Organizator : | Fundacja Kocham Góry |
Data : | 2020-01-04 |
Miejsce : | Krościenko nad Dunajcem |
Dystans : | 16 km |
Zgłoszonych : | 192 |
Wystartowało : | 174 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 174 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JACHYMIAK Robert | 50 | SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI | NOWY TARG | M40-49 | 00:00:00 | |
2 | KOWALCZYK Paweł | 71 | Kęckie Harpagany | KĘTY | M40-49 | 00:00:00 | |
3 | MARCINIAK Przemysław | 95 | NOA | PRUDNIK | M30-39 | 00:00:00 | |
4 | NAWROT Katarzyna | 105 | SRTG NIEPOŁOMICE | NIEPOŁOMICE | K30-39 | 00:00:00 | |
5 | WOJNAROWSKI Piotr | 170 | ŁĄCKO | M40-49 | 00:00:00 | ||
6 | WOJNO Arkadiusz | 171 | Droga Do Ultra | ŁÓDŹ | M30-39 | 00:00:00 | |
7 | BALON Piotr | 4 | BAKoMAT TEAM | KROSNO | M30-39 | 00:00:00 | |
8 | BUCHLA Marcin | 13 | WROCŁAW | M40-49 | 00:00:00 | ||
9 | KICZIŃSKI Bartosz | 64 | Drużyna Szpiku | BRODNICA | M30-39 | 00:00:00 | |
10 | KSYTA Martyna | 81 | KW Kraków | KRAKÓW | K30-39 | 00:00:00 | |
11 | ŁUKOMSKI Maciej | 93 | Szakale Bałut | ŁÓDŹ | M40-49 | 00:00:00 | |
12 | PASIERBIŃSKI Piotr | 118 | WTP | PRUSZKÓW | M50-59 | 00:00:00 | |
13 | SZCZEPANIAK Witold | 166 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M40-49 | 00:00:00 | ||
14 | KOZŁOWSKI Grzegorz | 76 | ASICS FrontRunner | SOCHACZEW | M30-39 | 00:00:00 | |
15 | STAŃCZAK Piotr | 146 | Czerwonak Biega | KOZIEGŁOWY | M30-39 | 00:00:01 | |
16 | GARDENER Jacek | 31 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M50-59 | 00:00:01 | |
17 | GLEISNER Tomasz | 34 | EKIPA Z TARNOWA | TARNÓW | M40-49 | 00:00:01 | |
18 | KRAWCZAK Paulina | 78 | Biegusiem.pl | DĘBLIN | K30-39 | 00:00:01 | |
19 | LATAK Michał | 90 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:01 | |
20 | RYBKOWSKI Grzegorz | 135 | VELMAR | PRUSZKÓW | M50-59 | 00:00:01 | |
21 | SWORSKI Roman | 148 | Vegan / Vege Runners / Kastyo / Droga Do Ultra | ŁÓDŹ | M30-39 | 00:00:01 | |
22 | WAROWNY Piotr | 162 | biegusiem.pl | RYKI | M40-49 | 00:00:01 | |
23 | ŻEBROWSKA Jolanta | 185 | Potrenujemy? / Chemik Noxy Puławy / UMCS Biega | PUŁAWY | K50-59 | 00:00:01 | |
24 | PLACKO Martin | 1 | Slovak Ultra Trail Team | BREZOVA POD BRADLOM | M40-49 | 00:00:02 | |
25 | FILAS Witold | 27 | KRYNICA-ZDRÓJ | M60+ | 00:00:02 | ||
26 | NIEDŹWIADEK Piotr | 108 | #AdamCzerwińskiTeam | KRAKÓW | M40-49 | 00:00:02 | |
27 | ZBOZIEŃ Jarosław | 175 | ŁĄCKO | M30-39 | 00:00:02 | ||
28 | ŁĘCKA Agnieszka | 187 | JacekBiega Running Team | GOLUB-DOBRZYŃ | K30-39 | 00:00:02 | |
29 | GEPPERT Jakub | 33 | AdRunaLine Running Team | POZNAŃ | M30-39 | 00:00:02 | |
30 | KICZIŃSKA Izabela | 63 | Drużyna Szpiku | BRODNICA | K40-49 | 00:00:02 | |
31 | KUSIAK Marcin | 85 | Creative Bochnia biega team | BOCHNIA | M40-49 | 00:00:02 | |
32 | PLACKOVA Gabriela | 99 | Slovak Ultra Trail | BREZOVA POD BRADLOM | K40-49 | 00:00:02 | |
