TRIATHLON KARTUZY MTB 2018

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Gmina Kartuzy
Data/ Date:
2018-06-10
Miejsce/ Place:
Kartuzy
Dystans/ Distance:
25.95 km
Zgłoszonych/ Registered:
68
Wystartowało/ Started:
62
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
58
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-18

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.75km | 0.85km | 0.9km | 20.9km | 21km | 21.55km | 21.6km | 22.15km | 22.2km | 22.75km | 22.8km | 23.35km | 23.4km | 23.95km | 24km | 24.55km | 24.6km | 25.15km | 25.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-14 | M-14 | K-16 | M-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.75kmPoz 20kmPoz 0.55km0.6km1.15km1.2km1.75km1.8km2.35km2.4km2.95km3km3.55km3.6km4.15km4.2km5kmPozCzas
netto
26km
Czas
łączny
26km
Różn/ Gap
                          
1HERING Mateusz 14HERING_TRIATHLONBYTÓWM-181M 100:12:07400:01:4700:45:10200:00:5200:02:0200:02:1900:04:1200:04:3000:06:2700:06:4400:08:4000:08:5700:10:5500:11:1300:13:1200:13:3000:15:2700:15:4500:19:05101:19:01.6501:19:01.65 
2BLUJ Mikołaj 63ATHLETE TEAMGDYNIAM-182M 500:13:191100:01:5700:45:36300:01:0100:02:1700:02:3800:05:0300:05:2400:07:4800:08:0900:10:2900:10:5100:13:2200:13:4300:16:1400:16:3600:19:0500:19:2600:23:251201:25:18.0001:25:18.00+00:06:16
3BARCZEWSKI Marek 2ROMET FACTORY TEAMTORUŃM-183M 600:13:091000:01:4000:50:14600:01:0400:02:0700:02:2500:04:3200:04:5100:06:5900:07:1800:09:2900:09:4700:11:5100:12:1000:14:1600:14:3500:16:4200:17:0000:20:27501:26:34.8001:26:34.80+00:07:33
4PRZYBYŁ Wawrzyniec 46DECATHLON PRZYMORZE TEAMGDAŃSKM-184M 1000:16:273600:02:0100:51:511000:01:1200:02:1600:02:3500:04:5800:05:1900:07:4300:08:0400:10:3100:10:5300:13:2500:13:4600:16:1800:16:4000:19:1100:19:3400:23:341301:35:05.0501:35:05.05+00:16:03
5STODÓLSKI Przemysław 50JANIKOWOM-185M 1500:15:172700:02:0600:54:071300:01:1100:02:3900:03:0200:05:4900:06:1400:09:0700:09:3300:12:2600:12:5200:15:4200:16:0400:18:5200:19:1700:22:0500:22:2900:26:372501:39:18.6001:39:18.60+00:20:16
6ROLIŃSKI Daniel 47STRASZYNM-186M 1700:14:281800:02:3400:56:381900:00:4900:02:2600:02:4600:05:3100:05:5300:08:3100:08:5400:11:3900:12:0200:14:4900:15:1100:18:0200:18:2600:21:2100:21:4500:26:242301:40:53.0001:40:53.00+00:21:51
7DEMBCZYŃSKI Michał 10GDAŃSKM-187M 2500:14:542100:02:5101:01:553400:01:2900:02:3700:02:5900:05:3400:05:5700:08:3200:08:5600:11:4700:12:1200:14:5600:15:2100:18:2000:18:4600:21:3300:21:5700:27:502901:48:59.7501:48:59.75+00:29:58
8KOTLIŃSKI Mikołaj 25GDAŃSKM-188M 2600:15:302900:02:4200:58:462500:01:0100:03:0200:03:2800:06:3000:06:5600:10:2400:10:5400:14:1900:14:4600:18:2800:19:0000:22:2600:22:5400:26:2000:26:4600:31:144701:49:13.4501:49:13.45+00:30:11
9PISAREK Bartosz 44DECATHLON PRZYMORZE TEAMRADOMM-189M 3000:16:514000:02:4801:02:003500:01:3100:02:4900:03:1400:06:1400:06:3900:09:4400:10:0800:13:2500:13:5300:17:0400:17:3100:20:2900:20:5500:23:4900:24:1400:29:013501:52:11.1001:52:11.10+00:33:09
10KLAUS Tomek 20AWFIS GDAŃSKGDAŃSKM-1810M 3500:14:441900:03:5001:06:464400:01:0600:03:0300:03:2500:06:2600:06:4900:09:5600:10:2500:13:3900:14:0400:17:0200:17:2700:20:3100:20:5700:23:4900:24:1900:29:153601:55:41.8001:55:41.80+00:36:40
11WENTA Rafał 56SIERAKOWICEM-1811M 3900:16:253500:03:2301:07:494500:01:0700:02:4200:03:0500:06:0200:06:2500:10:2500:10:4900:14:1800:14:4200:18:0500:18:2900:21:3200:21:5500:24:5300:25:1700:30:194201:59:03.1001:59:03.10+00:40:01
12BAGRIANOW Adam 1DECATHLON PRZYMORZE TEAMWARSZAWAM-1812M 4400:24:126100:03:4101:16:035400:01:5300:03:0000:03:2800:06:3300:07:0300:10:0400:10:3000:13:3900:14:0400:17:1400:17:4000:20:5800:21:2300:24:5900:25:2500:31:134602:17:02.2002:17:02.20+00:58:00
13POMORSKI Jakub 65DECATHLON TEAM KARTUSKAGDAŃSKM-1813M 4500:24:156200:03:5001:15:005200:02:3100:03:0300:03:2800:06:4600:07:1500:10:5300:11:2100:14:5300:15:1800:18:5800:19:2200:23:0400:23:3100:27:1500:27:4300:33:405202:19:16.1002:19:16.10+01:00:14
DNCJEŻAK Konrad 66DECATHLON TEAM KARTUSKAGDAŃSKM-1800:19:405400:02:3701:05:474200:00:5000:02:3000:02:5000:05:2800:05:5000:08:3400:08:5600:11:4300:12:0400:14:4900:15:1200:17:5200:18:1100:20:4100:22:15801:51:09.1001:51:09.10
PŁAZA Jacek 45DECATHLON PRZYMORZE TEAMPOGÓRZEM-1800:16:5342 DNF DNF
Znaleziono 15 wynik(ów)