Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2019-07-13
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 102 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 163
Wystartowało : 143
Nie ukończyło : 34
Ukończyło : 109
Na trasie : 25
Pełne wyniki dla 18.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.5km | 18.5km | 47.1km | 58.4km | 63km | 68km | 84.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuWysoki_Kamien
16.5km
Rozdroze
18.5km
    
1JUDA Witold 1766JELENIA GÓRAM4000:00:0201:53:2802:04:27
2BOROWCZYK Sebastian 1824KB DęBIECPOZNAŃM3000:00:0202:05:00
3PISAREK Maciej 1777ŁOZINAM4000:00:0301:53:0002:05:04
4GWIŻDŻ Marcin 1775JAWORZNOM4000:00:0602:00:3002:14:17
5PADEWSKI Artur 1857Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:0501:59:4702:14:22
6GALA Grzegorz 1818Schenker Technology Center RunnersSOCHACZEWM4000:00:0301:59:4602:15:03
7ŻUBIŃSKI Piotr 1735Accelerating PolandWARSZAWAM4000:00:0402:00:0702:15:19
8MUCHACZOW Jacek 1787DRÄXLMAIERJELENIA GORAM4000:00:1102:00:0302:15:21
9WYGANOWSKI Konrad 1754RUMIAM4000:00:0601:59:5902:16:14
10BORÓWKA Ryszard 1707GDYNIAM4000:00:0601:59:5402:16:17
11KOZAK Robert 1722Ronal Polska runWAŁBRZYCHM4000:00:0502:02:3502:16:48
12LUPKINS Vents 1822SMILTENEM2000:00:0602:01:0802:18:04
13SOCZOMSKI Grzegorz 1742Chata Biegacza K34WROCŁAWM2000:00:0202:06:0902:18:44
14WIECZOREK Łukasz 1700#NBRteam / Smashing PąpkinsSZAMOTUŁYM3000:00:0402:04:5102:18:47
15ROKICKI Piotr 17485xm4POZNAŃM4000:00:0602:03:4402:19:03
16WŁOCHAL Robert 1760WAŁBRZYCHM3000:00:0402:04:0102:19:30
17SKOCZYLAS Adrian 1858Skoczyliwlasy / Stay InsaneŚWIDNIKM3000:00:0402:04:0602:21:44
18WALACIK Adam 1838WIERUSZÓWM2000:00:1502:05:5002:23:08
19CZYZEWSKI Sebastian 1705BYDGOSZCZM4000:00:0702:09:5802:26:19
20PLOCH Sebastian 1719WROCŁAWM4000:00:0802:09:4602:26:36
21NESTOROWICZ Marek 1763Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNM4000:00:0602:11:2002:27:44
22RYBIŃSKI Radosław 1796Tyberian TeamLEGNICAM2000:00:0802:12:1402:27:59
23PILARSKI Tomasz 1706BOGATYNIAM3000:00:0402:14:1602:28:28
24SZCZEPAŃSKI Andrzej 1845WILD SKUNKSZIELONA GÓRAM4000:00:0402:14:3502:28:31
25RAK Łukasz Bidon 1750GARBATKAM4000:00:1102:11:3302:28:50
26KANIA Piotr 1820WARSZAWAM4000:00:0802:11:1402:29:00
27ŁABUZ Sylwester 1807DZIERŻONIÓWM3000:00:0402:14:0602:29:01
28BOBER Jakub 1851LESZNOM2000:00:1002:11:2002:29:55
29HAWRYLISZYN Jan 1847ŁOZINAM3000:00:0402:13:4502:30:43
30SOWIK Marcin 1840TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM5000:00:0402:32:08
31KOWALCZYK Bartłomiej Kowalczyk 1757WARSAWM2000:00:1002:11:2502:32:13
