TRIATHLON CHMIELNO 2015
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2015-08-29
Miejsce : Chmielno
Dystans : 18.8 km
Zgłoszonych : 135
Wystartowało : 123
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 123
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.6km | 0.7km | 15.7km | 15.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1RADCZUK Marcin 93F3TeamTUCHOMM
2WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 123Babeczki KoszalinKOSZALINK
3WILANDT Konrad 121Gdyński Triathlon JURATAM
4CICHOWSKI Krzysztof 16GDYNIAM
5BUCHLIŃSKI Rafał 10Sport-Evo, Biegamyrazem.plGDYNIAM
6GRECZYŁO Adam 28GO TRI KKS TEAMGDYNIAM
7CEKLARZ Michał 14GDYNIAM
8HOJNOWSKA Izabela 30GDAŃSKK
9PODHORODECKI Arkadiusz 90Active-IT KomputeryMarkowe.plELBLĄGM
10PAWŁOWSKI Marek 85GDAŃSK M
11SZMYT Jarosław 114STAROGARD/CHMIELNOM
12BONDARUK Paweł 130XTEAMGDAŃSKM
13KABACIŃSKA - JERZAK Anna 43GDYNIAK
14JUŚKIW Paweł 42GDYNIAM
15MAZIEWSKI Piotr 75TCZEWM
16AMBROZIAK Krzysztof 1Blue Media TeamGDAŃSKM
17JACHOWICZ Dariusz 31GDAŃSKM
18GŁODEK Paweł 23ŁAPINOM
19OLEJNICZAK Bartosz 81GDAŃSK M
20STASZEWSKI Karol 111STOPA Słupsk/AT TeamKIELCEM
21KOWALSKI Michał 58KSR TeamKOŚCIERZYNAM
22SIEZIENIEWSKA Agnieszka 99LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKK
23CZAJKOWSKI Paweł 18BCT Team GdyniaGDYNIAM
24KRIEGEL Tomasz 60GDAŃSKM
25RIVAT Emmanuel 94BIALE BLOTA M
26BOBROWSKA Natalia 6KARTUZYK
27SOBIELGA Agata 104Fabryka TriathlonuPOZNAŃK
28BIELIŃSKI Piotr 131POWERSYSTEMGDAŃSKM
29KACPRZAK Marcin 45zPORTowe KNURYGDAŃSKM
30SŁODOWICZ Piotr 102Grupa TrójmiastoGDANSKM
31MACIBORKO Piotr 71Blink PhotoRUMIAM
32KRIESE Piotr 61TKKF Wodnik WięcborkRUNOWO KRAJEŃSKIEM
33GOC Julia 25KTS IRONMANKWIDZYNK
34GŁUSZAK Krzysztof 133Sport-evoM
35WALKOWIAK Marcin 118Agros-TJSUBKOWYM
36ĆWIRKO Sławomir 119STOPA SłupskSŁUPSKM
37KOSIEDOWSKI Wojciech 53BGK TRIPOZNAŃM
38KUJAWA Katarzyna 64Crow TeamGDYNIAK
39ŻYWNA Marcin 129Kaszubskie LeszczeGDYNIAM
40STACHAŃCZYK Wiesia 108Active-IT KomputeryMarkowe.plGDYNIAK
41KUJAWIŃSKI Robert 66Sport-EvoGDAŃSKM
42KOPYCIŃSKA Joanna 52SUSZK
43RUMIŃSKA Katarzyna 97MKS DELFIN MalborkMALBORKK
44KMIEĆKOWIAK Jolanta 51GDAŃSKK
45SZAFRAŃSKI Marek 113MOSTYM
46KOWALEWSKI Maciej 57TP Skalar SłupskSŁUPSKM
47JAŚKIEWICZ Paweł 36ShipCupRUMIAM
48BYCZKOWSKI Janusz 13GDYNIAM
49KALINOWSKI Piotr 132Active LifeM
50MEJER Anna 76Akademia TupotyMALBORKK
51NIEWOLSKI Wojciech 77RUMIAM
52BRYLOWSKI Zbigniew 9POWERSYSTEMKARTUZYM
53KOWALEWSKI Zbigniew 56GDAŃSKM
54SIGNERSKI Remigiusz 100PR KartuzyGDAŃSK M
55WALKOWIAK Miłosz 134MKS SAMBOR TCZEWTCZEWM
56BOBOWIK Maciej 5Sport-EvoBANINOM
