TORTURA LESZNO 2021
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2021-09-12
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 427
Wystartowało : 366
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 363
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Czas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WOJTYSZYN Wojciech 420EX TEAMNAMYSŁÓWM-Open1M 1Ex Team00:00:0000:21:49.2500:21:49.25 4:2113,8
2WÓJCIK Adam 421EX TEAMCHOCZNIAM-Open2M 2Ex Team00:00:0000:22:51.7500:22:51.75+00:01:024:3413,1
3KOŁOSZUK Marcin 1224 PUŁK PRZECIWLOTNICZYLESZNOM-Open3M 300:00:0000:23:46.6000:23:46.60+00:01:574:4512,6
4BRZOZOWSKI Filip 31SPARTA RUNNERSZALASEWOM-Open4M 4SPARTA RUNNERS00:00:0000:25:01.0500:25:01.05+00:03:115:0012,0
5NAGLAK Hubert 406HELL'S GYM OCR PĘPOWOSZELEJEWOM-Open5M 5Hell's gym ocr Pępowo00:00:0000:25:28.9000:25:28.90+00:03:395:0511,8
6SIEKIERSKI Paweł 275DIRTY SPARROWSPOZNAŃM-Open6M 6Dirty Sparrows00:00:0000:25:40.0000:25:40.00+00:03:505:0811,7
7FETSIUKOU Aliaksei 419OCR GYMWROCŁAWM-Open7M 7OCR GYM00:00:0000:25:44.3500:25:44.35+00:03:555:0811,7
8CHAJA Radosław 33OBORNIKI ŚLĄSKIEM-Open8M 800:00:0000:26:07.7500:26:07.75+00:04:185:1311,5
9MARCINKOWSKI Adam 386CZARNA HORDAŻAGAŃM-Open9M 900:00:0000:26:33.4500:26:33.45+00:04:445:1811,3
10BOŃCZEK Michał 23LESZNOM-Open10M 1000:00:0000:26:36.7500:26:36.75+00:04:475:1911,3
11BAJON Przemysław 394WATAHAMIEJSKA GÓRKAM-Open11M 11OCR GYM00:00:0000:26:41.3000:26:41.30+00:04:525:2011,2
12GLAPIAK Maciej 67AWL WROCŁAWLESZNOM-Open12M 1200:00:0000:26:57.6000:26:57.60+00:05:085:2311,1
13PRAŁAT Arkadiusz 247LESZNOM-Open13M 1300:00:0000:27:07.6500:27:07.65+00:05:185:2511,1
14KLUCZYŃSKI Kamil 119MOVE RUN FUNOPALENICAM-Open14M 1400:00:0000:27:30.6500:27:30.65+00:05:415:3010,9
15TROJANOWSKI Artur 318BIEGOWE DZIKI OCRBOBROWNIKIM-Open15M 15Biegowe Dziki OCR00:00:0000:27:46.3000:27:46.30+00:05:575:3310,8
16DZIUBAŁKA Adrian 52GYM MŁYNKUNOWOM-Open16M 16Gym Młyn00:00:0000:27:49.1500:27:49.15+00:05:595:3310,8
17KĘPA Bartosz 377SPARTA RUNNERSBIAŁAM-Open17M 17SPARTA RUNNERS00:00:0000:27:57.8000:27:57.80+00:06:085:3510,7
18KOTARSKI Sebastian 133ZG RUDNAGÓRAM-Open18M 1800:00:0000:28:00.0500:28:00.05+00:06:105:3610,7
19KASPRZAK Artur 102TEAM TRANSFORMERSKOŚCIANM-Open19M 19Team Transformers00:00:0000:28:03.5500:28:03.55+00:06:145:3610,7
20MAJCHRZAK Andrzej 174DRUŻYNA "WU"PIASKIM-Open20M 20DRUŻYNA "WU"00:00:0000:28:15.3500:28:15.35+00:06:265:3910,6
21LEWICKI Piotr 161EMERYCI NA STARTSZCZECINM-Open21M 2100:00:0000:28:44.6000:28:44.60+00:06:555:4410,4
22JARÓŻEK Dominik 86MUKS SZOK BOJANOWOBOJANOWOM-Open22M 2200:00:0000:28:59.0500:28:59.05+00:07:095:4710,4
23ŁUCZAK Ariel 163WERNER KENKEL SPORT TEAMBUKÓWIEC GÓRNYM-Open23M 23WERNER KENKEL SPORT TEAM00:00:0000:29:02.7500:29:02.75+00:07:135:4810,3
24STOLAREK Sebastian 295SPARTA RUNNERSPOZNAŃM-Open24M 24SPARTA RUNNERS00:00:0000:29:11.7500:29:11.75+00:07:225:5010,3
25DĄBEK Patryk 40COLOS GYMPIŁAM-Open25M 2500:00:0000:29:33.8500:29:33.85+00:07:445:5410,2
26SOLARSKI Błażej 290DOBIEŻYNM-Open26M 2600:00:0000:29:39.7500:29:39.75+00:07:505:5510,1
27URBAŃSKI Dawid 385GÓRAM-Open27M 2700:00:0000:29:48.6000:29:48.60+00:07:595:5710,1
28SZAŁATA Piotr 300BIEGOWE DZIKI OCRNOWA SÓLM-Open28M 28Biegowe Dziki OCR00:00:0000:29:49.1500:29:49.15+00:07:595:5710,1
29DUCHNOWSKI Tomasz 368SPARTA RUNNERSPOZNAŃM-Open29M 29SPARTA RUNNERS00:00:0000:29:53.9500:29:53.95+00:08:045:5810,0
30BINIASZ Damian 17GOSTYŃM-Open30M 3000:00:0000:29:57.8000:29:57.80+00:08:085:5910,0
