TORTURA LESZNO 2021
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2021-09-12
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 427
Wystartowało : 366
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 363
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Czas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOWALSKA Natalia 135BIEGUN OCR TEAMGDYNIAK-Open1K 100:00:0000:30:58.1000:30:58.10 6:119,7
2GAŁĄZKA Angelika 6512 WBOTPOZNANK-Open2K 200:00:0000:31:32.9500:31:32.95+00:00:346:189,5
3GRUETZMACHER Katarzyna 73RUNAWAY PĘPOWOPĘPOWOK-Open3K 300:00:0000:33:14.8500:33:14.85+00:02:166:389,0
4RATAJCZAK Małgorzata 257OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK-Open4K 4OCR TEAM Zielona Góra00:00:0000:34:49.5500:34:49.55+00:03:516:578,6
5KRZESINSKA Katarzyna 144OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK-Open5K 5OCR TEAM Zielona Góra00:00:0000:35:36.4500:35:36.45+00:04:387:078,4
6SYDORCZYK Magdalena 297ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAK-Open6K 600:00:0000:37:03.2500:37:03.25+00:06:057:248,1
7PRZYBYLSKA Ewelina 249ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAK-Open7K 700:00:0000:37:12.7000:37:12.70+00:06:147:268,1
8DUDKOWIAK Beata 49AMBEDŚMIGIELK-Open8K 8Ambed00:00:0000:38:26.5500:38:26.55+00:07:287:417,8
9MAJOREK Kasia 176AMBEDŻEGRÓWKOK-Open9K 9Ambed00:00:0000:38:27.0000:38:27.00+00:07:287:417,8
10MARKOWSKA Nikola 378GARZYNK-Open10K 10Team Transformers00:00:0000:38:46.4500:38:46.45+00:07:487:457,7
11RATAJCZAK Honorata 261GYM MŁYNGOSTYŃK-Open11K 1100:00:0000:39:06.7000:39:06.70+00:08:087:497,7
12MAŃCZAK Joanna 180GYM MŁYNGOSTYŃK-Open12K 12Gym Młyn00:00:0000:39:20.0000:39:20.00+00:08:217:527,6
13MAJCHRZAK Agnieszka 173DRUŻYNA "WU"PIASKIK-Open13K 13DRUŻYNA "WU"00:00:0000:39:22.1500:39:22.15+00:08:247:527,6
14MRÓZ Katarzyna 205OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK-Open14K 14OCR TEAM Zielona Góra00:00:0000:39:34.5000:39:34.50+00:08:367:547,6
15SKRZYPCZYK Martyna 281COLOS GYMPIŁAK-Open15K 1500:00:0000:40:16.7000:40:16.70+00:09:188:037,5
16SZCZEPANEK Beata 409SPARTA RUNNERSROKIETNICAK-Open16K 1600:00:0000:42:03.7000:42:03.70+00:11:058:247,1
17WOJTKOWIAK-SCHMIDT Agnieszka 380WOJTKOWIAKICZERWIEŃSKK-Open17K 1700:00:0000:42:41.4500:42:41.45+00:11:438:327,0
18ZIOŁO Ewa 363DIRTY SPARROWSTARNOWO PODGÓRNEK-Open18K 1800:00:0000:43:38.9500:43:38.95+00:12:408:436,9
19PACHOŁEK Julia 228WYSOKAK-Open19K 1900:00:0000:43:44.7000:43:44.70+00:12:468:446,9
20NOWAK Anna 219DIRTY SPARROWSDOPIEWOK-Open20K 20Dirty Sparrows00:00:0000:44:20.2500:44:20.25+00:13:228:526,8
21WOŚKO Katarzyna 351ONI TEŻ SPOCENIZBĄSZYNEKK-Open21K 21ONI TEŻ SPOCENI00:00:0000:44:44.3500:44:44.35+00:13:468:566,7
