TORTURA LESZNO 2021
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2021-09-12
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 427
Wystartowało : 366
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 363
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Czas startu
   
1TROJANOWSKI Artur 318BIEGOWE DZIKI OCRBOBROWNIKIM-OpenBiegowe Dziki OCR00:00:00
2DERLATKO Marek 41GOLINA WIELKAM-Open00:00:00
3SZTURO Kacper 303ŚWIĘCIECHOWAM-Open00:00:00
4TURKIEWICZ Jarosław 321LESZNOM-Open00:00:00
5WOJNICKI Wojciech 342DIRTY SPARROWSSKÓRZEWOM-OpenDirty Sparrows00:00:00
6WOJTKOWIAK Wojciech 381WOJTKOWIAKICZERWIEŃSKM-Open00:00:00
7WÓJCIK Adam 421EX TEAMCHOCZNIAM-OpenEx Team00:00:00
8KWITA Dawid 156TDLESZNOM-Open00:00:00
9PIECHOTA Adam 239TRANSFORMERSLESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
10CYPRYAN Krzysztof 38GYM MŁYNGOSTYŃM-OpenGym Młyn00:00:00
11FRYDRYCH Andrzej 62WROCŁAWM-Open00:00:00
12KALISZ Adrian 97SPARTA RUNNERSKÓRNIKM-OpenSPARTA RUNNERS00:00:00
13JUŚKOWIAK Marek 91LESZNOM-Open00:00:00
14PUZIAK Andrzej 253JUTROSINM-Open00:00:00
15LEŚNIEWICZ Piotr 160LESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
16BROCKI Remigiusz 27LESZNOM-Open00:00:00
17GIEZEK Dominik 324DRUŻYNA 'WU'LESZNOM-OpenDRUŻYNA "WU"00:00:00
18KRAKOWIAK Daniel 140LIPNOM-Open00:00:00
19BOROWIAK Adam 371HWPOLESZNOM-OpenHWPO00:00:00
20SITARZ Mateusz 279WSCHOWAM-Open00:00:00
21KĘPA Bartosz 377SPARTA RUNNERSBIAŁAM-OpenSPARTA RUNNERS00:00:00
22MATUSZEWSKI Marcin 191EKIPA AMITYLESZNOM-OpenEkipa Amity00:00:00
23RYBARCZYK Jakub 268GYM MŁYNGOSTYŃM-OpenGym Młyn00:00:00
24SINIECKI Marcin 278DRAGON GYMDROBNINM-Open00:00:00
25DOPIERALSKI Dariusz 46BOJANOWOM-Open00:00:00
26MAZAK Romuald 192MY TU NA CHWILEKOŻUCHÓWM-Open00:00:00
27WOLNY Piotr 434FDWRAWICZM-Open00:00:00
28GIWERSKI Piotr 66MY TU TYLKO NA CHWILĘKOŻUCHÓWM-OpenMy tu tylko na chwilę00:00:00
29KAŹMIERCZAK Remigiusz 104KARGOWAM-OpenONI TEŻ SPOCENI00:00:00
30TARNAWSKI Maciej 314POZNAŃM-Open00:00:00
31JAKUBCZYK Adam 384TRANSFORMERSGÓRAM-OpenTeam Transformers00:00:00
32DĘBSKI Maciej 42FITNESS FACTORYLESZNOM-Open00:00:00
33DUCHNOWSKI Tomasz 368SPARTA RUNNERSPOZNAŃM-OpenSPARTA RUNNERS00:00:00
34OKULSKI Przemysław 224BIRRT, TD, FSWODĄBRÓWKAM-Open00:00:00
