TORTURA LESZNO 2021
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2021-09-12
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 427
Wystartowało : 366
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 363
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Czas startu
   
1DERLATKO Marek 41GOLINA WIELKAM-Open00:00:00
2WÓJCIK Adam 421EX TEAMCHOCZNIAM-OpenEx Team00:00:00
3CYPRYAN Krzysztof 38GYM MŁYNGOSTYŃM-OpenGym Młyn00:00:00
4LEŚNIEWICZ Piotr 160LESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
5BROCKI Remigiusz 27LESZNOM-Open00:00:00
6GIEZEK Dominik 324DRUŻYNA 'WU'LESZNOM-OpenDRUŻYNA "WU"00:00:00
7RYBARCZYK Jakub 268GYM MŁYNGOSTYŃM-OpenGym Młyn00:00:00
8RATAJCZAK Honorata 261GYM MŁYNGOSTYŃK-Open00:00:00
9PŁÓCIENNIK Katarzyna 242GYM MŁYNGOSTYŃK-OpenGym Młyn00:00:00
10WALEŃSKI Michał 325DRUŻYNA "WU"PIASKIM-OpenDRUŻYNA "WU"00:00:00
11MAJCHRZAK Andrzej 174DRUŻYNA "WU"PIASKIM-OpenDRUŻYNA "WU"00:00:00
12WOJTYSZYN Wojciech 420EX TEAMNAMYSŁÓWM-OpenEx Team00:00:00
13KOCZOROWSKI Filip 408TRANSFORMERSŚWIĘCIECHOWAM-Open00:00:00
14JARÓŻEK Dominik 86MUKS SZOK BOJANOWOBOJANOWOM-Open00:00:00
15FLIGER Łukasz 57WŁOSZAKOWICEM-Open00:00:00
16DZIUBAŁKA Adrian 52GYM MŁYNKUNOWOM-OpenGym Młyn00:00:00
17CHYŁA Tomasz 36LESZNOM-Open00:00:00
18BACHORSKI Sławomir 8SŁAWAM-Open00:00:00
19SINIECKI Krzysztof 277SPAWACZEKRZEMIENIEWOM-Open00:00:00
20BINIASZ Weronika 18GOSTYŃK-Open00:00:00
21SMOROWIŃSKI Sebastian 285POWERGYMGOŁANICEM-Open00:00:00
22MAJCHRZAK Jakub 175DRUŻYNA "WU"PIASKIM-OpenDRUŻYNA "WU"00:00:00
23KASIŃSKI Marcin 422SWG GOSTYŃGOSTYŃM-Open00:00:00
24GAŁĄZKA Angelika 6512 WBOTPOZNANK-Open00:00:00
25MAJCHRZAK Agnieszka 173DRUŻYNA "WU"PIASKIK-OpenDRUŻYNA "WU"00:00:00
26TOMCZYK Radosław 317DĄBCZEM-Open00:00:00
27ELMINOWSKI Tomasz 54LESZNOM-Open00:00:00
28NOWAK Jakub 218BIELAWYM-Open00:00:00
29ŚLĘZAK Mikołaj 309PAWŁOWICEM-Open00:00:00
30KOTARSKI Sebastian 133ZG RUDNAGÓRAM-Open00:00:00
31SZAFRANIAK Maciej 299GOSTYŃM-Open00:00:00
32LASIK Bartłomiej 158LESZNOM-Open00:00:00
33CHYŁA Piotr 35LESZNOM-Open00:00:00
34ZYGMANOWSKI Piotr 364ŚWIĘCIECHOWAM-Open00:00:00
35WALENCIAK Krzysztof 400OSIECZNAM-Open00:00:00
36SZYMANEK Tomasz 304JAROCINM-Open00:00:00
37MILCZAREK Marek 201LESZNOM-Open00:00:00
38SMOROWIŃSKI Dawid 284POWERGYMGOŁANICEM-Open00:00:00
39BOŃCZEK Michał 23LESZNOM-Open00:00:00
40ROSIK Jagoda 266OSIECZNAK-Open00:00:00
41WIESZCZECZYŃSKI Paweł 334RYDZYNAM-Open00:00:00
42PUDLISZEWSKA Katarzyna 252LESZNOK-Open00:00:00
43WOJTKOWIAK Rafał 343LESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
44MACIOSZCZYK Łukasz 169CSWLPOZNAŃM-Open00:00:00
45SAJNÓG Leszek 272LIPNOM-Open00:00:00
46KLEJEWSKI Przemysław 117KÓRNIKM-Open00:00:00
47KOŁOSZUK Marcin 1224 PUŁK PRZECIWLOTNICZYLESZNOM-Open00:00:00
48MATUSZEWSKI Łukasz 189LESZNOM-Open00:00:00
49BŁASZCZYK Adam 19GYM MŁYNJAROCINM-Open00:00:00
50SOBECKA Hanna 286GYM MŁYNKROBIAK-OpenGym Młyn00:00:00
51SZYMAŃSKA Julia 306GYM MŁYNPIASKIK-OpenGym Młyn00:00:00
52KULCZAK Paweł 147BRODOWOM-Open00:00:00
53DZIUBAŁKA Mateusz 53ĢYM MŁYNKUNOWOM-OpenGym Młyn00:00:00
54PITROWSKI Jerzy 241SPARTA SŁAWASŁAWAM-Open00:00:00
55BARTLEWICZ Łukasz 11STALLASLESZNOM-Open00:00:00
56MAŃCZAK Joanna 180GYM MŁYNGOSTYŃK-OpenGym Młyn00:00:00
57KOŁCZ Mariusz 121LESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
58NGUYEN VAN Sandra 379NEWLIFEGYMSŁAWĘCICELIPNOK-OpenTeam Transformers00:00:00
59RATAJCZAK Robert 256LESZNOM-Open00:00:00
60GRUSZKA Arek 74LESZNOM-Open00:00:00
Znaleziono 60 wynik(ów)