TRIATHLON CHMIELNO 2015
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2015-08-29
Miejsce : Chmielno
Dystans : 18.8 km
Zgłoszonych : 135
Wystartowało : 123
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 123
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 15.8km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.6km | 0.7km | 15.7km | 15.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria0.6kmPoz 15kmPoz 
       
1WALKOWIAK Miłosz 134MKS SAMBOR TCZEWTCZEWM00:08:21100:00:4600:26:09900:00:30
2JANKOWSKI Jacek 135Posnania PoznańPOZNAŃM00:08:22200:00:4600:25:56600:00:50
3CZAJKOWSKI Paweł 18BCT Team GdyniaGDYNIAM00:11:031700:00:4300:24:33200:00:51
4SMARUJ Monika 103SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKK00:09:35400:00:3600:26:131200:01:02
5SOKOŁOWSKI Krzysztof 107Truso ElblągELBLĄGM00:10:231100:01:0400:25:33300:00:56
6BONDARUK Paweł 130XTEAMGDAŃSKM00:10:511400:00:3000:26:091000:00:50
7JUŚKIW Paweł 42GDYNIAM00:09:26300:00:5100:27:132000:00:55
8POLAŃSKI Piotr 91AT TEAM / UKS TRI-TEAM RUMIASŁUPSKM00:10:421300:01:0500:25:46500:00:52
9RADCZUK Marcin 93F3TeamTUCHOMM00:10:561500:00:4900:25:44400:01:08
10KOWALSKI Kuba 59Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlon "DIAMENT"GNIEZNOM00:09:36500:00:4200:27:111900:01:08
11MAZIEWSKI Piotr 75TCZEWM00:09:52700:01:0400:27:192200:01:06
12LEMKE Krzysztof 68Biovico Lab TeamGDYNIAM00:11:252200:01:1300:26:08800:01:00
13CEKLARZ Michał 14GDYNIAM00:11:202000:01:2400:25:57700:01:20
14KOSIEDOWSKI Wojciech 53BGK TRIPOZNAŃM00:10:191000:01:1800:27:543000:01:03
15GOC Julia 25KTS IRONMANKWIDZYNK00:09:54900:00:4400:29:084000:01:06
16BUCHLIŃSKI Rafał 10Sport-Evo, Biegamyrazem.plGDYNIAM00:13:173700:00:3400:26:111100:01:01
17SOBIELGA Agata 104Fabryka TriathlonuPOZNAŃK00:11:131800:01:0100:27:492900:01:01
18BIELIŃSKI Piotr 131POWERSYSTEMGDAŃSKM00:12:533100:00:5000:26:181300:01:11
19KRIESE Piotr 61TKKF Wodnik WięcborkRUNOWO KRAJEŃSKIEM00:11:191900:01:2900:27:162100:01:08
20RUMIŃSKA Katarzyna 97MKS DELFIN MalborkMALBORKK00:10:241200:00:4200:29:284900:01:03
21KOWALEWSKI Maciej 57TP Skalar SłupskSŁUPSKM00:09:51600:00:5800:29:545600:01:18
22WALKOWIAK Marcin 118Agros-TJSUBKOWYM00:12:042500:01:0700:28:163300:01:00
23ĆWIRKO Sławomir 119STOPA SłupskSŁUPSKM00:13:324600:01:1800:26:391400:00:58
24TREDER Wiesław 116SupraGRZYBNOM00:13:183800:01:2700:26:441500:01:03
25WILANDT Konrad 121Gdyński Triathlon JURATAM00:12:272900:01:0600:27:593200:01:06
