Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2019-07-13
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 102 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 163
Wystartowało : 143
Nie ukończyło : 34
Ukończyło : 109
Na trasie : 25
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.5km | 18.5km | 47.1km | 58.4km | 63km | 68km | 84.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuWysoki_Kamien
16.5km
Rozdroze
18.5km
Kark_Przelecz
47.1km
Bacowka_Karpacz
58.4km
Dom_Slaski
63km
Karpacz
68km
Kark_Przelecz
84.8km
         
1DRAGANEK Jakub 1776MirumeeWROCŁAWM3000:00:0002:05:09
2ZAKRZEWSKA Katarzyna 1852#BereznowskaTrenujeMIŁKÓWK4000:00:0003:21:3103:55:58
3 187400:00:0001:52:58
4OLEJNIK Piotr 1832Champion of DietologistsWROCŁAWM3000:00:0002:59:34
5KASPRZYK Adrian 1767Lesz No Limits RunnersLESZNOM4000:00:0002:33:5102:59:5117:19:08
6GONCHAROV Andrei 1738WROCLAWM4000:00:0003:05:2303:24:1911:03:2512:58:35
7JUDA Witold 1766JELENIA GÓRAM4000:00:0201:53:2802:04:2705:21:3006:38:3007:27:5907:55:1410:16:39
8BOROWCZYK Sebastian 1824KB DęBIECPOZNAŃM3000:00:0202:05:0005:26:4106:42:3607:29:2908:01:1810:27:49
9NOWAK Przemysław 1747KRAUSE RUNNING TEAMDZIERŻONIÓWM3000:00:0201:53:0505:39:3507:12:4108:08:1908:44:2211:31:23
10AID Patryk 1715Obozy GórskieWARSZAWAM2000:00:0202:05:1006:10:4207:36:2109:06:4812:02:44
11SOCZOMSKI Grzegorz 1742Chata Biegacza K34WROCŁAWM2000:00:0202:06:0902:18:4406:09:5607:44:3508:34:1409:15:5512:47:01
12WALCZUK Marcin 1829Sieradzbiega.plBRZEŹNIOM4000:00:0202:05:5706:24:3708:24:1910:01:5513:33:31
13KARWACZYŃSKI Roger 1765PIECHOWICEM3000:00:0301:53:2005:21:4306:40:3207:28:4607:56:3710:21:11
14DURKOWSKI Marcin 1779Oborygeni / Sklep 'W Formie' / InStinctOBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:00:0305:58:5507:23:5108:14:4708:49:0111:26:10
15PISAREK Maciej 1777ŁOZINAM4000:00:0301:53:0002:05:0405:37:0607:02:1607:51:0308:29:0211:01:17
16GALA Grzegorz 1818Schenker Technology Center RunnersSOCHACZEWM4000:00:0301:59:4602:15:0306:03:3007:45:0008:42:4509:21:4212:28:09
17JÓZEFKO Arkadiusz 1819KaszëbëGDYNIAM3000:00:0302:11:4508:11:3710:13:3412:08:2915:54:51
18TOPOLEWSKI Łukasz 1837Social EliteMYSŁAKOWICEM2000:00:0402:34:43
19SKOCZYLAS Adrian 1858Skoczyliwlasy / Stay InsaneŚWIDNIKM3000:00:0402:04:0602:21:4406:34:1608:09:4409:04:3809:38:4912:35:19
20WIECZOREK Łukasz 1700#NBRteam / Smashing PąpkinsSZAMOTUŁYM3000:00:0402:04:5102:18:4706:14:1607:46:5308:47:1109:22:2912:14:19
21ŻUBIŃSKI Piotr 1735Accelerating PolandWARSZAWAM4000:00:0402:00:0702:15:1906:08:3607:46:4708:44:1709:18:4612:19:01
22WŁOCHAL Robert 1760WAŁBRZYCHM3000:00:0402:04:0102:19:3006:09:5107:41:4208:35:5509:17:0012:13:49
23ŁABUZ Sylwester 1807DZIERŻONIÓWM3000:00:0402:14:0602:29:0106:45:2408:37:0310:19:2513:33:17
24SZCZEPAŃSKI Andrzej 1845WILD SKUNKSZIELONA GÓRAM4000:00:0402:14:3502:28:3106:55:4508:52:5010:43:1813:30:28
