TORTURA LESZNO 2021
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2021-09-12
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 427
Wystartowało : 366
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 363
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Czas startu
   
1KWITA Dawid 156TDLESZNOM-Open00:00:00
2BOROWIEC Joanna 25KRZEMIENIEWOK-Open00:00:00
3KUŚNIEREK Joanna 150BIRRT, TD, FSWORYDZYNAK-OpenTeam Transformers00:00:00
4OKULSKI Przemysław 224BIRRT, TD, FSWODĄBRÓWKAM-Open00:00:00
5ANTONICKI Łukasz 6BIRRT, TD, FSWOWRONINIECM-Open00:00:00
6KWITA Karolina 155TDLESZNOK-Open00:00:00
7KACZMAREK Ewelina 433TDSTRZYŻEWICEK-Open00:00:00
8GURDAK Dajana 76BIRRT¸ TD¸ FSWOGOŁASZYNK-Open00:00:00
9RATAJCZAK Mateusz 259TDLESZNOM-Open00:00:00
10MARZĘTA Mateusz 186ORLA KORZEŃSKOŻMIGRÓDM-OpenOrla Korzeńsko00:00:00
11DWORCZAK Tomasz 51TDLESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
12KONIECZNY Mateusz 129BIRRT, TD, FSWOOSIECZNAM-Open00:00:00
13KÓZKA Szymon 139BIRRT¸ TD¸ FSWORYDZYNAM-Open00:00:00
14FABICH Weronika 55BIRRT, TD, FSWOGARZYNK-Open00:00:00
15WOJCIECHOWSKA Agnieszka 339BIRRT, FSWO, TDBOJANOWOK-Open00:00:00
16GAJECKI Daniel 63BIRRT, FSWO, TDBOJANOWOM-Open00:00:00
17MARCINIAK Natalia 183BIRRT, TD, FSWOKRZYWIŃK-Open00:00:00
18CZYŻEWSKI Wojciech 39BIRRT, TD, FSWOLESZNOM-Open00:00:00
19MARCINIAK Marcin 184BIRRT, TD, FSWOKRZYWIŃM-Open00:00:00
20KUŚNIEREK Marcel 151BIRRT, TD, FSWODĄBCZEM-Open00:00:00
21SICIAK Łukasz 274ORLA KORZEŃSKOŻMIGRÓDM-OpenOrla Korzeńsko00:00:00
22MACIEJEWSKA Dagmara 167OSIECZNAK-Open00:00:00
23PAWŁOWSKI Krzysztof 233BIRRT¸ TD¸ FSWOOSIECZNAM-Open00:00:00
24MACHI Łukasz 165ORLA KORZEŃSKOŻMIGRÓDM-OpenOrla Korzeńsko00:00:00
25MATUSZEWSKA Aleksandra 188BIRRT, FSWO, TDLESZNOK-Open00:00:00
26KONIECZNA Wiktoria 125BIRRT, TD, FSWOOSIECZNAK-Open00:00:00
27KONIECZNA Anna 124BIRRT, TD, FSWOOSIECZNAK-Open00:00:00
28KUPS Oktawian 148DIRTY SPARROWSSZAMOTUŁYM-OpenDirty Sparrows00:00:00
29WOJTYCZKA Przemysław 347BIRRT¸ TD¸ FSWOGOŁASZYNM-Open00:00:00
30GALON Maciej 64TDLESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
31LANDZWOJCZAK Dariusz 157BIRRT, TD, FSWOKRZYWIŃM-Open00:00:00
32RACHMAJDA Mikołaj 255BIRRT, TD, FSWOGRODZISKOM-Open00:00:00
33KONIECZNY Paweł 128BIRRT, TD, FSWOOSIECZNAM-Open00:00:00
34PODGÓRSKI Paweł 243BIRRT, TD, FSWOPLEWISKAM-Open00:00:00
Znaleziono 34 wynik(ów)