Organizator : | Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem |
Data : | 2018-07-28 |
Miejsce : | Chmielno |
Dystans : | 28.45 km |
Zgłoszonych : | 128 |
Wystartowało : | 120 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 118 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | P1_Plywanie 0.475km | Poz | |||||
1 | RYBACKI Maksymilian | 72 | RYBATEAM | SZCZYTNIKI | M-16 | 00:06:37 | 1 | 00:00:32 | |||||
2 | ARNDT Mateusz | 2 | GDYNIA | M-18 | 00:06:54 | 2 | 00:05:04 | ||||||
3 | ZAWISTOWSKI Michał | 107 | SMARUJ NA TRENING TEAM | SULMIN | M-40 | 00:07:01 | 3 | 00:00:56 | |||||
4 | JUŚKIW Paweł | 36 | GDYNIA | M-30 | 00:07:02 | 4 | 00:00:14 | ||||||
5 | PEEK Marcin | 64 | SZKOŁA PŁYWANIA AQUATIC | KOŚCIERZYNA | M-30 | 00:07:18 | 5 | 00:01:36 | |||||
6 | OŻAROWSKA Monika | 61 | SPORTEVO / PROXIT TEAM | GDAŃSK | K-30 | 00:07:27 | 6 | 00:01:27 | |||||
7 | DAHMS Adam | 15 | MEDI TEAM | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:07:28 | 7 | 00:01:04 | |||||
8 | DULAS Tomasz | 17 | BSI OFFSHORE | CHWASZCZYNO | M-40 | 00:07:29 | 8 | 00:00:56 | |||||
9 | YANKOVSKIY Dmitriy MARKIN Evgeniy ZAYCEV Dmitriy | 124 | KLUB SPORTOWY DED | Sztafety | 00:07:32 | 9 | 00:00:32 | ||||||
10 | STUKAN Maciej | 81 | SOPOT | M-30 | 00:07:33 | 10 | 00:01:12 | ||||||
11 | WRONKA Cezary | 99 | BIKE U UP / TORUS TRIATHLON TEAM | GDAŃSK | M-30 | 00:07:36 | 11 | 00:00:59 | |||||
12 | WYSŁOUCH Michał | 102 | F3TEAM | GDAŃSK | M-30 | 00:07:37 | 12 | 00:00:51 | |||||
13 | POLAŃSKI Piotr | 69 | ENDURE | LĘBORK | M-30 | 00:07:39 | 13 | 00:00:58 | |||||
14 | GWIZDAŁA Karol | 26 | SPORTEVO | GDAŃSK | M-30 | 00:07:40 | 14 | 00:00:46 | |||||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||
BARCZEWSKI Marek | 5 | ROMET FACTORY TEAM | TORUŃ | M-18 | 00:07:44 | 15 | 00:00:49 | ||||||
16 | DUDANIEC TARKOWSKA Agnieszka | 112 | AMT GDAŃSK/ F3TEAM | GDAŃSK | K-30 | 00:07:56 | 16 | 00:01:18 | |||||
17 | ŁAZARONEK Piotr GUZIŃSKI Andrzej SZCZEPANIAK Przemysław | 122 | OLIMPSWIM | Sztafety | 00:07:58 | 17 | 00:00:51 | ||||||
18 | ALBRECHT Maria | 1 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO' | LUSOWO | K-16 | 00:08:01 | 18 | 00:00:42 | |||||
19 | SARNOWSKI Zbigniew | 192 | UKTRS SUSZ | SUSZ | M-40 | 00:08:03 | 19 | 00:01:34 | |||||
20 | MAKOWSKI Paweł | 53 | BIKE U UP | GDAŃSK | M-30 | 00:08:04 | 21 | 00:01:26 | |||||
