Organizator : | Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA” |
Data : | 2020-06-27 |
Miejsce : | Nowy Targ |
Dystans : | 57,145 km |
Zgłoszonych : | 38 |
Wystartowało : | 37 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 37 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Turbacz 40km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MLOST Tomasz | 12 | #ZBIEGANIEMMIDOTWARZY | WADOWICE | Mężczyźni | 00:00:00 | 06:19:03 | |
2 | HOŁUJ Łukasz | 32 | SIEPRAW | Mężczyźni | 00:00:00 | |||
3 | HUZIOR Piotr | 36 | Mężczyźni | 00:00:01 | 04:59:23 | |||
4 | KOŚCIELNIAK Kacper | 38 | Salco Garmin | Mężczyźni | 00:00:01 | 04:29:00 | ||
5 | ATANASOW ANCEW Dawid | 1 | D&D | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:01 | 04:43:55 | |
6 | JACHYMIAK Robert | 8 | NOWY TARG | Mężczyźni | 00:00:01 | 05:28:52 | ||
7 | TRACZ Łukasz | 35 | RADYMNO | Mężczyźni | 00:00:02 | 05:07:03 | ||
8 | WOJNAROWSKI Piotr | 37 | Mężczyźni | 00:00:02 | 04:42:32 | |||
9 | FARON Robert | 113 | SALCO GARMIN TEAM | ZALESIE | Mężczyźni | 00:00:02 | 04:18:18 | |
10 | BORÓWKA Ryszard | 2 | GDYNIA | Mężczyźni | 00:00:02 | 05:07:56 | ||
11 | TRACZ Paulina | 21 | JAROSŁAW | Kobiety | 00:00:02 | 05:06:54 | ||
12 | WIDUCH Jarek | 25 | MKS ŻYWIEC | PEWEL ŚLEMIEŃSKA | Mężczyźni | 00:00:02 | 05:37:46 | |
13 | MARCHEWKA Joanna | 11 | CZERNICHÓW | Kobiety | 00:00:03 | 06:29:21 | ||
14 | ŚLANDA Maciej | 19 | KS JANUSZE | GRODZISKO DOLNE | Mężczyźni | 00:00:03 | 05:43:29 | |
15 | TWARDOWSKI Tomasz | 22 | STRAŻÓW | Mężczyźni | 00:00:03 | 05:54:14 | ||
16 | ZACZYŃSKA Dagmara | 28 | BYTOM | Kobiety | 00:00:03 | 08:13:30 | ||
17 | CZŁONKOWSKI Krzysztof | 4 | OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY | SZCZEKOCINY | Mężczyźni | 00:00:03 | 06:38:49 | |
18 | RAMS Tadeusz | 15 | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:04 | 06:03:05 | ||
19 | SIWA Kinga | 17 | TORUŃ | Kobiety | 00:00:04 | 06:31:53 | ||
20 | MARCHEWKA Andrzej | 10 | CZERNICHÓW | Mężczyźni | 00:00:05 | 08:50:07 | ||
21 | ZAJĄC Grzegorz | 29 | LW BOGDANKA | ŁĘCZNA | Mężczyźni | 00:00:05 | 06:21:54 | |
22 | ŻAK Oliwia | 30 | JASTRZĘBIE | Kobiety | 00:00:05 | 08:53:56 | ||
23 | ŻÓŁTEK Piotr | 31 | PGB SPORTOWA PACZKA | RABKA-ZDRÓJ | Mężczyźni | 00:00:05 | 07:05:03 | |
24 | GUZEK Agnieszka | 6 | ZIELONKA | Kobiety | 00:00:05 | 08:13:27 | ||
25 | IRZYK Robert | 7 | GILOWICE | Mężczyźni | 00:00:05 | 06:52:50 | ||
26 | PATYK Joanna | 13 | CHORZÓW | Kobiety | 00:00:06 | 08:53:52 | ||
Przekroczony limit czasu: 11:00:00 | ||||||||
27 | PIETROŃ Monika | 14 | LEMON TEAM | KRAKÓW | Kobiety | 00:00:07 | ||
28 | TCHOŃ Tomasz | 20 | AA TARNÓW | TARNÓW | Mężczyźni | 00:00:07 | 07:27:41 | |
29 | WITEK Bogusław | 26 | AA TARNÓW | TARNÓW | Mężczyźni | 00:00:07 | 07:03:31 | |
30 | CHRZAN Daniel | 3 | AA TARNÓW | TARNÓW | Mężczyźni | 00:00:07 | 06:10:40 | |
31 | WAWROWSKI Mariusz R | 34 | VINCIWAY | WAWRZEŃCZYCE | Mężczyźni | 00:00:08 | 07:15:44 | |
32 | WOŹNIAK Łukasz | 27 | PORANNY PATROL | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:08 | 06:00:44 | |
33 | FRANCZYK Robert | 5 | CARABUS | NOWY SĄCZ | Mężczyźni | 00:00:08 | 07:24:05 | |
34 | KISIELEWSKI Konrad | 9 | KROK PO KROKU | KIELCE | Mężczyźni | 00:00:08 | 06:42:02 | |
35 | WALCZAK Jan | 23 | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:09 | 07:27:45 | ||
36 | RAŚ Agnieszka | 16 | KRAKÓW | Kobiety | 00:00:34 | 08:49:29 | ||
37 | WICHEREK Maciej | 24 | ITMBW | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:37 | 08:38:54 |
Znaleziono 37 wynik(ów)