31SOBOLEWSKI Artur 288MROWINO RUNMROWINOM-Open31M 3100:00:0000:30:10.6000:30:10.60+00:08:216:029,9
32KOWALSKI Mariusz 137OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-Open32M 32OCR TEAM Zielona Góra00:00:0000:30:15.7000:30:15.70+00:08:266:039,9
33FRĄTCZAK Dariusz 61JAROCINM-Open33M 3300:00:0000:30:36.7000:30:36.70+00:08:476:079,8
34RATAJSZCZAK Dominik 262SEPIENKOM-Open34M 3400:00:0000:30:42.1000:30:42.10+00:08:526:089,8
35ŁĘGOWSKI Kacper 373KROTOSZYNM-Open35M 3500:00:0000:30:45.5500:30:45.55+00:08:566:099,8
36DOPIERALSKI Dariusz 45BOJANOWOM-Open36M 3600:00:0000:30:49.3000:30:49.30+00:09:006:099,7
37OSTOJSKI Michał 226HELL'S GYM OCR PĘPOWODĄBCZEM-Open37M 3700:00:0000:31:00.2500:31:00.25+00:09:116:129,7
38WALKOWIAK Rafał 327SOLECM-Open38M 3800:00:0000:31:22.6500:31:22.65+00:09:336:169,6
39SMEKTAŁA Patryk 282-KRZEMIENIEWOM-Open39M 3900:00:0000:31:27.6000:31:27.60+00:09:386:179,5
40RATAJCZAK Mateusz 259TDLESZNOM-Open40M 4000:00:0000:31:32.7000:31:32.70+00:09:436:189,5
41FLORCZAK Artur 58KĄKOLEWOM-Open41M 4100:00:0000:31:33.4500:31:33.45+00:09:446:189,5
42DZIUBAŁKA Mateusz 53ĢYM MŁYNKUNOWOM-Open42M 42Gym Młyn00:00:0000:31:48.4500:31:48.45+00:09:596:219,4
43WALEŃSKI Michał 325DRUŻYNA "WU"PIASKIM-Open43M 43DRUŻYNA "WU"00:00:0000:31:55.0000:31:55.00+00:10:056:239,4
44OLEJNICZAK Marek 225TEAM TRANSFORMERSLESZNOM-Open44M 44Team Transformers00:00:0000:32:08.5500:32:08.55+00:10:196:259,3
45MIELCAREK Konrad 195DIRTY SPARROWSPTASZKOWOM-Open45M 45Dirty Sparrows00:00:0000:32:09.6000:32:09.60+00:10:206:259,3
46GORLAS Miron 69ŚMIGIELM-Open46M 4600:00:0000:32:16.4000:32:16.40+00:10:276:279,3
47NOWAK Jakub 218BIELAWYM-Open47M 4700:00:0000:32:36.6500:32:36.65+00:10:476:319,2
48TRUBIŁOWICZ Mateusz 319BIEGOWE DZIKI OCRZIELONA GÓRAM-Open48M 48Biegowe Dziki OCR00:00:0000:32:42.9500:32:42.95+00:10:536:329,2
49GIWERSKI Piotr 66MY TU TYLKO NA CHWILĘKOŻUCHÓWM-Open49M 49My tu tylko na chwilę00:00:0000:32:49.3500:32:49.35+00:11:006:339,1
50KALISZ Adrian 97SPARTA RUNNERSKÓRNIKM-Open50M 50SPARTA RUNNERS00:00:0000:32:49.4000:32:49.40+00:11:006:339,1
51WIELIŃSKI Hubert 332ONI TEŻ SPOCENIPOZNAŃM-Open51M 51Oni też spoceni00:00:0000:32:53.6500:32:53.65+00:11:046:349,1
52MACIOSZCZYK Łukasz 169CSWLPOZNAŃM-Open52M 5200:00:0000:33:03.9500:33:03.95+00:11:146:369,1
53KOTALA Arkadiusz 388WROCŁAWM-Open53M 5300:00:0000:33:10.3500:33:10.35+00:11:216:389,0
54BRZESKOT Bartosz 30LESZNOM-Open54M 5400:00:0000:33:17.2000:33:17.20+00:11:276:399,0
55ŚMIGLAK Łukasz 311DIRTY SPARROWSSZAMOTUŁYM-Open55M 55Dirty Sparrows00:00:0000:33:18.6000:33:18.60+00:11:296:399,0
56KAŹMIERCZAK Jakub 416PETARDALESZNOM-Open56M 5600:00:0000:33:20.5000:33:20.50+00:11:316:409,0
57WOJCIECHOWSKI Mateusz 341EKIPA AMITYWŁOSZAKOWICEM-Open57M 5700:00:0000:33:24.4500:33:24.45+00:11:356:409,0
58ZAREMBA Mikołaj 358PIOTROWO PIERWSZEM-Open58M 5800:00:0000:33:34.8500:33:34.85+00:11:456:428,9
59SZKUDLARCZYK Szymon 301LESZNOM-Open59M 5900:00:0000:33:36.0000:33:36.00+00:11:466:438,9
60GIEZEK Dominik 324DRUŻYNA 'WU'LESZNOM-Open60M 60DRUŻYNA "WU"00:00:0000:33:53.5000:33:53.50+00:12:046:468,9
61SAJNÓG Leszek 272LIPNOM-Open61M 6100:00:0000:33:54.7500:33:54.75+00:12:056:468,8
62KACZMAREK Mateusz 93BIEGAJLESZNODĄBCZEM-Open62M 6200:00:0000:33:56.3500:33:56.35+00:12:076:478,8
63SUSZYŃSKI Łukasz 391OX WOŁÓWWIŃSKOM-Open63M 6300:00:0000:34:00.3500:34:00.35+00:12:116:488,8
64ROBACZYŃSKI Kacper 263HENRYKOWOM-Open64M 6400:00:0000:34:01.1000:34:01.10+00:12:116:488,8
