Organizator : | Fundacja Kocham Góry |
Data : | 2020-01-05 |
Miejsce : | Krościenko nad Dunajcem |
Dystans : | 18 km |
Zgłoszonych : | 207 |
Wystartowało : | 179 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 179 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Przehyba 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOŚCIELNIAK Kacper | 272 | Salco Garmin Team | RABA NIŻNA | M16-29 | 00:00:01 | 00:49:42 | |
2 | FABIAN Marcel | 235 | SOCIOS SILESIA | PYSKOWICE | M16-29 | 00:00:00 | 00:49:59 | |
3 | DYDERSKA Wioletta | 230 | WiolaAdi | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:11 | 00:50:19 | |
4 | FLOREK Sebastian | 237 | Norafsport / Sport HG | GABOŃ | M30-39 | 00:00:02 | 00:50:25 | |
5 | GAWLIK Sławek | 242 | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:01 | 00:50:48 | ||
6 | STROINSKI Daniel | 241 | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:00 | 00:51:46 | ||
7 | CYRAN Piotr | 225 | NOA | NYSA | M30-39 | 00:00:01 | 00:52:29 | |
8 | KLONOWSKI Kamil | 271 | Carbon OCR Racing Team | ŁAZISKA GÓRNE | M30-39 | 00:00:01 | 00:54:46 | |
9 | CICHOCKI Tomasz | 223 | Peleton | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M30-39 | 00:00:01 | 00:55:06 | |
10 | RYBAK Przemysław | 341 | Prze(w)Aga | PUŁAWY | M30-39 | 00:00:03 | 00:57:51 | |
11 | MAŁEK Daren | 307 | RUDA ŚLĄSKA | M30-39 | 00:00:01 | 00:58:40 | ||
12 | KOZIEŁ Krzysztof | 282 | GLIWICE | M30-39 | 00:00:05 | 00:58:51 | ||
13 | SAWA Piotr | 617 | LUBLIN | M16-29 | 00:00:02 | 00:59:09 | ||
14 | OLEJNIK Franciszek | 326 | Inżynieria Biegania TEAM | IMIELIN | M16-29 | 00:00:01 | 00:59:51 | |
15 | TYNUS Grzegorz | 667 | NKK | FRYDMAN | M40-49 | 00:00:04 | 01:00:44 | |
16 | KUCZYK Szymon | 288 | Endurance Team | SIEMIANOWICE | M40-49 | 00:00:02 | 01:01:03 | |
17 | SZPUNAR Maciej | 364 | Robię to Dla Siebie | GDYNIA | M40-49 | 00:00:11 | 01:01:05 | |
18 | MICHALSKI Damian | 313 | Alior Running Team | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:01 | 01:01:11 | |
19 | BROL Dominika | 209 | Endurance Team | SIEMIANOWICE | K30-39 | 00:00:02 | 01:01:20 | |
20 | FEICHTINGER Marek | 236 | ŻORY | M40-49 | 00:00:02 | 01:01:39 | ||
21 | SOWA Grzegorz | 353 | STG-Kraków Śródmieście | ŚWIDNIK | M30-39 | 00:00:03 | 01:01:45 | |
22 | MACIEJEWSKI Daniel | 336 | LUBLIN | M30-39 | 00:00:08 | 01:01:53 | ||
23 | MARCINKOWSKI Bartosz | 308 | Sacky Runners | JAWORZNO | M16-29 | 00:00:02 | 01:02:03 | |
24 | ZIĘCINA Sylwia | 395 | Atlantic | KRAKÓW | K30-39 | 00:00:01 | 01:02:06 | |
25 | KOLACHA Patryk | 275 | STUDIO GTS | IMIELIN | M16-29 | 00:00:00 | 01:02:12 | |
26 | SZELĄG Dariusz | 360 | Lisy Pustyni | KLUCZE | M40-49 | 00:00:04 | 01:02:13 | |
27 | SZCZĘSNA Edyta | 359 | Carbon OCR Racing Team | CZECHOWICE-DZIEDZICE | K30-39 | 00:00:08 | 01:02:33 | |