33 | WICENBACH Arkadiusz | 164 | Straszyn Ultra Team | PRUSZCZ GDAŃSKI | M30-39 | 00:00:02 | |
34 | ZUB Arkadiusz | 181 | Grupa Biegowa Bez Granic | ROGÓW SOBÓCKI | M40-49 | 00:00:02 | |
35 | RADYK Jakub | 128 | Przemyski Klub Biegacza | PRZEMYŚL | M30-39 | 00:00:03 | |
36 | ZATORSKA-RADLIŃSKA Katarzyna | 174 | RPD | GDAŃSK | K30-39 | 00:00:03 | |
37 | ŁOPATKIEWICZ Beata | 91 | KROSNO | K50-59 | 00:00:03 | ||
38 | PIKUL Piotr | 121 | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:03 | ||
39 | SZABŁOWSKA Iwona | 149 | Straszyn Ultra Team | JUSZKOWO | K30-39 | 00:00:03 | |
40 | ZIAJKA Karol | 178 | Finisz Rymanów | RYMANÓW | M16-29 | 00:00:03 | |
41 | JACHYMEK Bartłomiej | 49 | Jacekbiega Running Team | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:04 | |
42 | WÓJCICKI Darek | 173 | CSC Adventure Academy | KATOWICE | M40-49 | 00:00:04 | |
43 | ADAMCZYK Mirosław | 2 | CSC Adventure Academy | SIEMIANOWICE SLASKIE | M50-59 | 00:00:04 | |
44 | MACH Olek | 94 | ATLANTIC | KRAKÓW | M40-49 | 00:00:04 | |
45 | ROWIŃSKI Michał | 131 | LUBAWA | M30-39 | 00:00:04 | ||
46 | SZELĄG Sławomir | 151 | Lisy Pustyni | KLUCZE | M40-49 | 00:00:04 | |
47 | TELEPSKI Michał | 157 | NULL | PRUSZCZ GDAŃSKI | M30-39 | 00:00:04 | |
48 | JESIOŁOWSKI Michal | 52 | ZIELONKI | M30-39 | 00:00:05 | ||
49 | KLATKA Michał | 66 | bbl Tomaszóww Mazowiecki | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M40-49 | 00:00:05 | |
50 | KUROWSKA Monika | 84 | Atlantic | KRAKÓW | K40-49 | 00:00:05 | |
51 | MICHALEC Marcin | 100 | KKB MOSIR KROSNO | KROSNO | M30-39 | 00:00:05 | |
52 | PATELKA Przemysław | 119 | KW Kraków | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:05 | |
53 | GURGUL Sebastian | 45 | Aromat Nóg | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:06 | |
54 | JARCZOK Zdzichu | 51 | Festiwal biegowy w Krynicy | PSZCZYNA | M30-39 | 00:00:06 | |
55 | BORÓWKA Ryszard | 11 | GDYNIA | M40-49 | 00:00:06 | ||
56 | JĘCEK Maciej | 53 | ŁÓDŹ | M30-39 | 00:00:06 | ||
57 | KRYSKA Eliza | 79 | Nutrend Biega | BIELSKO-BIAŁA | K40-49 | 00:00:06 | |
58 | ZYGMUNT Paweł | 183 | GIEDLAROWA | M40-49 | 00:00:06 | ||
59 | GURGUL Mateusz | 46 | Aromat Nóg | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:07 | |
60 | SOWIK Marcin | 144 | TIME4RUNNING | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M50-59 | 00:00:07 | |
61 | STACHURA Beata | 145 | Atlantic | KRAKÓW | K40-49 | 00:00:07 | |
62 | CZAJKOWSKI Wojtek | 20 | Adidas Runners Warsaw | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:07 | |
63 | KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina | 61 | RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie | SIENNICA | K30-39 | 00:00:07 | |
64 | ROGÓŻ Radosław | 130 | #ultratrack | ŁOZISKA | M40-49 | 00:00:07 | |
65 | URBANEK Patryk | 158 | MYSŁOWICE | M16-29 | 00:00:07 | ||
66 | WÓJCICKI Bohdan | 167 | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:07 | ||