26OLEJNICZAK Bartosz 81GDAŃSK M00:11:422400:02:0400:27:472600:01:07
27GOŹDZIEWICZ Paweł 27biegamyrazem.pl / Papunis Team GdyniaGDYNIAM00:13:585800:01:2200:26:581600:01:06
28CHALECKI Piotr 15TRI FORCE SŁUPSKSŁUPSKM00:12:152700:01:4200:29:134200:00:37
29PASCHKE Roman 84ShipCupGDYNIAM00:11:352300:01:3300:29:174400:01:32
30BRYLOWSKI Zbigniew 9POWERSYSTEMKARTUZYM00:14:046000:01:0800:27:392500:01:07
31ŻYWNA Marcin 129Kaszubskie LeszczeGDYNIAM00:13:264100:02:1600:27:101800:01:08
32SIGNERSKI Remigiusz 100PR KartuzyGDAŃSK M00:13:234000:01:5100:27:362400:01:27
33SUSKA Arkadiusz 112BiegosferaGDYNIAM00:13:133600:01:2400:28:503800:00:50
34KOWALSKI Michał 58KSR TeamKOŚCIERZYNAM00:13:314500:01:3700:27:583100:01:12
35KUCHAREK Marcin 63Stopa SłupskSŁUPSKM00:13:395000:01:3700:27:482800:01:30
36SŁODOWICZ Piotr 102Grupa TrójmiastoGDANSKM00:15:037200:01:1900:27:091700:01:05
37KUCAL Maciej 62Triathlon Trójmiasto / Smaruj Na TreningGDAŃSKM00:15:047300:01:3000:27:262300:00:42
38MAJ Marek 72SOPOTM00:13:495500:00:5500:28:463700:01:24
39ROMANIEC Szymon 96RUMIAM00:09:53800:01:1100:33:318800:00:42
40BOBOWIK Maciej 5Sport-EvoBANINOM00:13:405100:01:1800:29:174300:01:03
41KEARNEY Marek 48o'cearnaighGDYNIAM00:13:364800:01:4600:28:333600:01:31
42MAŚLANKA Tomasz 74GT TRIForce SłupskSŁUPSKM00:12:152600:01:4000:30:296700:01:11
43STASZEWSKI Karol 111STOPA Słupsk/AT TeamKIELCEM00:13:023300:01:2700:30:186100:01:03
44KOWALCZYK Magdalena 55SportevoGDAŃSKK00:15:097600:01:3000:28:183400:01:03
45SZYMBORSKI Adam 115GDAŃSK M00:13:405200:01:3700:30:276500:00:33
46SZAFRAŃSKI Marek 113MOSTYM00:11:202100:01:2200:32:298000:01:29
47BUDZIK Ireneusz 12Bozita TeamBYDGOSZCZM00:15:217900:01:2800:28:283500:01:26
48MACIBORKO Piotr 71Blink PhotoRUMIAM00:13:294300:01:3800:29:505300:01:47
49AMBROZIAK Krzysztof 1Blue Media TeamGDAŃSKM00:13:475400:01:4700:29:495200:01:30
50BLEW Wojciech 4LOTOS Running TeamGDAŃSKM00:13:374900:01:5500:30:186200:01:09
51KALINOWSKI Piotr 132Active LifeM00:13:093400:01:3200:31:287400:01:01
52JUCHNOWICZ Radosław 41SULMINM00:15:107700:01:4000:29:104100:01:11
53PODHORODECKI Arkadiusz 90Active-IT KomputeryMarkowe.plELBLĄGM00:13:304400:02:2600:30:005700:01:29
53STACHAŃCZYK Wiesia 108Active-IT KomputeryMarkowe.plGDYNIAK00:14:015900:01:5400:30:015800:01:29
55BĄKOWSKI Łukasz 3Babeczki KoszalinKOSZALINM00:16:278900:01:1000:28:513900:01:01
56KOWALEWSKI Zbigniew 56GDAŃSKM00:13:223900:02:4200:29:535500:01:38