28 | JASIULEWICZ Anna | 258 | Białystok Biega Team | JÓZEFOSŁAW | K40-49 | 00:00:01 | 01:02:58 | |
29 | WŁOCH Sławomir | 380 | KROSNO | M50-59 | 00:00:01 | 01:03:05 | ||
30 | PYTEL Waldek | 340 | Yulo RanTeam Siedlce | SIEDLCE | M50-59 | 00:00:03 | 01:03:11 | |
31 | MĘDRYKOWSKI Damian | 311 | SANDOMIERZ | M30-39 | 00:00:05 | 01:03:36 | ||
32 | NOWAK Lukasz | 322 | NOA / CS running team | WROCŁAW | M30-39 | 00:00:07 | 01:03:37 | |
33 | GRUSZKA Grzegorz | 250 | Endurance Team | SIEMIANOWICE | M40-49 | 00:00:03 | 01:04:06 | |
34 | CHODOWIEC Przemysław | 220 | Adidas Runners Warsaw | SIEDLCE | M30-39 | 00:00:03 | 01:05:17 | |
35 | CHODOWIEC Karolina | 221 | Adidas Runners Warsaw | GDYNIA | K30-39 | 00:00:03 | 01:05:20 | |
36 | CIERPIOŁ Andrzej | 224 | sacky runners | JAWORZNO | M16-29 | 00:00:02 | 01:05:51 | |
37 | KOWALSKI Krzysztof | 279 | HRmaxCrossTeam | SOPOT | M50-59 | 00:00:04 | 01:05:58 | |
38 | SZKODA Kasia | 361 | POZNAŃ | K16-29 | 00:00:07 | 01:06:01 | ||
39 | KALISZAN Krzysztof | 263 | 12 WBOT | ZALASEWO | M16-29 | 00:00:07 | 01:06:07 | |
40 | SOSNOWSKA Agnieszka | 352 | Sosna Radosna | SOSNOWIEC | K40-49 | 00:00:08 | 01:06:10 | |
41 | OSIAK Artur | 327 | Biegusiem.pl | GOŁĄB | M30-39 | 00:00:04 | 01:06:19 | |
42 | PRZYBYLSKI Tomasz | 339 | TRI TOMAJ | POZNAŃ | M40-49 | 00:00:06 | 01:06:20 | |
43 | KUDZIOR Piotr | 289 | PRO366 | POZNAŃ | M16-29 | 00:00:06 | 01:06:26 | |
44 | WOLAŃCZUK Piotr | 388 | ZAMOŚĆ | M16-29 | 00:00:02 | 01:08:09 | ||
45 | WOLAŃCZUK Marcin | 387 | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:03 | 01:08:35 | ||
46 | GŁOWACKI Jerzy | 243 | Juvenia Kraków | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:09 | 01:08:35 | |
47 | DROŚ Aleksander | 228 | Power Training | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:04 | 01:08:44 | |
48 | BYRCZEK Michał | 216 | WATAHA | WROCŁAW | M30-39 | 00:00:21 | 01:09:03 | |
49 | KRAWCZYK Karol | 283 | Leniwy inaczej | JAWORZNO | M30-39 | 00:00:23 | 01:09:20 | |
50 | JARNOT Konrad | 256 | Biegam w Kato :) | KATOWICE | M30-39 | 00:00:32 | 01:09:22 | |
51 | POŁOM Rafał | 335 | NOA | WROCŁAW | M30-39 | 00:00:08 | 01:09:25 | |
52 | KOCHANOWSKI Sebastian | 274 | Rozbiegamy Nowy Dwór | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M40-49 | 00:00:06 | 01:09:35 | |
53 | BAĆMAGA Tomasz | 202 | RADOM | M30-39 | 00:00:12 | 01:09:36 | ||
54 | SALIŃSKI Bartosz | 342 | Wkurw_Team | KATOWICE | M30-39 | 00:00:05 | 01:09:46 | |
55 | STANKIEWICZ Tomasz | 355 | Gt Team | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:25 | 01:09:47 | |
56 | GOCŁOWSKI Cezary | 245 | PIASECZNO | M40-49 | 00:00:10 | 01:09:48 | ||
57 | GRABOWSKI Damian | 248 | - | POZNAŃ | M30-39 | 00:00:11 | 01:09:58 | |
58 | KUNA Aleksandra | 290 | LIPOWIEC | K30-39 | 00:00:14 | 01:10:00 | ||
59 | GOŹDZIK Tomek | 244 | BYDGOSZCZ | M16-29 | 00:00:18 | 01:10:03 | ||