35NOWAK Przemysław 212LESZNOM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
36NYNYK Andrii 221LESZNO, WIELKOPOLSKIEM-Open00:00:00
37SZKUDLARCZYK Szymon 301LESZNOM-Open00:00:00
38KASPROWIAK Oskar 100RYDZYNAM-Open00:00:00
39WALKOWIAK Rafał 327SOLECM-Open00:00:00
40RATAJSZCZAK Dominik 262SEPIENKOM-Open00:00:00
41ŁUCZAK Ariel 163WERNER KENKEL SPORT TEAMBUKÓWIEC GÓRNYM-OpenWERNER KENKEL SPORT TEAM00:00:00
42WOŹNIAK Marcin 352KROSNOM-Open00:00:00
43MATUSZAK Adam 187LESZNOM-Open00:00:00
44KWARTA Paweł 153GÓRAM-Open00:00:00
45DĄBEK Patryk 40COLOS GYMPIŁAM-Open00:00:00
46BINIASZ Damian 17GOSTYŃM-Open00:00:00
47FRĄTCZAK Dariusz 61JAROCINM-Open00:00:00
48LEWICKI Piotr 161EMERYCI NA STARTSZCZECINM-Open00:00:00
49OSTOJSKI Michał 226HELL'S GYM OCR PĘPOWODĄBCZEM-Open00:00:00
50GORLAS Miron 69ŚMIGIELM-Open00:00:00
51WALEŃSKI Michał 325DRUŻYNA "WU"PIASKIM-OpenDRUŻYNA "WU"00:00:00
52ANTONICKI Łukasz 6BIRRT, TD, FSWOWRONINIECM-Open00:00:00
53ANTKOWIAK Hubert 5LESZNOM-Open00:00:00
54MARCINIAK Jędrzej 417LESZNOM-Open00:00:00
55MAJCHRZAK Andrzej 174DRUŻYNA "WU"PIASKIM-OpenDRUŻYNA "WU"00:00:00
56WOJTYSZYN Wojciech 420EX TEAMNAMYSŁÓWM-OpenEx Team00:00:00
57KOCZOROWSKI Filip 408TRANSFORMERSŚWIĘCIECHOWAM-Open00:00:00
58KACHEL Łukasz 92GONISUKI NABOSAKALESZNOM-OpenGONISUKI NABOSAKA00:00:00
59POLRZYŃSKI Rafał 246HENRYKOWOM-Open00:00:00
60JARÓŻEK Dominik 86MUKS SZOK BOJANOWOBOJANOWOM-Open00:00:00
61SZAŁATA Piotr 300BIEGOWE DZIKI OCRNOWA SÓLM-OpenBiegowe Dziki OCR00:00:00
62FLIGER Łukasz 57WŁOSZAKOWICEM-Open00:00:00
63URBAŃSKI Dawid 385GÓRAM-Open00:00:00
64KASPROWIAK Jakub 101RYDZYNAM-Open00:00:00
65ZAJĄC Karol 357ZAJĄC TEAMWIJEWOM-OpenZając Team00:00:00
66STOLAREK Sebastian 295SPARTA RUNNERSPOZNAŃM-OpenSPARTA RUNNERS00:00:00
67DROBYSZ Sławomir 47OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-OpenOCR TEAM Zielona Góra00:00:00
68DZIUBAŁKA Adrian 52GYM MŁYNKUNOWOM-OpenGym Młyn00:00:00
69MATUSZEWSKI Roman 190OŻGOŁYLESZNOM-Open00:00:00
70CHYŁA Tomasz 36LESZNOM-Open00:00:00
71KOKOT Krzysztof 366WROCŁAWM-Open00:00:00
72BACHORSKI Sławomir 8SŁAWAM-Open00:00:00
73HENSEL Michał 78LESZNOM-OpenLeśne skoczki00:00:00
74KALISKI Darek 96TOYOCAR TEAM LESZNOLESZNOM-OpenTOYOCAR TEAM LESZNO00:00:00
75FLORCZAK Artur 58KĄKOLEWOM-Open00:00:00
