ULICZNY WYŚCIG ROWEROWY
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej,Triathlon TKKF Koszalin
Data : 2015-05-24
Miejsce : Koszalin
Dystans : 20 km
Zgłoszonych : 78
Wystartowało : 77
Nie ukończyło : 44
Ukończyło : 33
Na trasie : 44
Pełne wyniki dla 17.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | 10km | 12.5km | 15km | 17.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M1 | M2 | M3 | M4
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2.5km5km7.5km10km12.5km15km17.5km
         
1MARZEC Tomasz 493AZS BEZ MEDALU JESTSŁUPSKM100:00:0600:03:2900:07:1500:11:0200:14:4800:18:3200:22:2400:26:12
2KARACZUN Maciej 691SZCZECINM200:00:0600:03:3900:07:3600:11:3100:15:2300:19:2200:23:2100:27:13
3KUDELSKI Tomasz 703KOSZALINM100:00:0600:03:3700:07:3500:11:3000:15:2100:19:1900:23:2200:27:19
4BŁAŻEJEWSKI Maciej 693PABIANICEM200:00:0700:03:3600:07:3400:11:2800:15:2100:19:1900:23:2000:27:21
5KORBUS Michał 664KU AZS POLITECHNIKA GDAŃSKAKOSZALINM100:00:0800:03:3600:07:3400:11:2800:15:2100:19:1800:23:2000:27:21
6ŁUKACZ Gracjan 674KOSZALINM100:00:0800:03:5300:07:5600:12:0200:16:0700:20:1100:24:1900:28:26
7STANKOWSKI Dariusz 689TEAM SŁUPSKSŁUPSKM400:00:0900:03:4900:07:5200:11:5900:16:0600:20:0900:24:1700:28:32
8GŁUSZKO Jakub 700HEAN OPAKOWANIAKOSZALIN M200:00:0900:03:5200:07:5500:12:0200:16:0600:20:1000:24:1700:28:32
8HORDIŃSKI Grzegorz 675KOSZALINM300:00:0900:03:5500:07:5800:12:0200:16:0500:20:1200:24:1800:28:33
10KUBICKI Zbigniew 709KOSZALINM300:00:0700:03:4200:07:5400:12:0300:16:0700:20:1300:24:1900:28:34
11SENDLEWSKI Łukasz 655KOSZALINM200:00:0600:03:4300:07:5100:12:0300:16:1500:20:1500:24:2600:28:36
12MICHAŁOWSKI Konstanty 708KOSZALINM400:00:1400:04:1400:08:3200:12:5700:17:2300:21:4800:26:2000:30:51
12SOBKA Marcin 668KOSZALINM200:00:1300:04:0500:08:3000:12:5900:17:2700:21:5200:26:1900:30:54
14JĘDRUSZCZAK Adrian 696POŁCZYN ZDRÓJM100:00:1200:04:0700:08:3400:13:0000:17:2800:21:5400:26:2200:30:55
15JAROSZ Jakub 686TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM100:04:1800:04:2100:08:5600:13:2300:17:4700:22:1400:26:4800:31:06
16SROKA Tomasz 684KOSZALINM300:00:1100:04:1200:08:3600:12:5800:17:3000:21:5500:26:2500:31:08
17BIAŁAS Wiesław 713DON BOSCO TEAMDEBRZNOM300:00:0800:03:5900:08:1900:12:3800:17:0000:21:3600:26:2700:31:09
18MARKUSZEWSKI Jakub 698KOSZALINM100:00:1500:04:1500:08:3600:13:0500:17:3800:22:0200:26:3200:31:11
19PERCHEL Sławomir 650NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM100:00:1500:04:1600:08:3700:13:0900:17:3800:22:0700:26:4000:31:15
20BRAMORSKI Michał 656KOŁOBRZEGM200:00:1100:03:3500:07:3200:11:2600:15:1800:23:1700:27:1800:31:16
21WOJDA Dawid 690NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM200:00:1300:04:1600:08:3900:13:1100:17:4100:22:0700:26:4400:31:18