65CHWALISZEWSKI Adam 399KLSLESZNOM-Open65M 65KLS00:00:0000:34:13.1500:34:13.15+00:12:236:508,8
66KIELASZEWSKI Hubert 110LESZNOM-Open66M 6600:00:0000:34:18.8000:34:18.80+00:12:296:518,7
67ZIOŁO Krzysztof 362DIRTY SPARROWSTARNOWO PODGÓRNEM-Open67M 67Dirty Sparrows00:00:0000:34:19.7500:34:19.75+00:12:306:518,7
68BACHORSKI Sławomir 8SŁAWAM-Open68M 6800:00:0000:34:22.3000:34:22.30+00:12:336:528,7
69MIELCARZ Tomasz 196BIEGOWE DZIKI OCRZIELONA GÓRAM-Open69M 69Biegowe Dziki OCR00:00:0000:34:27.6000:34:27.60+00:12:386:538,7
70PIENIAK Piotr 240PROKOL PRACOWNIA PROJEKTOWO-KOSZTORYSOWANIECHLÓWM-Open70M 70PROKOL PRACOWNIA PROJEKTOWO KOSZTORYSOWA00:00:0000:34:33.6500:34:33.65+00:12:446:548,7
71KÓZKA Szymon 139BIRRT¸ TD¸ FSWORYDZYNAM-Open71M 7100:00:0000:34:37.1000:34:37.10+00:12:476:558,7
72ZYGMANOWSKI Piotr 364ŚWIĘCIECHOWAM-Open72M 7200:00:0000:34:54.6000:34:54.60+00:13:056:588,6
73ŻYNDUL Krystian 365LESZNOM-Open73M 7300:00:0000:34:55.9500:34:55.95+00:13:066:598,6
74WOLNY Piotr 434FDWRAWICZM-Open74M 7400:00:0000:34:58.6500:34:58.65+00:13:096:598,6
75SZTURO Kacper 303ŚWIĘCIECHOWAM-Open75M 7500:00:0000:35:18.6000:35:18.60+00:13:297:038,5
76MAJCHRZAK Jakub 175DRUŻYNA "WU"PIASKIM-Open76M 76DRUŻYNA "WU"00:00:0000:35:53.9500:35:53.95+00:14:047:108,4
77KORALEWSKI Pawel 131JUTROSINM-Open77M 77OCR GYM00:00:0000:35:55.5000:35:55.50+00:14:067:118,4
78GRABANIA Rafał 71GÓRAM-Open78M 7800:00:0000:35:58.8000:35:58.80+00:14:097:118,3
79ZIELIŃSKI Michał 392RUNAWAYGÓRAM-Open79M 7900:00:0000:36:01.1500:36:01.15+00:14:117:128,3
80WOJCIECHOWSKI Kamil 340WARRIOR TEAMGÓRAM-Open80M 8000:00:0000:36:15.8000:36:15.80+00:14:267:158,3
81JAKUBCZYK Adam 384TRANSFORMERSGÓRAM-Open81M 81Team Transformers00:00:0000:36:19.3500:36:19.35+00:14:307:158,3
82BŁASZCZYK Adam 19GYM MŁYNJAROCINM-Open82M 8200:00:0000:36:34.7500:36:34.75+00:14:457:188,2
83BORKOWSKI Mateusz 24COLOS GYMPIŁAM-Open83M 8300:00:0000:36:35.6500:36:35.65+00:14:467:198,2
84RATAJCZAK Robert 256LESZNOM-Open84M 8400:00:0000:36:47.5500:36:47.55+00:14:587:218,2
85KARPIŃSKI Paweł 98FDWGÓRAM-Open85M 8500:00:0000:36:58.4500:36:58.45+00:15:097:238,1
86NOWAK Maciej 214PONIECM-Open86M 8600:00:0000:37:07.4500:37:07.45+00:15:187:258,1
87FLIGER Łukasz 57WŁOSZAKOWICEM-Open87M 8700:00:0000:37:12.6000:37:12.60+00:15:237:268,1
88KRZESIŃSKI Damian 145OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-Open88M 88OCR TEAM Zielona Góra00:00:0000:37:26.4000:37:26.40+00:15:377:298,0
89STASZAK Marcin 292SKÓRZEWOM-Open89M 8900:00:0000:37:31.9000:37:31.90+00:15:427:308,0
90BERGMANN Jakub 15LESZNOM-Open90M 9000:00:0000:37:34.1000:37:34.10+00:15:447:308,0
91KONIECZNY Paweł 128BIRRT, TD, FSWOOSIECZNAM-Open91M 9100:00:0000:37:40.2500:37:40.25+00:15:517:328,0
92PRZYBYLSKI Eryk 250ŚWIĘCIECHOWAM-Open92M 92PERPETUM PROMILE00:00:0000:37:43.4000:37:43.40+00:15:547:328,0
93BROCKI Remigiusz 27LESZNOM-Open93M 9300:00:0000:37:45.9000:37:45.90+00:15:567:337,9
94NASKRĘT Damian 410TRANSFORMERSLESZNOM-Open94M 9400:00:0000:37:48.6000:37:48.60+00:15:597:337,9
95KICIŃSKI Adam 436KRZYCKO WIELKIEM-Open95M 95KLS00:00:0000:37:48.7000:37:48.70+00:15:597:337,9
96DWORCZAK Tomasz 51TDLESZNOM-Open96M 96Team Transformers00:00:0000:38:09.3500:38:09.35+00:16:207:377,9
97BARTKOWIAK Tyberiusz 10KOŚCIANM-Open97M 9700:00:0000:38:11.9000:38:11.90+00:16:227:387,9
98KUPS Oktawian 148DIRTY SPARROWSSZAMOTUŁYM-Open98M 98Dirty Sparrows00:00:0000:38:27.7500:38:27.75+00:16:387:417,8