25PILARSKI Tomasz 1706BOGATYNIAM3000:00:0402:14:1602:28:2806:48:5808:39:4010:18:5913:30:28
26MIESZKIAN Krystian 1812NOWY DWÓR MAZ.M4000:00:0402:39:0802:58:5807:33:5809:29:1911:17:0314:32:36
27SOWIK Marcin 1840TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM5000:00:0402:32:0807:06:4108:57:4710:51:2014:18:26
28HAWRYLISZYN Jan 1847ŁOZINAM3000:00:0402:13:4502:30:4307:10:2509:21:4611:16:5015:43:20
29DĄBROWSKI Jacek 1758Dąbrowski BrothersWILCZYCEM3000:00:0402:26:4102:43:0407:35:2809:43:4811:56:1116:08:20
30SZYMANKIEWICZ Kalina 1768GDYNIAK4000:00:0402:28:3302:48:2108:04:1910:20:3512:25:1316:28:37
31KOZAK Robert 1722Ronal Polska runWAŁBRZYCHM4000:00:0502:02:3502:16:4806:10:1207:54:2808:51:1609:27:3412:13:21
32PADEWSKI Artur 1857Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:0501:59:4702:14:2206:17:1508:15:3409:13:1609:52:2712:58:50
33ZAWOJAK Aleksander 1740WAŁBRZYCHM2000:00:0502:33:5102:50:0607:10:4508:57:3810:36:1513:38:33
34ARKUSZYŃSKI Paweł 1714TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:00:0502:28:0602:47:4407:45:2509:39:2411:49:5515:26:11
35STASZAK Radosław 1839124. Batalion Lekkiej Piechoty - ŚremZŁOTNIKIM4000:00:0502:38:3602:58:0908:11:3510:12:2212:12:0216:13:45
36BIENIECKA Anna 1753Ok rzeznikGLIWICEK4000:00:0602:21:2402:39:08
37MURAWSKI Maciej 1830Miki TeamGDAŃSKM4000:00:0602:32:21
38KUBIAK Marcin 1841Joy DivisionPOZNAŃM4000:00:0603:14:5303:37:0409:23:3011:50:16
39MAJCHER Piotr 1782Eskadra KrakówKRAKÓWM4000:00:0602:00:2405:56:0607:22:1708:20:1108:55:4611:36:19
40GWIŻDŻ Marcin 1775JAWORZNOM4000:00:0602:00:3002:14:1706:03:2908:26:0108:55:1111:37:27
41JĘCEK Maciej 1711ŁÓDŹM3000:00:0602:03:0006:11:3107:50:3008:48:0309:25:4312:13:23
42BORÓWKA Ryszard 1707GDYNIAM4000:00:0601:59:5402:16:1706:23:5708:11:1309:13:3209:54:3613:05:14
43LUPKINS Vents 1822SMILTENEM2000:00:0602:01:0802:18:0406:19:5307:57:3909:05:2309:49:2513:12:38
44WYGANOWSKI Konrad 1754RUMIAM4000:00:0601:59:5902:16:1406:24:2508:11:1909:15:2009:56:3913:13:35
45ROKICKI Piotr 17485xm4POZNAŃM4000:00:0602:03:4402:19:0306:16:0608:00:1409:07:1009:52:1513:20:29
46NESTOROWICZ Marek 1763Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNM4000:00:0602:11:2002:27:4406:53:5508:53:3410:45:1413:56:01
47KUREK Jarosław 1785Endorfina WschowaWSCHOWAM3000:00:0602:30:0302:52:4507:37:4309:34:0611:33:0314:47:09
48JUCHA Jacek 1816GOCZAŁKOWICE ZDRÓJM4000:00:0602:54:1103:11:0007:59:0010:06:0211:56:3915:32:46
49KOZŁOWSKI Marek 1774biegamdlazdrowia.plJAWORM4000:00:0602:48:2203:10:0908:15:3510:20:4312:23:0215:55:27
50LECH Agnieszka 1730ŚWIEBODZICEK4000:00:0602:49:5603:10:1308:15:3710:20:4712:23:0415:55:30
51ROLLA Dorian 1734WARZYMICEM4000:00:0602:34:5902:54:0708:07:4010:10:1912:21:5816:04:54
52HENSCHKE Adam 1813KOMORNIKIM3000:00:0702:38:0402:54:02
53SZUKALSKI Aleksander 1808Eisen+Stahl Running TeamWROCLAWM3000:00:0702:44:0503:06:0308:10:2510:21:1712:25:12