67 | KOPANIA Kamil | 69 | K.S Tęcza | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:08 | |
68 | ŚLIŻ Sylwia | 192 | RZESZÓW | K30-39 | 00:00:08 | ||
69 | CHOLEWA Zbigniew | 18 | Lisy Pustyni | KLUCZE | M40-49 | 00:00:08 | |
70 | KWIECIEŃ Zbigniew | 89 | FAUDANA | TYCHY | M60+ | 00:00:08 | |
71 | OKOŃ Łukasz | 112 | GIERAŁTOWICE | M40-49 | 00:00:08 | ||
72 | OSTAPIŃSKA Magda | 114 | OSTreSROki | PIASECZNO | K40-49 | 00:00:08 | |
72 | OSTAPIŃSKI Wojtek | 115 | OSTreSROki | PIASECZNO | M40-49 | 00:00:08 | |
74 | PIWOWARCZYK Paweł | 123 | Rozbiegane Dobczyce | DOBCZYCE | M30-39 | 00:00:08 | |
75 | WARWAS Radosław | 163 | BISKUPICE | M40-49 | 00:00:08 | ||
76 | NOWAK Krzysztof | 110 | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:09 | ||
77 | PĘDZISZEWSKI Piotr | 120 | VAI ALTO | GDANSK | M30-39 | 00:00:09 | |
78 | WALCZAK Dariusz | 161 | Olkuszbiega.pl | BOLESŁAW | M40-49 | 00:00:09 | |
79 | BURMAN Michał | 14 | KB Gepard | MUROWANA GOŚLINA | M40-49 | 00:00:10 | |
80 | CHOJNOWSKI Andrzej | 17 | IŁAWA | M50-59 | 00:00:10 | ||
81 | GOLON Marlena | 36 | Run Pasja | SICIENKO | K40-49 | 00:00:10 | |
82 | WALCZAK Agnieszka | 160 | PKO Bank Polski SA | BOLESŁAW | K40-49 | 00:00:10 | |
83 | SZMAJDA Dominik | 152 | Nie Mam Pomysłu | ŁÓDŹ | M30-39 | 00:00:11 | |
84 | GAWEŁKO Janusz | 32 | GLIWICE | M50-59 | 00:00:12 | ||
85 | KOPEĆ Mateusz | 70 | 25 Batalion Logistyczny | RYCZÓWEK | M16-29 | 00:00:13 | |
86 | GOMOLIŃSKA Danuta | 37 | Gumisie | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:13 | |
87 | GOMOLIŃSKI Sławomir | 38 | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:13 | ||
88 | MIELCZARSKI Bartosz | 103 | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:14 | ||
89 | RAFAŁ Eliza | 129 | BIŁGORAJ | K30-39 | 00:00:14 | ||
90 | ZIÓŁEK Mirosław | 180 | STAY INSANE | JACKÓW | M50-59 | 00:00:14 | |
91 | BONIKOWSKI Tomasz | 9 | GRODZISK MAZOWIECKI | M40-49 | 00:00:15 | ||
92 | BEDNARZ Marta | 191 | NISKO | K30-39 | 00:00:15 | ||
93 | KAWA Barbara | 62 | Maratończyk Dębica | ŻYRAKÓW | K30-39 | 00:00:17 | |
94 | OCHNIO Ewa | 111 | BOLESŁAWIEC | K40-49 | 00:00:17 | ||
95 | BLIŹNIEWSKA Katarzyna | 133 | Sng Wild Ducks | GŁOWNO | K40-49 | 00:00:17 | |
96 | ZDUNEK Michał | 176 | Eurosoft Team / wkurw_team | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:17 | |
97 | GRUBICH Damian | 41 | Parkrun Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M40-49 | 00:00:18 | |
98 | ŁUKASIAK Adam | 92 | Warsaw Run Club | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:18 | |
99 | DŁUGAJ Andrzej | 24 | MIKOŁÓW | M50-59 | 00:00:19 | ||
100 | SOBCZAK Robert | 142 | Łódzki Klub Biegowy | ŁÓDŹ | M30-39 | 00:00:19 | |
101 | ROŻNIATA Iwona | 132 | SNG WILD DUCKS | GŁOWNO | K40-49 | 00:00:19 | |
102 | KWIATKOWSKI Jakub | 88 | Itmbw Kraków | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:20 | |
103 | FUDALEJ Piotr | 29 | TG Sok`oł Zakopane | KOSCIELISKO | M50-59 | 00:00:21 | |
