Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2019-07-13
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 102 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 163
Wystartowało : 143
Nie ukończyło : 34
Ukończyło : 109
Na trasie : 25
Pełne wyniki dla 63km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.5km | 18.5km | 47.1km | 58.4km | 63km | 68km | 84.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuWysoki_Kamien
16.5km
Rozdroze
18.5km
Kark_Przelecz
47.1km
Bacowka_Karpacz
58.4km
Dom_Slaski
63km
       
1JUDA Witold 1766JELENIA GÓRAM4000:00:0201:53:2802:04:2705:21:3006:38:3007:27:59
2KARWACZYŃSKI Roger 1765PIECHOWICEM3000:00:0301:53:2005:21:4306:40:3207:28:46
3BOROWCZYK Sebastian 1824KB DęBIECPOZNAŃM3000:00:0202:05:0005:26:4106:42:3607:29:29
4PISAREK Maciej 1777ŁOZINAM4000:00:0301:53:0002:05:0405:37:0607:02:1607:51:03
5NOWAK Przemysław 1747KRAUSE RUNNING TEAMDZIERŻONIÓWM3000:00:0201:53:0505:39:3507:12:4108:08:19
6DURKOWSKI Marcin 1779Oborygeni / Sklep 'W Formie' / InStinctOBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:00:0305:58:5507:23:5108:14:47
7MAJCHER Piotr 1782Eskadra KrakówKRAKÓWM4000:00:0602:00:2405:56:0607:22:1708:20:11
8GWIŻDŻ Marcin 1775JAWORZNOM4000:00:0602:00:3002:14:1706:03:2908:26:01
9SOCZOMSKI Grzegorz 1742Chata Biegacza K34WROCŁAWM2000:00:0202:06:0902:18:4406:09:5607:44:3508:34:14
10WŁOCHAL Robert 1760WAŁBRZYCHM3000:00:0402:04:0102:19:3006:09:5107:41:4208:35:55
11GALA Grzegorz 1818Schenker Technology Center RunnersSOCHACZEWM4000:00:0301:59:4602:15:0306:03:3007:45:0008:42:45
12ŻUBIŃSKI Piotr 1735Accelerating PolandWARSZAWAM4000:00:0402:00:0702:15:1906:08:3607:46:4708:44:17
13WIECZOREK Łukasz 1700#NBRteam / Smashing PąpkinsSZAMOTUŁYM3000:00:0402:04:5102:18:4706:14:1607:46:5308:47:11
14JĘCEK Maciej 1711ŁÓDŹM3000:00:0602:03:0006:11:3107:50:3008:48:03
15KOZAK Robert 1722Ronal Polska runWAŁBRZYCHM4000:00:0502:02:3502:16:4806:10:1207:54:2808:51:16
16SKOCZYLAS Adrian 1858Skoczyliwlasy / Stay InsaneŚWIDNIKM3000:00:0402:04:0602:21:4406:34:1608:09:4409:04:38
17LUPKINS Vents 1822SMILTENEM2000:00:0602:01:0802:18:0406:19:5307:57:3909:05:23
18ROKICKI Piotr 17485xm4POZNAŃM4000:00:0602:03:4402:19:0306:16:0608:00:1409:07:10
19PADEWSKI Artur 1857Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:0501:59:4702:14:2206:17:1508:15:3409:13:16
20BORÓWKA Ryszard 1707GDYNIAM4000:00:0601:59:5402:16:1706:23:5708:11:1309:13:32
21WYGANOWSKI Konrad 1754RUMIAM4000:00:0601:59:5902:16:1406:24:2508:11:1909:15:20