60 | GODLEWSKI Cezary | 246 | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:29 | 01:10:11 | ||
61 | WONKO Ewa | 389 | HTF Ludwik Sikorski | ŁÓDŹ | K30-39 | 00:00:03 | 01:10:13 | |
62 | KOWALSKI Łukasz | 281 | Bychawa Runners | OSMOLICE PIERWSZE | M30-39 | 00:00:08 | 01:10:15 | |
63 | KOWALSKI Szymon | 280 | HTF Ludwik Sikorski | ŁÓDŹ | M40-49 | 00:00:03 | 01:10:22 | |
64 | WIATR Wojciech | 374 | Endurance Team | CHORZÓW | M40-49 | 00:00:04 | 01:10:24 | |
65 | CHILICKA Marta | 219 | Red Lion Club | MIĘDZYRZEC PODLASKI | K30-39 | 00:00:04 | 01:10:27 | |
66 | KUŚ Tomasz | 286 | Miraz Race Team | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M30-39 | 00:00:09 | 01:10:28 | |
67 | NIMSZ Kamila | 206 | KB Harcownik Jelcz-Laskowice | BRZEG | K30-39 | 00:00:15 | 01:11:05 | |
68 | CZAPSKI Piotr | 227 | WARSZAWA | M50-59 | 00:00:20 | 01:11:10 | ||
69 | LUTEREK Michał | 298 | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:14 | 01:11:13 | ||
70 | NIEDŹWIEDŹ Tomasz | 319 | Red Lion Club | ŚWIDNIK | M40-49 | 00:00:04 | 01:11:19 | |
71 | KITOWSKA Anna | 232 | Perfect Runner Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | K40-49 | 00:00:12 | 01:12:40 | |
72 | POGORZELSKI Grzegorz | 334 | BWM Team | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:22 | 01:12:45 | |
73 | SOWA-OKRASA Sylwia | 354 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K40-49 | 00:00:05 | 01:12:53 | |
74 | SAWCZUK Robert | 343 | Padre Team | NOWA WIOSKA | M30-39 | 00:00:23 | 01:12:56 | |
75 | DZIERŻAK Elżbieta | 233 | Husaria Race Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | K40-49 | 00:00:12 | 01:12:57 | |
76 | ZIELIŃSKA Iwona | 394 | Kujawscy Runners | GDAŃSK | K40-49 | 00:00:13 | 01:13:00 | |
77 | NOWICKI Artur | 323 | KONSTANTYNOW | M30-39 | 00:00:21 | 01:13:08 | ||
78 | JEŹDZIKOWSKI Marcin | 260 | Run Team Gąsawa | GĄSAWA | M40-49 | 00:00:17 | 01:13:14 | |
79 | WOJTASIK Grzegorz | 386 | Stalowowolski Klub Biegacza | STALOWA WOLA | M40-49 | 00:00:06 | 01:13:15 | |
80 | WOJAS Jakub | 383 | Inżynieria Biegania | MYSŁOWICE | M30-39 | 00:00:01 | 01:13:16 | |
81 | MICHALAK Sławomir | 312 | inzynier.eu nosi trailowe botki | PRUSZKÓW | M50-59 | 00:00:21 | 01:13:18 | |
82 | WIECZOREK Łukasz | 376 | OSP Gąsawa | GĄSAWA | M30-39 | 00:00:18 | 01:13:19 | |
83 | OŻGA Sebastian | 329 | TYCHY | M30-39 | 00:00:22 | 01:13:19 | ||
84 | WENARSKI Grzegorz | 626 | BEŁŻYCE | M30-39 | 00:00:07 | 01:13:27 | ||
85 | NIMSZ Bartosz | 320 | KOŚCIERZYCE | M30-39 | 00:00:16 | 01:13:40 | ||
86 | NOWIŃSKI Marcin | 324 | Husaria Race Team | TARNÓW | M16-29 | 00:00:06 | 01:13:41 | |
87 | ADAMCZAK Barbara | 200 | travois | KATOWICE | K40-49 | 00:00:09 | 01:13:42 | |
88 | KACZMARCZYK Krzysztof | 261 | Żubry Bochnia | BOCHNIA | M40-49 | 00:00:16 | 01:13:46 | |