76ANDRYNOWSKI Piotr 2AMBEDCZACZM-Open00:00:00
77KORONA Paweł 132DĄBCZEM-OpenLeśne skoczki00:00:00
78KLUCZYŃSKI Kamil 119MOVE RUN FUNOPALENICAM-Open00:00:00
79SOBECKI Igor 287RYDZYNAM-Open00:00:00
80RZĄSA Krzysztof 269GÓRAM-Open00:00:00
81JUŚKOWIAK Mikołaj 89LESZNOM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
82HENICZ Radosław 77ONI TEŻ SPOCENILUBOŃM-OpenONI TEŻ SPOCENI00:00:00
83SINIECKI Krzysztof 277SPAWACZEKRZEMIENIEWOM-Open00:00:00
84BOJANOWSKI Marek 22LESZNOM-Open00:00:00
85MAZUR Dawid 193„DRAGON GYM”RYDZYNAM-Open00:00:00
86TADYSZAK Piotr 313PACHARZYNKIPOZNAŃM-Open00:00:00
87KRZESIŃSKI Damian 145OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-OpenOCR TEAM Zielona Góra00:00:00
88DOPIERALSKI Dariusz 45BOJANOWOM-Open00:00:00
89ANDRYNOWSKI Adam 3AMBEDCZACZM-Open00:00:00
90PACZYŃSKI Marcin 231PERPETUM PROMILELESZNOM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
91RATAJCZAK Mateusz 259TDLESZNOM-Open00:00:00
92MACKOWIAK Lukasz 172AMBEDSMIGIELM-OpenAmbed00:00:00
93MARZĘTA Mateusz 186ORLA KORZEŃSKOŻMIGRÓDM-OpenOrla Korzeńsko00:00:00
94SMOROWIŃSKI Sebastian 285POWERGYMGOŁANICEM-Open00:00:00
95MAJCHRZAK Jakub 175DRUŻYNA "WU"PIASKIM-OpenDRUŻYNA "WU"00:00:00
96KASIŃSKI Marcin 422SWG GOSTYŃGOSTYŃM-Open00:00:00
97KACZMAREK Leszek 94DĄBRÓWKAM-Open00:00:00
98ROBACZYŃSKI Kacper 263HENRYKOWOM-Open00:00:00
99DWORCZAK Tomasz 51TDLESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
100ZARWAŃSKI Piotr 359DRAGON GYMBOJANOWOM-OpenDragon Gym00:00:00
101KOPACZYK Michał 130OŻGOŁYLESZNOM-Open00:00:00
102KLAMKA Jakub 116BRENNOM-Open00:00:00
103MOTAŁA Paweł 203TECHMARLESZNOM-Open00:00:00
104WOLNIK Grzegorz 348WŁOSZAKOWICEM-Open00:00:00
105JAŃCZAK Sebastian 85PRZYWSIEM-Open00:00:00
106ŚMIGLAK Łukasz 311DIRTY SPARROWSSZAMOTUŁYM-OpenDirty Sparrows00:00:00
107MARCINKOWSKI Adam 386CZARNA HORDAŻAGAŃM-Open00:00:00
108ZAREMBA Mikołaj 358PIOTROWO PIERWSZEM-Open00:00:00
109KONIECZNY Mateusz 129BIRRT, TD, FSWOOSIECZNAM-Open00:00:00
110KOLADYŃSKI Jakub 382LESZNOM-OpenPROKOL PRACOWNIA PROJEKTOWO KOSZTORYSOWA00:00:00
111KÓZKA Szymon 139BIRRT¸ TD¸ FSWORYDZYNAM-Open00:00:00
112MOTEK Michał 204LESZNOM-Open00:00:00
113BRZESKOT Bartosz 30LESZNOM-Open00:00:00
114OLEJNICZAK Marek 225TEAM TRANSFORMERSLESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