32MURAWSKI Maciej 1830Miki TeamGDAŃSKM4000:00:0602:32:21
33MICHALSKI Krzysztof 1788Vege RunnersÅKERSBERGAM4000:00:1402:16:2002:32:26
34STEFANIAK Marcin 1702ŁĘCZYCEM4000:00:0902:17:1502:32:37
35SOSNOWSKI Michał 1823PGB Sportowa PaczkaCHORZÓWM4000:00:1102:16:1102:32:47
36BEDNARZ Krzysztof 1805JELENIA GÓRAM3000:00:1102:20:3602:38:22
37BIENIECKA Anna 1753Ok rzeznikGLIWICEK4000:00:0602:21:2402:39:08
38DZIUBA Piotr 1786WROCŁAWM4000:00:2202:22:3602:41:26
39TYSZKA Dariusz 1745WARSZAWAM4000:00:1102:25:5002:42:31
40NIEMIRO Dominika 1746Grupa Azoty PolicePOLICEK3000:00:0802:25:3802:42:40
41STACHOWIAK Adam 1743DĄBCZEM3000:00:1202:24:5102:42:42
42JĘDRACHOWICZ Maciej 1855Murasiątko / AWF Poznań / Drużyna SzpikuŁOWICZM3000:00:0802:24:5802:42:53
43STRZELECKI Jacek 1803GDAŃSKM4000:00:1002:23:1002:43:02
44DĄBROWSKI Jacek 1758Dąbrowski BrothersWILCZYCEM3000:00:0402:26:4102:43:04
45BUDZICH Wojciech 1731TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM4000:00:1502:27:3502:43:47
46GAŁKA Grzegorz 1833SZYMANÓWM4000:00:1002:27:5702:44:16
47BERNATOWICZ Ziemowit 1799UltrakrewGDYNIAM5000:00:0702:25:0302:45:15
48KOCIK Marcin 1772Alior Running TeamWILKSZYNM4000:00:1202:29:0802:47:02
49PARA Jakub 1780Lesz NO Limits RunnersLESZNOM4000:00:1002:30:4702:47:09
50ARKUSZYŃSKI Paweł 1714TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:00:0502:28:0602:47:44
51SZYMANKIEWICZ Kalina 1768GDYNIAK4000:00:0402:28:3302:48:21
Niesklasyfikowani
CHOMICZEWSKI Witold 1701ŁÓDŹM30DNF02:30:59 DNF02:48:46 DNF
53STĘŻYCKI Mariusz 1761Żary Runners TeamŻARYM4000:00:1202:31:2202:49:34
54DEINIUK Roman 1834WARSZAWAM2000:00:1302:29:2002:49:46
55ZAWOJAK Aleksander 1740WAŁBRZYCHM2000:00:0502:33:5102:50:06
56GOSTYŃSKI Krzysztof 1825KRAKÓWM4000:00:1402:32:0202:50:21
57DRYWA Jakub 1844GDYNIAM2000:00:1202:29:4602:51:11
58SŁOMOWICZ Bartosz 1853ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM4000:00:0902:32:4302:52:13
59KWAŚNIEWSKI Mariusz 1791STARGARDM3000:00:0702:32:5602:52:21
60KUREK Jarosław 1785Endorfina WschowaWSCHOWAM3000:00:0602:30:0302:52:45
61RATYŃSKI Wojciech 1846DROHICZYNM3000:00:1402:33:2502:53:00
62HENSCHKE Adam 1813KOMORNIKIM3000:00:0702:38:0402:54:02
63ROLLA Dorian 1734WARZYMICEM4000:00:0602:34:5902:54:07
64JANOWSKA Anna 1848Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:1002:36:3602:55:43
65DUDEK Bartłomiej 184312tri.plWARSZAWAM3000:00:1702:34:2402:55:51
66STASZAK Radosław 1839124. Batalion Lekkiej Piechoty - ŚremZŁOTNIKIM4000:00:0502:38:3602:58:09
67KOWALCZYK Grzegorz 1836LUBLINM4000:00:0802:39:2002:58:31