54JANKOWSKI Sebastian 1724szwagry.plRADZYMINM3000:00:0702:15:3906:44:4008:45:4610:35:2213:51:29
55BERNATOWICZ Ziemowit 1799UltrakrewGDYNIAM5000:00:0702:25:0302:45:1507:12:4409:02:2410:53:4614:08:49
56CZYZEWSKI Sebastian 1705BYDGOSZCZM4000:00:0702:09:5802:26:1906:43:1008:28:5609:30:0610:11:4413:37:15
57KWAŚNIEWSKI Mariusz 1791STARGARDM3000:00:0702:32:5602:52:2107:24:1109:12:0711:05:4314:14:20
58RÓŻYCKI Konrad 1826WARSZAWAM5000:00:0703:10:4909:04:5411:05:3512:58:0616:49:44
59ŁOZIŃSKI Łukasz 1773TT SzczecinSZCZECINM4000:00:08
60STANISŁAWAKA-KUBIAK Maia 1842Joy DivisionPOZNAŃK4000:00:0803:15:5103:37:0609:23:2911:50:19
61JAGODZIŃSKI Paweł 1736KONINM4000:00:0802:53:0003:13:2108:42:1311:12:31
62JĘDRACHOWICZ Maciej 1855Murasiątko / AWF Poznań / Drużyna SzpikuŁOWICZM3000:00:0802:24:5802:42:5306:43:0208:26:1409:57:2113:08:55
63NIEMIRO Dominika 1746Grupa Azoty PolicePOLICEK3000:00:0802:25:3802:42:4006:52:0608:38:4410:18:2613:31:21
64PLOCH Sebastian 1719WROCŁAWM4000:00:0802:09:4602:26:3606:44:3808:32:3710:24:2013:47:31
65KANIA Piotr 1820WARSZAWAM4000:00:0802:11:1402:29:0006:40:5408:24:1810:03:1713:36:55
66RYBIŃSKI Radosław 1796Tyberian TeamLEGNICAM2000:00:0802:12:1402:27:5907:20:5509:24:1611:16:2915:04:34
67KOWALCZYK Grzegorz 1836LUBLINM4000:00:0802:39:2002:58:3108:05:3110:12:1112:25:4616:28:01
68BARTOSIEWICZ Adam 1849OCR PolskaGRYFINOM4000:00:0802:39:3102:59:1908:16:3310:30:3912:46:2116:46:42
69PAWLAK Maciej 17393Team Konin MPEC-KoninKONINM4000:00:0802:52:2903:13:1708:42:0211:10:4412:57:4717:24:14
70WŁODARCZYK Krzysztof 17413Team MPEC KoninKONINM4000:00:0802:52:4803:13:1308:42:0311:10:2712:49:0517:24:13
71KAWAŁKO Ryszard 1727Zbyt Wolny RyśLEGNICAM5000:00:0903:13:1903:38:47
72JAROSŁAWSKI Mariusz 1710Biegnij Oławo, Termy Jakuba - Oławski Park WodnyOŁAWAM4000:00:0903:10:2603:34:4109:20:1611:49:35
73STEFANIAK Marcin 1702ŁĘCZYCEM4000:00:0902:17:1502:32:3707:33:1209:28:1011:15:2114:49:28
74SŁOMOWICZ Bartosz 1853ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM4000:00:0902:32:4302:52:1307:25:5209:21:2711:12:0515:08:41
75GRODZKI Tomasz 1835Ultras z nad morzaDARŁOWOM4000:00:0902:46:0703:06:1108:00:4809:59:4911:58:4915:33:17
76JANKIEWICZ Maciej 1856Spójnia Białe BłotaLĘBORKM3000:00:0902:14:2207:38:2909:43:4812:03:0216:28:42
77WIERUSZEWSKI Mateusz 1726No Excuses Team/Maratończyk PoznańGNIEZNOM3000:00:0902:39:1003:03:4008:04:3510:21:2112:38:3716:43:54
78BOBER Jakub 1851LESZNOM2000:00:1002:11:2002:29:5506:49:1208:53:1710:52:2614:30:11
79KOWALCZYK Bartłomiej Kowalczyk 1757WARSAWM2000:00:1002:11:2502:32:1307:03:3709:03:5710:55:5614:45:05
80PARA Jakub 1780Lesz NO Limits RunnersLESZNOM4000:00:1002:30:4702:47:0907:46:3909:52:0412:00:0715:40:52
81STRZELECKI Jacek 1803GDAŃSKM4000:00:1002:23:1002:43:0207:26:4709:31:2311:44:0315:45:40
82JANOWSKA Anna 1848Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:1002:36:3602:55:4307:38:2009:36:1911:42:2215:27:38