115SIEKIERSKI Paweł 275DIRTY SPARROWSPOZNAŃM-OpenDirty Sparrows00:00:00
116MIELCAREK Konrad 195DIRTY SPARROWSPTASZKOWOM-OpenDirty Sparrows00:00:00
117ZAJĄC Aleksander 356ZAJĄC TEAMWIJEWOM-OpenZając Team00:00:00
118GLAPIAK Maciej 67AWL WROCŁAWLESZNOM-Open00:00:00
119BERGMANN Jakub 15LESZNOM-Open00:00:00
120TOMCZYK Radosław 317DĄBCZEM-Open00:00:00
121ŚWIDZIŃSKI Marcin 312TRANSFORMERSLESZNOM-Open00:00:00
122GAJECKI Daniel 63BIRRT, FSWO, TDBOJANOWOM-Open00:00:00
123ELMINOWSKI Tomasz 54LESZNOM-Open00:00:00
124KACZMAREK Mateusz 93BIEGAJLESZNODĄBCZEM-Open00:00:00
125PACYNA Marcin 229SULĘCINM-Open00:00:00
126SOBOLEWSKI Artur 288MROWINO RUNMROWINOM-Open00:00:00
127BRZOZOWSKI Filip 31SPARTA RUNNERSZALASEWOM-OpenSPARTA RUNNERS00:00:00
128TRUBIŁOWICZ Mateusz 319BIEGOWE DZIKI OCRZIELONA GÓRAM-OpenBiegowe Dziki OCR00:00:00
129JANKOWIAK Tomasz 82GOSTYŃM-Open00:00:00
130PRAŁAT Arkadiusz 247LESZNOM-Open00:00:00
131NOWAK Jakub 218BIELAWYM-Open00:00:00
132WITKOWSKI Rafał 336OCR GYMCHRZĄSTAWA MAŁAM-OpenOCR GYM00:00:00
133SOBOLEWSKI Michał 289TWARDZIELEPOZNAŃM-OpenTWARDZIELE00:00:00
134ŚLĘZAK Mikołaj 309PAWŁOWICEM-Open00:00:00
135CZYŻEWSKI Wojciech 39BIRRT, TD, FSWOLESZNOM-Open00:00:00
136KOTARSKI Sebastian 133ZG RUDNAGÓRAM-Open00:00:00
137MARCINIAK Marcin 184BIRRT, TD, FSWOKRZYWIŃM-Open00:00:00
138SZAFRANIAK Maciej 299GOSTYŃM-Open00:00:00
139KOWALSKI Adam 138AMBEDŚMIGIELM-Open00:00:00
140MAKOWSKI Mariusz 177MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEM-Open00:00:00
141LASIK Bartłomiej 158LESZNOM-Open00:00:00
142KIELASZEWSKI Hubert 110LESZNOM-Open00:00:00
143WITA Adrian 335EKIPA AMITYLESZNOM-Open00:00:00
144KOWALSKI Mariusz 137OCR TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-OpenOCR TEAM Zielona Góra00:00:00
145DUBISZ Piotr 48DWS SPORTGOSTYŃM-Open00:00:00
146NOWOTNIK Wojciech 220ZBĄSZYŃM-Open00:00:00
147RATAJCZAK Aleksander 258DRAGON GYMLESZNOM-OpenDragon Gym00:00:00
148KOWALSKI Mateusz 136DIRTY SPARROWSMOSINAM-Open00:00:00
149ZAJĄC Jarosław 355ZAJĄC TEAMLESZNOM-OpenZając Team00:00:00
150CHYŁA Piotr 35LESZNOM-Open00:00:00
151KUŚNIEREK Marcel 151BIRRT, TD, FSWODĄBCZEM-Open00:00:00
152POHLAND Paweł 244POZNAŃM-Open00:00:00
153WYRÓD Dawid 353MY TU NA CHWILĘKOŻUCHÓWM-Open00:00:00
