Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2019-07-13
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 102 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 163
Wystartowało : 143
Nie ukończyło : 34
Ukończyło : 109
Na trasie : 25
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.5km | 18.5km | 47.1km | 58.4km | 63km | 68km | 84.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuWysoki_Kamien
16.5km
Rozdroze
18.5km
Kark_Przelecz
47.1km
Bacowka_Karpacz
58.4km
Dom_Slaski
63km
Karpacz
68km
Kark_Przelecz
84.8km
Czas
netto
102km
Czas
brutto
102km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1NIEMIRO Dominika 1746Grupa Azoty PolicePOLICEK301K 100:00:0802:25:3802:42:4006:52:0608:38:4410:18:2613:31:2115:39:16.3515:39:25.00 9:126,5
2GŁUCHACZKA Justyna 1859klub 42,2 LęborkLĘBORKK302K 200:00:1102:13:2907:33:0909:28:1411:15:1914:49:2717:20:57.0517:21:08.05+01:41:4310:125,9
3JANOWSKA Anna 1848Drużyna WilkaOLSZTYNK303K 300:00:1002:36:3602:55:4307:38:2009:36:1911:42:2215:27:3818:04:16.3018:04:26.65+02:25:0110:375,6
4GAJEWSKA Izabella 1733PRUSZKÓWK304K 400:00:1202:41:1502:59:3108:03:5710:07:4812:17:2515:57:3018:16:41.4018:16:53.85+02:37:2810:455,6
5LECH Agnieszka 1730ŚWIEBODZICEK401K 500:00:0602:49:5603:10:1308:15:3710:20:4712:23:0415:55:3018:21:57.2018:22:03.75+02:42:3810:485,6
6ZIELIŃSKA Justyna 1811LUBOŃK402K 600:00:1503:04:5803:23:5708:28:2510:38:1812:44:2916:34:3119:14:44.3519:14:59.35+03:35:3411:195,3
7GUZEK Agnieszka 1723ZIELONKAK403K 700:00:1103:07:3903:29:1808:33:2410:39:3812:40:3316:42:4319:25:13.9019:25:25.25+03:46:0011:255,3
8SĘK Zofia 1828WARSZAWAK404K 800:00:1302:44:5103:01:5108:07:0610:26:3612:42:1916:53:0619:25:12.0019:25:25.45+03:46:0011:255,3
9SZYMANKIEWICZ Kalina 1768GDYNIAK405K 900:00:0402:28:3302:48:2108:04:1910:20:3512:25:1316:28:3719:34:15.7019:34:20.40+03:54:5511:305,2
10WOYCZYŃSKA Angelina 1737LESZNOK305K 1000:00:1302:51:4803:13:2608:41:0810:54:5612:52:3717:21:3719:56:33.8519:56:47.25+04:17:2211:435,1
11SZAWELSKA Ewa 1751LESZNOK406K 1100:00:1302:52:1103:13:3008:41:0710:55:0212:52:3617:21:3819:56:33.8519:56:47.55+04:17:2211:435,1
12KLUZA-HOWLL Lila 1861GRYFINOK407K 1200:00:1402:56:4403:18:2109:00:3411:09:1713:02:3617:17:3220:26:48.0020:27:02.55+04:47:3712:015,0
13MATUSZEWSKA Małgorzata 1708Runner's Power ŚremŚREMK408K 1300:00:1602:57:2903:16:3308:49:3811:03:5912:59:0817:34:3220:27:44.6020:28:00.75+04:48:3512:025,0
14FRIEDEL-WOLFROM Anette 1866WEZAREABERLINK501K 1400:00:1802:58:2503:23:0508:58:1011:04:2413:12:24+02:54:0811:395,1
15PATEREK Agata 1794GDAŃSKK409K 1500:00:1602:54:1003:14:0308:58:1111:08:5213:12:59+02:54:4011:395,1
16BUDYCH-GÓRZNA Magdalena 1850GO! GOWARZEWOGOWARZEWOK4010K 1600:00:1502:58:3703:18:1408:42:3911:02:28+02:23:5111:205,3
17STANISŁAWAKA-KUBIAK Maia 1842Joy DivisionPOZNAŃK4011K 1700:00:0803:15:5103:37:0609:23:2911:50:19+03:11:3512:094,9
18ZAWIŚLAK Dorota 1792GDAŃSKK306K 1800:00:1703:21:2103:55:4510:33:32+03:41:3513:274,5
19BIENIECKA Anna 1753Ok rzeznikGLIWICEK4012K 1900:00:0602:21:2402:39:08+8:367,0
20FRĄCZEK Marika 1720BrakBERLINK201K 2000:00:1102:05:4503:20:14+00:37:3710:495,5
21ZAKRZEWSKA Katarzyna 1852#BereznowskaTrenujeMIŁKÓWK4013K 2100:00:0003:21:3103:55:58+01:13:1012:454,7
Niesklasyfikowani
MECAN Magdalena 1703DR. SCHNEIDER RUNNING TEAMBYSTRZYCAK20DNF02:44:23 DNF03:13:38 DNF08:59:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 22 wynik(ów)