99ZAJĄC Jarosław 355ZAJĄC TEAMLESZNOM-Open99M 99Zając Team00:00:0000:38:30.9500:38:30.95+00:16:417:427,8
100ANDRZEJEWSKI Robert 4LEŚNE SKOCZKIJAROCINM-Open100M 100Leśne skoczki00:00:0000:38:34.8500:38:34.85+00:16:457:427,8
101FRĄCKOWIAK Kamil 374KROTOSZYNM-Open101M 10100:00:0000:38:38.2000:38:38.20+00:16:487:437,8
102ZAJĄC Karol 357ZAJĄC TEAMWIJEWOM-Open102M 102Zając Team00:00:0000:38:41.6000:38:41.60+00:16:527:447,8
103WOLNIK Grzegorz 348WŁOSZAKOWICEM-Open103M 10300:00:0000:38:54.1500:38:54.15+00:17:047:467,7
104KASPROWIAK Oskar 100RYDZYNAM-Open104M 10400:00:0000:38:57.6500:38:57.65+00:17:087:477,7
105ŚWIDZIŃSKI Marcin 312TRANSFORMERSLESZNOM-Open105M 10500:00:0000:38:59.9500:38:59.95+00:17:107:477,7
106KRAKOWIAK Daniel 140LIPNOM-Open106M 10600:00:0000:39:05.7500:39:05.75+00:17:167:497,7
107FRYDRYCH Andrzej 62WROCŁAWM-Open107M 10700:00:0000:39:07.3000:39:07.30+00:17:187:497,7
108SOBECKI Igor 287RYDZYNAM-Open108M 10800:00:0000:39:08.0500:39:08.05+00:17:187:497,7
109RZĄSA Krzysztof 269GÓRAM-Open109M 10900:00:0000:39:13.4000:39:13.40+00:17:247:507,6
110WOJNICKI Wojciech 342DIRTY SPARROWSSKÓRZEWOM-Open110M 110Dirty Sparrows00:00:0000:39:20.9500:39:20.95+00:17:317:527,6
111BOJANOWSKI Marek 22LESZNOM-Open111M 11100:00:0000:39:22.9000:39:22.90+00:17:337:527,6
112KLEJEWSKI Przemysław 117KÓRNIKM-Open112M 11200:00:0000:39:31.9500:39:31.95+00:17:427:547,6
113KWARTA Paweł 153GÓRAM-Open113M 11300:00:0000:39:33.2000:39:33.20+00:17:437:547,6
114DROBYSZ Sławomir 47OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-Open114M 114OCR TEAM Zielona Góra00:00:0000:39:34.4000:39:34.40+00:17:457:547,6
115MARCINIAK Jędrzej 417LESZNOM-Open115M 11500:00:0000:39:41.0000:39:41.00+00:17:517:567,6
116TOMCZYK Radosław 317DĄBCZEM-Open116M 11600:00:0000:39:46.6500:39:46.65+00:17:577:577,5
117PUZIAK Andrzej 253JUTROSINM-Open117M 11700:00:0000:39:52.8500:39:52.85+00:18:037:587,5
118KAROLCZAK Damian 401OCR GYMŻMIGRÓDM-Open118M 118OCR GYM00:00:0000:39:54.4000:39:54.40+00:18:057:587,5
119RYBARCZYK Jakub 268GYM MŁYNGOSTYŃM-Open119M 119Gym Młyn00:00:0000:39:59.0500:39:59.05+00:18:097:597,5
120PAWIŁOJĆ Jakub 232LESZNOM-Open120M 12000:00:0000:40:02.4500:40:02.45+00:18:138:007,5
121SZYMKOWIAK Mirosław 307EKIPA AMITYLESZNOM-Open121M 121Ekipa Amity00:00:0000:40:22.5500:40:22.55+00:18:338:047,4
122PITROWSKI Jerzy 241SPARTA SŁAWASŁAWAM-Open122M 12200:00:0000:40:39.9500:40:39.95+00:18:508:077,4
123BARTOSIK Marek 12KGHM ZG RUNGŁOGÓWM-Open123M 12300:00:0000:40:48.8500:40:48.85+00:18:598:097,4
124MARZĘTA Mateusz 186ORLA KORZEŃSKOŻMIGRÓDM-Open124M 124Orla Korzeńsko00:00:0000:40:51.0500:40:51.05+00:19:018:107,3
125MATUSZEWSKI Roman 190OŻGOŁYLESZNOM-Open125M 12500:00:0000:40:53.0500:40:53.05+00:19:038:107,3
126KOPACZYK Michał 130OŻGOŁYLESZNOM-Open126M 12600:00:0000:40:54.0500:40:54.05+00:19:048:107,3
127TURKIEWICZ Mariusz 320LESZNOM-Open127M 12700:00:0000:40:54.9500:40:54.95+00:19:058:107,3
128KOLADYŃSKI Jakub 382LESZNOM-Open128M 128PROKOL PRACOWNIA PROJEKTOWO KOSZTORYSOWA00:00:0000:41:00.1500:41:00.15+00:19:108:127,3
129MATUSZEWSKI Marcin 191EKIPA AMITYLESZNOM-Open129M 129Ekipa Amity00:00:0000:41:02.9500:41:02.95+00:19:138:127,3
130BOGONOS Pawel 390OX WOLOWWOLOWM-Open130M 13000:00:0000:41:25.2000:41:25.20+00:19:358:177,2
131BOROWIAK Adam 371HWPOLESZNOM-Open131M 131HWPO00:00:0000:41:27.3000:41:27.30+00:19:388:177,2
132ROBACZYŃSKI Dawid 264WROCŁAWM-Open132M 13200:00:0000:41:31.3000:41:31.30+00:19:428:187,2
