Organizator : | Towarzystwo Sportowe TRI-SPORT |
Data : | 2016-08-21 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 113.248 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 26 |
Wystartowało : | 23 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 23 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | P_Borowno 0.95km | |||||
1 | KRASICKI Artur TECŁAW Radek LUTOWSKI Wojtek | 1523 | LENA SISU TEAM | OSIELSKO | 00:12:40 | |||||||
2 | DUDEK Mateusz WNĘK Jarosław PERDION Paweł | 1519 | Aquapark wrocław | WROCŁAW | 00:13:19 | |||||||
3 | DUDEK Aleksandra DUDEK Grzegorz DUDEK Joanna | 1521 | Dudki | BYDGOSZCZ | 00:14:01 | |||||||
4 | DRZAZGA Agata BOROWIK Marek DRZAZGA Agata | 1516 | Novo nordisk 2 | WARSZAWA | 00:14:22 | |||||||
5 | JAGOWDZIK Marcin WADELSKI Maciej MATUŁA Adam | 1501 | 1 brygada logistyczna | BYDGOSZCZ | 00:15:13 | |||||||
6 | LACH Jacek RATAJCZAK Karolina RATAJCZAK Marek | 1504 | Gonimy sylwkę | WROCŁAW | 00:15:40 | |||||||
7 | ZIĘBA Marta WOLNY Karol ZIĘBA Hanna | 1520 | Trispace | BYDGOSZCZ | 00:16:02 | |||||||
8 | MICHALSKI Wiktor WARPIŃSKI Jacek ŁASIŃSKI Sebastian | 1511 | Optyk w.j.s. | BORÓWNO | 00:16:14 | |||||||
9 | WYRWAS Radosław GIERES Waldemar DYMEK Sebastian | 1508 | Ptt 'delta' | PŁOCK | 00:16:21 | |||||||
10 | KUROCIK Patrick ZALEWSKI Paweł BARAN Ryszard | 1507 | Rafako | RACIBÓRZ | 00:16:21 | |||||||
11 | KWIATOŃ Marta KWIATOŃ Michał RŻEŃSKI Robert | 1513 | Różowe jednorożce | BYDGOSZCZ | 00:16:21 | |||||||
12 | NAGLER Tytus NAGLER Jacek DURAJ Ryszard | 1515 | Novo nordisk 1 | WARSZAWA | 00:16:25 | |||||||
13 | FÓRMANIAK Piotr MAJ Łukasz BEDNARCZYK Adrian | 1505 | Ekipa x | BYDGOSZCZ | 00:16:27 | |||||||
14 | KOWALSKI Adrian SKIERA Krzysztof TELEJKO Łukasz | 1510 | Roll&run team | BYDGOSZCZ | 00:16:31 | |||||||
15 | POLECH Jarosław MACIEJCZAK Marcin POL Arkadiusz | 1506 | Atos dba team triathlon | BYDGOSZCZ | 00:16:35 | |||||||
16 | BARAŃCZYK Andrzej SPECJAŁ Andrzej MILEWSKI Zbigniew | 1512 | A2z | WTELNO | 00:17:33 | |||||||
17 | SIEŃSKI Jacek GĄSIOROWSKI Robert MEYER Marek | 1502 | Run bydgoszcz | NIEMCZ | 00:17:33 | |||||||
18 | TURCZYN Anna SIERPIŃSKA Monika DRACH-KOWALCZYK Karolina | 1503 | Ladies in red | WARSZAWA | 00:17:51 | |||||||
19 | BERDYCH Artur PYRZ Paweł GŁODEK Agnieszka | 1522 | Nieskończeni | WTELNO | 00:18:06 | |||||||
20 | KUBICKI Michał SALAMON Wojtek LESINSKI Łukasz | 1514 | Fat & slow | BYDGOSZCZ | 00:19:04 | |||||||
21 | RIVAT Emmanuel HAIZE Tomasz ROZENEK Łukasz | 1517 | Arrk 1 | BYDGOSZCZ | 00:19:21 | |||||||
22 | BRAZEWICZ Włodzimierz MAJ Adam KACZMAREK-BYZDRA Aleksandra | 1509 | Kaszubscy wymiatacze | CHWASZCZYNO | 00:21:13 | |||||||
23 | PIESIK Dawid RÓŻYŃSKI Grzegorz STAFIEJ Wojciech | 1518 | Arrk 2 | BYDGOSZCZ | 00:21:14 |
Znaleziono 23 wynik(ów)