Organizator : | Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem |
Data : | 2019-07-28 |
Miejsce : | Chmielno |
Dystans : | 56.7 km |
Zgłoszonych : | 71 |
Wystartowało : | 64 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 61 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | P1_Plywanie 0.95km | Poz | P2_Rower 45km | Poz | Finish_All 10.55km | Poz | Czas netto 56.7km | Czas łączny 56.7km | Różnica w czasie | ||
1 | POLAŃSKI Tomasz | 242 | B4 SPORT | BYDGOSZCZ | M-40 | 1 | M 4 | 00:17:14 | 14 | 00:01:01 | 01:12:46 | 8 | 00:01:09 | 00:40:49 | 2 | 02:12:59.10 | 02:12:59.10 | ||
2 | WENDOŁOWSKI Robert | 229 | WARSZAWA | M-40 | 2 | M 9 | 00:18:37 | 20 | 00:01:19 | 01:14:38 | 14 | 00:01:43 | 00:47:00 | 11 | 02:23:17.15 | 02:23:17.15 | +00:10:18 (7.2%) | ||
3 | MALISZEWSKI Michał | 208 | STRASZYN | M-40 | 3 | M 11 | 00:16:36 | 9 | 00:02:00 | 01:15:40 | 16 | 00:01:15 | 00:49:12 | 15 | 02:24:43.10 | 02:24:43.10 | +00:11:44 (8.1%) | ||
4 | URBANIAK Daniel | 225 | GDYNIA | M-40 | 4 | M 13 | 00:23:07 | 51 | 00:02:18 | 01:14:15 | 12 | 00:01:29 | 00:45:30 | 9 | 02:26:39.75 | 02:26:39.75 | +00:13:40 (9.3%) | ||
5 | MAŃSKI Robert | 209 | RUN-PASSION.PL, BOJANO BIEGA | BOJANO | M-40 | 5 | M 23 | 00:25:55 | 61 | 00:02:13 | 01:17:02 | 22 | 00:01:32 | 00:51:01 | 23 | 02:37:43.65 | 02:37:43.65 | +00:24:44 (15.7%) | |
6 | SKOTNICKI Dariusz | 217 | SANTANDER TRIATHLON TEAM | GOLĘCZEWO | M-40 | 6 | M 25 | 00:19:20 | 26 | 00:02:36 | 01:21:39 | 37 | 00:01:51 | 00:53:13 | 29 | 02:38:39.50 | 02:38:39.50 | +00:25:40 (16.2%) | |
7 | RICHERT Piotr | 215 | GDAŃSK | M-40 | 7 | M 34 | 00:18:22 | 16 | 00:02:11 | 01:22:23 | 41 | 00:02:31 | 01:02:03 | 52 | 02:47:30.95 | 02:47:30.95 | +00:34:31 (20.6%) | ||
8 | CIESZYŃSKI Mariusz | 182 | BEAUTY STUDIO LĘBORK | LĘBORK | M-40 | 8 | M 35 | 00:22:43 | 47 | 00:02:36 | 01:21:49 | 38 | 00:01:33 | 01:00:09 | 47 | 02:48:50.10 | 02:48:50.10 | +00:35:51 (21.2%) | |
9 | HENNIG Tomasz | 192 | WOPR WEJHEROWO | ZBYCHOWO | M-40 | 9 | M 39 | 00:22:42 | 46 | 00:01:58 | 01:23:58 | 45 | 00:01:18 | 01:03:29 | 54 | 02:53:25.50 | 02:53:25.50 | +00:40:26 (23.3%) | |
10 | CYRA Jarosław | 183 | MLKS BASZTA BYTÓW | KOŚCIERZYNA | M-40 | 10 | M 42 | 00:23:31 | 56 | 00:03:22 | 01:24:23 | 50 | 00:02:00 | 01:02:59 | 53 | 02:56:15.80 | 02:56:15.80 | +00:43:16 (24.6%) | |
11 | TOMCZYK Marcin | 224 | SPORTEVO | GDAŃSK | M-40 | 11 | M 43 | 00:21:37 | 40 | 00:02:40 | 01:22:08 | 40 | 00:02:21 | 01:08:35 | 56 | 02:57:21.85 | 02:57:21.85 | +00:44:22 (25.0%) | |
12 | DALECKI Bartłomiej | 186 | THE SCOTTS | RUMIA | M-40 | 12 | M 50 | 00:26:59 | 62 | 00:02:13 | 01:27:40 | 54 | 00:01:47 | 01:24:04 | 61 | 03:22:43.30 | 03:22:43.30 | +01:09:44 (34.4%) | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||||||
KOROL Marek | 198 | SMARUJ NA TRENING TEAM | GDAŃSK | M-40 | 00:16:26 | 8 | 00:01:15 | 01:20:40 | 30 | 00:01:24 | DNF | DNF | |||||||
ZDORT Paweł | 236 | TRINERGY NON IRON | WARSZAWA | M-40 | 00:20:59 | 39 | 00:01:53 | 01:15:54 | 17 | 00:02:50 | DNF | DNF |
Znaleziono 14 wynik(ów)