22STACHOWIAK Adam 1743DĄBCZEM3000:00:1202:24:5102:42:4206:42:4408:32:3809:29:23
23CZYZEWSKI Sebastian 1705BYDGOSZCZM4000:00:0702:09:5802:26:1906:43:1008:28:5609:30:06
24SOSNOWSKI Michał 1823PGB Sportowa PaczkaCHORZÓWM4000:00:1102:16:1102:32:4706:48:4708:37:0409:31:36
25DRAGANEK Jakub 1776MirumeeWROCŁAWM3000:00:0002:05:09
26ZAKRZEWSKA Katarzyna 1852#BereznowskaTrenujeMIŁKÓWK4000:00:0003:21:3103:55:58
27 187400:00:0001:52:58
28OLEJNIK Piotr 1832Champion of DietologistsWROCŁAWM3000:00:0002:59:34
29KASPRZYK Adrian 1767Lesz No Limits RunnersLESZNOM4000:00:0002:33:5102:59:5117:19:08
30GONCHAROV Andrei 1738WROCLAWM4000:00:0003:05:2303:24:1911:03:25
31AID Patryk 1715Obozy GórskieWARSZAWAM2000:00:0202:05:1006:10:4207:36:21
32WALCZUK Marcin 1829Sieradzbiega.plBRZEŹNIOM4000:00:0202:05:5706:24:3708:24:19
33JÓZEFKO Arkadiusz 1819KaszëbëGDYNIAM3000:00:0302:11:4508:11:3710:13:34
34TOPOLEWSKI Łukasz 1837Social EliteMYSŁAKOWICEM2000:00:0402:34:43
35ŁABUZ Sylwester 1807DZIERŻONIÓWM3000:00:0402:14:0602:29:0106:45:2408:37:03
36SZCZEPAŃSKI Andrzej 1845WILD SKUNKSZIELONA GÓRAM4000:00:0402:14:3502:28:3106:55:4508:52:50
37PILARSKI Tomasz 1706BOGATYNIAM3000:00:0402:14:1602:28:2806:48:5808:39:40
38MIESZKIAN Krystian 1812NOWY DWÓR MAZ.M4000:00:0402:39:0802:58:5807:33:5809:29:19
39SOWIK Marcin 1840TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM5000:00:0402:32:0807:06:4108:57:47
40HAWRYLISZYN Jan 1847ŁOZINAM3000:00:0402:13:4502:30:4307:10:2509:21:46
41DĄBROWSKI Jacek 1758Dąbrowski BrothersWILCZYCEM3000:00:0402:26:4102:43:0407:35:2809:43:48
42SZYMANKIEWICZ Kalina 1768GDYNIAK4000:00:0402:28:3302:48:2108:04:1910:20:35
43ZAWOJAK Aleksander 1740WAŁBRZYCHM2000:00:0502:33:5102:50:0607:10:4508:57:38
44ARKUSZYŃSKI Paweł 1714TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:00:0502:28:0602:47:4407:45:2509:39:24
45STASZAK Radosław 1839124. Batalion Lekkiej Piechoty - ŚremZŁOTNIKIM4000:00:0502:38:3602:58:0908:11:3510:12:22
46BIENIECKA Anna 1753Ok rzeznikGLIWICEK4000:00:0602:21:2402:39:08
47MURAWSKI Maciej 1830Miki TeamGDAŃSKM4000:00:0602:32:21
48KUBIAK Marcin 1841Joy DivisionPOZNAŃM4000:00:0603:14:5303:37:0409:23:3011:50:16
49NESTOROWICZ Marek 1763Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNM4000:00:0602:11:2002:27:4406:53:5508:53:34
50KUREK Jarosław 1785Endorfina WschowaWSCHOWAM3000:00:0602:30:0302:52:4507:37:4309:34:06
51JUCHA Jacek 1816GOCZAŁKOWICE ZDRÓJM4000:00:0602:54:1103:11:0007:59:0010:06:02
52KOZŁOWSKI Marek 1774biegamdlazdrowia.plJAWORM4000:00:0602:48:2203:10:0908:15:3510:20:43
