TORTURA LESZNO 2021
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2021-09-12
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 427
Wystartowało : 366
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 363
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1SPARTA RUNNERSFILIP BRZOZOWSKI
BARTOSZ KĘPA
SEBASTIAN STOLAREK
TOMASZ DUCHNOWSKI
00:25:01.05
00:27:57.80
00:29:11.75
00:29:53.95
01:52:02.000
2BIEGOWE DZIKI OCRARTUR TROJANOWSKI
PIOTR SZAŁATA
MATEUSZ TRUBIŁOWICZ
TOMASZ MIELCARZ
00:27:46.30
00:29:49.15
00:32:42.95
00:34:27.60
02:04:44.000
3DIRTY SPARROWSPAWEŁ SIEKIERSKI
KONRAD MIELCAREK
ŁUKASZ ŚMIGLAK
KRZYSZTOF ZIOŁO
00:25:40.00
00:32:09.60
00:33:18.60
00:34:19.75
02:05:26.000
4OCR GYMALIAKSEI FETSIUKOU
PRZEMYSŁAW BAJON
PAWEL KORALEWSKI
DAMIAN KAROLCZAK
00:25:44.35
00:26:41.30
00:35:55.50
00:39:54.40
02:08:14.000
5DRUŻYNA "WU"ANDRZEJ MAJCHRZAK
MICHAŁ WALEŃSKI
DOMINIK GIEZEK
JAKUB MAJCHRZAK
00:28:15.35
00:31:55.00
00:33:53.50
00:35:53.95
02:09:56.000
6TEAM TRANSFORMERSARTUR KASPRZAK
MAREK OLEJNICZAK
ADAM JAKUBCZYK
TOMASZ DWORCZAK
00:28:03.55
00:32:08.55
00:36:19.35
00:38:09.35
02:14:39.000
7OCR TEAM ZIELONA GÓRAMARIUSZ KOWALSKI
MAŁGORZATA RATAJCZAK
KATARZYNA KRZESINSKA
DAMIAN KRZESIŃSKI
00:30:15.70
00:34:49.55
00:35:36.45
00:37:26.40
02:18:06.000
8GYM MŁYNADRIAN DZIUBAŁKA
MATEUSZ DZIUBAŁKA
JOANNA MAŃCZAK
JAKUB RYBARCZYK
00:27:49.15
00:31:48.45
00:39:20.00
00:39:59.05
02:18:56.000
9PERPETUM PROMILEERYK PRZYBYLSKI
BARTOSZ KONIECZNY
MIKOŁAJ JUŚKOWIAK
MARCIN PACZYŃSKI
00:37:43.40
00:47:47.85
00:47:47.95
00:47:51.80
03:01:08.000
10ONI TEŻ SPOCENIHUBERT WIELIŃSKI
EMILIA WAWRZYŃSKA
MACIEJ WAWRZYŃSKI
RADOSŁAW HENICZ
00:32:53.65
00:54:49.50
00:54:51.80
00:44:44.05
03:07:17.000
11TWARDZIELEMICHAŁ SOBOLEWSKI
KATARZYNA JAMRY
NATALIA WRÓBEL
PIOTR LUDWICZAK
00:46:07.25
00:47:44.20
00:48:04.70
00:48:14.85
03:10:09.000
12LEŚNE SKOCZKIROBERT ANDRZEJEWSKI
EWA PERA
MICHAŁ HENSEL
MARCIN MACIEJEWSKI
00:38:34.85
00:56:59.00
00:57:05.60
00:57:37.60
03:30:15.000
13TOYOCAR TEAM LESZNODAREK KALISKI
PAULINA GRAJNERT
JAKUB KUŚNIEREK
MAŁGORZATA SMEKTAŁA
01:01:58.55
01:01:59.55
01:01:59.80
01:01:59.85
04:07:55.000
14GONISUKI NABOSAKAŁUKASZ KACHEL
MATEUSZ JAKUBIAK
MARTA MIKOŁAJCZAK
NORBERT KONIECZNY
01:10:30.75
01:10:32.70
01:13:17.20
01:14:05.55
04:48:24.000
Znaleziono 14 wynik(ów)