TRIATHLON CHMIELNO 2015
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2015-08-29
Miejsce : Chmielno
Dystans : 18.8 km
Zgłoszonych : 135
Wystartowało : 123
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 123
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 15.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.6km | 0.7km | 15.7km | 15.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria0.6kmPoz 15kmPoz
      
1WŁODARCZYK Marta 122STOPA SłupskSŁUPSKK00:13:274200:01:0000:03:521
2JANKOWSKI Jacek 135Posnania PoznańPOZNAŃM00:08:22200:00:4600:25:566
3WALKOWIAK Miłosz 134MKS SAMBOR TCZEWTCZEWM00:08:21100:00:4600:26:099
4CZAJKOWSKI Paweł 18BCT Team GdyniaGDYNIAM00:11:031700:00:4300:24:332
5SMARUJ Monika 103SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKK00:09:35400:00:3600:26:1312
6SOKOŁOWSKI Krzysztof 107Truso ElblągELBLĄGM00:10:231100:01:0400:25:333
7RADCZUK Marcin 93F3TeamTUCHOMM00:10:561500:00:4900:25:444
8KOWALSKI Kuba 59Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlon "DIAMENT"GNIEZNOM00:09:36500:00:4200:27:1119
9BONDARUK Paweł 130XTEAMGDAŃSKM00:10:511400:00:3000:26:0910
10JUŚKIW Paweł 42GDYNIAM00:09:26300:00:5100:27:1320
11POLAŃSKI Piotr 91AT TEAM / UKS TRI-TEAM RUMIASŁUPSKM00:10:421300:01:0500:25:465
12MAZIEWSKI Piotr 75TCZEWM00:09:52700:01:0400:27:1922
13CEKLARZ Michał 14GDYNIAM00:11:202000:01:2400:25:577
14LEMKE Krzysztof 68Biovico Lab TeamGDYNIAM00:11:252200:01:1300:26:088
15KOSIEDOWSKI Wojciech 53BGK TRIPOZNAŃM00:10:191000:01:1800:27:5430
16GOC Julia 25KTS IRONMANKWIDZYNK00:09:54900:00:4400:29:0840
17BIELIŃSKI Piotr 131POWERSYSTEMGDAŃSKM00:12:533100:00:5000:26:1813
18BUCHLIŃSKI Rafał 10Sport-Evo, Biegamyrazem.plGDYNIAM00:13:173700:00:3400:26:1111
19SOBIELGA Agata 104Fabryka TriathlonuPOZNAŃK00:11:131800:01:0100:27:4929
20KRIESE Piotr 61TKKF Wodnik WięcborkRUNOWO KRAJEŃSKIEM00:11:191900:01:2900:27:1621
21RUMIŃSKA Katarzyna 97MKS DELFIN MalborkMALBORKK00:10:241200:00:4200:29:2849
22KOWALEWSKI Maciej 57TP Skalar SłupskSŁUPSKM00:09:51600:00:5800:29:5456
23WALKOWIAK Marcin 118Agros-TJSUBKOWYM00:12:042500:01:0700:28:1633
24ĆWIRKO Sławomir 119STOPA SłupskSŁUPSKM00:13:324600:01:1800:26:3914
25TREDER Wiesław 116SupraGRZYBNOM00:13:183800:01:2700:26:4415
26WILANDT Konrad 121Gdyński Triathlon JURATAM00:12:272900:01:0600:27:5932
27OLEJNICZAK Bartosz 81GDAŃSK M00:11:422400:02:0400:27:4726
28GOŹDZIEWICZ Paweł 27biegamyrazem.pl / Papunis Team GdyniaGDYNIAM00:13:585800:01:2200:26:5816
29PASCHKE Roman 84ShipCupGDYNIAM00:11:352300:01:3300:29:1744
30SIGNERSKI Remigiusz 100PR KartuzyGDAŃSK M00:13:234000:01:5100:27:3624
31BRYLOWSKI Zbigniew 9POWERSYSTEMKARTUZYM00:14:046000:01:0800:27:3925
32ŻYWNA Marcin 129Kaszubskie LeszczeGDYNIAM00:13:264100:02:1600:27:1018
33KUCHAREK Marcin 63Stopa SłupskSŁUPSKM00:13:395000:01:3700:27:4828
34KOWALSKI Michał 58KSR TeamKOŚCIERZYNAM00:13:314500:01:3700:27:5831
35CHALECKI Piotr 15TRI FORCE SŁUPSKSŁUPSKM00:12:152700:01:4200:29:1342
