TORTURA LESZNO 2021
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2021-09-12
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 427
Wystartowało : 366
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 363
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Czas startu
   
1TROJANOWSKI Artur 318BIEGOWE DZIKI OCRBOBROWNIKIM-OpenBiegowe Dziki OCR00:00:00
2DERLATKO Marek 41GOLINA WIELKAM-Open00:00:00
3SZTURO Kacper 303ŚWIĘCIECHOWAM-Open00:00:00
4TURKIEWICZ Jarosław 321LESZNOM-Open00:00:00
5WOJNICKI Wojciech 342DIRTY SPARROWSSKÓRZEWOM-OpenDirty Sparrows00:00:00
6KICIŃSKA Klaudia 435AMBEDKRZYCKO WIELKIEK-Open00:00:00
7WOJTKOWIAK Wojciech 381WOJTKOWIAKICZERWIEŃSKM-Open00:00:00
8WANATOWSKA Monika 329LUBINK-Open00:00:00
9JUŚKOWIAK Natalia 88LESZNOK-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
10WÓJCIK Adam 421EX TEAMCHOCZNIAM-OpenEx Team00:00:00
11KWITA Dawid 156TDLESZNOM-Open00:00:00
12PIECHOTA Adam 239TRANSFORMERSLESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
13CYPRYAN Krzysztof 38GYM MŁYNGOSTYŃM-OpenGym Młyn00:00:00
14FRYDRYCH Andrzej 62WROCŁAWM-Open00:00:00
15KALISZ Adrian 97SPARTA RUNNERSKÓRNIKM-OpenSPARTA RUNNERS00:00:00
16JUŚKOWIAK Marek 91LESZNOM-Open00:00:00
17BOROWIEC Joanna 25KRZEMIENIEWOK-Open00:00:00
18PUZIAK Andrzej 253JUTROSINM-Open00:00:00
19LEŚNIEWICZ Piotr 160LESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
20BROCKI Remigiusz 27LESZNOM-Open00:00:00
21GIEZEK Dominik 324DRUŻYNA 'WU'LESZNOM-OpenDRUŻYNA "WU"00:00:00
22KRAKOWIAK Daniel 140LIPNOM-Open00:00:00
23BOROWIAK Adam 371HWPOLESZNOM-OpenHWPO00:00:00
24SITARZ Mateusz 279WSCHOWAM-Open00:00:00
25KĘPA Bartosz 377SPARTA RUNNERSBIAŁAM-OpenSPARTA RUNNERS00:00:00
26RZEPKA Klaudia 270LESZNOK-Open00:00:00
27MAJOREK Kasia 176AMBEDŻEGRÓWKOK-OpenAmbed00:00:00
28MATUSZEWSKI Marcin 191EKIPA AMITYLESZNOM-OpenEkipa Amity00:00:00
29RYBARCZYK Jakub 268GYM MŁYNGOSTYŃM-OpenGym Młyn00:00:00
30KUŚNIEREK Joanna 150BIRRT, TD, FSWORYDZYNAK-OpenTeam Transformers00:00:00
31SINIECKI Marcin 278DRAGON GYMDROBNINM-Open00:00:00
32DOPIERALSKI Dariusz 46BOJANOWOM-Open00:00:00
33MAZAK Romuald 192MY TU NA CHWILEKOŻUCHÓWM-Open00:00:00
34WOLNY Piotr 434FDWRAWICZM-Open00:00:00
35GIWERSKI Piotr 66MY TU TYLKO NA CHWILĘKOŻUCHÓWM-OpenMy tu tylko na chwilę00:00:00
36KAŹMIERCZAK Remigiusz 104KARGOWAM-OpenONI TEŻ SPOCENI00:00:00
37PRZYBYLSKA Ewelina 249ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAK-Open00:00:00
38TARNAWSKI Maciej 314POZNAŃM-Open00:00:00
39BUCHWALD Monika 370AMBEDŚMIGIELK-Open00:00:00
40NOWAK Sandra 217DRAGONLESZNOK-OpenDragon Gym00:00:00
41JAKUBCZYK Adam 384TRANSFORMERSGÓRAM-OpenTeam Transformers00:00:00
42DĘBSKI Maciej 42FITNESS FACTORYLESZNOM-Open00:00:00
43DUCHNOWSKI Tomasz 368SPARTA RUNNERSPOZNAŃM-OpenSPARTA RUNNERS00:00:00
