Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2019-07-13
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 102 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 163
Wystartowało : 143
Nie ukończyło : 34
Ukończyło : 109
Na trasie : 25
Pełne wyniki dla 16.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.5km | 18.5km | 47.1km | 58.4km | 63km | 68km | 84.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuWysoki_Kamien
16.5km
   
1 187400:00:0001:52:58
2PISAREK Maciej 1777ŁOZINAM4000:00:0301:53:00
3NOWAK Przemysław 1747KRAUSE RUNNING TEAMDZIERŻONIÓWM3000:00:0201:53:05
4KARWACZYŃSKI Roger 1765PIECHOWICEM3000:00:0301:53:20
5JUDA Witold 1766JELENIA GÓRAM4000:00:0201:53:28
6GALA Grzegorz 1818Schenker Technology Center RunnersSOCHACZEWM4000:00:0301:59:46
7PADEWSKI Artur 1857Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:0501:59:47
8BORÓWKA Ryszard 1707GDYNIAM4000:00:0601:59:54
9WYGANOWSKI Konrad 1754RUMIAM4000:00:0601:59:59
10MUCHACZOW Jacek 1787DRÄXLMAIERJELENIA GORAM4000:00:1102:00:03
11ŻUBIŃSKI Piotr 1735Accelerating PolandWARSZAWAM4000:00:0402:00:07
12MAJCHER Piotr 1782Eskadra KrakówKRAKÓWM4000:00:0602:00:24
13GWIŻDŻ Marcin 1775JAWORZNOM4000:00:0602:00:30
14LUPKINS Vents 1822SMILTENEM2000:00:0602:01:08
15KOZAK Robert 1722Ronal Polska runWAŁBRZYCHM4000:00:0502:02:35
16JĘCEK Maciej 1711ŁÓDŹM3000:00:0602:03:00
17ROKICKI Piotr 17485xm4POZNAŃM4000:00:0602:03:44
18WŁOCHAL Robert 1760WAŁBRZYCHM3000:00:0402:04:01
19SKOCZYLAS Adrian 1858Skoczyliwlasy / Stay InsaneŚWIDNIKM3000:00:0402:04:06
20WIECZOREK Łukasz 1700#NBRteam / Smashing PąpkinsSZAMOTUŁYM3000:00:0402:04:51
21DRAGANEK Jakub 1776MirumeeWROCŁAWM3000:00:0002:05:09
22AID Patryk 1715Obozy GórskieWARSZAWAM2000:00:0202:05:10
23FRĄCZEK Marika 1720BrakBERLINK2000:00:1102:05:45
24WALACIK Adam 1838WIERUSZÓWM2000:00:1502:05:50
25WALCZUK Marcin 1829Sieradzbiega.plBRZEŹNIOM4000:00:0202:05:57
26SOCZOMSKI Grzegorz 1742Chata Biegacza K34WROCŁAWM2000:00:0202:06:09
27PLOCH Sebastian 1719WROCŁAWM4000:00:0802:09:46
28CZYZEWSKI Sebastian 1705BYDGOSZCZM4000:00:0702:09:58
29KANIA Piotr 1820WARSZAWAM4000:00:0802:11:14
30NESTOROWICZ Marek 1763Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNM4000:00:0602:11:20
31BOBER Jakub 1851LESZNOM2000:00:1002:11:20
32KOWALCZYK Bartłomiej Kowalczyk 1757WARSAWM2000:00:1002:11:25
33RAK Łukasz Bidon 1750GARBATKAM4000:00:1102:11:33
34JÓZEFKO Arkadiusz 1819KaszëbëGDYNIAM3000:00:0302:11:45
35RYBIŃSKI Radosław 1796Tyberian TeamLEGNICAM2000:00:0802:12:14
36GŁUCHACZKA Justyna 1859klub 42,2 LęborkLĘBORKK3000:00:1102:13:29
37HAWRYLISZYN Jan 1847ŁOZINAM3000:00:0402:13:45
38ŁABUZ Sylwester 1807DZIERŻONIÓWM3000:00:0402:14:06
39PILARSKI Tomasz 1706BOGATYNIAM3000:00:0402:14:16
40JANKIEWICZ Maciej 1856Spójnia Białe BłotaLĘBORKM3000:00:0902:14:22
41SZCZEPAŃSKI Andrzej 1845WILD SKUNKSZIELONA GÓRAM4000:00:0402:14:35
42JANKOWSKI Sebastian 1724szwagry.plRADZYMINM3000:00:0702:15:39
43SOSNOWSKI Michał 1823PGB Sportowa PaczkaCHORZÓWM4000:00:1102:16:11
44MICHALSKI Krzysztof 1788Vege RunnersÅKERSBERGAM4000:00:1402:16:20