53LECH Agnieszka 1730ŚWIEBODZICEK4000:00:0602:49:5603:10:1308:15:3710:20:47
54ROLLA Dorian 1734WARZYMICEM4000:00:0602:34:5902:54:0708:07:4010:10:19
55HENSCHKE Adam 1813KOMORNIKIM3000:00:0702:38:0402:54:02
56SZUKALSKI Aleksander 1808Eisen+Stahl Running TeamWROCLAWM3000:00:0702:44:0503:06:0308:10:2510:21:17
57JANKOWSKI Sebastian 1724szwagry.plRADZYMINM3000:00:0702:15:3906:44:4008:45:46
58BERNATOWICZ Ziemowit 1799UltrakrewGDYNIAM5000:00:0702:25:0302:45:1507:12:4409:02:24
59KWAŚNIEWSKI Mariusz 1791STARGARDM3000:00:0702:32:5602:52:2107:24:1109:12:07
60RÓŻYCKI Konrad 1826WARSZAWAM5000:00:0703:10:4909:04:5411:05:35
61ŁOZIŃSKI Łukasz 1773TT SzczecinSZCZECINM4000:00:08
62STANISŁAWAKA-KUBIAK Maia 1842Joy DivisionPOZNAŃK4000:00:0803:15:5103:37:0609:23:2911:50:19
63JAGODZIŃSKI Paweł 1736KONINM4000:00:0802:53:0003:13:2108:42:1311:12:31
64JĘDRACHOWICZ Maciej 1855Murasiątko / AWF Poznań / Drużyna SzpikuŁOWICZM3000:00:0802:24:5802:42:5306:43:0208:26:14
65NIEMIRO Dominika 1746Grupa Azoty PolicePOLICEK3000:00:0802:25:3802:42:4006:52:0608:38:44
66PLOCH Sebastian 1719WROCŁAWM4000:00:0802:09:4602:26:3606:44:3808:32:37
67KANIA Piotr 1820WARSZAWAM4000:00:0802:11:1402:29:0006:40:5408:24:18
68RYBIŃSKI Radosław 1796Tyberian TeamLEGNICAM2000:00:0802:12:1402:27:5907:20:5509:24:16
69KOWALCZYK Grzegorz 1836LUBLINM4000:00:0802:39:2002:58:3108:05:3110:12:11
70BARTOSIEWICZ Adam 1849OCR PolskaGRYFINOM4000:00:0802:39:3102:59:1908:16:3310:30:39
71PAWLAK Maciej 17393Team Konin MPEC-KoninKONINM4000:00:0802:52:2903:13:1708:42:0211:10:44
72WŁODARCZYK Krzysztof 17413Team MPEC KoninKONINM4000:00:0802:52:4803:13:1308:42:0311:10:27
73KAWAŁKO Ryszard 1727Zbyt Wolny RyśLEGNICAM5000:00:0903:13:1903:38:47
74JAROSŁAWSKI Mariusz 1710Biegnij Oławo, Termy Jakuba - Oławski Park WodnyOŁAWAM4000:00:0903:10:2603:34:4109:20:1611:49:35
75STEFANIAK Marcin 1702ŁĘCZYCEM4000:00:0902:17:1502:32:3707:33:1209:28:10
76SŁOMOWICZ Bartosz 1853ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM4000:00:0902:32:4302:52:1307:25:5209:21:27
77GRODZKI Tomasz 1835Ultras z nad morzaDARŁOWOM4000:00:0902:46:0703:06:1108:00:4809:59:49
78JANKIEWICZ Maciej 1856Spójnia Białe BłotaLĘBORKM3000:00:0902:14:2207:38:2909:43:48
79WIERUSZEWSKI Mateusz 1726No Excuses Team/Maratończyk PoznańGNIEZNOM3000:00:0902:39:1003:03:4008:04:3510:21:21
80BOBER Jakub 1851LESZNOM2000:00:1002:11:2002:29:5506:49:1208:53:17
81KOWALCZYK Bartłomiej Kowalczyk 1757WARSAWM2000:00:1002:11:2502:32:1307:03:3709:03:57
82PARA Jakub 1780Lesz NO Limits RunnersLESZNOM4000:00:1002:30:4702:47:0907:46:3909:52:04