21 | TOŁWIŃSKI Bogusław | 88 | MKS TRUSO ELBLĄG | ELBLĄG | M-50 | 00:08:04 | 20 | 00:01:15 | |||||
22 | ŁUCZKA Adam | 52 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO' | ROKIETNICA | M-16 | 00:08:06 | 22 | 00:00:53 | |||||
23 | HULKO Jarek | 28 | GDAŃSK | M-30 | 00:08:11 | 23 | 00:01:27 | ||||||
24 | JAŃCZAK Tomasz | 121 | GDAŃSK | M-40 | 00:08:13 | 24 | 00:01:35 | ||||||
25 | PORZEŻYŃSKI Maciej | 71 | RBM TEAM | GDAŃSK | M-18 | 00:08:23 | 25 | 00:01:12 | |||||
26 | GNIOT Jacek | 20 | WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A. | GRUDZIĄDZ | M-40 | 00:08:31 | 26 | 00:00:51 | |||||
27 | SZYMCZAK Arkadiusz | 84 | SYSTEM11.PL | WAŁCZ DRUGI | M-18 | 00:08:35 | 27 | 00:01:19 | |||||
28 | LEWANDOWSKI Tomasz | 48 | REGIONALNE CENTRUM INFORMATYKI BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:08:42 | 28 | 00:01:27 | |||||
29 | STANISZEWSKA Joanna | 80 | SPORTEVO | GDAŃSK | K-30 | 00:08:44 | 29 | 00:01:09 | |||||
30 | ŻBIKOWSKA Weronika | 113 | MKS TRUSO ELBLĄG | ELBLĄG | K-16 | 00:08:45 | 30 | 00:01:28 | |||||
31 | BAUMGART Michał | 6 | STRASZYN | M-30 | 00:08:51 | 31 | 00:02:02 | ||||||
32 | NEUBAUER Szymon | 55 | BOROWO | M-30 | 00:08:54 | 33 | 00:01:12 | ||||||
33 | ZIENTAL Darek | 109 | ROCK & ROWER TEAM | NOWINY | M-50 | 00:08:54 | 32 | 00:01:08 | |||||
34 | ZIELIŃSKI Tomasz | 108 | WIRTUALNA POLSKA TRIATHLON TEAM / KUŹNIA TRIATHLONU | GDAŃSK | M-30 | 00:08:56 | 34 | 00:01:39 | |||||
35 | MARIANOWSKA Aleksandra ZAMKOWSKI Artur MARIANOWSKI Krzysztof | 123 | KWIDZYN BIEGA | Sztafety | 00:08:58 | 35 | 00:00:36 | ||||||
36 | ZARĘBA Beata | 106 | NIEZRZESZONA | KALISKA | K-40 | 00:08:59 | 36 | 00:01:21 | |||||
37 | SMOLARCZYK Adam | 78 | PRZEROST FORMY NAD FORMĄ | GDAŃSK | M-30 | 00:09:00 | 37 | 00:01:37 | |||||
38 | BEDNAREK Michał | 7 | CENTRUM KOMÓREK TEAM TCZEW | TCZEW | M-30 | 00:09:02 | 38 | 00:01:59 | |||||
39 | CZAJKOWSKA Magdalena | 13 | BCT GDYNIA | GDYNIA | K-30 | 00:09:11 | 39 | 00:01:02 | |||||
40 | GUSS Przemek | 25 | PIŁA | M-50 | 00:09:12 | 40 | 00:01:28 | ||||||
41 | ROZUSKI Przemysław | 196 | GK GRYF TCZEW | ROKITKI | M-30 | 00:09:13 | 41 | 00:01:16 | |||||
42 | KULANIN Jarosław | 118 | DREAM TRI TEAM | STRASZYN | M-18 | 00:09:15 | 42 | 00:01:57 | |||||
43 | TOMASZEWSKI Michał | 89 | GDAŃSK | M-30 | 00:09:16 | 43 | 00:01:35 | ||||||