133SMOROWIŃSKI Dawid 284POWERGYMGOŁANICEM-Open133M 13300:00:0000:41:31.9500:41:31.95+00:19:428:187,2
134FLORCZAK Mateusz 372WILKOWICEM-Open134M 134HWPO00:00:0000:41:37.1500:41:37.15+00:19:478:197,2
135CHYŁA Tomasz 36LESZNOM-Open135M 13500:00:0000:41:39.5500:41:39.55+00:19:508:197,2
136CHYŁA Piotr 35LESZNOM-Open136M 13600:00:0000:41:39.6000:41:39.60+00:19:508:197,2
137BŁACHOWIAK Fabian 396KLSLESZNOM-Open137M 137KLS00:00:0000:41:44.9000:41:44.90+00:19:558:207,2
138ŚLĘZAK Mikołaj 309PAWŁOWICEM-Open138M 13800:00:0000:41:45.5500:41:45.55+00:19:568:217,2
139GORLAS Artur 70DĄBCZEM-Open139M 13900:00:0000:41:46.6000:41:46.60+00:19:578:217,2
140LANDZWOJCZAK Dariusz 157BIRRT, TD, FSWOKRZYWIŃM-Open140M 14000:00:0000:41:54.6500:41:54.65+00:20:058:227,2
141SMOROWIŃSKI Sebastian 285POWERGYMGOŁANICEM-Open141M 14100:00:0000:42:05.0000:42:05.00+00:20:158:257,1
142MOTEK Michał 204LESZNOM-Open142M 14200:00:0000:42:34.3500:42:34.35+00:20:458:307,0
143LASIK Bartłomiej 158LESZNOM-Open143M 14300:00:0000:43:01.2500:43:01.25+00:21:128:367,0
144DERLATKO Marek 41GOLINA WIELKAM-Open144M 14400:00:0000:43:01.3500:43:01.35+00:21:128:367,0
144MILCZAREK Marek 201LESZNOM-Open144M 14400:00:0000:43:01.3500:43:01.35+00:21:128:367,0
146WITKOWSKI Marek 337BIEGOWE DZIKI OCRZIELONA GÓRAM-Open146M 146Biegowe Dziki OCR00:00:0000:43:17.2500:43:17.25+00:21:288:396,9
147WITA Adrian 335EKIPA AMITYLESZNOM-Open147M 14700:00:0000:43:43.5500:43:43.55+00:21:548:446,9
148KASPROWIAK Jakub 101RYDZYNAM-Open148M 14800:00:0000:44:05.2500:44:05.25+00:22:168:496,8
149JAŃCZAK Sebastian 85PRZYWSIEM-Open149M 14900:00:0000:44:06.8500:44:06.85+00:22:178:496,8
150KUŚNIEREK Marcel 151BIRRT, TD, FSWODĄBCZEM-Open150M 15000:00:0000:44:22.9500:44:22.95+00:22:338:526,8
151DĘBSKI Maciej 42FITNESS FACTORYLESZNOM-Open151M 15100:00:0000:44:31.0000:44:31.00+00:22:418:546,7
152ANTKOWIAK Hubert 5LESZNOM-Open152M 15200:00:0000:44:33.5500:44:33.55+00:22:448:546,7
153TADYSZAK Piotr 313PACHARZYNKIPOZNAŃM-Open153M 15300:00:0000:44:35.4500:44:35.45+00:22:468:556,7
154BUDZYŃSKI Łukasz 32PACHARZYNKIGNIEZNOM-Open154M 15400:00:0000:44:35.5500:44:35.55+00:22:468:556,7
155KRZEMIEŃ Sławomir 143OCR GYMTRZEBNICAM-Open155M 155OCR GYM00:00:0000:44:39.3500:44:39.35+00:22:508:556,7
156KULCZAK Paweł 147BRODOWOM-Open156M 15600:00:0000:44:43.8500:44:43.85+00:22:548:566,7
157HENICZ Radosław 77ONI TEŻ SPOCENILUBOŃM-Open157M 157ONI TEŻ SPOCENI00:00:0000:44:44.0500:44:44.05+00:22:548:566,7
158MATUSZAK Adam 187LESZNOM-Open158M 15800:00:0000:44:54.2500:44:54.25+00:23:058:586,7
159PIECHOTA Adam 239TRANSFORMERSLESZNOM-Open159M 159Team Transformers00:00:0000:45:05.7500:45:05.75+00:23:169:016,7
160KASIŃSKI Marcin 422SWG GOSTYŃGOSTYŃM-Open160M 16000:00:0000:45:16.3500:45:16.35+00:23:279:036,6
161SITARZ Mateusz 279WSCHOWAM-Open161M 16100:00:0000:45:22.9500:45:22.95+00:23:339:046,6
162WOJTKOWIAK Rafał 343LESZNOM-Open162M 162Team Transformers00:00:0000:45:30.5500:45:30.55+00:23:419:066,6
163ŻUCHOWSKI Bartosz 393SKÓRZEWOM-Open163M 16300:00:0000:45:45.6000:45:45.60+00:23:569:096,6
164SOBOLEWSKI Michał 289TWARDZIELEPOZNAŃM-Open164M 164TWARDZIELE00:00:0000:46:07.2500:46:07.25+00:24:189:136,5
165SZAFRANIAK Maciej 299GOSTYŃM-Open165M 16500:00:0000:46:11.4000:46:11.40+00:24:229:146,5
166MARCINIAK Marcin 184BIRRT, TD, FSWOKRZYWIŃM-Open166M 16600:00:0000:46:14.3000:46:14.30+00:24:259:146,5
167ANDRYNOWSKI Piotr 2AMBEDCZACZM-Open167M 16700:00:0000:46:36.9500:46:36.95+00:24:479:196,4