83STRZELECKI Jacek 1803GDAŃSKM4000:00:1002:23:1002:43:0207:26:4709:31:23
84JANOWSKA Anna 1848Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:1002:36:3602:55:4307:38:2009:36:19
85GAŁKA Grzegorz 1833SZYMANÓWM4000:00:1002:27:5702:44:1607:44:3310:06:46
86BUKALSKI Zbigniew 1771LUBOŃM4000:00:1003:05:1903:24:4708:36:2410:47:37
87FRĄCZEK Marika 1720BrakBERLINK2000:00:1102:05:4503:20:14
88KLIMA Dariusz 1827SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:1103:08:5203:29:2908:41:4111:02:39
89TYSZKA Dariusz 1745WARSZAWAM4000:00:1102:25:5002:42:3106:51:0708:45:33
90MUCHACZOW Jacek 1787DRÄXLMAIERJELENIA GORAM4000:00:1102:00:0302:15:2106:25:4008:16:20
91RAK Łukasz Bidon 1750GARBATKAM4000:00:1102:11:3302:28:5006:39:0108:25:32
92GŁUCHACZKA Justyna 1859klub 42,2 LęborkLĘBORKK3000:00:1102:13:2907:33:0909:28:14
93SĘK Maciej 1721WROCŁAWM3000:00:1102:41:0603:00:0707:52:0509:58:30
93KWAŚNIK Błażej 1756Dla Oluni :*WROCŁAWM3000:00:1102:25:1403:00:0007:52:0309:58:22
95BEDNARZ Krzysztof 1805JELENIA GÓRAM3000:00:1102:20:3602:38:2207:37:3809:43:00
96GUZEK Agnieszka 1723ZIELONKAK4000:00:1103:07:3903:29:1808:33:2410:39:38
97GNIEWEK Dariusz 1781JELENIA GÓRAM5000:00:1102:47:0403:08:2508:32:0610:47:25
98STĘŻYCKI Mariusz 1761Żary Runners TeamŻARYM4000:00:1202:31:2202:49:3407:24:3609:24:50
99DRYWA Jakub 1844GDYNIAM2000:00:1202:29:4602:51:1107:28:5809:21:44
100KOCIK Marcin 1772Alior Running TeamWILKSZYNM4000:00:1202:29:0802:47:0207:40:5509:58:52
101GAJEWSKA Izabella 1733PRUSZKÓWK3000:00:1202:41:1502:59:3108:03:5710:07:48
102SCHRODER Patryk 1744ZIELONA GÓRAM4000:00:1202:39:3402:59:3407:56:1209:59:22
103FIJAŁKOWSKI Wojciech 1725monar-graczeWROCŁAWM5000:00:1303:11:3003:37:0509:25:2812:05:03
104PIETRZAK Daniel 1806PRUSZKÓW TEAMPRUSZKÓWM3000:00:1302:39:4207:50:2309:45:34
105ANDRZEJEWSKI Tomasz 1713OEX RUNNERS TEAMSULECHÓWM2000:00:1302:50:5803:13:5208:02:0910:04:34
106DEINIUK Roman 1834WARSZAWAM2000:00:1302:29:2002:49:4607:50:3810:10:00
107FLASIŃSKI Michał 1804GLIWICEM3000:00:1302:55:0603:15:4308:29:1110:27:26
108SĘK Zofia 1828WARSZAWAK4000:00:1302:44:5103:01:5108:07:0610:26:36
109WOYCZYŃSKA Angelina 1737LESZNOK3000:00:1302:51:4803:13:2608:41:0810:54:56
110SZAWELSKA Ewa 1751LESZNOK4000:00:1302:52:1103:13:3008:41:0710:55:02
111RATYŃSKI Wojciech 1846DROHICZYNM3000:00:1402:33:2502:53:0007:28:4309:14:12
112GOSTYŃSKI Krzysztof 1825KRAKÓWM4000:00:1402:32:0202:50:2107:37:3709:32:18
113MICHALSKI Krzysztof 1788Vege RunnersÅKERSBERGAM4000:00:1402:16:2002:32:2607:08:4509:03:28