44 | IWICKI Paweł | 30 | KLINIKA TRIATHLONU | BYDGOSZCZ | M-18 | 00:09:17 | 44 | 00:01:26 | |||||
45 | PERGOŁ Bogusław | 65 | GPEC RUNNERS TEAM | GDAŃSK | M-40 | 00:09:19 | 45 | 00:01:31 | |||||
46 | CHOLEWIŃSKI Dariusz | 10 | HURAGAN MIEDZYŃ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:09:20 | 46 | 00:01:21 | |||||
47 | SADOWSKA Elżbieta | 74 | SPORTEVO | GDAŃSK | K-18 | 00:09:20 | 48 | 00:01:42 | |||||
48 | ŻWIROWSKI Adam | 115 | GDAŃSK | M-16 | 00:09:20 | 47 | 00:01:43 | ||||||
49 | ŻBIKOWSKA Zuzanna | 114 | MKS TRUSO ELBLĄG | SIERPIN | K-16 | 00:09:22 | 49 | 00:01:15 | |||||
WOŹNIAK Jacek | 98 | F3TEAM / PORTA ACTIVE TEAM | GDAŃSK | M-30 | 00:09:24 | 50 | 00:02:11 | ||||||
51 | LIGENZA Zbigniew | 50 | DREAM TRI TEAM | PRUSZCZ GDAŃSKI | M-40 | 00:09:25 | 51 | 00:01:52 | |||||
52 | KUCAL Maciej | 42 | 3ATHLETE TRIATHLON CENTER | GDAŃSK | M-30 | 00:09:27 | 52 | 00:01:22 | |||||
53 | GRABARCZYK Magdalena | 22 | GDAŃSK | K-30 | 00:09:30 | 53 | 00:01:41 | ||||||
54 | SZEMRO Katarzyna | 83 | GOYELLO POWER CLUB | GDAŃSK | K-40 | 00:09:31 | 54 | 00:01:53 | |||||
55 | NOWAK Krzysztof | 117 | TRIBA BOSIR BARCIN | BARCIN | M-30 | 00:09:35 | 55 | 00:02:54 | |||||
56 | ONOSZKO Wojciech | 59 | KOŻYCZKOWO | M-30 | 00:09:36 | 56 | 00:01:06 | ||||||
57 | GACEK Wojciech | 18 | BYTOM | M-30 | 00:09:37 | 57 | 00:01:53 | ||||||
58 | KOWALEWSKI Zbigniew | 40 | GDAŃSK | M-50 | 00:09:40 | 58 | 00:01:23 | ||||||
59 | PICHLAK Piotr | 66 | SPORTEVO | GDAŃSK | M-50 | 00:09:43 | 59 | 00:02:00 | |||||
60 | WENDOŁOWSKI Robert | 194 | WARSZAWA | M-40 | 00:09:46 | 60 | 00:02:13 | ||||||
61 | TUREK Michał | 62 | ŻNIN | M-30 | 00:09:52 | 61 | 00:02:02 | ||||||
62 | TOBIASZ Aleksandra | 86 | SPORTEVO | GDYNIA | K-18 | 00:09:53 | 62 | 00:02:02 | |||||
63 | IWANOW Bartosz | 29 | UKS TRS SUSZ | GDAŃSK | M-30 | 00:09:54 | 63 | 00:01:39 | |||||
64 | PISAREK Bartosz | 67 | DECATHLON TEAM PRZYMORZE | RADOM | M-18 | 00:09:57 | 64 | 00:01:06 | |||||
65 | OLECHNOWICZ Łukasz | 57 | DYNAMINDS | GDAŃSK | M-18 | 00:09:59 | 65 | 00:01:27 | |||||
66 | ZALEŚKIEWICZ Iga | 105 | SUSZ | K-30 | 00:10:02 | 66 | 00:01:13 | ||||||
67 | KWIDZIŃSKI Krzysztof | 43 | PURTKI | GDYNIA | M-40 | 00:10:04 | 67 | 00:01:31 | |||||
68 | ŻYGENDA Robert | 116 | 'BRAPOL' WIESZ NA CZYM STOISZ. | GDYNIA | M-50 | 00:10:06 | 68 | 00:01:56 | |||||