89 | KARPIEL Magdalena | 266 | sfitrun.pl | KRAKÓW | K16-29 | 00:00:18 | 01:13:46 | |
90 | WALAC Jacek | 369 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | GRODZISK MAZOWIECKI | M30-39 | 00:00:07 | 01:13:51 | |
91 | BULANDA Barbara | 212 | Żubry Bochnia | BOCHNIA | K30-39 | 00:00:15 | 01:14:01 | |
92 | ŁUCZKA Sylwia | 300 | Kastyo / Vege Runners | TOMASZÓW MAZOWIECKI | K16-29 | 00:00:19 | 01:14:24 | |
93 | ZARĘBA Beata | 393 | Biegam Bo Lubię Nocą Warszawa | PRUSZKÓW | K30-39 | 00:00:27 | 01:14:40 | |
94 | POGORZELSKA Katarzyna | 333 | BWM Team | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:22 | 01:14:42 | |
95 | WAŁĘGA Monika | 371 | DĘBICA | K30-39 | 00:00:09 | 01:14:43 | ||
96 | KOBIAŁKA Irek | 273 | DĘBICA | M40-49 | 00:00:10 | 01:14:49 | ||
97 | NOWAK Beata | 321 | LUBLIN | K30-39 | 00:00:10 | 01:14:51 | ||
98 | WALKOWSKI Tomasz | 370 | JacekBiega Running Team | NOWA IWICZNA | M50-59 | 00:00:17 | 01:15:04 | |
99 | KALETA Anna | 262 | KRAKÓW | K30-39 | 00:00:26 | 01:15:06 | ||
100 | JARECKA Katarzyna | 255 | Allergan Running Team | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:05 | 01:15:10 | |
101 | SZKUDLAREK Artur | 362 | Andrychów Running | ANDRYCHÓW | M30-39 | 00:00:25 | 01:15:10 | |
102 | KOPEĆ Renata | 276 | KS Staszewscy | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:18 | 01:15:24 | |
103 | SOBCZYK Piotr | 349 | KIELCE | M40-49 | 00:00:21 | 01:15:29 | ||
104 | SITKOWSKI Kamil | 346 | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:12 | 01:15:32 | ||
105 | BRĘCZEWSKI Andrzej | 208 | UKS Kopernik | BYDGOSZCZ | M50-59 | 00:00:20 | 01:15:32 | |
106 | CYWIŃSKI Paweł | 226 | AKG | ŁÓDŹ | M40-49 | 00:00:05 | 01:15:33 | |
107 | MASTALERZ Marcin | 597 | KARNICE | M50-59 | 00:00:05 | 01:15:42 | ||
108 | FRĄCKIEWICZ Karol | 240 | SCV | ZĄBKI | M40-49 | 00:00:24 | 01:16:19 | |
109 | PAPROCKI Bartłomiej | 330 | RABKA-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:06 | 01:16:22 | ||
110 | STEC Iwona | 356 | WILKOWICE | K30-39 | 00:00:10 | 01:16:30 | ||
111 | DZIEWIATOWSKA Agnieszka | 234 | ZŁOTÓW | K40-49 | 00:00:11 | 01:17:10 | ||
112 | MUCHA Marek | 318 | Apostles of Stars | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:16 | 01:18:10 | |
113 | KOWALSKA-GRZEJDA Anna | 278 | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:05 | 01:18:11 | ||
114 | TOCZEWSKA Anna | 367 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | K50-59 | 00:00:17 | 01:18:13 | |
115 | MAKLES Wioletta | 304 | Europa Ubezpieczenia / NOA | WROCŁAW | K40-49 | 00:00:07 | 01:18:42 | |
116 | KĘPARA Marcin | 267 | ADVA Optical Networking | GDAŃSK | M30-39 | 00:00:19 | 01:18:56 | |
117 | NOWACZYK Robert | 455 | POZNAŃ | M30-39 | 00:01:31 | 01:19:15 | ||
118 | SKŁADANOWSKA Beata | 347 | Eurocash team | WARSZAWA | K30-39 | 00:00:10 | 01:20:06 | |