57WĄS Mateusz 120GDYNIAM00:15:077400:01:3000:29:315000:01:29
58GRECZYŁO Adam 28GO TRI KKS TEAMGDYNIAM00:14:597100:02:0700:29:234600:01:13
59WALKOWICZ Bartłomiej 19GDYNIAM00:13:445300:02:2900:30:526900:00:37
60KACPRZAK Marcin 45zPORTowe KNURYGDAŃSKM00:14:556900:01:4400:29:385100:01:39
61GŁODEK Paweł 23ŁAPINOM00:12:593200:02:2900:30:567000:01:34
62WYSOCKI Piotr 125Dymano TeamGDYNIAM00:13:565700:02:4500:29:274800:01:53
63ŁOPACIŃSKI Tomasz 70KORGDAŃSKM00:15:077500:01:2600:30:306800:01:11
64POLAŃSKI Sławomir 92x-trainer.plGDYNIAM00:14:276400:01:2400:31:117200:01:17
65SOBOTA Agata 105GDAŃSKK00:15:167800:02:0400:29:184500:01:47
66PACEK Marcin 83GDYNIAM00:16:078700:00:5800:30:296600:00:53
67JACHOWICZ Julia 32GDAŃSKK00:14:316500:02:0000:31:147300:01:00
68SIMLAT Kamil 101GOWIDLINOM00:14:126100:01:5000:31:307500:01:15
69KLIMECKA Klara 49Kobieta na FaliGDYNIAK00:10:571600:01:2500:35:1110000:01:14
70CICHOWSKI Krzysztof 16GDYNIAM00:16:058600:01:3000:30:065900:01:07
71JAŚKIEWICZ Paweł 36ShipCupRUMIAM00:14:166200:01:4100:32:388200:01:26
72KUJAWIŃSKI Robert 66Sport-EvoGDAŃSKM00:13:515600:02:0400:32:528300:01:21
73SERKOWSKI Piotr 98KP PSP TczewSTĘŻYCAM00:18:5010300:01:0500:29:505400:00:42
74FORMELA Leszek 21CHMIELNOM00:15:578300:02:0300:31:327600:00:55
75SIEZIENIEWSKA Agnieszka 99LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKK00:14:557000:02:0800:32:358100:01:07
76KABACIŃSKI Michal 44SisuGDYNIAM00:13:093500:01:4100:34:539700:01:02
77SOCHA Marek 106CHMIELNO M00:17:509700:01:4500:30:266400:00:46
78JEDUT Katarzyna 37GDAŃSKK00:14:416800:01:4800:33:288700:01:00
79BORCHMANN Szymon 8WŁADYSŁAWOWOM00:16:549100:02:1100:31:047100:00:48
80WŁODARCZYK Marta 122STOPA SłupskSŁUPSKK00:13:274200:01:0000:03:52100:32:56
81GRZEBYTA Mateusz 29KARTUZYM00:13:324700:02:1100:33:559000:01:40
82ZABORSKI Waldemar 126PiMLGDYNIAM00:14:366600:01:4700:33:178600:01:39
83ODWALD Robert 79Sportowe Pomorze WładysławowoWŁADYSŁAWOWOM00:16:158800:02:0600:32:047800:01:02
84OŻAROWSKA Monika 82GDAŃSKK00:12:252800:01:4500:35:4310300:01:34
85ZDUŃSKI Maciej 127brakSŁUPSKM00:12:283000:01:2800:30:216300:07:11
86WULCZYŃSKI Zbigniew 124SPORTEVOGDAŃSKM00:18:5710400:02:1500:29:264700:01:16
87NIEWOLSKI Wojciech 77RUMIAM00:14:266300:02:1000:34:299600:01:05
88RIVAT Emmanuel 94BIALE BLOTA M00:18:3310000:03:1400:27:482700:02:42
89JACHOWICZ Adam 33GDAŃSKM00:15:588400:02:1900:33:088400:01:32
90JACHOWICZ Dariusz 31GDAŃSKM00:16:038500:02:1500:33:108500:01:31
