TORTURA LESZNO 2021
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2021-09-12
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 427
Wystartowało : 366
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 363
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Czas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1FETSIUKOU Aliaksei 419OCR GYMWROCŁAWM-Open7M 7OCR GYM00:00:0000:25:44.3500:25:44.35 5:0811,7
2MARCINKOWSKI Adam 386CZARNA HORDAŻAGAŃM-Open9M 900:00:0000:26:33.4500:26:33.45+00:00:495:1811,3
3BAJON Przemysław 394WATAHAMIEJSKA GÓRKAM-Open11M 11OCR GYM00:00:0000:26:41.3000:26:41.30+00:00:565:2011,2
4KASPRZAK Artur 102TEAM TRANSFORMERSKOŚCIANM-Open19M 19Team Transformers00:00:0000:28:03.5500:28:03.55+00:02:195:3610,7
5DĄBEK Patryk 40COLOS GYMPIŁAM-Open25M 2500:00:0000:29:33.8500:29:33.85+00:03:495:5410,2
6OLEJNICZAK Marek 225TEAM TRANSFORMERSLESZNOM-Open44M 44Team Transformers00:00:0000:32:08.5500:32:08.55+00:06:246:259,3
7GORLAS Miron 69ŚMIGIELM-Open46M 4600:00:0000:32:16.4000:32:16.40+00:06:326:279,3
8KOTALA Arkadiusz 388WROCŁAWM-Open53M 5300:00:0000:33:10.3500:33:10.35+00:07:266:389,0
9BRZESKOT Bartosz 30LESZNOM-Open54M 5400:00:0000:33:17.2000:33:17.20+00:07:326:399,0
10WOJCIECHOWSKI Mateusz 341EKIPA AMITYWŁOSZAKOWICEM-Open57M 5700:00:0000:33:24.4500:33:24.45+00:07:406:409,0
11SUSZYŃSKI Łukasz 391OX WOŁÓWWIŃSKOM-Open63M 6300:00:0000:34:00.3500:34:00.35+00:08:166:488,8
12PIENIAK Piotr 240PROKOL PRACOWNIA PROJEKTOWO-KOSZTORYSOWANIECHLÓWM-Open70M 70PROKOL PRACOWNIA PROJEKTOWO KOSZTORYSOWA00:00:0000:34:33.6500:34:33.65+00:08:496:548,7
13ŻYNDUL Krystian 365LESZNOM-Open73M 7300:00:0000:34:55.9500:34:55.95+00:09:116:598,6
14KORALEWSKI Pawel 131JUTROSINM-Open77M 77OCR GYM00:00:0000:35:55.5000:35:55.50+00:10:117:118,4
15BORKOWSKI Mateusz 24COLOS GYMPIŁAM-Open83M 8300:00:0000:36:35.6500:36:35.65+00:10:517:198,2
16NASKRĘT Damian 410TRANSFORMERSLESZNOM-Open94M 9400:00:0000:37:48.6000:37:48.60+00:12:047:337,9
17ŚWIDZIŃSKI Marcin 312TRANSFORMERSLESZNOM-Open105M 10500:00:0000:38:59.9500:38:59.95+00:13:157:477,7
18KRAKOWIAK Daniel 140LIPNOM-Open106M 10600:00:0000:39:05.7500:39:05.75+00:13:217:497,7
19FRYDRYCH Andrzej 62WROCŁAWM-Open107M 10700:00:0000:39:07.3000:39:07.30+00:13:227:497,7
20BOJANOWSKI Marek 22LESZNOM-Open111M 11100:00:0000:39:22.9000:39:22.90+00:13:387:527,6
21MARCINIAK Jędrzej 417LESZNOM-Open115M 11500:00:0000:39:41.0000:39:41.00+00:13:567:567,6
22PUZIAK Andrzej 253JUTROSINM-Open117M 11700:00:0000:39:52.8500:39:52.85+00:14:087:587,5
23KAROLCZAK Damian 401OCR GYMŻMIGRÓDM-Open118M 118OCR GYM00:00:0000:39:54.4000:39:54.40+00:14:107:587,5
24PAWIŁOJĆ Jakub 232LESZNOM-Open120M 12000:00:0000:40:02.4500:40:02.45+00:14:188:007,5
25SKRZYPCZYK Martyna 281COLOS GYMPIŁAK-Open15K 1500:00:0000:40:16.7000:40:16.70+00:14:328:037,5
26SZYMKOWIAK Mirosław 307EKIPA AMITYLESZNOM-Open121M 121Ekipa Amity00:00:0000:40:22.5500:40:22.55+00:14:388:047,4
27MATUSZEWSKI Marcin 191EKIPA AMITYLESZNOM-Open129M 129Ekipa Amity00:00:0000:41:02.9500:41:02.95+00:15:188:127,3
28BOGONOS Pawel 390OX WOLOWWOLOWM-Open130M 13000:00:0000:41:25.2000:41:25.20+00:15:408:177,2
29GORLAS Artur 70DĄBCZEM-Open139M 13900:00:0000:41:46.6000:41:46.60+00:16:028:217,2
