Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2019-07-13
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 102 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 163
Wystartowało : 143
Nie ukończyło : 34
Ukończyło : 109
Na trasie : 25
Pełne wyniki dla 68km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.5km | 18.5km | 47.1km | 58.4km | 63km | 68km | 84.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuWysoki_Kamien
16.5km
Rozdroze
18.5km
Kark_Przelecz
47.1km
Bacowka_Karpacz
58.4km
Dom_Slaski
63km
Karpacz
68km
        
1NIEMIRO Dominika 1746Grupa Azoty PolicePOLICEK3000:00:0802:25:3802:42:4006:52:0608:38:4410:18:26
2GŁUCHACZKA Justyna 1859klub 42,2 LęborkLĘBORKK3000:00:1102:13:2907:33:0909:28:1411:15:19
3JANOWSKA Anna 1848Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:1002:36:3602:55:4307:38:2009:36:1911:42:22
4GAJEWSKA Izabella 1733PRUSZKÓWK3000:00:1202:41:1502:59:3108:03:5710:07:4812:17:25
5LECH Agnieszka 1730ŚWIEBODZICEK4000:00:0602:49:5603:10:1308:15:3710:20:4712:23:04
6SZYMANKIEWICZ Kalina 1768GDYNIAK4000:00:0402:28:3302:48:2108:04:1910:20:3512:25:13
7GUZEK Agnieszka 1723ZIELONKAK4000:00:1103:07:3903:29:1808:33:2410:39:3812:40:33
8SĘK Zofia 1828WARSZAWAK4000:00:1302:44:5103:01:5108:07:0610:26:3612:42:19
9ZIELIŃSKA Justyna 1811LUBOŃK4000:00:1503:04:5803:23:5708:28:2510:38:1812:44:29
10SZAWELSKA Ewa 1751LESZNOK4000:00:1302:52:1103:13:3008:41:0710:55:0212:52:36
11WOYCZYŃSKA Angelina 1737LESZNOK3000:00:1302:51:4803:13:2608:41:0810:54:5612:52:37
12MATUSZEWSKA Małgorzata 1708Runner's Power ŚremŚREMK4000:00:1602:57:2903:16:3308:49:3811:03:5912:59:08
13KLUZA-HOWLL Lila 1861GRYFINOK4000:00:1402:56:4403:18:2109:00:3411:09:1713:02:36
14FRIEDEL-WOLFROM Anette 1866WEZAREABERLINK5000:00:1802:58:2503:23:0508:58:1011:04:2413:12:24
15PATEREK Agata 1794GDAŃSKK4000:00:1602:54:1003:14:0308:58:1111:08:5213:12:59
16ZAKRZEWSKA Katarzyna 1852#BereznowskaTrenujeMIŁKÓWK4000:00:0003:21:3103:55:58
17BIENIECKA Anna 1753Ok rzeznikGLIWICEK4000:00:0602:21:2402:39:08
18STANISŁAWAKA-KUBIAK Maia 1842Joy DivisionPOZNAŃK4000:00:0803:15:5103:37:0609:23:2911:50:19
19FRĄCZEK Marika 1720BrakBERLINK2000:00:1102:05:4503:20:14
20BUDYCH-GÓRZNA Magdalena 1850GO! GOWARZEWOGOWARZEWOK4000:00:1502:58:3703:18:1408:42:3911:02:28
21ZAWIŚLAK Dorota 1792GDAŃSKK3000:00:1703:21:2103:55:4510:33:32
Niesklasyfikowani
MECAN Magdalena 1703DR. SCHNEIDER RUNNING TEAMBYSTRZYCAK20DNF02:44:23 DNF03:13:38 DNF08:59:56 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 22 wynik(ów)