44RATAJCZAK Honorata 261GYM MŁYNGOSTYŃK-Open00:00:00
45SYDORCZYK Magdalena 297ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAK-Open00:00:00
46OKULSKI Przemysław 224BIRRT, TD, FSWODĄBRÓWKAM-Open00:00:00
47NOWAK Przemysław 212LESZNOM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
48SZCZEPANEK Beata 409SPARTA RUNNERSROKIETNICAK-Open00:00:00
49NYNYK Andrii 221LESZNO, WIELKOPOLSKIEM-Open00:00:00
50SZKUDLARCZYK Szymon 301LESZNOM-Open00:00:00
51SMEKTAŁA Małgorzata 283TOYOCAR TEAM LESZNOKRZEMIENIEWOK-OpenTOYOCAR TEAM LESZNO00:00:00
52KASPROWIAK Oskar 100RYDZYNAM-Open00:00:00
53WALKOWIAK Rafał 327SOLECM-Open00:00:00
54RUTA Kinga 267LESZNOK-OpenTeam Transformers00:00:00
55RATAJSZCZAK Dominik 262SEPIENKOM-Open00:00:00
56ŁUCZAK Ariel 163WERNER KENKEL SPORT TEAMBUKÓWIEC GÓRNYM-OpenWERNER KENKEL SPORT TEAM00:00:00
57WOŹNIAK Marcin 352KROSNOM-Open00:00:00
58MATUSZAK Adam 187LESZNOM-Open00:00:00
59KWARTA Paweł 153GÓRAM-Open00:00:00
60MARACH Anna 181MY TU NA CHWILĘNOWE MIASTECZKOK-Open00:00:00
61DĄBEK Patryk 40COLOS GYMPIŁAM-Open00:00:00
62PŁÓCIENNIK Katarzyna 242GYM MŁYNGOSTYŃK-OpenGym Młyn00:00:00
63PEŁCZYK Magdalena 235LESZNOK-OpenTeam Transformers00:00:00
64WOJTERA Karolina 383PRZYBYSZEWOK-OpenPROKOL PRACOWNIA PROJEKTOWO KOSZTORYSOWA00:00:00
65BINIASZ Damian 17GOSTYŃM-Open00:00:00
66FRĄTCZAK Dariusz 61JAROCINM-Open00:00:00
67LEWICKI Piotr 161EMERYCI NA STARTSZCZECINM-Open00:00:00
68OSTOJSKI Michał 226HELL'S GYM OCR PĘPOWODĄBCZEM-Open00:00:00
69GORLAS Miron 69ŚMIGIELM-Open00:00:00
70WALEŃSKI Michał 325DRUŻYNA "WU"PIASKIM-OpenDRUŻYNA "WU"00:00:00
71ANTONICKI Łukasz 6BIRRT, TD, FSWOWRONINIECM-Open00:00:00
72ANTKOWIAK Hubert 5LESZNOM-Open00:00:00
73MARCINIAK Jędrzej 417LESZNOM-Open00:00:00
74MAJCHRZAK Andrzej 174DRUŻYNA "WU"PIASKIM-OpenDRUŻYNA "WU"00:00:00
75WOJTYSZYN Wojciech 420EX TEAMNAMYSŁÓWM-OpenEx Team00:00:00
76KOCZOROWSKI Filip 408TRANSFORMERSŚWIĘCIECHOWAM-Open00:00:00
77KACHEL Łukasz 92GONISUKI NABOSAKALESZNOM-OpenGONISUKI NABOSAKA00:00:00
78POLRZYŃSKI Rafał 246HENRYKOWOM-Open00:00:00
79JARÓŻEK Dominik 86MUKS SZOK BOJANOWOBOJANOWOM-Open00:00:00
80SZAŁATA Piotr 300BIEGOWE DZIKI OCRNOWA SÓLM-OpenBiegowe Dziki OCR00:00:00
81KWITA Karolina 155TDLESZNOK-Open00:00:00
82FLIGER Łukasz 57WŁOSZAKOWICEM-Open00:00:00
83URBAŃSKI Dawid 385GÓRAM-Open00:00:00
84KASPROWIAK Jakub 101RYDZYNAM-Open00:00:00
85ZAJĄC Karol 357ZAJĄC TEAMWIJEWOM-OpenZając Team00:00:00
86STOLAREK Sebastian 295SPARTA RUNNERSPOZNAŃM-OpenSPARTA RUNNERS00:00:00
87DROBYSZ Sławomir 47OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-OpenOCR TEAM Zielona Góra00:00:00
88DZIUBAŁKA Adrian 52GYM MŁYNKUNOWOM-OpenGym Młyn00:00:00
89MATUSZEWSKI Roman 190OŻGOŁYLESZNOM-Open00:00:00
90CHYŁA Tomasz 36LESZNOM-Open00:00:00