104 | SZCZYGIELSKI Tomek | 150 | biegusiem.pl | RYKI | M40-49 | 00:00:22 | |
105 | BŁĘDOWSKI Mariusz | 8 | AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAM | WŁOCŁAWEK | M40-49 | 00:00:23 | |
106 | KWIATKOWSKA Renata | 87 | KB Ożarów Mazowiecki Biega | OŻARÓW MAZOWIECKI | K50-59 | 00:00:23 | |
107 | WOŹNICA Rafał | 168 | CHORZÓW | M40-49 | 00:00:25 | ||
108 | BASTER Aleksandra | 5 | KRAKÓW | K16-29 | 00:00:25 | ||
109 | MICHALSKI Michał | 101 | FramesFactory RacingTeam | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:25 | |
110 | WITEK Wojciech | 165 | TARNÓW | M16-29 | 00:00:25 | ||
111 | CHLIPAŁA Marcin | 16 | SZCZAWA | M30-39 | 00:00:26 | ||
112 | PASEK Magdalena | 117 | SRTG Niepołomice | WIELICZKA | K16-29 | 00:00:26 | |
113 | MICHALSKI Ryszard | 102 | www.sensorybeauty.pl | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:27 | |
114 | PIĄTEK Rafał | 122 | Befit24Team | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:27 | |
115 | GOKIERT-SKRENTNA Justyna | 35 | ZŁOTÓW | K40-49 | 00:00:28 | ||
116 | KARAWACKI Grzegorz | 60 | Kęckie Harpagany | KĘTY | M30-39 | 00:00:28 | |
117 | NAWROT Dawid | 106 | SRTG NIEPOLOMICE | NIEPOŁOMICE | M30-39 | 00:00:29 | |
118 | JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka | 54 | Stachowscy Team | ZŁOTÓW | K40-49 | 00:00:29 | |
119 | CHLEWICKA Magdalena | 15 | Zabiegani Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | K30-39 | 00:00:30 | |
120 | KUSZTAL Justyna | 86 | KS Eskadra Kraków | KRAKOW | K40-49 | 00:00:30 | |
121 | PAŃCZUK-FIGURA Irmina | 116 | Umcs Biega | PUŁAWY | K40-49 | 00:00:31 | |
122 | STUPIŃSKA Monika | 147 | Wkurw Team | SOCHACZEW | K30-39 | 00:00:32 | |
123 | SITEK Szymon | 138 | Zabiegani Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:00:32 | |
124 | CZUWAJ Andrzej | 22 | GROJEC | M40-49 | 00:00:34 | ||
125 | TATARCZYK Patrycja | 156 | SBRT | WARSZAWA | K16-29 | 00:00:34 | |
126 | KALBARCZYK Izabella | 59 | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:35 | ||
127 | KRAKOWSKI Maciej | 77 | #a_moze_ultra / wkurw_team | MIELEC | M16-29 | 00:00:36 | |
128 | DOMAGAŁA Jerzy | 26 | RZESZÓW | M50-59 | 00:00:37 | ||
129 | MŁODECKA Sylwia | 104 | Virtual Runner Club | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:38 | |
130 | KOBYLIŃSKI Piotr | 188 | wkurw_team | WARSZAWA | M40-49 | 00:00:38 | |
131 | RUSEK Jolanta | 134 | Zabiegani Mielec | MIELEC | K16-29 | 00:00:38 | |
132 | SZYMANKIEWICZ Kalina | 154 | GDYNIA | K40-49 | 00:00:39 | ||
133 | BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta | 189 | KRAKÓW | K30-39 | 00:00:41 | ||
134 | KUBAT Daniel | 82 | BMS | BARLINEK | M40-49 | 00:00:41 | |
135 | SOŁTYSIAK Natalia | 143 | GDAŃSK | K30-39 | 00:00:42 | ||
136 | WOJSA Marcin | 172 | GDAŃSK | M30-39 | 00:00:42 | ||
137 | PODGÓRSKI Dominik | 124 | ProRunning Promotion | JÓZEFÓW | M40-49 | 00:00:42 | |
138 | SZMECHTIG-GAUDEN Ewa | 153 | Podgórz Toruń | TORUŃ | K40-49 | 00:00:42 | |