22SOBECKA Hanna 286GYM MŁYNKROBIAK-Open22K 22Gym Młyn00:00:0000:45:12.8500:45:12.85+00:14:149:026,6
23SZYMAŃSKA Julia 306GYM MŁYNPIASKIK-Open23K 23Gym Młyn00:00:0000:45:47.1000:45:47.10+00:14:499:096,6
24PUCAL Karolina 251LESZNOK-Open24K 2400:00:0000:45:53.5500:45:53.55+00:14:559:106,5
25MARCINIAK Klaudia 182LIPNOK-Open25K 2500:00:0000:45:57.0000:45:57.00+00:14:589:116,5
26WANATOWSKA Monika 329LUBINK-Open26K 2600:00:0000:46:07.5500:46:07.55+00:15:099:136,5
27PŁÓCIENNIK Katarzyna 242GYM MŁYNGOSTYŃK-Open27K 27Gym Młyn00:00:0000:46:13.6500:46:13.65+00:15:159:146,5
28RUTA Kinga 267LESZNOK-Open28K 28Team Transformers00:00:0000:46:19.5500:46:19.55+00:15:219:156,5
29RZEPKA Klaudia 270LESZNOK-Open29K 2900:00:0000:46:24.0500:46:24.05+00:15:259:166,5
30PUDLISZEWSKA Katarzyna 252LESZNOK-Open30K 3000:00:0000:47:09.2000:47:09.20+00:16:119:256,4
31PODGÓRSKA Sylwia 367OSIECZNAK-Open31K 3100:00:0000:47:11.4500:47:11.45+00:16:139:266,4
32JANOWICZ Paulina 437LESZNOK-Open32K 3200:00:0000:47:11.6000:47:11.60+00:16:139:266,4
33MARACH Anna 181MY TU NA CHWILĘNOWE MIASTECZKOK-Open33K 3300:00:0000:47:35.8500:47:35.85+00:16:379:316,3
34JAMRY Katarzyna 80POZNAŃK-Open34K 34TWARDZIELE00:00:0000:47:44.2000:47:44.20+00:16:469:326,3
35CHAŁUPKA Weronika 418SZOGUNY KRZYCKO WIELKIEWSCHOWAK-Open35K 3500:00:0000:47:47.1500:47:47.15+00:16:499:336,3
36TUROWICZ Natalia 375TEANSFORMERSRYDZYNAK-Open36K 36Team Transformers00:00:0000:47:56.5500:47:56.55+00:16:589:356,3
37WRÓBEL Natalia 273TWARDZIELEPOZNAŃK-Open37K 37TWARDZIELE00:00:0000:48:04.7000:48:04.70+00:17:069:366,2
38SYS Ewa 298SIEDLNICAK-Open38K 3800:00:0000:48:06.9000:48:06.90+00:17:089:376,2
39HOFMAN Ewa 369LESZNOK-Open39K 39Team Transformers00:00:0000:48:24.4500:48:24.45+00:17:269:406,2
40JANKOWIAK Katarzyna 81POZNAŃK-Open40K 4000:00:0000:49:14.3500:49:14.35+00:18:169:506,1
41ROSIK Jagoda 266OSIECZNAK-Open41K 4100:00:0000:50:02.4500:50:02.45+00:19:0410:006,0
42KONARKOWSKA Tetyana 12368OSIECZNAK-Open42K 4200:00:0000:50:40.7000:50:40.70+00:19:4210:085,9
43NGUYEN VAN Sandra 379NEWLIFEGYMSŁAWĘCICELIPNOK-Open43K 43Team Transformers00:00:0000:50:47.9000:50:47.90+00:19:4910:095,9
44KICIŃSKA Klaudia 435AMBEDKRZYCKO WIELKIEK-Open44K 4400:00:0000:51:47.3000:51:47.30+00:20:4910:215,8
45BUCHWALD Monika 370AMBEDŚMIGIELK-Open45K 4500:00:0000:52:18.0500:52:18.05+00:21:1910:275,7
46KOWALSKA Marlena 134AMBEDŚMIGIELK-Open46K 4600:00:0000:52:21.9500:52:21.95+00:21:2310:285,7
47BINIASZ Weronika 18GOSTYŃK-Open47K 4700:00:0000:52:43.6000:52:43.60+00:21:4510:325,7
48JANKOWSKA Aleksandra 83WSCHOWAK-Open48K 48Team Transformers00:00:0000:52:55.2000:52:55.20+00:21:5710:355,7
49BARCZYSZYN Aleksandra 9OCR GYMWROCŁAWK-Open49K 49OCR GYM00:00:0000:52:56.7500:52:56.75+00:21:5810:355,7
