Organizator : | Towarzystwo Sportowe TRI-SPORT |
Data : | 2016-08-21 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 113.248 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 26 |
Wystartowało : | 23 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 23 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | P_Borowno 0.95km | P_Borowno 1.9km | Poz | R_Kotomierz 40km | |||||
1 | KRASICKI Artur TECŁAW Radek LUTOWSKI Wojtek | 1523 | LENA SISU TEAM | OSIELSKO | 00:12:40 | 00:26:06 | 1 | 00:01:53 | 01:01:23 | ||||||
2 | DUDEK Mateusz WNĘK Jarosław PERDION Paweł | 1519 | Aquapark wrocław | WROCŁAW | 00:13:19 | 00:26:50 | 2 | 00:01:35 | 01:04:24 | ||||||
3 | JAGOWDZIK Marcin WADELSKI Maciej MATUŁA Adam | 1501 | 1 brygada logistyczna | BYDGOSZCZ | 00:15:13 | 00:31:23 | 5 | 00:01:32 | 01:03:21 | ||||||
4 | ZIĘBA Marta WOLNY Karol ZIĘBA Hanna | 1520 | Trispace | BYDGOSZCZ | 00:16:02 | 00:32:31 | 8 | 00:02:07 | 01:05:42 | ||||||
5 | BARAŃCZYK Andrzej SPECJAŁ Andrzej MILEWSKI Zbigniew | 1512 | A2z | WTELNO | 00:17:33 | 00:35:20 | 16 | 00:02:24 | 01:04:40 | ||||||
6 | WYRWAS Radosław GIERES Waldemar DYMEK Sebastian | 1508 | Ptt 'delta' | PŁOCK | 00:16:21 | 00:33:21 | 10 | 00:01:52 | 01:12:06 | ||||||
7 | SIEŃSKI Jacek GĄSIOROWSKI Robert MEYER Marek | 1502 | Run bydgoszcz | NIEMCZ | 00:17:33 | 00:35:39 | 17 | 00:02:06 | 01:09:55 | ||||||
8 | FÓRMANIAK Piotr MAJ Łukasz BEDNARCZYK Adrian | 1505 | Ekipa x | BYDGOSZCZ | 00:16:27 | 00:33:45 | 12 | 00:01:43 | 01:12:28 | ||||||
9 | DUDEK Aleksandra DUDEK Grzegorz DUDEK Joanna | 1521 | Dudki | BYDGOSZCZ | 00:14:01 | 00:28:39 | 3 | 00:02:57 | 01:16:32 | ||||||
10 | POLECH Jarosław MACIEJCZAK Marcin POL Arkadiusz | 1506 | Atos dba team triathlon | BYDGOSZCZ | 00:16:35 | 00:35:06 | 15 | 00:02:10 | 01:11:31 | ||||||
11 | TURCZYN Anna SIERPIŃSKA Monika DRACH-KOWALCZYK Karolina | 1503 | Ladies in red | WARSZAWA | 00:17:51 | 00:37:42 | 19 | 00:02:09 | 01:09:03 | ||||||
12 | BERDYCH Artur PYRZ Paweł GŁODEK Agnieszka | 1522 | Nieskończeni | WTELNO | 00:18:06 | 00:36:41 | 18 | 00:02:34 | 01:12:31 | ||||||
13 | KOWALSKI Adrian SKIERA Krzysztof TELEJKO Łukasz | 1510 | Roll&run team | BYDGOSZCZ | 00:16:31 | 00:33:57 | 14 | 00:01:57 | 01:16:30 | ||||||
14 | DRZAZGA Agata BOROWIK Marek DRZAZGA Agata | 1516 | Novo nordisk 2 | WARSZAWA | 00:14:22 | 00:29:06 | 4 | 00:02:19 | 01:21:01 | ||||||
15 | KWIATOŃ Marta KWIATOŃ Michał RŻEŃSKI Robert | 1513 | Różowe jednorożce | BYDGOSZCZ | 00:16:21 | 00:33:17 | 9 | 00:02:06 | 01:17:31 | ||||||
16 | KUBICKI Michał SALAMON Wojtek LESINSKI Łukasz | 1514 | Fat & slow | BYDGOSZCZ | 00:19:04 | 00:39:57 | 20 | 00:02:14 | 01:10:59 | ||||||
17 | KUROCIK Patrick ZALEWSKI Paweł BARAN Ryszard | 1507 | Rafako | RACIBÓRZ | 00:16:21 | 00:33:24 | 11 | 00:01:56 | 01:20:13 | ||||||
18 | RIVAT Emmanuel HAIZE Tomasz ROZENEK Łukasz | 1517 | Arrk 1 | BYDGOSZCZ | 00:19:21 | 00:40:57 | 21 | 00:02:06 | 01:16:36 | ||||||
19 | NAGLER Tytus NAGLER Jacek DURAJ Ryszard | 1515 | Novo nordisk 1 | WARSZAWA | 00:16:25 | 00:32:28 | 7 | 00:02:45 | 01:25:09 | ||||||
20 | PIESIK Dawid RÓŻYŃSKI Grzegorz STAFIEJ Wojciech | 1518 | Arrk 2 | BYDGOSZCZ | 00:21:14 | 00:43:10 | 23 | 00:01:53 | 01:20:20 | ||||||
21 | BRAZEWICZ Włodzimierz MAJ Adam KACZMAREK-BYZDRA Aleksandra | 1509 | Kaszubscy wymiatacze | CHWASZCZYNO | 00:21:13 | 00:43:07 | 22 | 00:02:47 | 01:22:56 | ||||||
22 | LACH Jacek RATAJCZAK Karolina RATAJCZAK Marek | 1504 | Gonimy sylwkę | WROCŁAW | 00:15:40 | 00:31:44 | 6 | 00:02:36 | 01:41:32 | ||||||
23 | MICHALSKI Wiktor WARPIŃSKI Jacek ŁASIŃSKI Sebastian | 1511 | Optyk w.j.s. | BORÓWNO | 00:16:14 | 00:33:50 | 13 | 00:01:55 |
Znaleziono 23 wynik(ów)