168MALEPSZAK Martin 178BUKÓWIEC GÓRNYM-Open168M 16800:00:0000:46:38.3000:46:38.30+00:24:499:196,4
169KLAMKA Jakub 116BRENNOM-Open169M 16900:00:0000:46:38.4500:46:38.45+00:24:499:196,4
170KASPROWIAK Paweł 99RYDZYNAM-Open170M 17000:00:0000:46:39.3000:46:39.30+00:24:509:196,4
171GOLANSKI Tomasz 68RYDZYNAM-Open171M 17100:00:0000:46:39.7500:46:39.75+00:24:509:196,4
172KONIECZNY Mateusz 129BIRRT, TD, FSWOOSIECZNAM-Open172M 17200:00:0000:46:42.5000:46:42.50+00:24:539:206,4
173WIESZCZECZYŃSKI Paweł 334RYDZYNAM-Open173M 17300:00:0000:46:43.3500:46:43.35+00:24:549:206,4
174MIERNIK Przemysław 197CROSS FIRMUS OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORNIKI SLASKIEM-Open174M 17400:00:0000:47:02.8500:47:02.85+00:25:139:246,4
175SINIECKI Krzysztof 277SPAWACZEKRZEMIENIEWOM-Open175M 17500:00:0000:47:27.9500:47:27.95+00:25:389:296,3
176MACHI Łukasz 165ORLA KORZEŃSKOŻMIGRÓDM-Open176M 176Orla Korzeńsko00:00:0000:47:33.7000:47:33.70+00:25:449:306,3
177KONIECZNY Bartosz 127LESZNOM-Open177M 177PERPETUM PROMILE00:00:0000:47:47.8500:47:47.85+00:25:589:336,3
178JUŚKOWIAK Mikołaj 89LESZNOM-Open178M 178PERPETUM PROMILE00:00:0000:47:47.9500:47:47.95+00:25:589:336,3
179PACZYŃSKI Marcin 231PERPETUM PROMILELESZNOM-Open179M 179PERPETUM PROMILE00:00:0000:47:51.8000:47:51.80+00:26:029:346,3
180ZAJĄC Aleksander 356ZAJĄC TEAMWIJEWOM-Open180M 180Zając Team00:00:0000:47:55.1500:47:55.15+00:26:059:356,3
181WOJCIECHOWSKI Przemysław 376TRANSFORMERSRYDZYNAM-Open181M 181Team Transformers00:00:0000:47:57.5000:47:57.50+00:26:089:356,3
182SICIAK Łukasz 274ORLA KORZEŃSKOŻMIGRÓDM-Open182M 182Orla Korzeńsko00:00:0000:48:05.8500:48:05.85+00:26:169:376,2
183MAKOWSKI Mariusz 177MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEM-Open183M 18300:00:0000:48:12.1000:48:12.10+00:26:229:386,2
184LUDWICZAK Piotr 162TWARDZIELEPOZNAŃM-Open184M 184TWARDZIELE00:00:0000:48:14.8500:48:14.85+00:26:259:386,2
185BRUDŁO Mikołaj 29DIRTY SPARROWSKOŚCIANM-Open185M 185Dirty Sparrows00:00:0000:48:15.6000:48:15.60+00:26:269:396,2
186KACZOROWSKI Jakub 95WŁOSZAKOWICEM-Open186M 186PERPETUM PROMILE00:00:0000:48:24.8500:48:24.85+00:26:359:406,2
187POHLAND Paweł 244POZNAŃM-Open187M 18700:00:0000:49:14.5500:49:14.55+00:27:259:506,1
188KOWALSKI Mateusz 136DIRTY SPARROWSMOSINAM-Open188M 18800:00:0000:49:34.3500:49:34.35+00:27:459:546,1
189WOŹNIAK Marcin 352KROSNOM-Open189M 18900:00:0000:49:43.2500:49:43.25+00:27:549:566,0
190JANKOWIAK Tomasz 82GOSTYŃM-Open190M 19000:00:0000:49:59.3500:49:59.35+00:28:109:596,0
191MYSZYNSKI Tomek 208DIRTY SPARROWSPRZEZMIEROWOM-Open191M 191Dirty Sparrows00:00:0000:50:02.0000:50:02.00+00:28:1210:006,0
192GRUSZKA Arek 74LESZNOM-Open192M 19200:00:0000:50:02.3500:50:02.35+00:28:1310:006,0
193ELMINOWSKI Tomasz 54LESZNOM-Open193M 19300:00:0000:50:03.7000:50:03.70+00:28:1410:006,0
194WALENCIAK Krzysztof 400OSIECZNAM-Open194M 19400:00:0000:50:05.5000:50:05.50+00:28:1610:016,0
195KOCZOROWSKI Filip 408TRANSFORMERSŚWIĘCIECHOWAM-Open195M 19500:00:0000:50:09.5000:50:09.50+00:28:2010:016,0
196JUŚKOWIAK Marek 91LESZNOM-Open196M 19600:00:0000:50:15.9500:50:15.95+00:28:2610:036,0
197BARTLEWICZ Łukasz 11STALLASLESZNOM-Open197M 19700:00:0000:50:16.2000:50:16.20+00:28:2610:036,0
198POLRZYŃSKI Rafał 246HENRYKOWOM-Open198M 19800:00:0000:50:22.5000:50:22.50+00:28:3310:046,0
199KAŹMIERSKI Martyn 106LESZNOM-Open199M 199PERPETUM PROMILE00:00:0000:50:27.5500:50:27.55+00:28:3810:055,9
200TURKIEWICZ Jarosław 321LESZNOM-Open200M 20000:00:0000:50:33.5500:50:33.55+00:28:4410:065,9