50PEŁCZYK Magdalena 235LESZNOK-Open50K 50Team Transformers00:00:0000:52:57.3500:52:57.35+00:21:5910:355,7
51KAŹMIERCZAK Marta 105KARGOWAK-Open51K 51ONI TEŻ SPOCENI00:00:0000:54:11.6500:54:11.65+00:23:1310:505,5
52STACH Sara 291ZBĄSZYŃK-Open52K 5200:00:0000:54:18.4500:54:18.45+00:23:2010:515,5
53JUŚKOWIAK Agnieszka 90LESZNOK-Open53K 53PERPETUM PROMILE00:00:0000:54:25.7500:54:25.75+00:23:2710:535,5
54KLIEMANN Dorota 338ZBĄSZYŃK-Open54K 54ONI TEŻ SPOCENI00:00:0000:54:47.3500:54:47.35+00:23:4910:575,5
55WAWRZYŃSKA Emilia 331ONI TEŻ SPOCENIZBĄSZYŃK-Open55K 55Oni też spoceni00:00:0000:54:49.5000:54:49.50+00:23:5110:575,5
56WOJTERA Karolina 383PRZYBYSZEWOK-Open56K 56PROKOL PRACOWNIA PROJEKTOWO KOSZTORYSOWA00:00:0000:54:54.5000:54:54.50+00:23:5610:585,5
57MAROSZ Martyna 185STOWARZYSZENIE EXTREMALNIMOGILNOK-Open57K 5700:00:0000:54:56.1500:54:56.15+00:23:5810:595,5
58SAJA Weronika 271STOWARZYSZENIE EXTREMALNIMOGILNOK-Open58K 5800:00:0000:54:56.3500:54:56.35+00:23:5810:595,5
59FOLTYNIEWICZ Alina 59OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-Open59K 5900:00:0000:55:29.0500:55:29.05+00:24:3011:055,4
60MACIEJEWSKA Dagmara 167OSIECZNAK-Open60K 6000:00:0000:55:38.0500:55:38.05+00:24:3911:075,4
61BOROWIEC Joanna 25KRZEMIENIEWOK-Open61K 6100:00:0000:55:41.4500:55:41.45+00:24:4311:085,4
62JUŚKOWIAK Natalia 88LESZNOK-Open62K 62PERPETUM PROMILE00:00:0000:55:42.2000:55:42.20+00:24:4411:085,4
63WYRÓD Małgorzata 354MY TU NA CHWILĘKOŻUCHÓWK-Open63K 6300:00:0000:56:08.4000:56:08.40+00:25:1011:135,3
64WALKÓW-MAZAK Marta 328MY TU NA CHWILEKOŻUCHÓWK-Open64K 6400:00:0000:56:09.1000:56:09.10+00:25:1111:135,3
65ODROBNA Iza 222ONI TEŻ SPOCENICHOBIENICEK-Open65K 65ONI TEŻ SPOCENI00:00:0000:56:10.0000:56:10.00+00:25:1111:145,3
66PERA Ewa 236LESZNOK-Open66K 66Leśne skoczki00:00:0000:56:59.0000:56:59.00+00:26:0011:235,3
67KNOZOWSKA Bożena 120COLOS GYMPIŁAK-Open67K 6700:00:0000:57:04.8000:57:04.80+00:26:0611:245,3
68MACHOWSKA Malwina 166KRZEMIENIEWOK-Open68K 6800:00:0000:57:13.7500:57:13.75+00:26:1511:265,2
69DUDZIK Iwona 50TRANSFORMERSKĄKOLEWOK-Open69K 6900:00:0000:57:21.6500:57:21.65+00:26:2311:285,2
70NOWAK Sandra 217DRAGONLESZNOK-Open70K 70Dragon Gym00:00:0000:58:13.8500:58:13.85+00:27:1511:385,2
71MARCINIAK Natalia 183BIRRT, TD, FSWOKRZYWIŃK-Open71K 7100:00:0000:58:19.4500:58:19.45+00:27:2111:395,1
72SZŁAPKA Anna 302DRAGON GYMLESZNOK-Open72K 7200:00:0000:58:26.2000:58:26.20+00:27:2811:415,1
73KACZMAREK Ewelina 433TDSTRZYŻEWICEK-Open73K 7300:00:0000:58:29.4500:58:29.45+00:27:3111:415,1
74KWITA Karolina 155TDLESZNOK-Open74K 7400:00:0000:58:44.2000:58:44.20+00:27:4611:445,1
75KĘSKIEWICZ Agnieszka 108MY TU NA CHWILENOWA RUDAK-Open75K 7500:00:0000:58:44.6500:58:44.65+00:27:4611:445,1
