TRIATHLON CHMIELNO 2015
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2015-08-29
Miejsce : Chmielno
Dystans : 18.8 km
Zgłoszonych : 135
Wystartowało : 123
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 123
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.6km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.6km | 0.7km | 15.7km | 15.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria0.6kmPoz 
    
1WALKOWIAK Miłosz 134MKS SAMBOR TCZEWTCZEWM00:08:21100:00:46
2JANKOWSKI Jacek 135Posnania PoznańPOZNAŃM00:08:22200:00:46
3JUŚKIW Paweł 42GDYNIAM00:09:26300:00:51
4SMARUJ Monika 103SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKK00:09:35400:00:36
5KOWALSKI Kuba 59Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlon "DIAMENT"GNIEZNOM00:09:36500:00:42
6KOWALEWSKI Maciej 57TP Skalar SłupskSŁUPSKM00:09:51600:00:58
7MAZIEWSKI Piotr 75TCZEWM00:09:52700:01:04
8ROMANIEC Szymon 96RUMIAM00:09:53800:01:11
9GOC Julia 25KTS IRONMANKWIDZYNK00:09:54900:00:44
10KOSIEDOWSKI Wojciech 53BGK TRIPOZNAŃM00:10:191000:01:18
11SOKOŁOWSKI Krzysztof 107Truso ElblągELBLĄGM00:10:231100:01:04
12RUMIŃSKA Katarzyna 97MKS DELFIN MalborkMALBORKK00:10:241200:00:42
13POLAŃSKI Piotr 91AT TEAM / UKS TRI-TEAM RUMIASŁUPSKM00:10:421300:01:05
14BONDARUK Paweł 130XTEAMGDAŃSKM00:10:511400:00:30
15RADCZUK Marcin 93F3TeamTUCHOMM00:10:561500:00:49
16KLIMECKA Klara 49Kobieta na FaliGDYNIAK00:10:571600:01:25
17CZAJKOWSKI Paweł 18BCT Team GdyniaGDYNIAM00:11:031700:00:43
18SOBIELGA Agata 104Fabryka TriathlonuPOZNAŃK00:11:131800:01:01
19KRIESE Piotr 61TKKF Wodnik WięcborkRUNOWO KRAJEŃSKIEM00:11:191900:01:29
20CEKLARZ Michał 14GDYNIAM00:11:202000:01:24
21SZAFRAŃSKI Marek 113MOSTYM00:11:202100:01:22
22LEMKE Krzysztof 68Biovico Lab TeamGDYNIAM00:11:252200:01:13
23PASCHKE Roman 84ShipCupGDYNIAM00:11:352300:01:33
24OLEJNICZAK Bartosz 81GDAŃSK M00:11:422400:02:04
25WALKOWIAK Marcin 118Agros-TJSUBKOWYM00:12:042500:01:07
26MAŚLANKA Tomasz 74GT TRIForce SłupskSŁUPSKM00:12:152600:01:40
27CHALECKI Piotr 15TRI FORCE SŁUPSKSŁUPSKM00:12:152700:01:42
28OŻAROWSKA Monika 82GDAŃSKK00:12:252800:01:45
29WILANDT Konrad 121Gdyński Triathlon JURATAM00:12:272900:01:06
30ZDUŃSKI Maciej 127brakSŁUPSKM00:12:283000:01:28
31BIELIŃSKI Piotr 131POWERSYSTEMGDAŃSKM00:12:533100:00:50
32GŁODEK Paweł 23ŁAPINOM00:12:593200:02:29
33STASZEWSKI Karol 111STOPA Słupsk/AT TeamKIELCEM00:13:023300:01:27
34KALINOWSKI Piotr 132Active LifeM00:13:093400:01:32
35KABACIŃSKI Michal 44SisuGDYNIAM00:13:093500:01:41