154PRZYBYLSKI Eryk 250ŚWIĘCIECHOWAM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
155MIERNIK Przemysław 197CROSS FIRMUS OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORNIKI SLASKIEM-Open00:00:00
156SICIAK Łukasz 274ORLA KORZEŃSKOŻMIGRÓDM-OpenOrla Korzeńsko00:00:00
157SZYMKOWIAK Mirosław 307EKIPA AMITYLESZNOM-OpenEkipa Amity00:00:00
158JAKUBIAK Mateusz 79GONISUKI NABOSAKALESZNOM-OpenGONISUKI NABOSAKA00:00:00
159MALEPSZAK Martin 178BUKÓWIEC GÓRNYM-Open00:00:00
160CHWALISZEWSKI Adam 399KLSLESZNOM-OpenKLS00:00:00
161BOGONOS Pawel 390OX WOLOWWOLOWM-Open00:00:00
162ZYGMANOWSKI Piotr 364ŚWIĘCIECHOWAM-Open00:00:00
163KICIŃSKI Adam 436KRZYCKO WIELKIEM-OpenKLS00:00:00
164KASPROWIAK Paweł 99RYDZYNAM-Open00:00:00
165WALENCIAK Krzysztof 400OSIECZNAM-Open00:00:00
166SZYMANEK Tomasz 304JAROCINM-Open00:00:00
167MILCZAREK Marek 201LESZNOM-Open00:00:00
168PAWŁOWSKI Krzysztof 233BIRRT¸ TD¸ FSWOOSIECZNAM-Open00:00:00
169MACHI Łukasz 165ORLA KORZEŃSKOŻMIGRÓDM-OpenOrla Korzeńsko00:00:00
170MYSZYNSKI Tomek 208DIRTY SPARROWSPRZEZMIEROWOM-OpenDirty Sparrows00:00:00
171TURKIEWICZ Mariusz 320LESZNOM-Open00:00:00
172SMOROWIŃSKI Dawid 284POWERGYMGOŁANICEM-Open00:00:00
173NAGLAK Hubert 406HELL'S GYM OCR PĘPOWOSZELEJEWOM-OpenHell's gym ocr Pępowo00:00:00
174KASPRZAK Hieronim 103TEAM TRANSFORMERSKOŚCIANM-OpenTeam Transformers00:00:00
175FLORCZAK Mateusz 372WILKOWICEM-OpenHWPO00:00:00
176ZIOŁO Krzysztof 362DIRTY SPARROWSTARNOWO PODGÓRNEM-OpenDirty Sparrows00:00:00
177NOWAK Maciej 214PONIECM-Open00:00:00
178PAWIŁOJĆ Jakub 232LESZNOM-Open00:00:00
179BOŃCZEK Michał 23LESZNOM-Open00:00:00
180WOJCIECHOWSKI Kamil 340WARRIOR TEAMGÓRAM-Open00:00:00
181CHAJA Radosław 33OBORNIKI ŚLĄSKIEM-Open00:00:00
182KRZEMIEŃ Sławomir 143OCR GYMTRZEBNICAM-OpenOCR GYM00:00:00
183SOLARSKI Błażej 290DOBIEŻYNM-Open00:00:00
184WIESZCZECZYŃSKI Paweł 334RYDZYNAM-Open00:00:00
185ANDRZEJEWSKI Robert 4LEŚNE SKOCZKIJAROCINM-OpenLeśne skoczki00:00:00
186KUŚNIEREK Jakub 152TOYOCAR TEAM LESZNOOSIECZNAM-OpenTOYOCAR TEAM LESZNO00:00:00
187STASZAK Marcin 292SKÓRZEWOM-Open00:00:00
188BUDZYŃSKI Łukasz 32PACHARZYNKIGNIEZNOM-Open00:00:00
189SMEKTAŁA Patryk 282-KRZEMIENIEWOM-Open00:00:00
190KONIECZNY Bartosz 127LESZNOM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