30WITA Adrian 335EKIPA AMITYLESZNOM-Open147M 14700:00:0000:43:43.5500:43:43.55+00:17:598:446,9
31KRZEMIEŃ Sławomir 143OCR GYMTRZEBNICAM-Open155M 155OCR GYM00:00:0000:44:39.3500:44:39.35+00:18:558:556,7
32MARCINIAK Klaudia 182LIPNOK-Open25K 2500:00:0000:45:57.0000:45:57.00+00:20:129:116,5
33PODGÓRSKA Sylwia 367OSIECZNAK-Open31K 3100:00:0000:47:11.4500:47:11.45+00:21:279:266,4
34JANOWICZ Paulina 437LESZNOK-Open32K 3200:00:0000:47:11.6000:47:11.60+00:21:279:266,4
35NYNYK Andrii 221LESZNO, WIELKOPOLSKIEM-Open203M 20300:00:0000:50:40.1000:50:40.10+00:24:5510:085,9
36KONARKOWSKA Tetyana 12368OSIECZNAK-Open42K 4200:00:0000:50:40.7000:50:40.70+00:24:5610:085,9
37BIEDALAK Krzysztof 16SWARZĘDZM-Open209M 20900:00:0000:51:56.2500:51:56.25+00:26:1110:235,8
38WITKOWSKI Rafał 336OCR GYMCHRZĄSTAWA MAŁAM-Open212M 212OCR GYM00:00:0000:52:15.7500:52:15.75+00:26:3110:275,7
39BARCZYSZYN Aleksandra 9OCR GYMWROCŁAWK-Open49K 49OCR GYM00:00:0000:52:56.7500:52:56.75+00:27:1210:355,7
40MAROSZ Martyna 185STOWARZYSZENIE EXTREMALNIMOGILNOK-Open57K 5700:00:0000:54:56.1500:54:56.15+00:29:1110:595,5
41SAJA Weronika 271STOWARZYSZENIE EXTREMALNIMOGILNOK-Open58K 5800:00:0000:54:56.3500:54:56.35+00:29:1210:595,5
42KNOZOWSKA Bożena 120COLOS GYMPIŁAK-Open67K 6700:00:0000:57:04.8000:57:04.80+00:31:2011:245,3
43MACHOWSKA Malwina 166KRZEMIENIEWOK-Open68K 6800:00:0000:57:13.7500:57:13.75+00:31:2911:265,2
44DUDZIK Iwona 50TRANSFORMERSKĄKOLEWOK-Open69K 6900:00:0000:57:21.6500:57:21.65+00:31:3711:285,2
45WOŚ Kinga 350PRZEMĘTK-Open85K 8500:00:0001:01:30.2501:01:30.25+00:35:4512:184,9
46KALISKI Darek 96TOYOCAR TEAM LESZNOLESZNOM-Open247M 247TOYOCAR TEAM LESZNO00:00:0001:01:58.5501:01:58.55+00:36:1412:234,8
47GRAJNERT Paulina 72TOYOCAR TEAM LESZNOLESZNOK-Open86K 86TOYOCAR TEAM LESZNO00:00:0001:01:59.5501:01:59.55+00:36:1512:234,8
48KUŚNIEREK Jakub 152TOYOCAR TEAM LESZNOOSIECZNAM-Open248M 248TOYOCAR TEAM LESZNO00:00:0001:01:59.8001:01:59.80+00:36:1512:234,8
49SMEKTAŁA Małgorzata 283TOYOCAR TEAM LESZNOKRZEMIENIEWOK-Open87K 87TOYOCAR TEAM LESZNO00:00:0001:01:59.8501:01:59.85+00:36:1512:234,8
50MIERZEJEWSKA Laura 198TOYOCAR TEAM LESZNOŚMIGIELK-Open88K 88TOYOCAR TEAM LESZNO00:00:0001:01:59.9001:01:59.90+00:36:1512:234,8
51UFNIAK Radosław 323TOYOCAR TEAM LESZNOŚWIĘCIECHOWAM-Open249M 249TOYOCAR TEAM LESZNO00:00:0001:02:00.0501:02:00.05+00:36:1512:244,8
52FRANKA Magdalena 60TOYOCAR TEAM LESZNOLESZNOK-Open89K 89TOYOCAR TEAM LESZNO00:00:0001:02:00.9501:02:00.95+00:36:1612:244,8
53MIRECKI Jakub 202OSŁONINM-Open250M 25000:00:0001:02:28.1501:02:28.15+00:36:4312:294,8
54OZGOWICZ Sylwia 227CNS NOWA SÓLNOWA SÓLK-Open92K 92CNS Nowa Sól00:00:0001:04:24.9501:04:24.95+00:38:4012:524,7
55STASZAK Małgorzata 293CNS NOWA SÓLNOWA SÓLK-Open93K 93CNS Nowa Sól00:00:0001:04:25.0501:04:25.05+00:38:4012:534,7
56ŁOWCZYŃSKA Ewelina 387CNS NOWA SÓLNOWA SÓLK-Open94K 9400:00:0001:04:25.2501:04:25.25+00:38:4012:534,7
57KASPRZAK Hieronim 103TEAM TRANSFORMERSKOŚCIANM-Open254M 254Team Transformers00:00:0001:04:26.3501:04:26.35+00:38:4212:534,7
58DOMAGAŁA Patrycja 44NOWA WIEŚK-Open95K 9500:00:0001:04:39.3001:04:39.30+00:38:5412:554,6
59MUSIELAK Patrycja 206PRZEMĘTK-Open96K 9600:00:0001:04:42.2501:04:42.25+00:38:5712:564,6
Znaleziono 59 wynik(ów)