76WOJTKOWIAK Aleksandra 345LESZNOK-Open76K 76Team Transformers00:00:0000:58:56.1000:58:56.10+00:27:5811:475,1
77WOJTKOWIAK Zosia 344LESZNOK-Open77K 77Team Transformers00:00:0000:59:00.5500:59:00.55+00:28:0211:485,1
78CIEŚLA Wiktoria 37DRAGON GYMLESZNOK-Open78K 7800:00:0000:59:01.3000:59:01.30+00:28:0311:485,1
79GURDAK Dajana 76BIRRT¸ TD¸ FSWOGOŁASZYNK-Open79K 7900:00:0000:59:07.5000:59:07.50+00:28:0911:495,1
80PACZEŚNA Paula 230SKWIERZYNAK-Open80K 80Team Transformers00:00:0000:59:27.2500:59:27.25+00:28:2911:535,0
81WOJCIECHOWSKA Agnieszka 339BIRRT, FSWO, TDBOJANOWOK-Open81K 8100:00:0001:00:13.4501:00:13.45+00:29:1512:025,0
82MATUSZEWSKA Aleksandra 188BIRRT, FSWO, TDLESZNOK-Open82K 8200:00:0001:00:16.0001:00:16.00+00:29:1712:035,0
83KUŚNIEREK Joanna 150BIRRT, TD, FSWORYDZYNAK-Open83K 83Team Transformers00:00:0001:00:18.8001:00:18.80+00:29:2012:035,0
84FABICH Weronika 55BIRRT, TD, FSWOGARZYNK-Open84K 8400:00:0001:00:34.6501:00:34.65+00:29:3612:065,0
85WOŚ Kinga 350PRZEMĘTK-Open85K 8500:00:0001:01:30.2501:01:30.25+00:30:3212:184,9
86GRAJNERT Paulina 72TOYOCAR TEAM LESZNOLESZNOK-Open86K 86TOYOCAR TEAM LESZNO00:00:0001:01:59.5501:01:59.55+00:31:0112:234,8
87SMEKTAŁA Małgorzata 283TOYOCAR TEAM LESZNOKRZEMIENIEWOK-Open87K 87TOYOCAR TEAM LESZNO00:00:0001:01:59.8501:01:59.85+00:31:0112:234,8
88MIERZEJEWSKA Laura 198TOYOCAR TEAM LESZNOŚMIGIELK-Open88K 88TOYOCAR TEAM LESZNO00:00:0001:01:59.9001:01:59.90+00:31:0112:234,8
89FRANKA Magdalena 60TOYOCAR TEAM LESZNOLESZNOK-Open89K 89TOYOCAR TEAM LESZNO00:00:0001:02:00.9501:02:00.95+00:31:0212:244,8
90KONIECZNA Wiktoria 125BIRRT, TD, FSWOOSIECZNAK-Open90K 9000:00:0001:02:01.7001:02:01.70+00:31:0312:244,8
91KONIECZNA Anna 124BIRRT, TD, FSWOOSIECZNAK-Open91K 9100:00:0001:02:04.5001:02:04.50+00:31:0612:244,8
92OZGOWICZ Sylwia 227CNS NOWA SÓLNOWA SÓLK-Open92K 92CNS Nowa Sól00:00:0001:04:24.9501:04:24.95+00:33:2612:524,7
93STASZAK Małgorzata 293CNS NOWA SÓLNOWA SÓLK-Open93K 93CNS Nowa Sól00:00:0001:04:25.0501:04:25.05+00:33:2612:534,7
94ŁOWCZYŃSKA Ewelina 387CNS NOWA SÓLNOWA SÓLK-Open94K 9400:00:0001:04:25.2501:04:25.25+00:33:2712:534,7
95DOMAGAŁA Patrycja 44NOWA WIEŚK-Open95K 9500:00:0001:04:39.3001:04:39.30+00:33:4112:554,6
96MUSIELAK Patrycja 206PRZEMĘTK-Open96K 9600:00:0001:04:42.2501:04:42.25+00:33:4412:564,6
97JAKUBOWSKA Natalia 397KRZEMIENIEWOK-Open97K 9700:00:0001:05:49.2001:05:49.20+00:34:5113:094,6
98MIKOŁAJCZAK Marta 199GONISUKI NABOSAKALESZNOK-Open98K 98GONISUKI NABOSAKA00:00:0001:13:17.2001:13:17.20+00:42:1914:394,1
99STRUK Agnieszka 296GONISUKI NABOSAKALESZNOK-Open99K 9900:00:0001:13:18.6501:13:18.65+00:42:2014:394,1
100KĘSKIEWICZ Agnieszka 108MY TU NA CHWILENOWA RUDAK-Open100K 10000:00:00   
Znaleziono 100 wynik(ów)