201BŁAŻEJCZAK Tomasz 20LESZNOM-Open201M 20100:00:0000:50:33.8000:50:33.80+00:28:4410:065,9
202NOWAK Przemysław 212LESZNOM-Open202M 202PERPETUM PROMILE00:00:0000:50:35.7000:50:35.70+00:28:4610:075,9
203NYNYK Andrii 221LESZNO, WIELKOPOLSKIEM-Open203M 20300:00:0000:50:40.1000:50:40.10+00:28:5010:085,9
204KACZMAREK Leszek 94DĄBRÓWKAM-Open204M 20400:00:0000:50:45.1500:50:45.15+00:28:5510:095,9
205SZYMANEK Tomasz 304JAROCINM-Open205M 20500:00:0000:51:06.9500:51:06.95+00:29:1710:135,9
206MATUSZEWSKI Łukasz 189LESZNOM-Open206M 20600:00:0000:51:23.8500:51:23.85+00:29:3410:165,8
207MYSZYNSKI Maciej 209DIRTY SPARROWSPRZEZMIEROWOM-Open207M 207Dirty Sparrows00:00:0000:51:31.4500:51:31.45+00:29:4210:185,8
208DOMAGAŁA Jędrzej 43AMBEDŚMIGIELM-Open208M 20800:00:0000:51:50.3500:51:50.35+00:30:0110:225,8
209BIEDALAK Krzysztof 16SWARZĘDZM-Open209M 20900:00:0000:51:56.2500:51:56.25+00:30:0710:235,8
210TARNAWSKI Maciej 314POZNAŃM-Open210M 21000:00:0000:52:03.4000:52:03.40+00:30:1410:245,8
211KOŁCZ Mariusz 121LESZNOM-Open211M 211Team Transformers00:00:0000:52:08.1500:52:08.15+00:30:1810:255,8
212WITKOWSKI Rafał 336OCR GYMCHRZĄSTAWA MAŁAM-Open212M 212OCR GYM00:00:0000:52:15.7500:52:15.75+00:30:2610:275,7
213BEDNARCZYK Michał 13AMBEDŚMIGIELM-Open213M 21300:00:0000:52:17.2000:52:17.20+00:30:2710:275,7
214KOKOT Krzysztof 366WROCŁAWM-Open214M 21400:00:0000:52:20.7000:52:20.70+00:30:3110:285,7
215KOWALSKI Adam 138AMBEDŚMIGIELM-Open215M 21500:00:0000:52:21.2500:52:21.25+00:30:3210:285,7
216MACKOWIAK Lukasz 172AMBEDSMIGIELM-Open216M 216Ambed00:00:0000:52:23.3000:52:23.30+00:30:3410:285,7
217CYPRYAN Krzysztof 38GYM MŁYNGOSTYŃM-Open217M 217Gym Młyn00:00:0000:52:27.5500:52:27.55+00:30:3810:295,7
218MOTAŁA Paweł 203TECHMARLESZNOM-Open218M 21800:00:0000:53:01.2000:53:01.20+00:31:1110:365,7
219ANDRYNOWSKI Adam 3AMBEDCZACZM-Open219M 21900:00:0000:53:03.5500:53:03.55+00:31:1410:365,7
220TOBÓŁKA Maciej 316OSP DĄBCZEDĄBCZEM-Open220M 220Team Transformers00:00:0000:53:33.1000:53:33.10+00:31:4310:425,6
221DUBISZ Piotr 48DWS SPORTGOSTYŃM-Open221M 22100:00:0000:53:40.6000:53:40.60+00:31:5110:445,6
222GAJECKI Daniel 63BIRRT, FSWO, TDBOJANOWOM-Open222M 22200:00:0000:54:13.6500:54:13.65+00:32:2410:505,5
223WAWRZYŃSKI Maciej 333ONI TEŻ SPOCENIZBĄSZYŃM-Open223M 223Oni też spoceni00:00:0000:54:51.8000:54:51.80+00:33:0210:585,5
224NOWOTNIK Wojciech 220ZBĄSZYŃM-Open224M 22400:00:0000:55:01.4000:55:01.40+00:33:1211:005,5
225DOPIERALSKI Dariusz 46BOJANOWOM-Open225M 22500:00:0000:55:28.7500:55:28.75+00:33:3911:055,4
226KAŹMIERCZAK Remigiusz 104KARGOWAM-Open226M 226ONI TEŻ SPOCENI00:00:0000:55:35.7000:55:35.70+00:33:4611:075,4
227ODROBNY Paweł 223ONI TEŻ SPOCENICHOBIENICEM-Open227M 227ONI TEŻ SPOCENI00:00:0000:55:40.6500:55:40.65+00:33:5111:085,4
228APIECIONEK Piotr 7DZIK TUCHORZATUCHORZAM-Open228M 22800:00:0000:55:43.8000:55:43.80+00:33:5411:085,4
229WYRÓD Dawid 353MY TU NA CHWILĘKOŻUCHÓWM-Open229M 22900:00:0000:56:09.0500:56:09.05+00:34:1911:135,3
230MAZAK Romuald 192MY TU NA CHWILEKOŻUCHÓWM-Open230M 23000:00:0000:56:09.1500:56:09.15+00:34:1911:135,3
231KWITA Dawid 156TDLESZNOM-Open231M 23100:00:0000:57:04.9000:57:04.90+00:35:1511:245,3
232HENSEL Michał 78LESZNOM-Open232M 232Leśne skoczki00:00:0000:57:05.6000:57:05.60+00:35:1611:255,3
233ZAWAŁA Kacper 361GÓRAM-Open233M 23300:00:0000:57:12.3000:57:12.30+00:35:2311:265,2
234MACIEJEWSKI Marcin 168LEŚNE SKOCZKILESZNOM-Open234M 234Leśne skoczki00:00:0000:57:37.6000:57:37.60+00:35:4811:315,2