119 | SZYSZKA Maciej | 366 | Keto Koty | POZNAŃ | M30-39 | 00:01:31 | 01:20:07 | |
120 | WEBER Agata | 372 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:16 | 01:20:19 | |
121 | MACKIEWICZ Dorota | 301 | Eat Run Fun | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:06 | 01:20:25 | |
122 | WINIARCZYK Adrian | 379 | WiolaAdi | STARY KONIK | M30-39 | 00:00:12 | 01:20:42 | |
123 | JATA Marta | 259 | WW Team | LUBLIN | K30-39 | 00:00:11 | 01:21:01 | |
124 | ZABŁOCKA Małgorzata | 390 | Nationale-Nederlanden | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:19 | 01:21:14 | |
125 | NOWOTARSKI Wojtek | 325 | JAWORZNO | M30-39 | 00:00:26 | 01:21:18 | ||
126 | CAŁKA Agnieszka | 217 | Radzymin Run Team | RADZYMIN | K40-49 | 00:00:26 | 01:21:24 | |
127 | MAZURKIEWICZ Jolanta | 310 | Bychawa Runners / Największa Armia Świata | BYCHAWA | K30-39 | 00:00:10 | 01:21:25 | |
128 | CAŁKA Grzegorz | 218 | Radzymin Run Team | RADZYMIN | M40-49 | 00:00:26 | 01:21:27 | |
129 | KOSMAŁA Przemek | 277 | MarcinSwiercTeam | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:16 | 01:21:32 | |
130 | KURPANIK Karol | 292 | WROCŁAW | M30-39 | 00:00:12 | 01:21:34 | ||
131 | WILK Magdalena | 378 | Team ZabieganeDni | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:14 | 01:21:45 | |
132 | MROZIK Magdalena | 317 | Power Training | WARSZAWA | K30-39 | 00:00:14 | 01:21:49 | |
133 | BOBINSKA Marta | 207 | LOSICE | K30-39 | 00:00:15 | 01:21:50 | ||
134 | KĘPKA-WAROWNA Weronika | 268 | biegusiem.pl | RYKI | K40-49 | 00:00:22 | 01:22:14 | |
135 | ŻACZEK Anna | 664 | Biegusiem.pl | RYKI | K40-49 | 00:00:21 | 01:22:18 | |
136 | BUDNY Aleksandra | 211 | Kraśnik Biega | HALINÓW | K40-49 | 00:00:12 | 01:22:21 | |
137 | LUC Adam | 296 | biegusiem.pl | RYKI | M40-49 | 00:00:20 | 01:22:24 | |
138 | ŻYLSKI Janusz | 665 | Dziady OCR | WIELICZKA | M50-59 | 00:00:19 | 01:22:41 | |
139 | WIECHA Marcin | 375 | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:10 | 01:22:47 | ||
140 | KINDRYK Tomasz | 269 | Zagłębiowski Klub Oyama Karate | CHRZANÓW | M40-49 | 00:00:16 | 01:23:07 | |
141 | WOJNO Małgorzata | 385 | Droga Do Ultra | ŁÓDŹ | K30-39 | 00:00:24 | 01:23:11 | |
142 | ZACHARA Katarzyna | 391 | KRAKÓW | K30-39 | 00:00:12 | 01:23:15 | ||
143 | KĄDZIOŁKA Jan | 284 | K2 | GLIWICE | M50-59 | 00:00:27 | 01:23:19 | |
144 | KUBLER Anna | 287 | KRAKÓW | K40-49 | 00:00:13 | 01:23:20 | ||
145 | MORITZ Karol | 315 | Biegiem Dla Magdy | MOKRE | M50-59 | 00:00:15 | 01:23:23 | |
146 | PRZEBINDA Bogdan | 337 | #AdamCzerwiński Team | WOŁOWICE | M50-59 | 00:00:18 | 01:23:23 | |
147 | PRZEBINDA Renata | 338 | #AdamCzerwińskiTeam | WOŁOWICE | K40-49 | 00:00:18 | 01:23:26 | |
148 | KĄDZIOŁKA Łukasz | 285 | K2 | KATOWICE | M30-39 | 00:00:25 | 01:23:26 | |