36SUSKA Arkadiusz 112BiegosferaGDYNIAM00:13:133600:01:24
37BUCHLIŃSKI Rafał 10Sport-Evo, Biegamyrazem.plGDYNIAM00:13:173700:00:34
38TREDER Wiesław 116SupraGRZYBNOM00:13:183800:01:27
39KOWALEWSKI Zbigniew 56GDAŃSKM00:13:223900:02:42
40SIGNERSKI Remigiusz 100PR KartuzyGDAŃSK M00:13:234000:01:51
41ŻYWNA Marcin 129Kaszubskie LeszczeGDYNIAM00:13:264100:02:16
42WŁODARCZYK Marta 122STOPA SłupskSŁUPSKK00:13:274200:01:00
43MACIBORKO Piotr 71Blink PhotoRUMIAM00:13:294300:01:38
44PODHORODECKI Arkadiusz 90Active-IT KomputeryMarkowe.plELBLĄGM00:13:304400:02:26
45KOWALSKI Michał 58KSR TeamKOŚCIERZYNAM00:13:314500:01:37
46ĆWIRKO Sławomir 119STOPA SłupskSŁUPSKM00:13:324600:01:18
47GRZEBYTA Mateusz 29KARTUZYM00:13:324700:02:11
48KEARNEY Marek 48o'cearnaighGDYNIAM00:13:364800:01:46
49BLEW Wojciech 4LOTOS Running TeamGDAŃSKM00:13:374900:01:55
50KUCHAREK Marcin 63Stopa SłupskSŁUPSKM00:13:395000:01:37
51BOBOWIK Maciej 5Sport-EvoBANINOM00:13:405100:01:18
52SZYMBORSKI Adam 115GDAŃSK M00:13:405200:01:37
53WALKOWICZ Bartłomiej 19GDYNIAM00:13:445300:02:29
54AMBROZIAK Krzysztof 1Blue Media TeamGDAŃSKM00:13:475400:01:47
55MAJ Marek 72SOPOTM00:13:495500:00:55
56KUJAWIŃSKI Robert 66Sport-EvoGDAŃSKM00:13:515600:02:04
57WYSOCKI Piotr 125Dymano TeamGDYNIAM00:13:565700:02:45
58GOŹDZIEWICZ Paweł 27biegamyrazem.pl / Papunis Team GdyniaGDYNIAM00:13:585800:01:22
59STACHAŃCZYK Wiesia 108Active-IT KomputeryMarkowe.plGDYNIAK00:14:015900:01:54
60BRYLOWSKI Zbigniew 9POWERSYSTEMKARTUZYM00:14:046000:01:08
61SIMLAT Kamil 101GOWIDLINOM00:14:126100:01:50
62JAŚKIEWICZ Paweł 36ShipCupRUMIAM00:14:166200:01:41
63NIEWOLSKI Wojciech 77RUMIAM00:14:266300:02:10
64POLAŃSKI Sławomir 92x-trainer.plGDYNIAM00:14:276400:01:24
65JACHOWICZ Julia 32GDAŃSKK00:14:316500:02:00
66ZABORSKI Waldemar 126PiMLGDYNIAM00:14:366600:01:47
67JEDUT Katarzyna 37GDAŃSKK00:14:416800:01:48
68MAŁECKA Dorota 73SportevoOLSZTYNK00:14:416700:01:48
69SIEZIENIEWSKA Agnieszka 99LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKK00:14:557000:02:08
70KACPRZAK Marcin 45zPORTowe KNURYGDAŃSKM00:14:556900:01:44
71GRECZYŁO Adam 28GO TRI KKS TEAMGDYNIAM00:14:597100:02:07
72SŁODOWICZ Piotr 102Grupa TrójmiastoGDANSKM00:15:037200:01:19
73KUCAL Maciej 62Triathlon Trójmiasto / Smaruj Na TreningGDAŃSKM00:15:047300:01:30
74ŁOPACIŃSKI Tomasz 70KORGDAŃSKM00:15:077500:01:26
75WĄS Mateusz 120GDYNIAM00:15:077400:01:30
76KOWALCZYK Magdalena 55SportevoGDAŃSKK00:15:097600:01:30
77JUCHNOWICZ Radosław 41SULMINM00:15:107700:01:40
78SOBOTA Agata 105GDAŃSKK00:15:167800:02:04