91KOKOT Krzysztof 366WROCŁAWM-Open00:00:00
92BACHORSKI Sławomir 8SŁAWAM-Open00:00:00
93HENSEL Michał 78LESZNOM-OpenLeśne skoczki00:00:00
94KALISKI Darek 96TOYOCAR TEAM LESZNOLESZNOM-OpenTOYOCAR TEAM LESZNO00:00:00
95FLORCZAK Artur 58KĄKOLEWOM-Open00:00:00
96ANDRYNOWSKI Piotr 2AMBEDCZACZM-Open00:00:00
97KORONA Paweł 132DĄBCZEM-OpenLeśne skoczki00:00:00
98KOWALSKA Marlena 134AMBEDŚMIGIELK-Open00:00:00
99KLUCZYŃSKI Kamil 119MOVE RUN FUNOPALENICAM-Open00:00:00
100SOBECKI Igor 287RYDZYNAM-Open00:00:00
101RZĄSA Krzysztof 269GÓRAM-Open00:00:00
102KACZMAREK Ewelina 433TDSTRZYŻEWICEK-Open00:00:00
103GURDAK Dajana 76BIRRT¸ TD¸ FSWOGOŁASZYNK-Open00:00:00
104JUŚKOWIAK Mikołaj 89LESZNOM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
105HENICZ Radosław 77ONI TEŻ SPOCENILUBOŃM-OpenONI TEŻ SPOCENI00:00:00
106SINIECKI Krzysztof 277SPAWACZEKRZEMIENIEWOM-Open00:00:00
107BOJANOWSKI Marek 22LESZNOM-Open00:00:00
108BARCZYSZYN Aleksandra 9OCR GYMWROCŁAWK-OpenOCR GYM00:00:00
109RATAJCZAK Małgorzata 257OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK-OpenOCR TEAM Zielona Góra00:00:00
110MAZUR Dawid 193„DRAGON GYM”RYDZYNAM-Open00:00:00
111TADYSZAK Piotr 313PACHARZYNKIPOZNAŃM-Open00:00:00
112KRZESIŃSKI Damian 145OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-OpenOCR TEAM Zielona Góra00:00:00
113JUŚKOWIAK Agnieszka 90LESZNOK-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
114DOPIERALSKI Dariusz 45BOJANOWOM-Open00:00:00
115ANDRYNOWSKI Adam 3AMBEDCZACZM-Open00:00:00
116BINIASZ Weronika 18GOSTYŃK-Open00:00:00
117KAŹMIERCZAK Marta 105KARGOWAK-OpenONI TEŻ SPOCENI00:00:00
118PACZYŃSKI Marcin 231PERPETUM PROMILELESZNOM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
119RATAJCZAK Mateusz 259TDLESZNOM-Open00:00:00
120ŁOWCZYŃSKA Ewelina 387CNS NOWA SÓLNOWA SÓLK-Open00:00:00
121MACKOWIAK Lukasz 172AMBEDSMIGIELM-OpenAmbed00:00:00
122MARZĘTA Mateusz 186ORLA KORZEŃSKOŻMIGRÓDM-OpenOrla Korzeńsko00:00:00
123SMOROWIŃSKI Sebastian 285POWERGYMGOŁANICEM-Open00:00:00
124MAJCHRZAK Jakub 175DRUŻYNA "WU"PIASKIM-OpenDRUŻYNA "WU"00:00:00
125KASIŃSKI Marcin 422SWG GOSTYŃGOSTYŃM-Open00:00:00
126KACZMAREK Leszek 94DĄBRÓWKAM-Open00:00:00
127ROBACZYŃSKI Kacper 263HENRYKOWOM-Open00:00:00
128WOJTKOWIAK-SCHMIDT Agnieszka 380WOJTKOWIAKICZERWIEŃSKK-Open00:00:00
129DWORCZAK Tomasz 51TDLESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
130ZARWAŃSKI Piotr 359DRAGON GYMBOJANOWOM-OpenDragon Gym00:00:00
131KOPACZYK Michał 130OŻGOŁYLESZNOM-Open00:00:00
132KLAMKA Jakub 116BRENNOM-Open00:00:00
133MOTAŁA Paweł 203TECHMARLESZNOM-Open00:00:00
134WOLNIK Grzegorz 348WŁOSZAKOWICEM-Open00:00:00
135JAŃCZAK Sebastian 85PRZYWSIEM-Open00:00:00
136MUSIELAK Patrycja 206PRZEMĘTK-Open00:00:00
137MARKOWSKA Nikola 378GARZYNK-OpenTeam Transformers00:00:00