191ODROBNY Paweł 223ONI TEŻ SPOCENICHOBIENICEM-OpenONI TEŻ SPOCENI00:00:00
192BAJON Przemysław 394WATAHAMIEJSKA GÓRKAM-OpenOCR GYM00:00:00
193GORLAS Artur 70DĄBCZEM-Open00:00:00
194MYSZYNSKI Maciej 209DIRTY SPARROWSPRZEZMIEROWOM-OpenDirty Sparrows00:00:00
195BORKOWSKI Mateusz 24COLOS GYMPIŁAM-Open00:00:00
196WOJTKOWIAK Rafał 343LESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
197GRABANIA Rafał 71GÓRAM-Open00:00:00
198MACIOSZCZYK Łukasz 169CSWLPOZNAŃM-Open00:00:00
199PIENIAK Piotr 240PROKOL PRACOWNIA PROJEKTOWO-KOSZTORYSOWANIECHLÓWM-OpenPROKOL PRACOWNIA PROJEKTOWO KOSZTORYSOWA00:00:00
200KASPRZAK Artur 102TEAM TRANSFORMERSKOŚCIANM-OpenTeam Transformers00:00:00
201BEDNARCZYK Michał 13AMBEDŚMIGIELM-Open00:00:00
202ŻUCHOWSKI Bartosz 393SKÓRZEWOM-Open00:00:00
203MIRECKI Jakub 202OSŁONINM-Open00:00:00
204MIELCARZ Tomasz 196BIEGOWE DZIKI OCRZIELONA GÓRAM-OpenBiegowe Dziki OCR00:00:00
205ZAWAŁA Kacper 361GÓRAM-Open00:00:00
206SAJNÓG Leszek 272LIPNOM-Open00:00:00
207KLEJEWSKI Przemysław 117KÓRNIKM-Open00:00:00
208ŁĘGOWSKI Kacper 373KROTOSZYNM-Open00:00:00
209KAŹMIERCZAK Jakub 416PETARDALESZNOM-Open00:00:00
210KOŁOSZUK Marcin 1224 PUŁK PRZECIWLOTNICZYLESZNOM-Open00:00:00
211WAWRZYŃSKI Maciej 333ONI TEŻ SPOCENIZBĄSZYŃM-OpenOni też spoceni00:00:00
212MACIEJEWSKI Marcin 168LEŚNE SKOCZKILESZNOM-OpenLeśne skoczki00:00:00
213BŁAŻEJCZAK Tomasz 20LESZNOM-Open00:00:00
214MATUSZEWSKI Łukasz 189LESZNOM-Open00:00:00
215ŻYNDUL Krystian 365LESZNOM-Open00:00:00
216BŁASZCZYK Adam 19GYM MŁYNJAROCINM-Open00:00:00
217KACZOROWSKI Jakub 95WŁOSZAKOWICEM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
218KULCZAK Paweł 147BRODOWOM-Open00:00:00
219DZIUBAŁKA Mateusz 53ĢYM MŁYNKUNOWOM-OpenGym Młyn00:00:00
220PITROWSKI Jerzy 241SPARTA SŁAWASŁAWAM-Open00:00:00
221GOLANSKI Tomasz 68RYDZYNAM-Open00:00:00
222DOMAGAŁA Jędrzej 43AMBEDŚMIGIELM-Open00:00:00
223SUSZYŃSKI Łukasz 391OX WOŁÓWWIŃSKOM-Open00:00:00
224UFNIAK Radosław 323TOYOCAR TEAM LESZNOŚWIĘCIECHOWAM-OpenTOYOCAR TEAM LESZNO00:00:00
225KUPS Oktawian 148DIRTY SPARROWSSZAMOTUŁYM-OpenDirty Sparrows00:00:00
226BARTOSIK Marek 12KGHM ZG RUNGŁOGÓWM-Open00:00:00
227BARTLEWICZ Łukasz 11STALLASLESZNOM-Open00:00:00
228BIEDALAK Krzysztof 16SWARZĘDZM-Open00:00:00