69 | LESZKOWICZ Krzysiek | 46 | DOMAX RACING TEAM | POGÓRZE | M-30 | 00:10:07 | 69 | 00:02:20 | |||||
70 | LESZKOWICZ Kornel | 45 | GACOPYZ TEAM | GDYNIA | M-18 | 00:10:23 | 70 | 00:01:18 | |||||
71 | ZUZAŃSKI Patryk | 111 | CZARNA KOBRA TEAM | GDAŃSK | M-30 | 00:10:23 | 71 | 00:01:03 | |||||
72 | OCZACHOWSKA Karolina | 56 | SPORT EVO | GDAŃSK | K-30 | 00:10:25 | 72 | 00:02:13 | |||||
73 | SMEJA Przemysław | 77 | RUNEDA | REDA | M-30 | 00:10:25 | 73 | 00:02:09 | |||||
74 | JACHOWICZ Dariusz | 195 | GDYNIA | M-50 | 00:10:26 | 74 | 00:02:34 | ||||||
75 | DADEJ Rafał DADEJ Paulina DADEJ Mateusz | 125 | GDYNIA | Sztafety | 00:10:28 | 75 | 00:00:38 | ||||||
76 | OŁUBIEC Marta | 58 | AKTYWNA FABRYKA TRIATHLONU | SIEMIANICE | K-30 | 00:10:33 | 77 | 00:02:24 | |||||
77 | WEJS-MATERNIK Julianna | 93 | GDAŃSK | K-40 | 00:10:33 | 76 | 00:02:04 | ||||||
DQ | PAWELLA Anna | 63 | GK STG | OWIDZ | K-30 | DQ | 78 | DQ | |||||
79 | TUR Ireneusz | 90 | ŻUKOWO | M-30 | 00:10:42 | 79 | 00:02:01 | ||||||
80 | WULCZYŃSKI Zbigniew | 100 | GDAŃSK | M-40 | 00:10:43 | 80 | 00:01:22 | ||||||
81 | JEZIERSKI Sławomir | 34 | GDAŃSK | M-30 | 00:10:45 | 81 | 00:02:06 | ||||||
82 | PŁOTKA Grzegorz | 68 | KOSZALIN | M-30 | 00:10:51 | 82 | 00:01:23 | ||||||
83 | BRUSKI Dariusz | 9 | GDAŃSK | M-50 | 00:10:52 | 83 | 00:03:37 | ||||||
84 | KARABIN Paweł | 37 | GDAŃSK | M-40 | 00:10:52 | 84 | 00:01:04 | ||||||
85 | SZYMCZAK Krzysztof | 85 | SYSTEM11.PL | WAŁCZ DRUGI | M-50 | 00:11:11 | 85 | 00:01:45 | |||||
86 | PONIATOWSKA Aleksandra | 70 | SMARUJ NA TRENING TEAM | BANINO | K-30 | 00:11:15 | 86 | 00:01:49 | |||||
87 | ORLOWSKI Adrian | 60 | POŁCZYNO | M-40 | 00:11:20 | 87 | 00:02:15 | ||||||
88 | GRABAN Emilia | 21 | GDAŃSK | K-18 | 00:11:22 | 88 | 00:01:14 | ||||||
89 | CHUYKO Olga | 11 | SOPOT | K-30 | 00:11:29 | 89 | 00:01:54 | ||||||
90 | MUCHA Aleksandra | 54 | OCZADZIAŁA | GDYNIA | K-30 | 00:11:30 | 90 | 00:01:32 | |||||
91 | KONARZEWSKA Aleksandra | 38 | GDYNIA | K-40 | 00:11:33 | 92 | 00:02:53 | ||||||
92 | SKARBEK Mateusz | 76 | KS MATEUSZ SKARBEK | GDAŃSK | M-30 | 00:11:33 | 91 | 00:03:07 | |||||
93 | WAJS Anna | 92 | GDYNIA | K-18 | 00:11:36 | 93 | 00:00:53 | ||||||
94 | WYŁUDA Marcin | 101 | GDAŃSK | M-30 | 00:11:36 | 94 | 00:01:34 | ||||||
95 | CZAPLEWSKA Anna | 14 | POLPHARMA TRI TEAM | TCZEW | K-40 | 00:11:52 | 95 | 00:04:33 | |||||
