0000:50:03.7000:50:03.70+00:28:1410:006,0
51WALENCIAK Krzysztof 400OSIECZNAM-Open194M 19400:00:0000:50:05.5000:50:05.50+00:28:1610:016,0
52KOCZOROWSKI Filip 408TRANSFORMERSŚWIĘCIECHOWAM-Open195M 19500:00:0000:50:09.5000:50:09.50+00:28:2010:016,0
53BARTLEWICZ Łukasz 11STALLASLESZNOM-Open197M 19700:00:0000:50:16.2000:50:16.20+00:28:2610:036,0
54NGUYEN VAN Sandra 379NEWLIFEGYMSŁAWĘCICELIPNOK-Open43K 43Team Transformers00:00:0000:50:47.9000:50:47.90+00:28:5810:095,9
55SZYMANEK Tomasz 304JAROCINM-Open205M 20500:00:0000:51:06.9500:51:06.95+00:29:1710:135,9
56MATUSZEWSKI Łukasz 189LESZNOM-Open206M 20600:00:0000:51:23.8500:51:23.85+00:29:3410:165,8
57KOŁCZ Mariusz 121LESZNOM-Open211M 211Team Transformers00:00:0000:52:08.1500:52:08.15+00:30:1810:255,8
58CYPRYAN Krzysztof 38GYM MŁYNGOSTYŃM-Open217M 217Gym Młyn00:00:0000:52:27.5500:52:27.55+00:30:3810:295,7
59BINIASZ Weronika 18GOSTYŃK-Open47K 4700:00:0000:52:43.6000:52:43.60+00:30:5410:325,7
60LEŚNIEWICZ Piotr 160LESZNOM-Open264M 264Team Transformers00:00:00   
Znaleziono 60 wynik(ów)