138PODGÓRSKA Sylwia 367OSIECZNAK-Open00:00:00
139ŚMIGLAK Łukasz 311DIRTY SPARROWSSZAMOTUŁYM-OpenDirty Sparrows00:00:00
140MARCINKOWSKI Adam 386CZARNA HORDAŻAGAŃM-Open00:00:00
141JANKOWSKA Aleksandra 83WSCHOWAK-OpenTeam Transformers00:00:00
142ZAREMBA Mikołaj 358PIOTROWO PIERWSZEM-Open00:00:00
143KONIECZNY Mateusz 129BIRRT, TD, FSWOOSIECZNAM-Open00:00:00
144OZGOWICZ Sylwia 227CNS NOWA SÓLNOWA SÓLK-OpenCNS Nowa Sól00:00:00
145KOLADYŃSKI Jakub 382LESZNOM-OpenPROKOL PRACOWNIA PROJEKTOWO KOSZTORYSOWA00:00:00
146KÓZKA Szymon 139BIRRT¸ TD¸ FSWORYDZYNAM-Open00:00:00
147FABICH Weronika 55BIRRT, TD, FSWOGARZYNK-Open00:00:00
148MOTEK Michał 204LESZNOM-Open00:00:00
149JANOWICZ Paulina 437LESZNOK-Open00:00:00
150GAŁĄZKA Angelika 6512 WBOTPOZNANK-Open00:00:00
151WOJCIECHOWSKA Agnieszka 339BIRRT, FSWO, TDBOJANOWOK-Open00:00:00
152BRZESKOT Bartosz 30LESZNOM-Open00:00:00
153OLEJNICZAK Marek 225TEAM TRANSFORMERSLESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
154SIEKIERSKI Paweł 275DIRTY SPARROWSPOZNAŃM-OpenDirty Sparrows00:00:00
155MIELCAREK Konrad 195DIRTY SPARROWSPTASZKOWOM-OpenDirty Sparrows00:00:00
156ZAJĄC Aleksander 356ZAJĄC TEAMWIJEWOM-OpenZając Team00:00:00
157FRANKA Magdalena 60TOYOCAR TEAM LESZNOLESZNOK-OpenTOYOCAR TEAM LESZNO00:00:00
158GLAPIAK Maciej 67AWL WROCŁAWLESZNOM-Open00:00:00
159ZIOŁO Ewa 363DIRTY SPARROWSTARNOWO PODGÓRNEK-Open00:00:00
160MAJCHRZAK Agnieszka 173DRUŻYNA "WU"PIASKIK-OpenDRUŻYNA "WU"00:00:00
161BERGMANN Jakub 15LESZNOM-Open00:00:00
162TOMCZYK Radosław 317DĄBCZEM-Open00:00:00
163ŚWIDZIŃSKI Marcin 312TRANSFORMERSLESZNOM-Open00:00:00
164GAJECKI Daniel 63BIRRT, FSWO, TDBOJANOWOM-Open00:00:00
165ELMINOWSKI Tomasz 54LESZNOM-Open00:00:00
166KACZMAREK Mateusz 93BIEGAJLESZNODĄBCZEM-Open00:00:00
167PACYNA Marcin 229SULĘCINM-Open00:00:00
168STRUK Agnieszka 296GONISUKI NABOSAKALESZNOK-Open00:00:00
169SOBOLEWSKI Artur 288MROWINO RUNMROWINOM-Open00:00:00
170BRZOZOWSKI Filip 31SPARTA RUNNERSZALASEWOM-OpenSPARTA RUNNERS00:00:00
171TRUBIŁOWICZ Mateusz 319BIEGOWE DZIKI OCRZIELONA GÓRAM-OpenBiegowe Dziki OCR00:00:00
172STACH Sara 291ZBĄSZYŃK-Open00:00:00
173JANKOWIAK Tomasz 82GOSTYŃM-Open00:00:00
174PRAŁAT Arkadiusz 247LESZNOM-Open00:00:00
175NOWAK Jakub 218BIELAWYM-Open00:00:00
176WITKOWSKI Rafał 336OCR GYMCHRZĄSTAWA MAŁAM-OpenOCR GYM00:00:00
177MARCINIAK Natalia 183BIRRT, TD, FSWOKRZYWIŃK-Open00:00:00
178SOBOLEWSKI Michał 289TWARDZIELEPOZNAŃM-OpenTWARDZIELE00:00:00
179ŚLĘZAK Mikołaj 309PAWŁOWICEM-Open00:00:00
180CZYŻEWSKI Wojciech 39BIRRT, TD, FSWOLESZNOM-Open00:00:00
181KNOZOWSKA Bożena 120COLOS GYMPIŁAK-Open00:00:00
182KOTARSKI Sebastian 133ZG RUDNAGÓRAM-Open00:00:00
183MARCINIAK Marcin 184BIRRT, TD, FSWOKRZYWIŃM-Open00:00:00
184MARCINIAK Klaudia 182LIPNOK-Open00:00:00