96 | LEWNA Daniel | 49 | KARTUZY | M-40 | 00:11:53 | 96 | 00:02:48 | ||||||
97 | WALIGÓRA Bożena | 120 | DOMO PROFI | SOPOT | K-40 | 00:12:04 | 97 | 00:02:12 | |||||
98 | SADOWSKA Monika | 73 | DISINN | GDAŃSK | K-30 | 00:12:05 | 98 | 00:02:12 | |||||
99 | SADOWSKI Piotr | 75 | DISINN | GDAŃSK | M-30 | 00:12:06 | 99 | 00:02:42 | |||||
100 | JASTRZEBSKI Tomasz | 31 | GDAŃSK | M-40 | 00:12:14 | 101 | 00:02:00 | ||||||
101 | JEZIERSKA Klaudia | 33 | MAJAPOLA | ŁÓDŹ | K-30 | 00:12:14 | 100 | 00:02:24 | |||||
102 | ZABROCKA Aleksandra | 104 | MLKS BASZTA BYTÓW | KOŚCIERZYNA | K-30 | 00:12:16 | 102 | 00:01:14 | |||||
103 | LEWANDOWSKA Natalia | 47 | ROWEROWE KASZUBY | KARTUZY | K-40 | 00:12:21 | 103 | 00:01:45 | |||||
104 | WENDOŁOWSKA Barbara | 193 | WARSZAWA | K-40 | 00:12:25 | 104 | 00:02:49 | ||||||
105 | JEZIERSKA Anna | 32 | GDAŃSK | K-30 | 00:12:26 | 105 | 00:02:16 | ||||||
106 | SOLEK Mieczysław | 79 | NYPEL REDA | WEJHEROWO | M-60 | 00:12:29 | 106 | 00:02:40 | |||||
107 | LELIWA Sylwia | 44 | RBMTEAM | GDAŃSK | K-18 | 00:12:33 | 107 | 00:01:38 | |||||
108 | CYRA Jarosław | 12 | MLKS BASZTA BYTÓW | KOŚCIERZYNA | M-40 | 00:12:43 | 108 | 00:02:01 | |||||
109 | WIERZGAŁA Piotr | 94 | GOYELLO POWER CLUB | GDAŃSK | M-30 | 00:13:02 | 109 | 00:04:35 | |||||
110 | WYSOCKI Wojciech | 103 | DEW TEAM | SZYMBARK | M-18 | 00:13:27 | 110 | 00:01:44 | |||||
111 | GRUŻEWSKA Martyna | 24 | AKTYWNA FABRYKA TRIATHLONU | SŁUPSK | K-30 | 00:13:32 | 111 | 00:01:50 | |||||
112 | BAGRIANOW Adam | 3 | DECATHLON TEAM PRZYMORZE | WARSZAWA | M-18 | 00:13:35 | 112 | 00:01:44 | |||||
113 | SURGOFT Piotr | 82 | MEGA COFFEE TEAM | REDA | M-30 | 00:13:47 | 113 | 00:02:30 | |||||
114 | GAZARKIEWICZ Antoni | 19 | BHMW_GDYNIA | GDAŃSK | M-60 | 00:13:49 | 114 | 00:03:02 | |||||
115 | WISNIEWSKI Piotr | 95 | GDAŃSK | M-40 | 00:13:55 | 115 | 00:02:15 | ||||||
116 | JEZIERSKI Zdzisław | 35 | ŁÓDŹ | M-60 | 00:14:13 | 116 | 00:03:17 | ||||||
117 | HĘSIAK Marta | 27 | WARSZAWA | K-18 | 00:14:27 | 117 | 00:02:32 | ||||||
118 | TOŁWIŃSKA Agnieszka | 87 | MKS TRUSO ELBLĄG | ELBLĄG | K-40 | 00:14:30 | 118 | 00:01:29 | |||||
119 | WITKOWSKI Jarosław | 97 | RMDC | GDAŃSK | M-60 | 00:15:16 | 119 | 00:03:01 | |||||
120 | TUR Anna | 91 | ŻUKOWO | K-30 | 00:18:13 | 120 | 00:02:43 |
Znaleziono 120 wynik(ów)