TORTURA LESZNO 2021
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2021-09-12
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 427
Wystartowało : 366
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 363
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Czas startu
   
1TURKIEWICZ Jarosław 321LESZNOM-Open00:00:00
2KICIŃSKA Klaudia 435AMBEDKRZYCKO WIELKIEK-Open00:00:00
3WOJTKOWIAK Wojciech 381WOJTKOWIAKICZERWIEŃSKM-Open00:00:00
4MAJOREK Kasia 176AMBEDŻEGRÓWKOK-OpenAmbed00:00:00
5DOPIERALSKI Dariusz 46BOJANOWOM-Open00:00:00
6BUCHWALD Monika 370AMBEDŚMIGIELK-Open00:00:00
7SZKUDLARCZYK Szymon 301LESZNOM-Open00:00:00
8KWARTA Paweł 153GÓRAM-Open00:00:00
9WOJTERA Karolina 383PRZYBYSZEWOK-OpenPROKOL PRACOWNIA PROJEKTOWO KOSZTORYSOWA00:00:00
10URBAŃSKI Dawid 385GÓRAM-Open00:00:00
11FLORCZAK Artur 58KĄKOLEWOM-Open00:00:00
12ANDRYNOWSKI Piotr 2AMBEDCZACZM-Open00:00:00
13KOWALSKA Marlena 134AMBEDŚMIGIELK-Open00:00:00
14ANDRYNOWSKI Adam 3AMBEDCZACZM-Open00:00:00
15MACKOWIAK Lukasz 172AMBEDSMIGIELM-OpenAmbed00:00:00
16WOJTKOWIAK-SCHMIDT Agnieszka 380WOJTKOWIAKICZERWIEŃSKK-Open00:00:00
17KLAMKA Jakub 116BRENNOM-Open00:00:00
18ZAREMBA Mikołaj 358PIOTROWO PIERWSZEM-Open00:00:00
19KOLADYŃSKI Jakub 382LESZNOM-OpenPROKOL PRACOWNIA PROJEKTOWO KOSZTORYSOWA00:00:00
20BERGMANN Jakub 15LESZNOM-Open00:00:00
21KOWALSKI Adam 138AMBEDŚMIGIELM-Open00:00:00
22MALEPSZAK Martin 178BUKÓWIEC GÓRNYM-Open00:00:00
23WOJCIECHOWSKI Kamil 340WARRIOR TEAMGÓRAM-Open00:00:00
24SMEKTAŁA Patryk 282-KRZEMIENIEWOM-Open00:00:00
25BEDNARCZYK Michał 13AMBEDŚMIGIELM-Open00:00:00
26ŻUCHOWSKI Bartosz 393SKÓRZEWOM-Open00:00:00
27ZAWAŁA Kacper 361GÓRAM-Open00:00:00
28ŁĘGOWSKI Kacper 373KROTOSZYNM-Open00:00:00
29KAŹMIERCZAK Jakub 416PETARDALESZNOM-Open00:00:00
30BŁAŻEJCZAK Tomasz 20LESZNOM-Open00:00:00
31DOMAGAŁA Jędrzej 43AMBEDŚMIGIELM-Open00:00:00
32FOLTYNIEWICZ Alina 59OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-Open00:00:00
33BARTKOWIAK Tyberiusz 10KOŚCIANM-Open00:00:00
34KARPIŃSKI Paweł 98FDWGÓRAM-Open00:00:00
35DUDKOWIAK Beata 49AMBEDŚMIGIELK-OpenAmbed00:00:00
36FRĄCKOWIAK Kamil 374KROTOSZYNM-Open00:00:00
Znaleziono 36 wynik(ów)