22DOMASŁAWSKI Jan 658BIAŁOGARDM400:00:0800:03:5000:12:0100:16:0700:20:1100:24:1800:28:3300:32:35
23SIEMIENIEC Krzysztof 495KOSZALINM300:00:0600:03:4200:07:5100:12:0300:16:0800:20:1400:24:2000:32:36
24WENTA Krzysztof 704LĘBORKM200:00:0800:03:5500:07:5400:12:0100:20:1100:24:1800:28:3300:33:00
25PSTRĄGOWSKI Marcin 711KOSZALINM200:00:1500:04:1600:08:5200:13:4400:18:3900:23:3400:28:3300:33:50
26ROSZCZAK Mateusz 685KOSZALINM100:00:1300:03:5900:08:1300:12:3300:16:5300:21:1100:25:3300:34:15
27ZENEL Darek 498KOŁOBRZEGM400:00:0900:04:0200:08:1600:16:5700:21:1400:25:3700:29:5900:34:16
28MAJEWSKI Rafał 663KOSZALINM300:00:0700:03:5500:08:0500:16:5100:21:1600:25:3800:30:0100:34:20
29NACHYŁA Paweł 679DZIKI KOSZALINKOSZALINM100:00:0900:04:1700:08:4400:13:4400:18:4500:24:2900:29:2700:34:27
29WOJDA Mirosław 661KOSZALINM200:00:1200:04:0100:08:1400:12:3200:16:5400:21:1800:25:5100:34:52
31OZGA Kazimierz 657KOSZALINM400:00:1800:04:5200:09:4700:14:4400:19:3900:24:4800:29:5000:34:52
32GOSTOMCZYK Łukasz 714DON BOSCO TEAMDEBRZNOM200:00:0600:04:0400:08:1900:12:3400:21:2100:25:5300:30:2500:35:01
33KIPER Jarosław 707JW 1223 2DPLOTSTRZEKĘCINOM200:00:1600:04:3300:09:3200:14:2900:19:3800:24:4200:29:5700:35:16
34HAMUŁKA Krzysztof 672DZIKI KOSZALINŚWIESZYNOM300:00:1000:04:1100:13:0200:17:3000:21:5500:26:2500:30:5700:35:17
35PARYSIAK Eryk 681NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM200:00:1400:04:1600:08:3800:17:4000:22:0700:26:4200:31:1500:35:35
36IZRAELSKI Grzegorz 496DZIKI KOSZALINKOSZALINM100:00:1500:04:1100:13:0700:17:4100:22:0700:26:4100:31:1300:35:35
37PRZYBYLSKI Ks. Bartłomiej 712DON BOSCO TEAMDEBRZNOM200:00:0600:03:3800:11:3000:15:2300:19:2000:23:2100:27:2300:36:38
38BRYLA Krzysztof 695KOSZALINM300:00:1900:05:0800:10:2000:15:2900:20:4200:26:0600:31:2700:36:51
39ŁUKASIEWCZ Aleksandra 699DZIKI KOSZALINKOSZALINK00:00:1300:04:4400:10:2300:15:5400:21:1100:26:3300:31:3600:37:00
40CHAJNOWSKI Jarosław 705TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM400:00:1800:05:0000:10:1300:15:5200:21:0100:26:2300:31:4600:37:03
41LANGE Piotrek 654MANOWOM100:00:1400:04:2000:08:5400:18:4100:23:3500:28:1500:33:0500:37:52
42KAPUŚCIŃSKI Zbigniew 665SZCZECINM300:00:1400:04:4100:09:3400:14:3000:19:2500:24:2300:29:2200:39:21
43CHOJNACKI Bartosz 710KOSZALINM200:00:3900:04:5000:14:4600:19:4600:24:4400:29:3000:34:1700:39:26
44MISIKONIS Kamil 677ZGY BIKE TEAMGRYFICEM100:00:1000:04:3200:09:2400:14:1500:24:0700:29:1200:34:1600:39:35
45FALTYNOWSKI Dariusz 669NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM100:00:1300:09:2900:14:4400:19:5700:25:1500:30:3800:36:0200:41:28
46HOŁUBASZ Paweł 659UNIA RACING TEAM LĘBORKLĘBORKM200:00:1900:04:3300:12:5800:18:1200:28:1800:33:4300:39:0400:44:19