185SZAFRANIAK Maciej 299GOSTYŃM-Open00:00:00
186KOWALSKI Adam 138AMBEDŚMIGIELM-Open00:00:00
187MAKOWSKI Mariusz 177MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEM-Open00:00:00
188LASIK Bartłomiej 158LESZNOM-Open00:00:00
189KIELASZEWSKI Hubert 110LESZNOM-Open00:00:00
190WITA Adrian 335EKIPA AMITYLESZNOM-Open00:00:00
191KOWALSKI Mariusz 137OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-OpenOCR TEAM Zielona Góra00:00:00
192DUBISZ Piotr 48DWS SPORTGOSTYŃM-Open00:00:00
193NOWOTNIK Wojciech 220ZBĄSZYŃM-Open00:00:00
194RATAJCZAK Aleksander 258DRAGON GYMLESZNOM-OpenDragon Gym00:00:00
195KOWALSKI Mateusz 136DIRTY SPARROWSMOSINAM-Open00:00:00
196ZAJĄC Jarosław 355ZAJĄC TEAMLESZNOM-OpenZając Team00:00:00
197CHYŁA Piotr 35LESZNOM-Open00:00:00
198KUŚNIEREK Marcel 151BIRRT, TD, FSWODĄBCZEM-Open00:00:00
199POHLAND Paweł 244POZNAŃM-Open00:00:00
200WYRÓD Dawid 353MY TU NA CHWILĘKOŻUCHÓWM-Open00:00:00
201PRZYBYLSKI Eryk 250ŚWIĘCIECHOWAM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
202KLIEMANN Dorota 338ZBĄSZYŃK-OpenONI TEŻ SPOCENI00:00:00
203MIERNIK Przemysław 197CROSS FIRMUS OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORNIKI SLASKIEM-Open00:00:00
204SICIAK Łukasz 274ORLA KORZEŃSKOŻMIGRÓDM-OpenOrla Korzeńsko00:00:00
205SZYMKOWIAK Mirosław 307EKIPA AMITYLESZNOM-OpenEkipa Amity00:00:00
206JAKUBIAK Mateusz 79GONISUKI NABOSAKALESZNOM-OpenGONISUKI NABOSAKA00:00:00
207WOŚKO Katarzyna 351ONI TEŻ SPOCENIZBĄSZYNEKK-OpenONI TEŻ SPOCENI00:00:00
208KĘSKIEWICZ Agnieszka 108MY TU NA CHWILENOWA RUDAK-Open00:00:00
209WAWRZYŃSKA Emilia 331ONI TEŻ SPOCENIZBĄSZYŃK-OpenOni też spoceni00:00:00
210CHAŁUPKA Weronika 418SZOGUNY KRZYCKO WIELKIEWSCHOWAK-Open00:00:00
211MALEPSZAK Martin 178BUKÓWIEC GÓRNYM-Open00:00:00
212WYRÓD Małgorzata 354MY TU NA CHWILĘKOŻUCHÓWK-Open00:00:00
213WOŚ Kinga 350PRZEMĘTK-Open00:00:00
214KRZESINSKA Katarzyna 144OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK-OpenOCR TEAM Zielona Góra00:00:00
215CHWALISZEWSKI Adam 399KLSLESZNOM-OpenKLS00:00:00
216BOGONOS Pawel 390OX WOLOWWOLOWM-Open00:00:00
217ZYGMANOWSKI Piotr 364ŚWIĘCIECHOWAM-Open00:00:00
218KICIŃSKI Adam 436KRZYCKO WIELKIEM-OpenKLS00:00:00
219KASPROWIAK Paweł 99RYDZYNAM-Open00:00:00
220WALENCIAK Krzysztof 400OSIECZNAM-Open00:00:00
221SZYMANEK Tomasz 304JAROCINM-Open00:00:00
222MILCZAREK Marek 201LESZNOM-Open00:00:00
223MACIEJEWSKA Dagmara 167OSIECZNAK-Open00:00:00
224PACHOŁEK Julia 228WYSOKAK-Open00:00:00
225PAWŁOWSKI Krzysztof 233BIRRT¸ TD¸ FSWOOSIECZNAM-Open00:00:00
226GRAJNERT Paulina 72TOYOCAR TEAM LESZNOLESZNOK-OpenTOYOCAR TEAM LESZNO00:00:00
227MACHI Łukasz 165ORLA KORZEŃSKOŻMIGRÓDM-OpenOrla Korzeńsko00:00:00
228MATUSZEWSKA Aleksandra 188BIRRT, FSWO, TDLESZNOK-Open00:00:00
229KONIECZNA Wiktoria 125BIRRT, TD, FSWOOSIECZNAK-Open00:00:00