114KLUZA-HOWLL Lila 1861GRYFINOK4000:00:1402:56:4403:18:2109:00:3411:09:17
115BOLECHOWSKI Fabian 1717SULECHÓWM2000:00:1502:50:4703:13:53
116BUDYCH-GÓRZNA Magdalena 1850GO! GOWARZEWOGOWARZEWOK4000:00:1502:58:3703:18:1408:42:3911:02:28
117WALACIK Adam 1838WIERUSZÓWM2000:00:1502:05:5002:23:0806:56:0408:57:11
118BUDZICH Wojciech 1731TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM4000:00:1502:27:3502:43:4707:33:4609:33:45
119FIGURA Marcin 1860Kwidzyn RunKWIDZYNM4000:00:1502:55:0203:12:1308:12:0410:20:17
120ZIELIŃSKA Justyna 1811LUBOŃK4000:00:1503:04:5803:23:5708:28:2510:38:18
121HOWIL Waldemar 1749www.biegowekaizen.plGRYFINOM4000:00:1602:38:4902:58:40
122PATEREK Agata 1794GDAŃSKK4000:00:1602:54:1003:14:0308:58:1111:08:52
123MATUSZEWSKA Małgorzata 1708Runner's Power ŚremŚREMK4000:00:1602:57:2903:16:3308:49:3811:03:59
124KACZMAREK Mirosław 1755ŚREMM2000:00:1602:58:0003:16:3708:49:3511:05:35
125RATAJCZAK Dariusz 1759Hernik TeamDOLSKM4000:00:1602:58:1503:16:2608:42:3110:58:54
126ZAWIŚLAK Dorota 1792GDAŃSKK3000:00:1703:21:2103:55:4510:33:32
127DUDEK Bartłomiej 184312tri.plWARSZAWAM3000:00:1702:34:2402:55:5108:01:2110:31:29
128BIENIEK Michał 1863WROCŁAWM4000:00:1703:00:4203:18:2108:46:3311:09:30
129SZAFRANIEC Artur 1762LABOSPOSRTWARSZAWAM4000:00:1702:57:1803:16:4208:59:5411:05:29
130FRIEDEL-WOLFROM Anette 1866WEZAREABERLINK5000:00:1802:58:2503:23:0508:58:1011:04:24
131FRIEDEL Andreas 1865WEZAREABERLINM5000:00:1802:59:3903:23:0109:34:5712:25:49
132SZRETER Paweł 1814sts cargoŁÓDŹM5000:00:1802:50:1703:12:3208:39:3411:01:25
133BIAŁECKI Krzysztof 1831MYŚLIBÓRZM4000:00:2003:03:4103:23:0808:13:2310:23:36
134DZIUBA Piotr 1786WROCŁAWM4000:00:2202:22:3602:41:2607:26:4809:39:37
Niesklasyfikowani
GAJEWSKI Marcin 1729PRUSZKÓWM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF
BIELECKI Sławomir 1793KRAKOWM50DNF02:45:59 DNF03:02:44 DNF07:51:09 DNF DNF DNF
KOSEL Szczepan 1821KuracjuszeWROCŁAWM30DNF02:43:01 DNF DNF DNF DNF DNF
GORALEWSKI Mateusz 1764Dziki MatiZABORÓWM30DNF02:43:41 DNF03:00:07 DNF07:47:38 DNF09:58:43 DNF DNF
CHOMICZEWSKI Witold 1701ŁÓDŹM30DNF02:30:59 DNF02:48:46 DNF08:10:52 DNF DNF DNF
MECAN Magdalena 1703DR. SCHNEIDER RUNNING TEAMBYSTRZYCAK20DNF02:44:23 DNF03:13:38 DNF08:59:56 DNF DNF DNF
PALUSZKIEWICZ Rafał 1728SPP TeamLUBOŃM40DNF02:58:58 DNF03:18:39 DNF09:25:17 DNF DNF DNF
GÓRECKI Krzysztof 1732botime.plLUBOŃM30DNF02:59:14 DNF03:18:42 DNF09:25:18 DNF DNF DNF
KWIECIEŃ Zbigniew 1789FaudanaTYCHYM60DNF02:51:31 DNF03:14:13 DNF10:02:32 DNF DNF DNF
Znaleziono 143 wynik(ów)