45STEFANIAK Marcin 1702ŁĘCZYCEM4000:00:0902:17:15
46BEDNARZ Krzysztof 1805JELENIA GÓRAM3000:00:1102:20:36
47BIENIECKA Anna 1753Ok rzeznikGLIWICEK4000:00:0602:21:24
48DZIUBA Piotr 1786WROCŁAWM4000:00:2202:22:36
49STRZELECKI Jacek 1803GDAŃSKM4000:00:1002:23:10
50STACHOWIAK Adam 1743DĄBCZEM3000:00:1202:24:51
51JĘDRACHOWICZ Maciej 1855Murasiątko / AWF Poznań / Drużyna SzpikuŁOWICZM3000:00:0802:24:58
52BERNATOWICZ Ziemowit 1799UltrakrewGDYNIAM5000:00:0702:25:03
53KWAŚNIK Błażej 1756Dla Oluni :*WROCŁAWM3000:00:1102:25:14
54NIEMIRO Dominika 1746Grupa Azoty PolicePOLICEK3000:00:0802:25:38
55TYSZKA Dariusz 1745WARSZAWAM4000:00:1102:25:50
56DĄBROWSKI Jacek 1758Dąbrowski BrothersWILCZYCEM3000:00:0402:26:41
57BUDZICH Wojciech 1731TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM4000:00:1502:27:35
58GAŁKA Grzegorz 1833SZYMANÓWM4000:00:1002:27:57
59ARKUSZYŃSKI Paweł 1714TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:00:0502:28:06
60SZYMANKIEWICZ Kalina 1768GDYNIAK4000:00:0402:28:33
61KOCIK Marcin 1772Alior Running TeamWILKSZYNM4000:00:1202:29:08
62DEINIUK Roman 1834WARSZAWAM2000:00:1302:29:20
63DRYWA Jakub 1844GDYNIAM2000:00:1202:29:46
64KUREK Jarosław 1785Endorfina WschowaWSCHOWAM3000:00:0602:30:03
65PARA Jakub 1780Lesz NO Limits RunnersLESZNOM4000:00:1002:30:47
Niesklasyfikowani
CHOMICZEWSKI Witold 1701ŁÓDŹM30DNF02:30:59 DNF
67STĘŻYCKI Mariusz 1761Żary Runners TeamŻARYM4000:00:1202:31:22
68GOSTYŃSKI Krzysztof 1825KRAKÓWM4000:00:1402:32:02
69SŁOMOWICZ Bartosz 1853ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM4000:00:0902:32:43
70KWAŚNIEWSKI Mariusz 1791STARGARDM3000:00:0702:32:56
71RATYŃSKI Wojciech 1846DROHICZYNM3000:00:1402:33:25
72KASPRZYK Adrian 1767Lesz No Limits RunnersLESZNOM4000:00:0002:33:51
73ZAWOJAK Aleksander 1740WAŁBRZYCHM2000:00:0502:33:51
74DUDEK Bartłomiej 184312tri.plWARSZAWAM3000:00:1702:34:24
75TOPOLEWSKI Łukasz 1837Social EliteMYSŁAKOWICEM2000:00:0402:34:43
76ROLLA Dorian 1734WARZYMICEM4000:00:0602:34:59
77JANOWSKA Anna 1848Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:1002:36:36
78HENSCHKE Adam 1813KOMORNIKIM3000:00:0702:38:04
79STASZAK Radosław 1839124. Batalion Lekkiej Piechoty - ŚremZŁOTNIKIM4000:00:0502:38:36
80HOWIL Waldemar 1749www.biegowekaizen.plGRYFINOM4000:00:1602:38:49
81MIESZKIAN Krystian 1812NOWY DWÓR MAZ.M4000:00:0402:39:08
82WIERUSZEWSKI Mateusz 1726No Excuses Team/Maratończyk PoznańGNIEZNOM3000:00:0902:39:10
83KOWALCZYK Grzegorz 1836LUBLINM4000:00:0802:39:20
84BARTOSIEWICZ Adam 1849OCR PolskaGRYFINOM4000:00:0802:39:31
85SCHRODER Patryk 1744ZIELONA GÓRAM4000:00:1202:39:34
86PIETRZAK Daniel 1806PRUSZKÓW TEAMPRUSZKÓWM3000:00:1302:39:42
87SĘK Maciej 1721WROCŁAWM3000:00:1102:41:06
88GAJEWSKA Izabella 1733PRUSZKÓWK3000:00:1202:41:15
KOSEL Szczepan 1821KuracjuszeWROCŁAWM30DNF02:43:01 DNF
GORALEWSKI Mateusz 1764Dziki MatiZABORÓWM30DNF02:43:41 DNF
91SZUKALSKI Aleksander 1808Eisen+Stahl Running TeamWROCLAWM3000:00:0702:44:05
MECAN Magdalena 1703DR. SCHNEIDER RUNNING TEAMBYSTRZYCAK20DNF02:44:23 DNF
93SĘK Zofia 1828WARSZAWAK4000:00:1302:44:51
