ULICZNY WYŚCIG ROWEROWY
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej,Triathlon TKKF Koszalin
Data : 2015-05-24
Miejsce : Koszalin
Dystans : 20 km
Zgłoszonych : 78
Wystartowało : 77
Nie ukończyło : 44
Ukończyło : 33
Na trasie : 44
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | 10km | 12.5km | 15km | 17.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M1 | M2 | M3 | M4
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2.5km5km7.5km10km
      
1MARZEC Tomasz 493AZS BEZ MEDALU JESTSŁUPSKM100:00:0600:03:2900:07:1500:11:0200:14:48
2BRAMORSKI Michał 656KOŁOBRZEGM200:00:1100:03:3500:07:3200:11:2600:15:18
3KUDELSKI Tomasz 703KOSZALINM100:00:0600:03:3700:07:3500:11:3000:15:21
4ZENEL Damian 499KOŁOBRZEGM100:00:0700:03:3700:07:3500:11:2900:15:21
5BŁAŻEJEWSKI Maciej 693PABIANICEM200:00:0700:03:3600:07:3400:11:2800:15:21
6KORBUS Michał 664KU AZS POLITECHNIKA GDAŃSKAKOSZALINM100:00:0800:03:3600:07:3400:11:2800:15:21
7KARACZUN Maciej 691SZCZECINM200:00:0600:03:3900:07:3600:11:3100:15:23
8HORDIŃSKI Grzegorz 675KOSZALINM300:00:0900:03:5500:07:5800:12:0200:16:05
9STANKOWSKI Dariusz 689TEAM SŁUPSKSŁUPSKM400:00:0900:03:4900:07:5200:11:5900:16:06
10GŁUSZKO Jakub 700HEAN OPAKOWANIAKOSZALIN M200:00:0900:03:5200:07:5500:12:0200:16:06
11KUBICKI Zbigniew 709KOSZALINM300:00:0700:03:4200:07:5400:12:0300:16:07
12ŁUKACZ Gracjan 674KOSZALINM100:00:0800:03:5300:07:5600:12:0200:16:07
13SIEMIENIEC Krzysztof 495KOSZALINM300:00:0600:03:4200:07:5100:12:0300:16:08
14KOZŁOWSKI Tomasz 676DZIKI KOSZALINKOSZALINM200:00:0400:03:5900:08:0200:12:0600:16:11
15SENDLEWSKI Łukasz 655KOSZALINM200:00:0600:03:4300:07:5100:12:0300:16:15
16BORYSIEWICZ Ryszard 680DZIKI KOSZALINKOSZALINM400:04:0300:04:0100:08:0700:12:1200:16:18
17ROSZCZAK Mateusz 685KOSZALINM100:00:1300:03:5900:08:1300:12:3300:16:53
18WOJDA Mirosław 661KOSZALINM200:00:1200:04:0100:08:1400:12:3200:16:54
19BIAŁAS Wiesław 713DON BOSCO TEAMDEBRZNOM300:00:0800:03:5900:08:1900:12:3800:17:00
20MICHAŁOWSKI Konstanty 708KOSZALINM400:00:1400:04:1400:08:3200:12:5700:17:23
20SOBKA Marcin 668KOSZALINM200:00:1300:04:0500:08:3000:12:5900:17:27
22JĘDRUSZCZAK Adrian 696POŁCZYN ZDRÓJM100:00:1200:04:0700:08:3400:13:0000:17:28
23MICHALAK Michał 694DZIKI KOSZALINKOSZALINM200:00:1100:04:1400:08:3800:13:0200:17:30
24SROKA Tomasz 684KOSZALINM300:00:1100:04:1200:08:3600:12:5800:17:30
25MARKUSZEWSKI Jakub 698KOSZALINM100:00:1500:04:1500:08:3600:13:0500:17:38
26PERCHEL Sławomir 650NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM100:00:1500:04:1600:08:3700:13:0900:17:38
27WOJDA Dawid 690NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM200:00:1300:04:1600:08:3900:13:1100:17:41
28WINKEL Jerzy 701KOSZALINM300:04:1900:04:2500:08:5400:13:2000:17:46
29JAROSZ Jakub 686TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM100:04:1800:04:2100:08:5600:13:2300:17:47
30RADZIUSZ Wojciech 682KOSZALINM200:04:3100:04:2200:08:5400:13:2400:17:53
31PSTRĄGOWSKI Marcin 711KOSZALINM200:00:1500:04:1600:08:5200:13:4400:18:39
32NACHYŁA Paweł 679DZIKI KOSZALINKOSZALINM100:00:0900:04:1700:08:4400:13:4400:18:45
33OSIŃSKI Tadeusz 687KOSZALINM400:00:1300:04:2200:09:1200:14:0300:18:59
34PRZYBYLSKI Ks. Bartłomiej 712DON BOSCO TEAMDEBRZNOM200:00:0600:03:3800:11:3000:15:2300:19:20
35KAPUŚCIŃSKI Zbigniew 665SZCZECINM300:00:1400:04:4100:09:3400:14:3000:19:25
36PASEK Marcin 683DZIKI KOSZALINCHAŁUPYM200:00:1100:04:2000:09:0200:14:1500:19:37
