TRIATHLON CHMIELNO 2015
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2015-08-29
Miejsce : Chmielno
Dystans : 18.8 km
Zgłoszonych : 135
Wystartowało : 123
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 123
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.6km | 0.7km | 15.7km | 15.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M0.6kmPoz 15kmPoz 3kmPozCzas
netto
18.8km
Czas
łączny
18.8km
Różn.
            
1SMARUJ Monika 103SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKK1K 100:09:35400:00:3600:26:131200:01:0200:12:433300:50:0900:50:09 
2SOBIELGA Agata 104Fabryka TriathlonuPOZNAŃK2K 200:11:131800:01:0100:27:492900:01:0100:12:082300:53:1200:53:12+00:03:03
3GOC Julia 25KTS IRONMANKWIDZYNK3K 300:09:54900:00:4400:29:084000:01:0600:12:543600:53:4600:53:46+00:03:37
4RUMIŃSKA Katarzyna 97MKS DELFIN MalborkMALBORKK4K 400:10:241200:00:4200:29:284900:01:0300:13:355100:55:1200:55:12+00:05:03
5KOWALCZYK Magdalena 55SportevoGDAŃSKK5K 500:15:097600:01:3000:28:183400:01:0300:13:034200:59:0300:59:03+00:08:54
6STACHAŃCZYK Wiesia 108Active-IT KomputeryMarkowe.plGDYNIAK6K 600:14:015900:01:5400:30:015800:01:2900:14:217101:01:4601:01:46+00:11:37
7SOBOTA Agata 105GDAŃSKK7K 700:15:167800:02:0400:29:184500:01:4700:14:467801:03:1101:03:11+00:13:02
8JACHOWICZ Julia 32GDAŃSKK8K 800:14:316500:02:0000:31:147300:01:0000:14:317501:03:1601:03:16+00:13:07
9JEDUT Katarzyna 37GDAŃSKK9K 900:14:416800:01:4800:33:288700:01:0000:12:443401:03:4101:03:41+00:13:32
10KLIMECKA Klara 49Kobieta na FaliGDYNIAK10K 1000:10:571600:01:2500:35:1110000:01:1400:16:4910301:05:3601:05:36+00:15:27
11OŻAROWSKA Monika 82GDAŃSKK11K 1100:12:252800:01:4500:35:4310300:01:3400:14:537901:06:2001:06:20+00:16:11
12WŁODARCZYK Marta 122STOPA SłupskSŁUPSKK12K 1200:13:274200:01:0000:03:52100:32:5600:16:1210001:07:2701:07:27+00:17:18
13SIEZIENIEWSKA Agnieszka 99LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKK13K 1300:14:557000:02:0800:32:358100:01:0700:16:5410501:07:3901:07:39+00:17:30
14HOJNOWSKA Izabela 30GDAŃSKK14K 1400:18:069800:02:1700:33:368900:01:1400:12:403201:07:5301:07:53+00:17:44
15MAŁECKA Dorota 73SportevoOLSZTYNK15K 1500:14:416700:01:4800:41:1712000:01:0100:12:393101:11:2601:11:26+00:21:17
16FIGEL Monika 120MIKI TEAMGDAŃSKK16K 1600:16:589200:02:1700:35:5810500:00:2900:16:1510101:11:5701:11:57+00:21:48
17KOSTUCH Marta 54CHMIELNOK17K 1700:17:279400:01:2900:37:1811100:01:1300:16:059901:13:3201:13:32+00:23:23
17JAKUBOWSKA Magdalena 34GDAŃSKK18K 1800:19:4610700:02:0400:37:0210900:01:3500:13:054401:13:3201:13:32+00:23:23
19KOPYCIŃSKA Joanna 52SUSZK19K 1900:20:2111000:01:2700:35:2810100:01:0000:18:1111201:16:2701:16:27+00:26:18
20KABACIŃSKA - JERZAK Anna 43GDYNIAK20K 2000:15:468100:01:2600:37:0411000:01:5600:20:1612001:16:2801:16:28+00:26:19
21BĄKIEWICZ Izabela 2Smashing PąpkinsGDAŃSKK21K 2100:21:4611400:02:3600:34:259500:02:0400:19:3011601:20:2101:20:21+00:30:12
22KMIEĆKOWIAK Jolanta 51GDAŃSKK22K 2200:22:0811700:02:1200:35:5010400:01:0700:19:1811501:20:3501:20:35+00:30:26
23MEJER Anna 76Akademia TupotyMALBORKK23K 2300:22:0711600:03:4700:38:4811400:01:3800:14:427701:21:0201:21:02+00:30:53
24KUJAWIŃSKA Anna 65Sport-EvoGDAŃSKK24K 2400:18:3610100:03:0900:40:1811900:01:1100:17:4911101:21:0301:21:03+00:30:54
25WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 123Babeczki KoszalinKOSZALINK25K 2500:20:0010800:03:3900:40:1011800:01:1300:17:4911001:22:5101:22:51+00:32:42
26GŁODEK Barbara 22ŁAPINOK26K 2600:23:3512100:02:1200:39:3611600:02:0200:16:5110401:24:1601:24:16+00:34:07
27KUJAWA Katarzyna 64Crow TeamGDYNIAK27K 2700:23:2512000:05:4600:39:4311700:01:3900:15:028101:25:3501:25:35+00:35:26
28BOBROWSKA Natalia 6KARTUZYK28K 2800:20:1110900:01:3700:46:2712200:02:1700:19:0411401:29:3601:29:36+00:39:27
29KARCZEWSKA Joanna 46CHMIELNO K29K 2900:27:2712200:04:1400:39:2211500:01:2400:19:5211701:32:1901:32:19+00:42:10
30RIWAT Anna 95BIAŁE BŁOTAK30K 3000:22:3811900:05:2600:51:1412300:01:0900:18:2311301:38:5001:38:50+00:48:41
Znaleziono 30 wynik(ów)