229KONIECZNY Norbert 126GONISUKI NABOSAKAPONIECM-OpenGONISUKI NABOSAKA00:00:00
230KAŹMIERSKI Martyn 106LESZNOM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
231WOJTYCZKA Przemysław 347BIRRT¸ TD¸ FSWOGOŁASZYNM-Open00:00:00
232LUDWICZAK Piotr 162TWARDZIELEPOZNAŃM-OpenTWARDZIELE00:00:00
233TOBÓŁKA Maciej 316OSP DĄBCZEDĄBCZEM-OpenTeam Transformers00:00:00
234ZIELIŃSKI Michał 392RUNAWAYGÓRAM-Open00:00:00
235NASKRĘT Damian 410TRANSFORMERSLESZNOM-Open00:00:00
236FETSIUKOU Aliaksei 419OCR GYMWROCŁAWM-OpenOCR GYM00:00:00
237GALON Maciej 64TDLESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
238WIELIŃSKI Hubert 332ONI TEŻ SPOCENIPOZNAŃM-OpenOni też spoceni00:00:00
239KOTALA Arkadiusz 388WROCŁAWM-Open00:00:00
240WOJCIECHOWSKI Mateusz 341EKIPA AMITYWŁOSZAKOWICEM-Open00:00:00
241ROBACZYŃSKI Dawid 264WROCŁAWM-Open00:00:00
242WITKOWSKI Marek 337BIEGOWE DZIKI OCRZIELONA GÓRAM-OpenBiegowe Dziki OCR00:00:00
243LANDZWOJCZAK Dariusz 157BIRRT, TD, FSWOKRZYWIŃM-Open00:00:00
244RACHMAJDA Mikołaj 255BIRRT, TD, FSWOGRODZISKOM-Open00:00:00
245WOJCIECHOWSKI Przemysław 376TRANSFORMERSRYDZYNAM-OpenTeam Transformers00:00:00
246KOŁCZ Mariusz 121LESZNOM-OpenTeam Transformers00:00:00
247APIECIONEK Piotr 7DZIK TUCHORZATUCHORZAM-Open00:00:00
248BARTKOWIAK Tyberiusz 10KOŚCIANM-Open00:00:00
249KONIECZNY Paweł 128BIRRT, TD, FSWOOSIECZNAM-Open00:00:00
250BŁACHOWIAK Fabian 396KLSLESZNOM-OpenKLS00:00:00
251RATAJCZAK Robert 256LESZNOM-Open00:00:00
252KARPIŃSKI Paweł 98FDWGÓRAM-Open00:00:00
253GRUSZKA Arek 74LESZNOM-Open00:00:00
254PODGÓRSKI Paweł 243BIRRT, TD, FSWOPLEWISKAM-Open00:00:00
255BRUDŁO Mikołaj 29DIRTY SPARROWSKOŚCIANM-OpenDirty Sparrows00:00:00
256KORALEWSKI Pawel 131JUTROSINM-OpenOCR GYM00:00:00
257FRĄCKOWIAK Kamil 374KROTOSZYNM-Open00:00:00
258TARNAWSKI Bartosz 315ŚREMM-Open00:00:00
259KĘSKIEWICZ Kamil 109MY TU NA CHWILENOWA RUDAM-Open00:00:00
260JAKUBOWSKI Miłosz 412KRZEMIENIEWOM-Open00:00:00
261JAKUBOWSKI Mariusz 413KRZEMIENIEWOM-Open00:00:00
262JAKUBOWSKI Kasper 398KRZEMIENIEWOM-Open00:00:00
263JAKUBOWSKI Łukasz 411KRZEMIENIEWOM-Open00:00:00
264KAROLCZAK Damian 401OCR GYMŻMIGRÓDM-OpenOCR GYM00:00:00
265KRÓLIKOWSKI Jacek 141BIEGAJ LESZNOPAWŁOWICEM-Open00:00:00
Niesklasyfikowani
MILASZEWSKI Michał 200LESZNOM-OpenEKIPADNF
Znaleziono 266 wynik(ów)