83GAŁKA Grzegorz 1833SZYMANÓWM4000:00:1002:27:5702:44:1607:44:3310:06:4612:23:3016:30:58
84BUKALSKI Zbigniew 1771LUBOŃM4000:00:1003:05:1903:24:4708:36:2410:47:3712:51:5816:49:43
85FRĄCZEK Marika 1720BrakBERLINK2000:00:1102:05:4503:20:14
86KLIMA Dariusz 1827SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:1103:08:5203:29:2908:41:4111:02:39
87SOSNOWSKI Michał 1823PGB Sportowa PaczkaCHORZÓWM4000:00:1102:16:1102:32:4706:48:4708:37:0409:31:3610:11:1413:16:22
88TYSZKA Dariusz 1745WARSZAWAM4000:00:1102:25:5002:42:3106:51:0708:45:3310:31:4213:45:51
89MUCHACZOW Jacek 1787DRÄXLMAIERJELENIA GORAM4000:00:1102:00:0302:15:2106:25:4008:16:2010:01:4813:34:42
90RAK Łukasz Bidon 1750GARBATKAM4000:00:1102:11:3302:28:5006:39:0108:25:3210:07:1013:37:17
91GŁUCHACZKA Justyna 1859klub 42,2 LęborkLĘBORKK3000:00:1102:13:2907:33:0909:28:1411:15:1914:49:27
92SĘK Maciej 1721WROCŁAWM3000:00:1102:41:0603:00:0707:52:0509:58:3011:58:4115:33:22
92KWAŚNIK Błażej 1756Dla Oluni :*WROCŁAWM3000:00:1102:25:1403:00:0007:52:0309:58:2211:58:3015:33:18
94BEDNARZ Krzysztof 1805JELENIA GÓRAM3000:00:1102:20:3602:38:2207:37:3809:43:0011:53:2515:47:18
95GUZEK Agnieszka 1723ZIELONKAK4000:00:1103:07:3903:29:1808:33:2410:39:3812:40:3316:42:43
96GNIEWEK Dariusz 1781JELENIA GÓRAM5000:00:1102:47:0403:08:2508:32:0610:47:2512:56:3617:10:57
97STACHOWIAK Adam 1743DĄBCZEM3000:00:1202:24:5102:42:4206:42:4408:32:3809:29:2310:10:0613:17:46
98STĘŻYCKI Mariusz 1761Żary Runners TeamŻARYM4000:00:1202:31:2202:49:3407:24:3609:24:5011:16:5114:32:42
99DRYWA Jakub 1844GDYNIAM2000:00:1202:29:4602:51:1107:28:5809:21:4411:13:5714:36:56
100KOCIK Marcin 1772Alior Running TeamWILKSZYNM4000:00:1202:29:0802:47:0207:40:5509:58:5212:07:0515:59:38
101GAJEWSKA Izabella 1733PRUSZKÓWK3000:00:1202:41:1502:59:3108:03:5710:07:4812:17:2515:57:30
102SCHRODER Patryk 1744ZIELONA GÓRAM4000:00:1202:39:3402:59:3407:56:1209:59:2212:03:5815:49:17
103FIJAŁKOWSKI Wojciech 1725monar-graczeWROCŁAWM5000:00:1303:11:3003:37:0509:25:2812:05:03
104PIETRZAK Daniel 1806PRUSZKÓW TEAMPRUSZKÓWM3000:00:1302:39:4207:50:2309:45:3411:43:1315:14:23
105ANDRZEJEWSKI Tomasz 1713OEX RUNNERS TEAMSULECHÓWM2000:00:1302:50:5803:13:5208:02:0910:04:3412:02:0115:38:44
106DEINIUK Roman 1834WARSZAWAM2000:00:1302:29:2002:49:4607:50:3810:10:0012:07:2916:13:43
107FLASIŃSKI Michał 1804GLIWICEM3000:00:1302:55:0603:15:4308:29:1110:27:2612:37:4216:34:15
108SĘK Zofia 1828WARSZAWAK4000:00:1302:44:5103:01:5108:07:0610:26:3612:42:1916:53:06
109WOYCZYŃSKA Angelina 1737LESZNOK3000:00:1302:51:4803:13:2608:41:0810:54:5612:52:3717:21:37
110SZAWELSKA Ewa 1751LESZNOK4000:00:1302:52:1103:13:3008:41:0710:55:0212:52:3617:21:38
111RATYŃSKI Wojciech 1846DROHICZYNM3000:00:1402:33:2502:53:0007:28:4309:14:1211:03:4614:31:30
112GOSTYŃSKI Krzysztof 1825KRAKÓWM4000:00:1402:32:0202:50:2107:37:3709:32:1811:21:2314:53:21
113MICHALSKI Krzysztof 1788Vege RunnersÅKERSBERGAM4000:00:1402:16:2002:32:2607:08:4509:03:2810:56:0914:48:36