149 | IDZIK Angelika | 253 | Husaria Race Team | POZNAŃ | K16-29 | 00:00:08 | 01:24:44 | |
150 | PATEREK Ada | 332 | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:22 | 01:24:48 | ||
151 | GĄSIOROWSKA Dorota | 251 | LadiesLostGąsBaGąs | WARSZAWA | K50-59 | 00:00:25 | 01:24:57 | |
152 | WNOROWSKA Magdalena | 381 | RMF4RT Gladiators | ŁOMIANKI | K40-49 | 00:00:13 | 01:25:00 | |
153 | MALAWKO Aleksandra | 305 | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:23 | 01:25:46 | ||
154 | JARZĄBEK Agnieszka | 257 | RADZYMIN RUN TEAM | RADZYMIN | K40-49 | 00:00:25 | 01:25:48 | |
155 | SZYMAŃSKA Agata | 365 | Radzymin Run Team | RADZYMIN | K30-39 | 00:00:26 | 01:25:50 | |
156 | ROGUSKA Klaudia | 666 | Radzymin Run Team | RADZYMIN | K30-39 | 00:00:27 | 01:25:52 | |
157 | TROJANEK Edyta | 368 | sensorybeauty.pl | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:11 | 01:26:19 | |
158 | FRUCZ Jacek | 28 | SOSNOWIEC | M50-59 | 00:00:27 | 01:26:47 | ||
159 | LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia | 295 | FordonRunners/Wkurw_team | BYDGOSZCZ | K30-39 | 00:00:21 | 01:27:48 | |
160 | WIŚNIEWSKI Paweł | 373 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | M30-39 | 00:00:28 | 01:27:51 | |
161 | SIERECKI Zbigniew | 344 | Team ZabieganeDni // wkurw_team | ŻELECHÓW | M40-49 | 00:00:13 | 01:29:45 | |
162 | FRIEZE Krzysztof | 239 | ORANGE POLSKA | ŁÓDŹ | M40-49 | 00:00:24 | 01:30:17 | |
163 | FRIEZE Tatiana | 238 | Droga Do Ultra | ŁÓDŹ | K40-49 | 00:00:24 | 01:30:33 | |
164 | JARACZ-PATEREK Alina | 254 | NOA | WROCŁAW | K40-49 | 00:00:09 | 01:30:36 | |
165 | MASTALERZ Katarzyna | 309 | Słoniówka | KARNICE | K40-49 | 00:00:05 | 01:30:43 | |
166 | WRZESIŃSKA Joanna | 252 | BYDGOSZCZ | K40-49 | 00:00:21 | 01:31:03 | ||
167 | SOKOŁOWSKI Artur | 350 | Team ZabieganeDni | OTWOCK | M40-49 | 00:00:14 | 01:31:18 | |
168 | MAGNUSZEWSKA Izabela | 302 | Carbon Ocr Racing Team | KNURÓW | K40-49 | 00:00:09 | 01:31:58 | |
169 | MALEWSKI Tomasz | 306 | ŁÓDŹ | M40-49 | 00:00:18 | 01:33:45 | ||
170 | SZLAKOWICZ Ewa | 363 | ŁÓDŹ | K40-49 | 00:00:18 | 01:33:49 | ||
171 | BUTRYN Wojciech | 215 | BBKTS | KRAKÓW | M40-49 | 01:35:02 | 01:33:54 | |
172 | MAKARZEC-SURMA Agnieszka | 303 | Biłgoraj | BIŁGORAJ | K30-39 | 00:00:33 | 01:34:07 | |
173 | KAPŁON Anna | 264 | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:11 | 01:37:49 | ||
174 | WITKOWSKA Maria | 668 | K60+ | 00:00:40 | 01:42:24 | |||
175 | BEREŚ Arkadiusz | 203 | RZESZÓW | M30-39 | 00:00:01 | |||
176 | DYLEG Andrzej | 669 | Limanowa Forest | M40-49 | 00:00:02 | |||
177 | STEFANIUK Roman | 357 | SIEDLCE | M50-59 | 00:00:03 | |||
178 | SKORUPKA Leszek | 348 | M3 Siedlce | SIEDLCE | M40-49 | 00:00:05 | ||
179 | ŁOBODOWSKI Marcin | 299 | RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie | SIENNICA | M30-39 | 00:00:05 |
Znaleziono 179 wynik(ów)