TORTURA LESZNO 2021
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2021-09-12
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 427
Wystartowało : 366
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 363
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Czas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SIEKIERSKI Paweł 275DIRTY SPARROWSPOZNAŃM-Open6M 6Dirty Sparrows00:00:0000:25:40.0000:25:40.00 5:0811,7
2KOWALSKA Natalia 135BIEGUN OCR TEAMGDYNIAK-Open1K 100:00:0000:30:58.1000:30:58.10+00:05:186:119,7
3MIELCAREK Konrad 195DIRTY SPARROWSPTASZKOWOM-Open45M 45Dirty Sparrows00:00:0000:32:09.6000:32:09.60+00:06:296:259,3
4ŚMIGLAK Łukasz 311DIRTY SPARROWSSZAMOTUŁYM-Open55M 55Dirty Sparrows00:00:0000:33:18.6000:33:18.60+00:07:386:399,0
5ZIOŁO Krzysztof 362DIRTY SPARROWSTARNOWO PODGÓRNEM-Open67M 67Dirty Sparrows00:00:0000:34:19.7500:34:19.75+00:08:396:518,7
6WOLNY Piotr 434FDWRAWICZM-Open74M 7400:00:0000:34:58.6500:34:58.65+00:09:186:598,6
7GRABANIA Rafał 71GÓRAM-Open78M 7800:00:0000:35:58.8000:35:58.80+00:10:187:118,3
8JAKUBCZYK Adam 384TRANSFORMERSGÓRAM-Open81M 81Team Transformers00:00:0000:36:19.3500:36:19.35+00:10:397:158,3
9STASZAK Marcin 292SKÓRZEWOM-Open89M 8900:00:0000:37:31.9000:37:31.90+00:11:517:308,0
10ZAJĄC Jarosław 355ZAJĄC TEAMLESZNOM-Open99M 99Zając Team00:00:0000:38:30.9500:38:30.95+00:12:507:427,8
11ZAJĄC Karol 357ZAJĄC TEAMWIJEWOM-Open102M 102Zając Team00:00:0000:38:41.6000:38:41.60+00:13:017:447,8
12KASPROWIAK Oskar 100RYDZYNAM-Open104M 10400:00:0000:38:57.6500:38:57.65+00:13:177:477,7
13SOBECKI Igor 287RYDZYNAM-Open108M 10800:00:0000:39:08.0500:39:08.05+00:13:287:497,7
14WOJNICKI Wojciech 342DIRTY SPARROWSSKÓRZEWOM-Open110M 110Dirty Sparrows00:00:0000:39:20.9500:39:20.95+00:13:407:527,6
15ZIOŁO Ewa 363DIRTY SPARROWSTARNOWO PODGÓRNEK-Open18K 1800:00:0000:43:38.9500:43:38.95+00:17:588:436,9
16KASPROWIAK Jakub 101RYDZYNAM-Open148M 14800:00:0000:44:05.2500:44:05.25+00:18:258:496,8
17JAŃCZAK Sebastian 85PRZYWSIEM-Open149M 14900:00:0000:44:06.8500:44:06.85+00:18:268:496,8
18NOWAK Anna 219DIRTY SPARROWSDOPIEWOK-Open20K 20Dirty Sparrows00:00:0000:44:20.2500:44:20.25+00:18:408:526,8
19SOBOLEWSKI Michał 289TWARDZIELEPOZNAŃM-Open164M 164TWARDZIELE00:00:0000:46:07.2500:46:07.25+00:20:279:136,5
20RZEPKA Klaudia 270LESZNOK-Open29K 2900:00:0000:46:24.0500:46:24.05+00:20:449:166,5
21KASPROWIAK Paweł 99RYDZYNAM-Open170M 17000:00:0000:46:39.3000:46:39.30+00:20:599:196,4
22GOLANSKI Tomasz 68RYDZYNAM-Open171M 17100:00:0000:46:39.7500:46:39.75+00:20:599:196,4