230JAMRY Katarzyna 80POZNAŃK-OpenTWARDZIELE00:00:00
231MYSZYNSKI Tomek 208DIRTY SPARROWSPRZEZMIEROWOM-OpenDirty Sparrows00:00:00
232TURKIEWICZ Mariusz 320LESZNOM-Open00:00:00
233SMOROWIŃSKI Dawid 284POWERGYMGOŁANICEM-Open00:00:00
234NAGLAK Hubert 406HELL'S GYM OCR PĘPOWOSZELEJEWOM-OpenHell's gym ocr Pępowo00:00:00
235KASPRZAK Hieronim 103TEAM TRANSFORMERSKOŚCIANM-OpenTeam Transformers00:00:00
236FLORCZAK Mateusz 372WILKOWICEM-OpenHWPO00:00:00
237ZIOŁO Krzysztof 362DIRTY SPARROWSTARNOWO PODGÓRNEM-OpenDirty Sparrows00:00:00
238NOWAK Maciej 214PONIECM-Open00:00:00
239PAWIŁOJĆ Jakub 232LESZNOM-Open00:00:00
240BOŃCZEK Michał 23LESZNOM-Open00:00:00
241WRÓBEL Natalia 273TWARDZIELEPOZNAŃK-OpenTWARDZIELE00:00:00
242ROSIK Jagoda 266OSIECZNAK-Open00:00:00
243KOWALSKA Natalia 135BIEGUN OCR TEAMGDYNIAK-Open00:00:00
244WOJCIECHOWSKI Kamil 340WARRIOR TEAMGÓRAM-Open00:00:00
245CHAJA Radosław 33OBORNIKI ŚLĄSKIEM-Open00:00:00
246KRZEMIEŃ Sławomir 143OCR GYMTRZEBNICAM-OpenOCR GYM00:00:00
247SOLARSKI Błażej 290DOBIEŻYNM-Open00:00:00
248WIESZCZECZYŃSKI Paweł 334RYDZYNAM-Open00:00:00
249SAJA Weronika 271STOWARZYSZENIE EXTREMALNIMOGILNOK-Open00:00:00
250ANDRZEJEWSKI Robert 4LEŚNE SKOCZKIJAROCINM-OpenLeśne skoczki00:00:00
251PUDLISZEWSKA Katarzyna 252LESZNOK-Open00:00:00
252KUŚNIEREK Jakub 152TOYOCAR TEAM LESZNOOSIECZNAM-OpenTOYOCAR TEAM LESZNO00:00:00
253STASZAK Marcin 292SKÓRZEWOM-Open00:00:00
254BUDZYŃSKI Łukasz 32PACHARZYNKIGNIEZNOM-Open00:00:00
255SMEKTAŁA Patryk 282-KRZEMIENIEWOM-Open00:00:00
256NOWAK Anna 219DIRTY SPARROWSDOPIEWOK-OpenDirty Sparrows00:00:00
257KONIECZNY Bartosz 127LESZNOM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
258ODROBNY Paweł 223ONI TEŻ SPOCENICHOBIENICEM-OpenONI TEŻ SPOCENI00:00:00
259BAJON Przemysław 394WATAHAMIEJSKA GÓRKAM-OpenOCR GYM00:00:00
260GORLAS Artur 70DĄBCZEM-Open00:00:00
261STASZAK Małgorzata 293CNS NOWA SÓLNOWA SÓLK-OpenCNS Nowa Sól00:00:00
262MYSZYNSKI Maciej 209DIRTY SPARROWSPRZEZMIEROWOM-OpenDirty Sparrows00:00:00
263BORKOWSKI Mateusz 24COLOS GYMPIŁAM-Open00:00:00
264GRUETZMACHER Katarzyna 73RUNAWAY PĘPOWOPĘPOWOK-Open00:00:00
265WOJTKOWIAK Rafał 343LESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
266GRABANIA Rafał 71GÓRAM-Open00:00:00
267MACIOSZCZYK Łukasz 169CSWLPOZNAŃM-Open00:00:00
268PIENIAK Piotr 240PROKOL PRACOWNIA PROJEKTOWO-KOSZTORYSOWANIECHLÓWM-OpenPROKOL PRACOWNIA PROJEKTOWO KOSZTORYSOWA00:00:00
269KASPRZAK Artur 102TEAM TRANSFORMERSKOŚCIANM-OpenTeam Transformers00:00:00
270BEDNARCZYK Michał 13AMBEDŚMIGIELM-Open00:00:00
271SYS Ewa 298SIEDLNICAK-Open00:00:00
272ŻUCHOWSKI Bartosz 393SKÓRZEWOM-Open00:00:00
273HOFMAN Ewa 369LESZNOK-OpenTeam Transformers00:00:00
274SZŁAPKA Anna 302DRAGON GYMLESZNOK-Open00:00:00
