TORTURA LESZNO 2021
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2021-09-12
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 427
Wystartowało : 366
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 363
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Czas startu
   
1FRYDRYCH Andrzej 62WROCŁAWM-Open00:00:00
2PUZIAK Andrzej 253JUTROSINM-Open00:00:00
3KRAKOWIAK Daniel 140LIPNOM-Open00:00:00
4MATUSZEWSKI Marcin 191EKIPA AMITYLESZNOM-OpenEkipa Amity00:00:00
5NYNYK Andrii 221LESZNO, WIELKOPOLSKIEM-Open00:00:00
6SMEKTAŁA Małgorzata 283TOYOCAR TEAM LESZNOKRZEMIENIEWOK-OpenTOYOCAR TEAM LESZNO00:00:00
7DĄBEK Patryk 40COLOS GYMPIŁAM-Open00:00:00
8GORLAS Miron 69ŚMIGIELM-Open00:00:00
9MARCINIAK Jędrzej 417LESZNOM-Open00:00:00
10KALISKI Darek 96TOYOCAR TEAM LESZNOLESZNOM-OpenTOYOCAR TEAM LESZNO00:00:00
11BOJANOWSKI Marek 22LESZNOM-Open00:00:00
12BARCZYSZYN Aleksandra 9OCR GYMWROCŁAWK-OpenOCR GYM00:00:00
13ŁOWCZYŃSKA Ewelina 387CNS NOWA SÓLNOWA SÓLK-Open00:00:00
14MUSIELAK Patrycja 206PRZEMĘTK-Open00:00:00
15PODGÓRSKA Sylwia 367OSIECZNAK-Open00:00:00
16MARCINKOWSKI Adam 386CZARNA HORDAŻAGAŃM-Open00:00:00
17OZGOWICZ Sylwia 227CNS NOWA SÓLNOWA SÓLK-OpenCNS Nowa Sól00:00:00
18JANOWICZ Paulina 437LESZNOK-Open00:00:00
19BRZESKOT Bartosz 30LESZNOM-Open00:00:00
20OLEJNICZAK Marek 225TEAM TRANSFORMERSLESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
21FRANKA Magdalena 60TOYOCAR TEAM LESZNOLESZNOK-OpenTOYOCAR TEAM LESZNO00:00:00
22ŚWIDZIŃSKI Marcin 312TRANSFORMERSLESZNOM-Open00:00:00
23WITKOWSKI Rafał 336OCR GYMCHRZĄSTAWA MAŁAM-OpenOCR GYM00:00:00
24KNOZOWSKA Bożena 120COLOS GYMPIŁAK-Open00:00:00
25MARCINIAK Klaudia 182LIPNOK-Open00:00:00
26WITA Adrian 335EKIPA AMITYLESZNOM-Open00:00:00
27SZYMKOWIAK Mirosław 307EKIPA AMITYLESZNOM-OpenEkipa Amity00:00:00
28WOŚ Kinga 350PRZEMĘTK-Open00:00:00
29BOGONOS Pawel 390OX WOLOWWOLOWM-Open00:00:00
30GRAJNERT Paulina 72TOYOCAR TEAM LESZNOLESZNOK-OpenTOYOCAR TEAM LESZNO00:00:00
31KASPRZAK Hieronim 103TEAM TRANSFORMERSKOŚCIANM-OpenTeam Transformers00:00:00
32PAWIŁOJĆ Jakub 232LESZNOM-Open00:00:00
33KRZEMIEŃ Sławomir 143OCR GYMTRZEBNICAM-OpenOCR GYM00:00:00
34SAJA Weronika 271STOWARZYSZENIE EXTREMALNIMOGILNOK-Open00:00:00
35KUŚNIEREK Jakub 152TOYOCAR TEAM LESZNOOSIECZNAM-OpenTOYOCAR TEAM LESZNO00:00:00
36BAJON Przemysław 394WATAHAMIEJSKA GÓRKAM-OpenOCR GYM00:00:00
37GORLAS Artur 70DĄBCZEM-Open00:00:00
38STASZAK Małgorzata 293CNS NOWA SÓLNOWA SÓLK-OpenCNS Nowa Sól00:00:00
39BORKOWSKI Mateusz 24COLOS GYMPIŁAM-Open00:00:00
40PIENIAK Piotr 240PROKOL PRACOWNIA PROJEKTOWO-KOSZTORYSOWANIECHLÓWM-OpenPROKOL PRACOWNIA PROJEKTOWO KOSZTORYSOWA00:00:00
41KASPRZAK Artur 102TEAM TRANSFORMERSKOŚCIANM-OpenTeam Transformers00:00:00
42MIRECKI Jakub 202OSŁONINM-Open00:00:00
43DUDZIK Iwona 50TRANSFORMERSKĄKOLEWOK-Open00:00:00
44MACHOWSKA Malwina 166KRZEMIENIEWOK-Open00:00:00
45MAROSZ Martyna 185STOWARZYSZENIE EXTREMALNIMOGILNOK-Open00:00:00
46ŻYNDUL Krystian 365LESZNOM-Open00:00:00
47KONARKOWSKA Tetyana 12368OSIECZNAK-Open00:00:00
48SUSZYŃSKI Łukasz 391OX WOŁÓWWIŃSKOM-Open00:00:00
49SKRZYPCZYK Martyna 281COLOS GYMPIŁAK-Open00:00:00
50UFNIAK Radosław 323TOYOCAR TEAM LESZNOŚWIĘCIECHOWAM-OpenTOYOCAR TEAM LESZNO00:00:00
51BIEDALAK Krzysztof 16SWARZĘDZM-Open00:00:00
52NASKRĘT Damian 410TRANSFORMERSLESZNOM-Open00:00:00
53FETSIUKOU Aliaksei 419OCR GYMWROCŁAWM-OpenOCR GYM00:00:00
54KOTALA Arkadiusz 388WROCŁAWM-Open00:00:00
55MIERZEJEWSKA Laura 198TOYOCAR TEAM LESZNOŚMIGIELK-OpenTOYOCAR TEAM LESZNO00:00:00
56WOJCIECHOWSKI Mateusz 341EKIPA AMITYWŁOSZAKOWICEM-Open00:00:00
57DOMAGAŁA Patrycja 44NOWA WIEŚK-Open00:00:00
58KORALEWSKI Pawel 131JUTROSINM-OpenOCR GYM00:00:00
59KAROLCZAK Damian 401OCR GYMŻMIGRÓDM-OpenOCR GYM00:00:00
Znaleziono 59 wynik(ów)