57SOKOŁOWSKI Krzysztof 107Truso ElblągELBLĄGM
58BLEW Wojciech 4LOTOS Running TeamGDAŃSKM
59OLEJNICZAK Andrzej 80Sport-evoGDAŃSKM
60POLAŃSKI Piotr 91AT TEAM / UKS TRI-TEAM RUMIASŁUPSKM
61KOWALCZYK Magdalena 55SportevoGDAŃSKK
62JANKOWSKI Jacek 135Posnania PoznańPOZNAŃM
63ZDUŃSKI Maciej 127brakSŁUPSKM
64KOWALSKI Kuba 59Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlon "DIAMENT"GNIEZNOM
65WŁODARCZYK Marta 122STOPA SłupskSŁUPSKK
66SMARUJ Monika 103SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKK
67GOŹDZIEWICZ Paweł 27biegamyrazem.pl / Papunis Team GdyniaGDYNIAM
68ŁOPACIŃSKI Tomasz 70KORGDAŃSKM
69POLAŃSKI Sławomir 92x-trainer.plGDYNIAM
70TREDER Marcin 117SELA BAJK KARTUZYM
71SOBOTA Agata 105GDAŃSKK
72GOTARTOWSKI Maciej 26triathlon trójmiasto GDAŃSK M
73KUCHAREK Marcin 63Stopa SłupskSŁUPSKM
74JACHOWICZ Julia 32GDAŃSKK
75MAŚLANKA Tomasz 74GT TRIForce SłupskSŁUPSKM
76WULCZYŃSKI Zbigniew 124SPORTEVOGDAŃSKM
77KUJAWIŃSKA Anna 65Sport-EvoGDAŃSKK
78JERZAK Bartosz 38GDYNIAM
79PASCHKE Roman 84ShipCupGDYNIAM
80TREDER Wiesław 116SupraGRZYBNOM
81WĄS Mateusz 120GDYNIAM
82JUCHNOWICZ Radosław 41SULMINM
83MAJ Marek 72SOPOTM
84KEARNEY Marek 48o'cearnaighGDYNIAM
85LEMKE Krzysztof 68Biovico Lab TeamGDYNIAM
86WYSOCKI Piotr 125Dymano TeamGDYNIAM
87BĄKIEWICZ Izabela 2Smashing PąpkinsGDAŃSKK
88RIWAT Anna 95BIAŁE BŁOTAK
89JACHOWICZ Adam 33GDAŃSKM
90ZABORSKI Waldemar 126PiMLGDYNIAM
91BUDZIK Ireneusz 12Bozita TeamBYDGOSZCZM
92PAWŁOWSKI Stanisław 86GDAŃSK M
93SIMLAT Kamil 101GOWIDLINOM
94JODŁOWSKI Aleksander 40Morsy GdyńskiePRUSZCZ GDAŃSKIM
95BĄKOWSKI Łukasz 3Babeczki KoszalinKOSZALINM
96CHALECKI Piotr 15TRI FORCE SŁUPSKSŁUPSKM
97SUSKA Arkadiusz 112BiegosferaGDYNIAM
98KUCAL Maciej 62Triathlon Trójmiasto / Smaruj Na TreningGDAŃSKM
99SZYMBORSKI Adam 115GDAŃSK M
100ROMANIEC Szymon 96RUMIAM
101WALKOWICZ Bartłomiej 19GDYNIAM
102PACEK Marcin 83GDYNIAM
103SERKOWSKI Piotr 98KP PSP TczewSTĘŻYCAM
104JEDUT Katarzyna 37GDAŃSKK
105SOCHA Marek 106CHMIELNO M
106KABACIŃSKI Michal 44SisuGDYNIAM
107FORMELA Leszek 21CHMIELNOM
108BORCHMANN Szymon 8WŁADYSŁAWOWOM
109KLIMECKA Klara 49Kobieta na FaliGDYNIAK
110ODWALD Robert 79Sportowe Pomorze WładysławowoWŁADYSŁAWOWOM
111OŻAROWSKA Monika 82GDAŃSKK
112PIOTRKOWSKI Tomasz 89STOPA SŁUPSKSŁUPSKM
113GRZEBYTA Mateusz 29KARTUZYM
114PIĘTA Sylwester 88STRASZYNM
115MAŁECKA Dorota 73SportevoOLSZTYNK
116KMIEĆ Karol 50STAROGARD GDAŃSKIM
117FIGEL Monika 120MIKI TEAMGDAŃSKK
118KOSTUCH Marta 54CHMIELNOK
118JAKUBOWSKA Magdalena 34GDAŃSKK
120KARCZEWSKI Adam 47CHMIELNOM
121SZELĄGOWSKI Naciej 135M
122GŁODEK Barbara 22ŁAPINOK
123KARCZEWSKA Joanna 46CHMIELNO K
Znaleziono 123 wynik(ów)