68HOWIL Waldemar 1749www.biegowekaizen.plGRYFINOM4000:00:1602:38:4902:58:40
69MIESZKIAN Krystian 1812NOWY DWÓR MAZ.M4000:00:0402:39:0802:58:58
70BARTOSIEWICZ Adam 1849OCR PolskaGRYFINOM4000:00:0802:39:3102:59:19
71GAJEWSKA Izabella 1733PRUSZKÓWK3000:00:1202:41:1502:59:31
72OLEJNIK Piotr 1832Champion of DietologistsWROCŁAWM3000:00:0002:59:34
73SCHRODER Patryk 1744ZIELONA GÓRAM4000:00:1202:39:3402:59:34
74KASPRZYK Adrian 1767Lesz No Limits RunnersLESZNOM4000:00:0002:33:5102:59:51
75KWAŚNIK Błażej 1756Dla Oluni :*WROCŁAWM3000:00:1102:25:1403:00:00
75SĘK Maciej 1721WROCŁAWM3000:00:1102:41:0603:00:07
GORALEWSKI Mateusz 1764Dziki MatiZABORÓWM30DNF02:43:41 DNF03:00:07 DNF
78SĘK Zofia 1828WARSZAWAK4000:00:1302:44:5103:01:51
BIELECKI Sławomir 1793KRAKOWM50DNF02:45:59 DNF03:02:44 DNF
80WIERUSZEWSKI Mateusz 1726No Excuses Team/Maratończyk PoznańGNIEZNOM3000:00:0902:39:1003:03:40
81SZUKALSKI Aleksander 1808Eisen+Stahl Running TeamWROCLAWM3000:00:0702:44:0503:06:03
82GRODZKI Tomasz 1835Ultras z nad morzaDARŁOWOM4000:00:0902:46:0703:06:11
83GNIEWEK Dariusz 1781JELENIA GÓRAM5000:00:1102:47:0403:08:25
84KOZŁOWSKI Marek 1774biegamdlazdrowia.plJAWORM4000:00:0602:48:2203:10:09
85LECH Agnieszka 1730ŚWIEBODZICEK4000:00:0602:49:5603:10:13
86JUCHA Jacek 1816GOCZAŁKOWICE ZDRÓJM4000:00:0602:54:1103:11:00
87FIGURA Marcin 1860Kwidzyn RunKWIDZYNM4000:00:1502:55:0203:12:13
88SZRETER Paweł 1814sts cargoŁÓDŹM5000:00:1802:50:1703:12:32
89WŁODARCZYK Krzysztof 17413Team MPEC KoninKONINM4000:00:0802:52:4803:13:13
90PAWLAK Maciej 17393Team Konin MPEC-KoninKONINM4000:00:0802:52:2903:13:17
91JAGODZIŃSKI Paweł 1736KONINM4000:00:0802:53:0003:13:21
92WOYCZYŃSKA Angelina 1737LESZNOK3000:00:1302:51:4803:13:26
93SZAWELSKA Ewa 1751LESZNOK4000:00:1302:52:1103:13:30
MECAN Magdalena 1703DR. SCHNEIDER RUNNING TEAMBYSTRZYCAK20DNF02:44:23 DNF03:13:38 DNF
95ANDRZEJEWSKI Tomasz 1713OEX RUNNERS TEAMSULECHÓWM2000:00:1302:50:5803:13:52
96BOLECHOWSKI Fabian 1717SULECHÓWM2000:00:1502:50:4703:13:53
97PATEREK Agata 1794GDAŃSKK4000:00:1602:54:1003:14:03
KWIECIEŃ Zbigniew 1789FaudanaTYCHYM60DNF02:51:31 DNF03:14:13 DNF
99FLASIŃSKI Michał 1804GLIWICEM3000:00:1302:55:0603:15:43
100RATAJCZAK Dariusz 1759Hernik TeamDOLSKM4000:00:1602:58:1503:16:26
101MATUSZEWSKA Małgorzata 1708Runner's Power ŚremŚREMK4000:00:1602:57:2903:16:33
102KACZMAREK Mirosław 1755ŚREMM2000:00:1602:58:0003:16:37
103SZAFRANIEC Artur 1762LABOSPOSRTWARSZAWAM4000:00:1702:57:1803:16:42
104BUDYCH-GÓRZNA Magdalena 1850GO! GOWARZEWOGOWARZEWOK4000:00:1502:58:3703:18:14