275MIRECKI Jakub 202OSŁONINM-Open00:00:00
276MIKOŁAJCZAK Marta 199GONISUKI NABOSAKALESZNOK-OpenGONISUKI NABOSAKA00:00:00
277ODROBNA Iza 222ONI TEŻ SPOCENICHOBIENICEK-OpenONI TEŻ SPOCENI00:00:00
278DUDZIK Iwona 50TRANSFORMERSKĄKOLEWOK-Open00:00:00
279MIELCARZ Tomasz 196BIEGOWE DZIKI OCRZIELONA GÓRAM-OpenBiegowe Dziki OCR00:00:00
280ZAWAŁA Kacper 361GÓRAM-Open00:00:00
281SAJNÓG Leszek 272LIPNOM-Open00:00:00
282MACHOWSKA Malwina 166KRZEMIENIEWOK-Open00:00:00
283KLEJEWSKI Przemysław 117KÓRNIKM-Open00:00:00
284JANKOWIAK Katarzyna 81POZNAŃK-Open00:00:00
285ŁĘGOWSKI Kacper 373KROTOSZYNM-Open00:00:00
286KAŹMIERCZAK Jakub 416PETARDALESZNOM-Open00:00:00
287KOŁOSZUK Marcin 1224 PUŁK PRZECIWLOTNICZYLESZNOM-Open00:00:00
288PUCAL Karolina 251LESZNOK-Open00:00:00
289KONIECZNA Anna 124BIRRT, TD, FSWOOSIECZNAK-Open00:00:00
290WAWRZYŃSKI Maciej 333ONI TEŻ SPOCENIZBĄSZYŃM-OpenOni też spoceni00:00:00
291MACIEJEWSKI Marcin 168LEŚNE SKOCZKILESZNOM-OpenLeśne skoczki00:00:00
292BŁAŻEJCZAK Tomasz 20LESZNOM-Open00:00:00
293MATUSZEWSKI Łukasz 189LESZNOM-Open00:00:00
294MAROSZ Martyna 185STOWARZYSZENIE EXTREMALNIMOGILNOK-Open00:00:00
295ŻYNDUL Krystian 365LESZNOM-Open00:00:00
296KONARKOWSKA Tetyana 12368OSIECZNAK-Open00:00:00
297BŁASZCZYK Adam 19GYM MŁYNJAROCINM-Open00:00:00
298SOBECKA Hanna 286GYM MŁYNKROBIAK-OpenGym Młyn00:00:00
299SZYMAŃSKA Julia 306GYM MŁYNPIASKIK-OpenGym Młyn00:00:00
300KACZOROWSKI Jakub 95WŁOSZAKOWICEM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
301KULCZAK Paweł 147BRODOWOM-Open00:00:00
302DZIUBAŁKA Mateusz 53ĢYM MŁYNKUNOWOM-OpenGym Młyn00:00:00
303PITROWSKI Jerzy 241SPARTA SŁAWASŁAWAM-Open00:00:00
304GOLANSKI Tomasz 68RYDZYNAM-Open00:00:00
305DOMAGAŁA Jędrzej 43AMBEDŚMIGIELM-Open00:00:00
306SUSZYŃSKI Łukasz 391OX WOŁÓWWIŃSKOM-Open00:00:00
307SKRZYPCZYK Martyna 281COLOS GYMPIŁAK-Open00:00:00
308UFNIAK Radosław 323TOYOCAR TEAM LESZNOŚWIĘCIECHOWAM-OpenTOYOCAR TEAM LESZNO00:00:00
309KUPS Oktawian 148DIRTY SPARROWSSZAMOTUŁYM-OpenDirty Sparrows00:00:00
310BARTOSIK Marek 12KGHM ZG RUNGŁOGÓWM-Open00:00:00
311BARTLEWICZ Łukasz 11STALLASLESZNOM-Open00:00:00
312BIEDALAK Krzysztof 16SWARZĘDZM-Open00:00:00
313KONIECZNY Norbert 126GONISUKI NABOSAKAPONIECM-OpenGONISUKI NABOSAKA00:00:00
314KAŹMIERSKI Martyn 106LESZNOM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
315WOJTYCZKA Przemysław 347BIRRT¸ TD¸ FSWOGOŁASZYNM-Open00:00:00
316LUDWICZAK Piotr 162TWARDZIELEPOZNAŃM-OpenTWARDZIELE00:00:00
317TOBÓŁKA Maciej 316OSP DĄBCZEDĄBCZEM-OpenTeam Transformers00:00:00
318ZIELIŃSKI Michał 392RUNAWAYGÓRAM-Open00:00:00
319NASKRĘT Damian 410TRANSFORMERSLESZNOM-Open00:00:00
320FETSIUKOU Aliaksei 419OCR GYMWROCŁAWM-OpenOCR GYM00:00:00
321GALON Maciej 64TDLESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