235KORONA Paweł 132DĄBCZEM-Open235M 235Leśne skoczki00:00:0000:58:08.2500:58:08.25+00:36:1911:375,2
236RATAJCZAK Aleksander 258DRAGON GYMLESZNOM-Open236M 236Dragon Gym00:00:0000:58:28.4500:58:28.45+00:36:3911:415,1
237ZARWAŃSKI Piotr 359DRAGON GYMBOJANOWOM-Open237M 237Dragon Gym00:00:0000:59:00.8500:59:00.85+00:37:1111:485,1
238SINIECKI Marcin 278DRAGON GYMDROBNINM-Open238M 23800:00:0000:59:01.6500:59:01.65+00:37:1211:485,1
239MAZUR Dawid 193„DRAGON GYM”RYDZYNAM-Open239M 23900:00:0000:59:05.6500:59:05.65+00:37:1611:495,1
240ANTONICKI Łukasz 6BIRRT, TD, FSWOWRONINIECM-Open240M 24000:00:0000:59:07.7000:59:07.70+00:37:1811:495,1
240WOJTYCZKA Przemysław 347BIRRT¸ TD¸ FSWOGOŁASZYNM-Open240M 24000:00:0000:59:07.7000:59:07.70+00:37:1811:495,1
242KĘSKIEWICZ Kamil 109MY TU NA CHWILENOWA RUDAM-Open242M 24200:00:0000:59:08.3500:59:08.35+00:37:1911:495,1
243GALON Maciej 64TDLESZNOM-Open243M 243Team Transformers00:00:0000:59:12.3500:59:12.35+00:37:2311:505,1
244PODGÓRSKI Paweł 243BIRRT, TD, FSWOPLEWISKAM-Open244M 24400:00:0000:59:39.8500:59:39.85+00:37:5011:555,0
245OKULSKI Przemysław 224BIRRT, TD, FSWODĄBRÓWKAM-Open245M 24500:00:0000:59:52.4500:59:52.45+00:38:0311:585,0
246RACHMAJDA Mikołaj 255BIRRT, TD, FSWOGRODZISKOM-Open246M 24600:00:0001:00:37.7001:00:37.70+00:38:4812:074,9
247KALISKI Darek 96TOYOCAR TEAM LESZNOLESZNOM-Open247M 247TOYOCAR TEAM LESZNO00:00:0001:01:58.5501:01:58.55+00:40:0912:234,8
248KUŚNIEREK Jakub 152TOYOCAR TEAM LESZNOOSIECZNAM-Open248M 248TOYOCAR TEAM LESZNO00:00:0001:01:59.8001:01:59.80+00:40:1012:234,8
249UFNIAK Radosław 323TOYOCAR TEAM LESZNOŚWIĘCIECHOWAM-Open249M 249TOYOCAR TEAM LESZNO00:00:0001:02:00.0501:02:00.05+00:40:1012:244,8
250MIRECKI Jakub 202OSŁONINM-Open250M 25000:00:0001:02:28.1501:02:28.15+00:40:3812:294,8
251TARNAWSKI Bartosz 315ŚREMM-Open251M 25100:00:0001:02:42.8501:02:42.85+00:40:5312:324,8
252JAKUBOWSKI Miłosz 412KRZEMIENIEWOM-Open252M 25200:00:0001:04:10.0001:04:10.00+00:42:2012:504,7
253JAKUBOWSKI Mariusz 413KRZEMIENIEWOM-Open253M 25300:00:0001:04:13.2001:04:13.20+00:42:2312:504,7
254KASPRZAK Hieronim 103TEAM TRANSFORMERSKOŚCIANM-Open254M 254Team Transformers00:00:0001:04:26.3501:04:26.35+00:42:3712:534,7
255JAKUBOWSKI Kasper 398KRZEMIENIEWOM-Open255M 25500:00:0001:05:32.1501:05:32.15+00:43:4213:064,6
256JAKUBOWSKI Łukasz 411KRZEMIENIEWOM-Open256M 25600:00:0001:07:36.6501:07:36.65+00:45:4713:314,4
257PACYNA Marcin 229SULĘCINM-Open257M 25700:00:0001:09:30.9001:09:30.90+00:47:4113:544,3
258KACHEL Łukasz 92GONISUKI NABOSAKALESZNOM-Open258M 258GONISUKI NABOSAKA00:00:0001:10:30.7501:10:30.75+00:48:4114:064,3
259JAKUBIAK Mateusz 79GONISUKI NABOSAKALESZNOM-Open259M 259GONISUKI NABOSAKA00:00:0001:10:32.7001:10:32.70+00:48:4314:064,3
260KONIECZNY Norbert 126GONISUKI NABOSAKAPONIECM-Open260M 260GONISUKI NABOSAKA00:00:0001:14:05.5501:14:05.55+00:52:1614:494,0
261PAWŁOWSKI Krzysztof 233BIRRT¸ TD¸ FSWOOSIECZNAM-Open261M 26100:00:0001:17:07.2001:17:07.20+00:55:1715:253,9
262CZYŻEWSKI Wojciech 39BIRRT, TD, FSWOLESZNOM-Open262M 26200:00:0001:17:54.3001:17:54.30+00:56:0515:343,9
263KRÓLIKOWSKI Jacek 141BIEGAJ LESZNOPAWŁOWICEM-Open263M 26300:00:0003:23:56.4503:23:56.45+03:02:0740:471,5
264LEŚNIEWICZ Piotr 160LESZNOM-Open264M 264Team Transformers00:00:00   
265WOJTKOWIAK Wojciech 381WOJTKOWIAKICZERWIEŃSKM-Open265M 26500:00:00   
Niesklasyfikowani
MILASZEWSKI Michał 200LESZNOM-OpenEKIPADNF DNF DNF--
Znaleziono 266 wynik(ów)