37KIPER Jarosław 707JW 1223 2DPLOTSTRZEKĘCINOM200:00:1600:04:3300:09:3200:14:2900:19:38
38OZGA Kazimierz 657KOSZALINM400:00:1800:04:5200:09:4700:14:4400:19:39
39DOMASŁAWSKI Jan 658BIAŁOGARDM400:00:0800:03:5000:12:0100:16:0700:20:11
40WENTA Krzysztof 704LĘBORKM200:00:0800:03:5500:07:5400:12:0100:20:11
41BRYLA Krzysztof 695KOSZALINM300:00:1900:05:0800:10:2000:15:2900:20:42
42GADOMSKA Sylwia 481NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINK00:00:1600:04:4100:09:5200:15:2100:20:46
43CHAJNOWSKI Jarosław 705TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM400:00:1800:05:0000:10:1300:15:5200:21:01
44ŁUKASIEWCZ Aleksandra 699DZIKI KOSZALINKOSZALINK00:00:1300:04:4400:10:2300:15:5400:21:11
45ZENEL Darek 498KOŁOBRZEGM400:00:0900:04:0200:08:1600:16:5700:21:14
46MAJEWSKI Rafał 663KOSZALINM300:00:0700:03:5500:08:0500:16:5100:21:16
47GOSTOMCZYK Łukasz 714DON BOSCO TEAMDEBRZNOM200:00:0600:04:0400:08:1900:12:3400:21:21
48HAMUŁKA Krzysztof 672DZIKI KOSZALINŚWIESZYNOM300:00:1000:04:1100:13:0200:17:3000:21:55
49BAGIŃSKI Bogusz 651PIŁAM100:08:2700:04:1900:13:0300:17:3700:22:03
50PARYSIAK Eryk 681NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM200:00:1400:04:1600:08:3800:17:4000:22:07
51IZRAELSKI Grzegorz 496DZIKI KOSZALINKOSZALINM100:00:1500:04:1100:13:0700:17:4100:22:07
52NAPIERAJ Jan 480BTC BIAŁOGARDRĄBINOM400:00:1400:04:1800:08:5900:18:4000:23:34
53LANGE Piotrek 654MANOWOM100:00:1400:04:2000:08:5400:18:4100:23:35
54MISIKONIS Kamil 677ZGY BIKE TEAMGRYFICEM100:00:1000:04:3200:09:2400:14:1500:24:07
55MATERA Michał 692DZIKI KOSZALINKOSZALINM200:09:0800:09:4600:14:4100:19:2100:24:11
56CHOJNACKI Bartosz 710KOSZALINM200:00:3900:04:5000:14:4600:19:4600:24:44
57FALTYNOWSKI Dariusz 669NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM100:00:1300:09:2900:14:4400:19:5700:25:15
58FELKOWSKI Janusz 697KOSZALINM400:00:1700:04:4200:14:5700:20:0800:25:16
59WOJDA Beata 660KOSZALINK00:00:1600:06:0400:12:2700:18:4900:25:22
60KONIEWSKA Justyna 391KOSZALINK00:00:2100:06:0500:12:2600:18:5300:25:33
61KOPACZ Rafał 497KOSZALINM200:00:1700:04:3800:14:5400:20:1000:25:38
62ŚWIĄTEK Jakub 482KKKSKOSZALINM100:00:0800:13:0600:17:4700:22:1500:26:47
63HOŁUBASZ Paweł 659UNIA RACING TEAM LĘBORKLĘBORKM200:00:1900:04:3300:12:5800:18:1200:28:18
64WINKEL Łukasz 702KOSZALINM200:00:1700:04:2100:09:0300:23:3100:28:26
65KLEIST Dawid 715DON BOSCO TEAMDEBRZNOM100:00:0600:07:5900:16:0900:20:1400:28:35
66KORSZAŃSKI Łukasz 706LZS KUKUŁKAKOSZALINM200:00:1800:04:3300:19:3300:24:4300:29:50
67JUSZCZAK Krzysztof 667KOSZALINM400:00:1900:04:5800:09:5800:20:2100:30:28
68NADOLSKI Grzegorz 494KOŁOBRZEGM200:00:1700:10:1400:22:0000:27:2100:32:50
69GAJDZICA Krzysztof 652KOSZALINM400:00:1900:10:1800:15:3100:25:3900:35:16
70WLASZCZYK Patryk 673KOSZALINM100:00:2000:08:3300:17:2900:26:0500:35:34
71WALASZCZYK Krzysztof 678DZIKI KOSZALINKOSZALINM300:00:2000:08:3400:17:3000:26:0500:35:35
72MRUGALSKI Stanisław 628MIASTKOM400:00:1800:09:3800:19:4600:34:5600:39:58
73DZIDUCH Michał 479KOSZALIŃSKI KATEDRALNY KLUB SPORTOWYKOSZALINM100:00:1000:19:4900:25:0800:37:3700:44:38
74SZULĘCKI Sebastian 670KOSZALIŃSKI KATEDRALNY KLUB SPORTOWYKOSZALINM100:00:07
75WYKA Łukasz 666KOSZALINM200:00:0800:03:55
76STANKOWSKI Daniel 688TEAM SŁUPSKSŁUPSKM100:08:4600:13:1700:17:4800:22:21
77ŻYWICKI Bartosz 662KOSZALINM200:10:3700:16:38
Znaleziono 77 wynik(ów)