TORTURA LESZNO 2021
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2021-09-12
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 427
Wystartowało : 366
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 363
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Czas startu
   
1WOJNICKI Wojciech 342DIRTY SPARROWSSKÓRZEWOM-OpenDirty Sparrows00:00:00
2RZEPKA Klaudia 270LESZNOK-Open00:00:00
3SINIECKI Marcin 278DRAGON GYMDROBNINM-Open00:00:00
4WOLNY Piotr 434FDWRAWICZM-Open00:00:00
5NOWAK Sandra 217DRAGONLESZNOK-OpenDragon Gym00:00:00
6JAKUBCZYK Adam 384TRANSFORMERSGÓRAM-OpenTeam Transformers00:00:00
7KASPROWIAK Oskar 100RYDZYNAM-Open00:00:00
8KACHEL Łukasz 92GONISUKI NABOSAKALESZNOM-OpenGONISUKI NABOSAKA00:00:00
9KASPROWIAK Jakub 101RYDZYNAM-Open00:00:00
10ZAJĄC Karol 357ZAJĄC TEAMWIJEWOM-OpenZając Team00:00:00
11KOKOT Krzysztof 366WROCŁAWM-Open00:00:00
12SOBECKI Igor 287RYDZYNAM-Open00:00:00
13MAZUR Dawid 193„DRAGON GYM”RYDZYNAM-Open00:00:00
14ZARWAŃSKI Piotr 359DRAGON GYMBOJANOWOM-OpenDragon Gym00:00:00
15MOTAŁA Paweł 203TECHMARLESZNOM-Open00:00:00
16JAŃCZAK Sebastian 85PRZYWSIEM-Open00:00:00
17ŚMIGLAK Łukasz 311DIRTY SPARROWSSZAMOTUŁYM-OpenDirty Sparrows00:00:00
18SIEKIERSKI Paweł 275DIRTY SPARROWSPOZNAŃM-OpenDirty Sparrows00:00:00
19MIELCAREK Konrad 195DIRTY SPARROWSPTASZKOWOM-OpenDirty Sparrows00:00:00
20ZAJĄC Aleksander 356ZAJĄC TEAMWIJEWOM-OpenZając Team00:00:00
21ZIOŁO Ewa 363DIRTY SPARROWSTARNOWO PODGÓRNEK-Open00:00:00
22STRUK Agnieszka 296GONISUKI NABOSAKALESZNOK-Open00:00:00
23SOBOLEWSKI Michał 289TWARDZIELEPOZNAŃM-OpenTWARDZIELE00:00:00
24DUBISZ Piotr 48DWS SPORTGOSTYŃM-Open00:00:00
25RATAJCZAK Aleksander 258DRAGON GYMLESZNOM-OpenDragon Gym00:00:00
26ZAJĄC Jarosław 355ZAJĄC TEAMLESZNOM-OpenZając Team00:00:00
27JAKUBIAK Mateusz 79GONISUKI NABOSAKALESZNOM-OpenGONISUKI NABOSAKA00:00:00
28KASPROWIAK Paweł 99RYDZYNAM-Open00:00:00
29JAMRY Katarzyna 80POZNAŃK-OpenTWARDZIELE00:00:00
30MYSZYNSKI Tomek 208DIRTY SPARROWSPRZEZMIEROWOM-OpenDirty Sparrows00:00:00
31ZIOŁO Krzysztof 362DIRTY SPARROWSTARNOWO PODGÓRNEM-OpenDirty Sparrows00:00:00
32WRÓBEL Natalia 273TWARDZIELEPOZNAŃK-OpenTWARDZIELE00:00:00
33KOWALSKA Natalia 135BIEGUN OCR TEAMGDYNIAK-Open00:00:00
34STASZAK Marcin 292SKÓRZEWOM-Open00:00:00
35NOWAK Anna 219DIRTY SPARROWSDOPIEWOK-OpenDirty Sparrows00:00:00
36MYSZYNSKI Maciej 209DIRTY SPARROWSPRZEZMIEROWOM-OpenDirty Sparrows00:00:00
37GRABANIA Rafał 71GÓRAM-Open00:00:00
38SZŁAPKA Anna 302DRAGON GYMLESZNOK-Open00:00:00
39MIKOŁAJCZAK Marta 199GONISUKI NABOSAKALESZNOK-OpenGONISUKI NABOSAKA00:00:00
40GOLANSKI Tomasz 68RYDZYNAM-Open00:00:00
41KONIECZNY Norbert 126GONISUKI NABOSAKAPONIECM-OpenGONISUKI NABOSAKA00:00:00
42LUDWICZAK Piotr 162TWARDZIELEPOZNAŃM-OpenTWARDZIELE00:00:00
43CIEŚLA Wiktoria 37DRAGON GYMLESZNOK-Open00:00:00
44BRUDŁO Mikołaj 29DIRTY SPARROWSKOŚCIANM-OpenDirty Sparrows00:00:00
Niesklasyfikowani
MILASZEWSKI Michał 200LESZNOM-OpenEKIPADNF
Znaleziono 45 wynik(ów)