47WOJDA Beata 660KOSZALINK00:00:1600:06:0400:12:2700:18:4900:25:2200:31:5500:38:3200:45:11
48KOZŁOWSKI Tomasz 676DZIKI KOSZALINKOSZALINM200:00:0400:03:5900:08:0200:12:0600:16:1100:20:18
49KLEIST Dawid 715DON BOSCO TEAMDEBRZNOM100:00:0600:07:5900:16:0900:20:1400:28:35
50ZENEL Damian 499KOŁOBRZEGM100:00:0700:03:3700:07:3500:11:2900:15:2100:19:19
51SZULĘCKI Sebastian 670KOSZALIŃSKI KATEDRALNY KLUB SPORTOWYKOSZALINM100:00:07
52ŚWIĄTEK Jakub 482KKKSKOSZALINM100:00:0800:13:0600:17:4700:22:1500:26:4700:35:39
53WYKA Łukasz 666KOSZALINM200:00:0800:03:55
54DZIDUCH Michał 479KOSZALIŃSKI KATEDRALNY KLUB SPORTOWYKOSZALINM100:00:1000:19:4900:25:0800:37:3700:44:38
55MICHALAK Michał 694DZIKI KOSZALINKOSZALINM200:00:1100:04:1400:08:3800:13:0200:17:3000:21:5100:26:24
56PASEK Marcin 683DZIKI KOSZALINCHAŁUPYM200:00:1100:04:2000:09:0200:14:1500:19:3700:30:0500:35:20
57OSIŃSKI Tadeusz 687KOSZALINM400:00:1300:04:2200:09:1200:14:0300:18:5900:29:04
58NAPIERAJ Jan 480BTC BIAŁOGARDRĄBINOM400:00:1400:04:1800:08:5900:18:4000:23:3400:38:11
59GADOMSKA Sylwia 481NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINK00:00:1600:04:4100:09:5200:15:2100:20:4600:42:31
60NADOLSKI Grzegorz 494KOŁOBRZEGM200:00:1700:10:1400:22:0000:27:2100:32:5000:38:2200:43:46
61WINKEL Łukasz 702KOSZALINM200:00:1700:04:2100:09:0300:23:3100:28:2600:33:2400:38:08
62KOPACZ Rafał 497KOSZALINM200:00:1700:04:3800:14:5400:20:1000:25:3800:31:1800:37:16
63FELKOWSKI Janusz 697KOSZALINM400:00:1700:04:4200:14:5700:20:0800:25:1600:30:2900:35:40
64MRUGALSKI Stanisław 628MIASTKOM400:00:1800:09:3800:19:4600:34:5600:39:58
65KORSZAŃSKI Łukasz 706LZS KUKUŁKAKOSZALINM200:00:1800:04:3300:19:3300:24:4300:29:5000:34:5700:39:58
66JUSZCZAK Krzysztof 667KOSZALINM400:00:1900:04:5800:09:5800:20:2100:30:2800:35:3200:40:47
67GAJDZICA Krzysztof 652KOSZALINM400:00:1900:10:1800:15:3100:25:3900:35:1600:40:23
68WALASZCZYK Krzysztof 678DZIKI KOSZALINKOSZALINM300:00:2000:08:3400:17:3000:26:0500:35:3500:45:0800:53:24
69WLASZCZYK Patryk 673KOSZALINM100:00:2000:08:3300:17:2900:26:0500:35:3400:45:0700:53:23
70KONIEWSKA Justyna 391KOSZALINK00:00:2100:06:0500:12:2600:18:5300:25:3300:32:2800:39:47
71BORYSIEWICZ Ryszard 680DZIKI KOSZALINKOSZALINM400:04:0300:04:0100:08:0700:12:1200:16:1800:20:2400:28:43
72WINKEL Jerzy 701KOSZALINM300:04:1900:04:2500:08:5400:13:2000:17:4600:26:4800:31:07
73RADZIUSZ Wojciech 682KOSZALINM200:04:3100:04:2200:08:5400:13:2400:17:5300:22:2600:31:19
74BAGIŃSKI Bogusz 651PIŁAM100:08:2700:04:1900:13:0300:17:3700:22:0300:26:3700:31:01
75STANKOWSKI Daniel 688TEAM SŁUPSKSŁUPSKM100:08:4600:13:1700:17:4800:22:21
76MATERA Michał 692DZIKI KOSZALINKOSZALINM200:09:0800:09:4600:14:4100:19:2100:24:11
77ŻYWICKI Bartosz 662KOSZALINM200:10:3700:16:38
Znaleziono 77 wynik(ów)