79BUDZIK Ireneusz 12Bozita TeamBYDGOSZCZM00:15:217900:01:28
80BYCZKOWSKI Janusz 13GDYNIAM00:15:428000:02:24
81KABACIŃSKA - JERZAK Anna 43GDYNIAK00:15:468100:01:26
82TREDER Marcin 117SELA BAJK KARTUZYM00:15:508200:03:13
83FORMELA Leszek 21CHMIELNOM00:15:578300:02:03
84JACHOWICZ Adam 33GDAŃSKM00:15:588400:02:19
85JACHOWICZ Dariusz 31GDAŃSKM00:16:038500:02:15
86CICHOWSKI Krzysztof 16GDYNIAM00:16:058600:01:30
87PACEK Marcin 83GDYNIAM00:16:078700:00:58
88ODWALD Robert 79Sportowe Pomorze WładysławowoWŁADYSŁAWOWOM00:16:158800:02:06
89BĄKOWSKI Łukasz 3Babeczki KoszalinKOSZALINM00:16:278900:01:10
90SZMYT Jarosław 114STAROGARD/CHMIELNOM00:16:399000:01:28
91BORCHMANN Szymon 8WŁADYSŁAWOWOM00:16:549100:02:11
92FIGEL Monika 120MIKI TEAMGDAŃSKK00:16:589200:02:17
93PAWŁOWSKI Marek 85GDAŃSK M00:17:269300:04:10
94KOSTUCH Marta 54CHMIELNOK00:17:279400:01:29
95OLEJNICZAK Andrzej 80Sport-evoGDAŃSKM00:17:319500:02:28
96JERZAK Bartosz 38GDYNIAM00:17:429600:02:24
97SOCHA Marek 106CHMIELNO M00:17:509700:01:45
98HOJNOWSKA Izabela 30GDAŃSKK00:18:069800:02:17
99PAWŁOWSKI Stanisław 86GDAŃSK M00:18:239900:03:11
100RIVAT Emmanuel 94BIALE BLOTA M00:18:3310000:03:14
101KUJAWIŃSKA Anna 65Sport-EvoGDAŃSKK00:18:3610100:03:09
102GOTARTOWSKI Maciej 26triathlon trójmiasto GDAŃSK M00:18:4910200:02:36
103SERKOWSKI Piotr 98KP PSP TczewSTĘŻYCAM00:18:5010300:01:05
104WULCZYŃSKI Zbigniew 124SPORTEVOGDAŃSKM00:18:5710400:02:15
105PIĘTA Sylwester 88STRASZYNM00:19:2010500:01:57
106KARCZEWSKI Adam 47CHMIELNOM00:19:2010600:03:19
107JAKUBOWSKA Magdalena 34GDAŃSKK00:19:4610700:02:04
108WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 123Babeczki KoszalinKOSZALINK00:20:0010800:03:39
109BOBROWSKA Natalia 6KARTUZYK00:20:1110900:01:37
110KOPYCIŃSKA Joanna 52SUSZK00:20:2111000:01:27
111PIOTRKOWSKI Tomasz 89STOPA SŁUPSKSŁUPSKM00:20:2811100:02:33
112KRIEGEL Tomasz 60GDAŃSKM00:21:2511200:01:40
113SZELĄGOWSKI Naciej 135M00:21:4411300:02:49
114BĄKIEWICZ Izabela 2Smashing PąpkinsGDAŃSKK00:21:4611400:02:36
115GŁUSZAK Krzysztof 133Sport-evoM00:22:0011500:03:20
116MEJER Anna 76Akademia TupotyMALBORKK00:22:0711600:03:47
117KMIEĆKOWIAK Jolanta 51GDAŃSKK00:22:0811700:02:12
118KMIEĆ Karol 50STAROGARD GDAŃSKIM00:22:1811800:03:38
119RIWAT Anna 95BIAŁE BŁOTAK00:22:3811900:05:26
120KUJAWA Katarzyna 64Crow TeamGDYNIAK00:23:2512000:05:46
121GŁODEK Barbara 22ŁAPINOK00:23:3512100:02:12
122KARCZEWSKA Joanna 46CHMIELNO K00:27:2712200:04:14
123JODŁOWSKI Aleksander 40Morsy GdyńskiePRUSZCZ GDAŃSKIM00:29:0712300:02:18
Znaleziono 123 wynik(ów)