36SUSKA Arkadiusz 112BiegosferaGDYNIAM00:13:133600:01:2400:28:5038
37MAJ Marek 72SOPOTM00:13:495500:00:5500:28:4637
38SŁODOWICZ Piotr 102Grupa TrójmiastoGDANSKM00:15:037200:01:1900:27:0917
39KEARNEY Marek 48o'cearnaighGDYNIAM00:13:364800:01:4600:28:3336
40KUCAL Maciej 62Triathlon Trójmiasto / Smaruj Na TreningGDAŃSKM00:15:047300:01:3000:27:2623
41BOBOWIK Maciej 5Sport-EvoBANINOM00:13:405100:01:1800:29:1743
42ZDUŃSKI Maciej 127brakSŁUPSKM00:12:283000:01:2800:30:2163
43MAŚLANKA Tomasz 74GT TRIForce SłupskSŁUPSKM00:12:152600:01:4000:30:2967
44ROMANIEC Szymon 96RUMIAM00:09:53800:01:1100:33:3188
45STASZEWSKI Karol 111STOPA Słupsk/AT TeamKIELCEM00:13:023300:01:2700:30:1861
46MACIBORKO Piotr 71Blink PhotoRUMIAM00:13:294300:01:3800:29:5053
47KOWALCZYK Magdalena 55SportevoGDAŃSKK00:15:097600:01:3000:28:1834
48SZAFRAŃSKI Marek 113MOSTYM00:11:202100:01:2200:32:2980
49BUDZIK Ireneusz 12Bozita TeamBYDGOSZCZM00:15:217900:01:2800:28:2835
50AMBROZIAK Krzysztof 1Blue Media TeamGDAŃSKM00:13:475400:01:4700:29:4952
51SZYMBORSKI Adam 115GDAŃSK M00:13:405200:01:3700:30:2765
52BLEW Wojciech 4LOTOS Running TeamGDAŃSKM00:13:374900:01:5500:30:1862
53PODHORODECKI Arkadiusz 90Active-IT KomputeryMarkowe.plELBLĄGM00:13:304400:02:2600:30:0057
53STACHAŃCZYK Wiesia 108Active-IT KomputeryMarkowe.plGDYNIAK00:14:015900:01:5400:30:0158
55KOWALEWSKI Zbigniew 56GDAŃSKM00:13:223900:02:4200:29:5355
56JUCHNOWICZ Radosław 41SULMINM00:15:107700:01:4000:29:1041
57WĄS Mateusz 120GDYNIAM00:15:077400:01:3000:29:3150
58WYSOCKI Piotr 125Dymano TeamGDYNIAM00:13:565700:02:4500:29:2748
59KALINOWSKI Piotr 132Active LifeM00:13:093400:01:3200:31:2874
60KACPRZAK Marcin 45zPORTowe KNURYGDAŃSKM00:14:556900:01:4400:29:3851
61GŁODEK Paweł 23ŁAPINOM00:12:593200:02:2900:30:5670
62BĄKOWSKI Łukasz 3Babeczki KoszalinKOSZALINM00:16:278900:01:1000:28:5139
63GRECZYŁO Adam 28GO TRI KKS TEAMGDYNIAM00:14:597100:02:0700:29:2346
64SOBOTA Agata 105GDAŃSKK00:15:167800:02:0400:29:1845
65POLAŃSKI Sławomir 92x-trainer.plGDYNIAM00:14:276400:01:2400:31:1172
66ŁOPACIŃSKI Tomasz 70KORGDAŃSKM00:15:077500:01:2600:30:3068
67WALKOWICZ Bartłomiej 19GDYNIAM00:13:445300:02:2900:30:5269
68SIMLAT Kamil 101GOWIDLINOM00:14:126100:01:5000:31:3075
69KLIMECKA Klara 49Kobieta na FaliGDYNIAK00:10:571600:01:2500:35:11100
70PACEK Marcin 83GDYNIAM00:16:078700:00:5800:30:2966
71CICHOWSKI Krzysztof 16GDYNIAM00:16:058600:01:3000:30:0659
72JACHOWICZ Julia 32GDAŃSKK00:14:316500:02:0000:31:1473
73JAŚKIEWICZ Paweł 36ShipCupRUMIAM00:14:166200:01:4100:32:3882
74KUJAWIŃSKI Robert 66Sport-EvoGDAŃSKM00:13:515600:02:0400:32:5283
75FORMELA Leszek 21CHMIELNOM00:15:578300:02:0300:31:3276
76RIVAT Emmanuel 94BIALE BLOTA M00:18:3310000:03:1400:27:4827
77SIEZIENIEWSKA Agnieszka 99LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKK00:14:557000:02:0800:32:3581
78GRZEBYTA Mateusz 29KARTUZYM00:13:324700:02:1100:33:5590
79ZABORSKI Waldemar 126PiMLGDYNIAM00:14:366600:01:4700:33:1786