139 | NIESPODZIANA Anna | 109 | Rogoziński Klub Biegacza | ROGOŹNO | K30-39 | 00:00:44 | |
140 | DŁUŻNIEWSKI Jacek | 25 | SBRT Bielsko-Biała | BIELSKO-BIAŁA | M40-49 | 00:00:45 | |
141 | GRZYWIŃSKI Wojtek | 43 | TORUŃ | M30-39 | 00:00:45 | ||
142 | KLUBA Łukasz | 67 | NGB Kłobuck | WILKOWIECKO | M30-39 | 00:00:45 | |
143 | SKRZYPCZAK Hubert | 140 | RunningPowerPlay | PRUSZKÓW | M40-49 | 00:00:46 | |
144 | GRZYWINSKI Bartosz | 42 | TORUŃ | M40-49 | 00:00:46 | ||
145 | GUZOWSKI Jacek | 47 | MCT | KRAKÓW | M40-49 | 00:00:47 | |
146 | OLSZEWSKI Jacek | 113 | Kacyk Team | PŁOCK | M40-49 | 00:00:47 | |
147 | BIEL Tomasz | 7 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:48 | ||
148 | WOJNAROWICZ Tomasz | 169 | spartaniedziecia | WARSZAAWA | M30-39 | 00:00:48 | |
149 | BIEL Łukasz | 6 | Vege Runners | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:49 | |
150 | BALCERZAK Mariusz | 3 | ŁÓDŹ | M40-49 | 00:00:49 | ||
151 | KISZKIS Elżbieta | 65 | WARSZAWA | K40-49 | 00:00:49 | ||
152 | KRZYŻANOWSKI Przemysław | 80 | Harpagan Beast | JAWORZNO | M30-39 | 00:00:49 | |
153 | JACHÓŁKOWSKA Małgorzata | 48 | STRYKÓW | K16-29 | 00:00:51 | ||
154 | JOZEFIAK Marta | 56 | KRAKÓW | K16-29 | 00:00:51 | ||
155 | KADYKAŁO Natalia | 58 | Nie W Szczepionkę Team | WARSZAWA | K16-29 | 00:00:51 | |
156 | BORKOWSKI Bartłomiej | 10 | RMF4RT GLADIATORS | WARSZAWA | M30-39 | 00:00:52 | |
157 | FRUCZ Jacek | 28 | SOSNOWIEC | M50-59 | 00:00:52 | ||
158 | JÓZEFIAK Jakub | 57 | Bokononi | NOWY SĄCZ | M50-59 | 00:00:52 | |
159 | ZWAAN Johan | 182 | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:52 | ||
160 | RACZYŁŁO Krzysztof | 126 | OSTRZESZÓW | M30-39 | 00:00:53 | ||
161 | RACZYŁŁO Maja | 127 | OSTRZESZÓW | K16-29 | 00:00:54 | ||
162 | DĘBSKA Marta | 23 | WARSZAWA | K16-29 | 00:00:55 | ||
163 | GAJEWSKI Zenon | 30 | Zabiegani Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | M60+ | 00:00:58 | |
164 | NĘDZUSIAK Dariusz | 107 | DBN Sukurs | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | M50-59 | 00:00:59 | |
165 | CYGANIK Kajetan | 19 | Juverun | KRAKÓW | M30-39 | 00:00:59 | |
166 | GUŹDZIOŁ Jarek | 44 | TBKM WILK Solec kujawski | SOLEC KUJAWSKI | M40-49 | 00:00:59 | |
167 | SAMBORSKI Bartosz | 137 | Wkurw_Team | WARSZAWA | M40-49 | 00:01:01 | |
168 | KOZŁOWSKA Karolina | 74 | BYDGOSZCZ | K16-29 | 00:01:02 | ||
169 | ZGLIŃSKI Bartłomiej | 177 | Wkurw_Team Toruń | WARSZAWA | M30-39 | 00:01:02 | |
170 | CZARNY Łukasz | 21 | wkurw_team | KRAKÓW | M30-39 | 00:01:03 | |
171 | KOŁCIUK Wojciech | 68 | Wkurw_team Warszawa | WARSZAWA | M30-39 | 00:01:03 | |
172 | KOZA Robert | 72 | Carbon racing team | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M40-49 | 00:01:04 | |
173 | SMOGORZEWSKI Michał | 141 | Wkurw_team Warszawa | WARSZAWA | M30-39 | 00:01:05 | |
174 | LEWANDOWSKI Igor | 456 | CTS / Igisport | ŁÓDŹ | M30-39 | 00:01:09 |
Znaleziono 174 wynik(ów)