114KLUZA-HOWLL Lila 1861GRYFINOK4000:00:1402:56:4403:18:2109:00:3411:09:1713:02:3617:17:32
115BOLECHOWSKI Fabian 1717SULECHÓWM2000:00:1502:50:4703:13:53
116BUDYCH-GÓRZNA Magdalena 1850GO! GOWARZEWOGOWARZEWOK4000:00:1502:58:3703:18:1408:42:3911:02:28
117WALACIK Adam 1838WIERUSZÓWM2000:00:1502:05:5002:23:0806:56:0408:57:1111:03:3014:44:57
118BUDZICH Wojciech 1731TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM4000:00:1502:27:3502:43:4707:33:4609:33:4511:40:1215:20:53
119FIGURA Marcin 1860Kwidzyn RunKWIDZYNM4000:00:1502:55:0203:12:1308:12:0410:20:1712:18:1416:05:05
120ZIELIŃSKA Justyna 1811LUBOŃK4000:00:1503:04:5803:23:5708:28:2510:38:1812:44:2916:34:31
121HOWIL Waldemar 1749www.biegowekaizen.plGRYFINOM4000:00:1602:38:4902:58:40
122PATEREK Agata 1794GDAŃSKK4000:00:1602:54:1003:14:0308:58:1111:08:5213:12:59
123MATUSZEWSKA Małgorzata 1708Runner's Power ŚremŚREMK4000:00:1602:57:2903:16:3308:49:3811:03:5912:59:0817:34:32
124KACZMAREK Mirosław 1755ŚREMM2000:00:1602:58:0003:16:3708:49:3511:05:3512:58:3217:34:32
125RATAJCZAK Dariusz 1759Hernik TeamDOLSKM4000:00:1602:58:1503:16:2608:42:3110:58:5412:53:4117:17:45
126ZAWIŚLAK Dorota 1792GDAŃSKK3000:00:1703:21:2103:55:4510:33:32
127DUDEK Bartłomiej 184312tri.plWARSZAWAM3000:00:1702:34:2402:55:5108:01:2110:31:2912:39:0316:57:26
128BIENIEK Michał 1863WROCŁAWM4000:00:1703:00:4203:18:2108:46:3311:09:3013:01:4016:59:32
129SZAFRANIEC Artur 1762LABOSPOSRTWARSZAWAM4000:00:1702:57:1803:16:4208:59:5411:05:2912:57:0917:24:25
130FRIEDEL-WOLFROM Anette 1866WEZAREABERLINK5000:00:1802:58:2503:23:0508:58:1011:04:2413:12:24
131FRIEDEL Andreas 1865WEZAREABERLINM5000:00:1802:59:3903:23:0109:34:5712:25:49
132SZRETER Paweł 1814sts cargoŁÓDŹM5000:00:1802:50:1703:12:3208:39:3411:01:2513:01:3917:35:10
133BIAŁECKI Krzysztof 1831MYŚLIBÓRZM4000:00:2003:03:4103:23:0808:13:2310:23:3612:26:5616:28:28
134DZIUBA Piotr 1786WROCŁAWM4000:00:2202:22:3602:41:2607:26:4809:39:3711:42:1115:25:56
Niesklasyfikowani
GAJEWSKI Marcin 1729PRUSZKÓWM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
BIELECKI Sławomir 1793KRAKOWM50DNF02:45:59 DNF03:02:44 DNF07:51:09 DNF DNF DNF DNF DNF
KOSEL Szczepan 1821KuracjuszeWROCŁAWM30DNF02:43:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
GORALEWSKI Mateusz 1764Dziki MatiZABORÓWM30DNF02:43:41 DNF03:00:07 DNF07:47:38 DNF09:58:43 DNF DNF12:25:01 DNF DNF
CHOMICZEWSKI Witold 1701ŁÓDŹM30DNF02:30:59 DNF02:48:46 DNF08:10:52 DNF DNF DNF DNF DNF
MECAN Magdalena 1703DR. SCHNEIDER RUNNING TEAMBYSTRZYCAK20DNF02:44:23 DNF03:13:38 DNF08:59:56 DNF DNF DNF DNF DNF
PALUSZKIEWICZ Rafał 1728SPP TeamLUBOŃM40DNF02:58:58 DNF03:18:39 DNF09:25:17 DNF DNF DNF DNF DNF
GÓRECKI Krzysztof 1732botime.plLUBOŃM30DNF02:59:14 DNF03:18:42 DNF09:25:18 DNF DNF DNF DNF DNF
KWIECIEŃ Zbigniew 1789FaudanaTYCHYM60DNF02:51:31 DNF03:14:13 DNF10:02:32 DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 143 wynik(ów)