105KLUZA-HOWLL Lila 1861GRYFINOK4000:00:1402:56:4403:18:21
106BIENIEK Michał 1863WROCŁAWM4000:00:1703:00:4203:18:21
PALUSZKIEWICZ Rafał 1728SPP TeamLUBOŃM40DNF02:58:58 DNF03:18:39 DNF
GÓRECKI Krzysztof 1732botime.plLUBOŃM30DNF02:59:14 DNF03:18:42 DNF
109FRĄCZEK Marika 1720BrakBERLINK2000:00:1102:05:4503:20:14
110FRIEDEL Andreas 1865WEZAREABERLINM5000:00:1802:59:3903:23:01
111FRIEDEL-WOLFROM Anette 1866WEZAREABERLINK5000:00:1802:58:2503:23:05
112BIAŁECKI Krzysztof 1831MYŚLIBÓRZM4000:00:2003:03:4103:23:08
113ZIELIŃSKA Justyna 1811LUBOŃK4000:00:1503:04:5803:23:57
114GONCHAROV Andrei 1738WROCLAWM4000:00:0003:05:2303:24:19
115BUKALSKI Zbigniew 1771LUBOŃM4000:00:1003:05:1903:24:47
116GUZEK Agnieszka 1723ZIELONKAK4000:00:1103:07:3903:29:18
117KLIMA Dariusz 1827SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:1103:08:5203:29:29
118JAROSŁAWSKI Mariusz 1710Biegnij Oławo, Termy Jakuba - Oławski Park WodnyOŁAWAM4000:00:0903:10:2603:34:41
119KUBIAK Marcin 1841Joy DivisionPOZNAŃM4000:00:0603:14:5303:37:04
120FIJAŁKOWSKI Wojciech 1725monar-graczeWROCŁAWM5000:00:1303:11:3003:37:05
121STANISŁAWAKA-KUBIAK Maia 1842Joy DivisionPOZNAŃK4000:00:0803:15:5103:37:06
122KAWAŁKO Ryszard 1727Zbyt Wolny RyśLEGNICAM5000:00:0903:13:1903:38:47
123ZAWIŚLAK Dorota 1792GDAŃSKK3000:00:1703:21:2103:55:45
124ZAKRZEWSKA Katarzyna 1852#BereznowskaTrenujeMIŁKÓWK4000:00:0003:21:3103:55:58
125DRAGANEK Jakub 1776MirumeeWROCŁAWM3000:00:0002:05:09
126 187400:00:0001:52:58
127NOWAK Przemysław 1747KRAUSE RUNNING TEAMDZIERŻONIÓWM3000:00:0201:53:05
128AID Patryk 1715Obozy GórskieWARSZAWAM2000:00:0202:05:10
129WALCZUK Marcin 1829Sieradzbiega.plBRZEŹNIOM4000:00:0202:05:57
130KARWACZYŃSKI Roger 1765PIECHOWICEM3000:00:0301:53:20
131DURKOWSKI Marcin 1779Oborygeni / Sklep 'W Formie' / InStinctOBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:00:03
132JÓZEFKO Arkadiusz 1819KaszëbëGDYNIAM3000:00:0302:11:45
133TOPOLEWSKI Łukasz 1837Social EliteMYSŁAKOWICEM2000:00:0402:34:43
134MAJCHER Piotr 1782Eskadra KrakówKRAKÓWM4000:00:0602:00:24
135JĘCEK Maciej 1711ŁÓDŹM3000:00:0602:03:00
136JANKOWSKI Sebastian 1724szwagry.plRADZYMINM3000:00:0702:15:39
137RÓŻYCKI Konrad 1826WARSZAWAM5000:00:0703:10:49
138ŁOZIŃSKI Łukasz 1773TT SzczecinSZCZECINM4000:00:08
139JANKIEWICZ Maciej 1856Spójnia Białe BłotaLĘBORKM3000:00:0902:14:22
140GŁUCHACZKA Justyna 1859klub 42,2 LęborkLĘBORKK3000:00:1102:13:29
141PIETRZAK Daniel 1806PRUSZKÓW TEAMPRUSZKÓWM3000:00:1302:39:42
GAJEWSKI Marcin 1729PRUSZKÓWM30DNF DNF DNF
KOSEL Szczepan 1821KuracjuszeWROCŁAWM30DNF02:43:01 DNF DNF
Znaleziono 143 wynik(ów)