80KABACIŃSKI Michal 44SisuGDYNIAM00:13:093500:01:4100:34:5397
81SERKOWSKI Piotr 98KP PSP TczewSTĘŻYCAM00:18:5010300:01:0500:29:5054
82OŻAROWSKA Monika 82GDAŃSKK00:12:252800:01:4500:35:43103
83JEDUT Katarzyna 37GDAŃSKK00:14:416800:01:4800:33:2887
84SOCHA Marek 106CHMIELNO M00:17:509700:01:4500:30:2664
85BORCHMANN Szymon 8WŁADYSŁAWOWOM00:16:549100:02:1100:31:0471
86ODWALD Robert 79Sportowe Pomorze WładysławowoWŁADYSŁAWOWOM00:16:158800:02:0600:32:0478
87WULCZYŃSKI Zbigniew 124SPORTEVOGDAŃSKM00:18:5710400:02:1500:29:2647
88NIEWOLSKI Wojciech 77RUMIAM00:14:266300:02:1000:34:2996
89JACHOWICZ Adam 33GDAŃSKM00:15:588400:02:1900:33:0884
90JACHOWICZ Dariusz 31GDAŃSKM00:16:038500:02:1500:33:1085
91SZMYT Jarosław 114STAROGARD/CHMIELNOM00:16:399000:01:2800:34:0793
92PIOTRKOWSKI Tomasz 89STOPA SŁUPSKSŁUPSKM00:20:2811100:02:3300:30:1560
93PIĘTA Sylwester 88STRASZYNM00:19:2010500:01:5700:32:2079
94TREDER Marcin 117SELA BAJK KARTUZYM00:15:508200:03:1300:34:5598
95HOJNOWSKA Izabela 30GDAŃSKK00:18:069800:02:1700:33:3689
96KABACIŃSKA - JERZAK Anna 43GDYNIAK00:15:468100:01:2600:37:04110
97KRIEGEL Tomasz 60GDAŃSKM00:21:2511200:01:4000:31:5577
98FIGEL Monika 120MIKI TEAMGDAŃSKK00:16:589200:02:1700:35:58105
99PAWŁOWSKI Stanisław 86GDAŃSK M00:18:239900:03:1100:34:0191
100OLEJNICZAK Andrzej 80Sport-evoGDAŃSKM00:17:319500:02:2800:35:38102
101PAWŁOWSKI Marek 85GDAŃSK M00:17:269300:04:1000:34:0392
102KOSTUCH Marta 54CHMIELNOK00:17:279400:01:2900:37:18111
103BYCZKOWSKI Janusz 13GDYNIAM00:15:428000:02:2400:38:32113
104JERZAK Bartosz 38GDYNIAM00:17:429600:02:2400:36:49107
105KOPYCIŃSKA Joanna 52SUSZK00:20:2111000:01:2700:35:28101
106MAŁECKA Dorota 73SportevoOLSZTYNK00:14:416700:01:4800:41:17120
107GOTARTOWSKI Maciej 26triathlon trójmiasto GDAŃSK M00:18:4910200:02:3600:36:55108
108BĄKIEWICZ Izabela 2Smashing PąpkinsGDAŃSKK00:21:4611400:02:3600:34:2595
109KARCZEWSKI Adam 47CHMIELNOM00:19:2010600:03:1900:36:11106
110JAKUBOWSKA Magdalena 34GDAŃSKK00:19:4610700:02:0400:37:02109
111SZELĄGOWSKI Naciej 135M00:21:4411300:02:4900:35:0599
112KMIEĆKOWIAK Jolanta 51GDAŃSKK00:22:0811700:02:1200:35:50104
113KUJAWIŃSKA Anna 65Sport-EvoGDAŃSKK00:18:3610100:03:0900:40:18119
114WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 123Babeczki KoszalinKOSZALINK00:20:0010800:03:3900:40:10118
115KMIEĆ Karol 50STAROGARD GDAŃSKIM00:22:1811800:03:3800:38:09112
116MEJER Anna 76Akademia TupotyMALBORKK00:22:0711600:03:4700:38:48114
117GŁODEK Barbara 22ŁAPINOK00:23:3512100:02:1200:39:36116
118JODŁOWSKI Aleksander 40Morsy GdyńskiePRUSZCZ GDAŃSKIM00:29:0712300:02:1800:34:1694
119BOBROWSKA Natalia 6KARTUZYK00:20:1110900:01:3700:46:27122
120KUJAWA Katarzyna 64Crow TeamGDYNIAK00:23:2512000:05:4600:39:43117
121GŁUSZAK Krzysztof 133Sport-evoM00:22:0011500:03:2000:45:38121
122KARCZEWSKA Joanna 46CHMIELNO K00:27:2712200:04:1400:39:22115
123RIWAT Anna 95BIAŁE BŁOTAK00:22:3811900:05:2600:51:14123
Znaleziono 123 wynik(ów)