322WIELIŃSKI Hubert 332ONI TEŻ SPOCENIPOZNAŃM-OpenOni też spoceni00:00:00
323KOTALA Arkadiusz 388WROCŁAWM-Open00:00:00
324MIERZEJEWSKA Laura 198TOYOCAR TEAM LESZNOŚMIGIELK-OpenTOYOCAR TEAM LESZNO00:00:00
325WOJCIECHOWSKI Mateusz 341EKIPA AMITYWŁOSZAKOWICEM-Open00:00:00
326MAŃCZAK Joanna 180GYM MŁYNGOSTYŃK-OpenGym Młyn00:00:00
327MRÓZ Katarzyna 205OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK-OpenOCR TEAM Zielona Góra00:00:00
328ROBACZYŃSKI Dawid 264WROCŁAWM-Open00:00:00
329DOMAGAŁA Patrycja 44NOWA WIEŚK-Open00:00:00
330WITKOWSKI Marek 337BIEGOWE DZIKI OCRZIELONA GÓRAM-OpenBiegowe Dziki OCR00:00:00
331LANDZWOJCZAK Dariusz 157BIRRT, TD, FSWOKRZYWIŃM-Open00:00:00
332RACHMAJDA Mikołaj 255BIRRT, TD, FSWOGRODZISKOM-Open00:00:00
333WOJCIECHOWSKI Przemysław 376TRANSFORMERSRYDZYNAM-OpenTeam Transformers00:00:00
334PERA Ewa 236LESZNOK-OpenLeśne skoczki00:00:00
335KOŁCZ Mariusz 121LESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
336NGUYEN VAN Sandra 379NEWLIFEGYMSŁAWĘCICELIPNOK-OpenTeam Transformers00:00:00
337FOLTYNIEWICZ Alina 59OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-Open00:00:00
338CIEŚLA Wiktoria 37DRAGON GYMLESZNOK-Open00:00:00
339APIECIONEK Piotr 7DZIK TUCHORZATUCHORZAM-Open00:00:00
340BARTKOWIAK Tyberiusz 10KOŚCIANM-Open00:00:00
341KONIECZNY Paweł 128BIRRT, TD, FSWOOSIECZNAM-Open00:00:00
342BŁACHOWIAK Fabian 396KLSLESZNOM-OpenKLS00:00:00
343WALKÓW-MAZAK Marta 328MY TU NA CHWILEKOŻUCHÓWK-Open00:00:00
344RATAJCZAK Robert 256LESZNOM-Open00:00:00
345KARPIŃSKI Paweł 98FDWGÓRAM-Open00:00:00
346DUDKOWIAK Beata 49AMBEDŚMIGIELK-OpenAmbed00:00:00
347GRUSZKA Arek 74LESZNOM-Open00:00:00
348PODGÓRSKI Paweł 243BIRRT, TD, FSWOPLEWISKAM-Open00:00:00
349BRUDŁO Mikołaj 29DIRTY SPARROWSKOŚCIANM-OpenDirty Sparrows00:00:00
350KORALEWSKI Pawel 131JUTROSINM-OpenOCR GYM00:00:00
351FRĄCKOWIAK Kamil 374KROTOSZYNM-Open00:00:00
352TUROWICZ Natalia 375TEANSFORMERSRYDZYNAK-OpenTeam Transformers00:00:00
353TARNAWSKI Bartosz 315ŚREMM-Open00:00:00
354KĘSKIEWICZ Agnieszka 108MY TU NA CHWILENOWA RUDAK-Open00:00:00
355WOJTKOWIAK Aleksandra 345LESZNOK-OpenTeam Transformers00:00:00
356WOJTKOWIAK Zosia 344LESZNOK-OpenTeam Transformers00:00:00
357KĘSKIEWICZ Kamil 109MY TU NA CHWILENOWA RUDAM-Open00:00:00
358PACZEŚNA Paula 230SKWIERZYNAK-OpenTeam Transformers00:00:00
359JAKUBOWSKI Miłosz 412KRZEMIENIEWOM-Open00:00:00
360JAKUBOWSKI Mariusz 413KRZEMIENIEWOM-Open00:00:00
361JAKUBOWSKI Kasper 398KRZEMIENIEWOM-Open00:00:00
362JAKUBOWSKA Natalia 397KRZEMIENIEWOK-Open00:00:00
363JAKUBOWSKI Łukasz 411KRZEMIENIEWOM-Open00:00:00
364KAROLCZAK Damian 401OCR GYMŻMIGRÓDM-OpenOCR GYM00:00:00
365KRÓLIKOWSKI Jacek 141BIEGAJ LESZNOPAWŁOWICEM-Open00:00:00
Niesklasyfikowani
MILASZEWSKI Michał 200LESZNOM-OpenEKIPADNF
Znaleziono 366 wynik(ów)