91SZMYT Jarosław 114STAROGARD/CHMIELNOM00:16:399000:01:2800:34:079300:01:15
92PIOTRKOWSKI Tomasz 89STOPA SŁUPSKSŁUPSKM00:20:2811100:02:3300:30:156000:01:21
93PIĘTA Sylwester 88STRASZYNM00:19:2010500:01:5700:32:207900:01:20
94HOJNOWSKA Izabela 30GDAŃSKK00:18:069800:02:1700:33:368900:01:14
95TREDER Marcin 117SELA BAJK KARTUZYM00:15:508200:03:1300:34:559800:01:16
96FIGEL Monika 120MIKI TEAMGDAŃSKK00:16:589200:02:1700:35:5810500:00:29
97KABACIŃSKA - JERZAK Anna 43GDYNIAK00:15:468100:01:2600:37:0411000:01:56
98PAWŁOWSKI Stanisław 86GDAŃSK M00:18:239900:03:1100:34:019100:01:04
98PAWŁOWSKI Marek 85GDAŃSK M00:17:269300:04:1000:34:039200:01:14
100OLEJNICZAK Andrzej 80Sport-evoGDAŃSKM00:17:319500:02:2800:35:3810200:01:41
101KOSTUCH Marta 54CHMIELNOK00:17:279400:01:2900:37:1811100:01:13
102BYCZKOWSKI Janusz 13GDYNIAM00:15:428000:02:2400:38:3211300:01:20
103JERZAK Bartosz 38GDYNIAM00:17:429600:02:2400:36:4910700:01:04
104KOPYCIŃSKA Joanna 52SUSZK00:20:2111000:01:2700:35:2810100:01:00
105MAŁECKA Dorota 73SportevoOLSZTYNK00:14:416700:01:4800:41:1712000:01:01
106KARCZEWSKI Adam 47CHMIELNOM00:19:2010600:03:1900:36:1110600:01:01
107JAKUBOWSKA Magdalena 34GDAŃSKK00:19:4610700:02:0400:37:0210900:01:35
108GOTARTOWSKI Maciej 26triathlon trójmiasto GDAŃSK M00:18:4910200:02:3600:36:5510800:02:11
109BĄKIEWICZ Izabela 2Smashing PąpkinsGDAŃSKK00:21:4611400:02:3600:34:259500:02:04
110SZELĄGOWSKI Naciej 135M00:21:4411300:02:4900:35:059900:01:13
111KMIEĆKOWIAK Jolanta 51GDAŃSKK00:22:0811700:02:1200:35:5010400:01:07
112KUJAWIŃSKA Anna 65Sport-EvoGDAŃSKK00:18:3610100:03:0900:40:1811900:01:11
113KRIEGEL Tomasz 60GDAŃSKM00:21:2511200:01:4000:31:557700:08:24
114WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 123Babeczki KoszalinKOSZALINK00:20:0010800:03:3900:40:1011800:01:13
115MEJER Anna 76Akademia TupotyMALBORKK00:22:0711600:03:4700:38:4811400:01:38
116JODŁOWSKI Aleksander 40Morsy GdyńskiePRUSZCZ GDAŃSKIM00:29:0712300:02:1800:34:169400:01:30
117GŁODEK Barbara 22ŁAPINOK00:23:3512100:02:1200:39:3611600:02:02
118BOBROWSKA Natalia 6KARTUZYK00:20:1110900:01:3700:46:2712200:02:17
119KUJAWA Katarzyna 64Crow TeamGDYNIAK00:23:2512000:05:4600:39:4311700:01:39
120KARCZEWSKA Joanna 46CHMIELNO K00:27:2712200:04:1400:39:2211500:01:24
121GŁUSZAK Krzysztof 133Sport-evoM00:22:0011500:03:2000:45:3812100:01:50
122RIWAT Anna 95BIAŁE BŁOTAK00:22:3811900:05:2600:51:1412300:01:09
123KMIEĆ Karol 50STAROGARD GDAŃSKIM00:22:1811800:03:3800:38:09112
Znaleziono 123 wynik(ów)