BIELECKI Sławomir 1793KRAKOWM50DNF02:45:59 DNF
95GRODZKI Tomasz 1835Ultras z nad morzaDARŁOWOM4000:00:0902:46:07
96GNIEWEK Dariusz 1781JELENIA GÓRAM5000:00:1102:47:04
97KOZŁOWSKI Marek 1774biegamdlazdrowia.plJAWORM4000:00:0602:48:22
98LECH Agnieszka 1730ŚWIEBODZICEK4000:00:0602:49:56
99SZRETER Paweł 1814sts cargoŁÓDŹM5000:00:1802:50:17
100BOLECHOWSKI Fabian 1717SULECHÓWM2000:00:1502:50:47
101ANDRZEJEWSKI Tomasz 1713OEX RUNNERS TEAMSULECHÓWM2000:00:1302:50:58
KWIECIEŃ Zbigniew 1789FaudanaTYCHYM60DNF02:51:31 DNF
103WOYCZYŃSKA Angelina 1737LESZNOK3000:00:1302:51:48
104SZAWELSKA Ewa 1751LESZNOK4000:00:1302:52:11
105PAWLAK Maciej 17393Team Konin MPEC-KoninKONINM4000:00:0802:52:29
106WŁODARCZYK Krzysztof 17413Team MPEC KoninKONINM4000:00:0802:52:48
107JAGODZIŃSKI Paweł 1736KONINM4000:00:0802:53:00
108PATEREK Agata 1794GDAŃSKK4000:00:1602:54:10
109JUCHA Jacek 1816GOCZAŁKOWICE ZDRÓJM4000:00:0602:54:11
110FIGURA Marcin 1860Kwidzyn RunKWIDZYNM4000:00:1502:55:02
111FLASIŃSKI Michał 1804GLIWICEM3000:00:1302:55:06
112KLUZA-HOWLL Lila 1861GRYFINOK4000:00:1402:56:44
113SZAFRANIEC Artur 1762LABOSPOSRTWARSZAWAM4000:00:1702:57:18
114MATUSZEWSKA Małgorzata 1708Runner's Power ŚremŚREMK4000:00:1602:57:29
115KACZMAREK Mirosław 1755ŚREMM2000:00:1602:58:00
116RATAJCZAK Dariusz 1759Hernik TeamDOLSKM4000:00:1602:58:15
117FRIEDEL-WOLFROM Anette 1866WEZAREABERLINK5000:00:1802:58:25
118BUDYCH-GÓRZNA Magdalena 1850GO! GOWARZEWOGOWARZEWOK4000:00:1502:58:37
PALUSZKIEWICZ Rafał 1728SPP TeamLUBOŃM40DNF02:58:58 DNF
GÓRECKI Krzysztof 1732botime.plLUBOŃM30DNF02:59:14 DNF
121FRIEDEL Andreas 1865WEZAREABERLINM5000:00:1802:59:39
122BIENIEK Michał 1863WROCŁAWM4000:00:1703:00:42
123BIAŁECKI Krzysztof 1831MYŚLIBÓRZM4000:00:2003:03:41
124ZIELIŃSKA Justyna 1811LUBOŃK4000:00:1503:04:58
125BUKALSKI Zbigniew 1771LUBOŃM4000:00:1003:05:19
126GONCHAROV Andrei 1738WROCLAWM4000:00:0003:05:23
127GUZEK Agnieszka 1723ZIELONKAK4000:00:1103:07:39
128KLIMA Dariusz 1827SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:1103:08:52
129JAROSŁAWSKI Mariusz 1710Biegnij Oławo, Termy Jakuba - Oławski Park WodnyOŁAWAM4000:00:0903:10:26
130RÓŻYCKI Konrad 1826WARSZAWAM5000:00:0703:10:49
131FIJAŁKOWSKI Wojciech 1725monar-graczeWROCŁAWM5000:00:1303:11:30
132KAWAŁKO Ryszard 1727Zbyt Wolny RyśLEGNICAM5000:00:0903:13:19
133KUBIAK Marcin 1841Joy DivisionPOZNAŃM4000:00:0603:14:53
134STANISŁAWAKA-KUBIAK Maia 1842Joy DivisionPOZNAŃK4000:00:0803:15:51
135ZAWIŚLAK Dorota 1792GDAŃSKK3000:00:1703:21:21
136ZAKRZEWSKA Katarzyna 1852#BereznowskaTrenujeMIŁKÓWK4000:00:0003:21:31
137OLEJNIK Piotr 1832Champion of DietologistsWROCŁAWM3000:00:00
138BOROWCZYK Sebastian 1824KB DęBIECPOZNAŃM3000:00:02
139DURKOWSKI Marcin 1779Oborygeni / Sklep 'W Formie' / InStinctOBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:00:03
140SOWIK Marcin 1840TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM5000:00:04
141MURAWSKI Maciej 1830Miki TeamGDAŃSKM4000:00:06
142ŁOZIŃSKI Łukasz 1773TT SzczecinSZCZECINM4000:00:08
GAJEWSKI Marcin 1729PRUSZKÓWM30DNF DNF
Znaleziono 143 wynik(ów)