23JAMRY Katarzyna 80POZNAŃK-Open34K 34TWARDZIELE00:00:0000:47:44.2000:47:44.20+00:22:049:326,3
24ZAJĄC Aleksander 356ZAJĄC TEAMWIJEWOM-Open180M 180Zając Team00:00:0000:47:55.1500:47:55.15+00:22:159:356,3
25WRÓBEL Natalia 273TWARDZIELEPOZNAŃK-Open37K 37TWARDZIELE00:00:0000:48:04.7000:48:04.70+00:22:249:366,2
26LUDWICZAK Piotr 162TWARDZIELEPOZNAŃM-Open184M 184TWARDZIELE00:00:0000:48:14.8500:48:14.85+00:22:349:386,2
27BRUDŁO Mikołaj 29DIRTY SPARROWSKOŚCIANM-Open185M 185Dirty Sparrows00:00:0000:48:15.6000:48:15.60+00:22:359:396,2
28MYSZYNSKI Tomek 208DIRTY SPARROWSPRZEZMIEROWOM-Open191M 191Dirty Sparrows00:00:0000:50:02.0000:50:02.00+00:24:2210:006,0
29MYSZYNSKI Maciej 209DIRTY SPARROWSPRZEZMIEROWOM-Open207M 207Dirty Sparrows00:00:0000:51:31.4500:51:31.45+00:25:5110:185,8
30KOKOT Krzysztof 366WROCŁAWM-Open214M 21400:00:0000:52:20.7000:52:20.70+00:26:4010:285,7
31MOTAŁA Paweł 203TECHMARLESZNOM-Open218M 21800:00:0000:53:01.2000:53:01.20+00:27:2110:365,7
32DUBISZ Piotr 48DWS SPORTGOSTYŃM-Open221M 22100:00:0000:53:40.6000:53:40.60+00:28:0010:445,6
33NOWAK Sandra 217DRAGONLESZNOK-Open70K 70Dragon Gym00:00:0000:58:13.8500:58:13.85+00:32:3311:385,2
34SZŁAPKA Anna 302DRAGON GYMLESZNOK-Open72K 7200:00:0000:58:26.2000:58:26.20+00:32:4611:415,1
35RATAJCZAK Aleksander 258DRAGON GYMLESZNOM-Open236M 236Dragon Gym00:00:0000:58:28.4500:58:28.45+00:32:4811:415,1
36ZARWAŃSKI Piotr 359DRAGON GYMBOJANOWOM-Open237M 237Dragon Gym00:00:0000:59:00.8500:59:00.85+00:33:2011:485,1
37CIEŚLA Wiktoria 37DRAGON GYMLESZNOK-Open78K 7800:00:0000:59:01.3000:59:01.30+00:33:2111:485,1
38SINIECKI Marcin 278DRAGON GYMDROBNINM-Open238M 23800:00:0000:59:01.6500:59:01.65+00:33:2111:485,1
39MAZUR Dawid 193„DRAGON GYM”RYDZYNAM-Open239M 23900:00:0000:59:05.6500:59:05.65+00:33:2511:495,1
40KACHEL Łukasz 92GONISUKI NABOSAKALESZNOM-Open258M 258GONISUKI NABOSAKA00:00:0001:10:30.7501:10:30.75+00:44:5014:064,3
41JAKUBIAK Mateusz 79GONISUKI NABOSAKALESZNOM-Open259M 259GONISUKI NABOSAKA00:00:0001:10:32.7001:10:32.70+00:44:5214:064,3
42MIKOŁAJCZAK Marta 199GONISUKI NABOSAKALESZNOK-Open98K 98GONISUKI NABOSAKA00:00:0001:13:17.2001:13:17.20+00:47:3714:394,1
43STRUK Agnieszka 296GONISUKI NABOSAKALESZNOK-Open99K 9900:00:0001:13:18.6501:13:18.65+00:47:3814:394,1
44KONIECZNY Norbert 126GONISUKI NABOSAKAPONIECM-Open260M 260GONISUKI NABOSAKA00:00:0001:14:05.5501:14:05.55+00:48:2514:494,0
Niesklasyfikowani
MILASZEWSKI Michał 200LESZNOM-OpenEKIPADNF DNF DNF--
Znaleziono 45 wynik(ów)