Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2019-07-13
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 102 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 163
Wystartowało : 143
Nie ukończyło : 34
Ukończyło : 109
Na trasie : 25
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.5km | 18.5km | 47.1km | 58.4km | 63km | 68km | 84.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuWysoki_Kamien
16.5km
Rozdroze
18.5km
Kark_Przelecz
47.1km
Bacowka_Karpacz
58.4km
Dom_Slaski
63km
Karpacz
68km
Kark_Przelecz
84.8km
Czas
netto
102km
Czas
brutto
102km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1AID Patryk 1715Obozy GórskieWARSZAWAM201M 900:00:0202:05:1006:10:4207:36:2109:06:4812:02:4413:43:40.7013:43:43.20 8:047,4
2SOCZOMSKI Grzegorz 1742Chata Biegacza K34WROCŁAWM202M 1800:00:0202:06:0902:18:4406:09:5607:44:3508:34:1409:15:5512:47:0115:03:29.3015:03:32.25+01:19:498:516,8
3LUPKINS Vents 1822SMILTENEM203M 2300:00:0602:01:0802:18:0406:19:5307:57:3909:05:2309:49:2513:12:3815:19:03.7515:19:10.50+01:35:279:006,7
4ZAWOJAK Aleksander 1740WAŁBRZYCHM204M 3700:00:0502:33:5102:50:0607:10:4508:57:3810:36:1513:38:3316:07:13.6016:07:19.55+02:23:369:286,3
5DRYWA Jakub 1844GDYNIAM205M 4300:00:1202:29:4602:51:1107:28:5809:21:4411:13:5714:36:5616:51:54.7516:52:07.55+03:08:249:556,0
6WALACIK Adam 1838WIERUSZÓWM206M 4500:00:1502:05:5002:23:0806:56:0408:57:1111:03:3014:44:5717:02:10.2017:02:25.30+03:18:4210:016,0
7BOBER Jakub 1851LESZNOM207M 4600:00:1002:11:2002:29:5506:49:1208:53:1710:52:2614:30:1117:02:52.5517:03:03.25+03:19:2010:016,0
8KOWALCZYK Bartłomiej Kowalczyk 1757WARSAWM208M 5100:00:1002:11:2502:32:1307:03:3709:03:5710:55:5614:45:0517:26:30.5017:26:41.15+03:42:5710:155,8
9ANDRZEJEWSKI Tomasz 1713OEX RUNNERS TEAMSULECHÓWM209M 6400:00:1302:50:5803:13:5208:02:0910:04:3412:02:0115:38:4418:04:44.0518:04:57.80+04:21:1410:385,6
10RYBIŃSKI Radosław 1796Tyberian TeamLEGNICAM2010M 6600:00:0802:12:1402:27:5907:20:5509:24:1611:16:2915:04:3418:13:10.6518:13:19.15+04:29:3510:435,6
11DEINIUK Roman 1834WARSZAWAM2011M 7400:00:1302:29:2002:49:4607:50:3810:10:0012:07:2916:13:4318:51:47.5018:52:00.95+05:08:1711:055,4
12KACZMAREK Mirosław 1755ŚREMM2012M 9000:00:1602:58:0003:16:3708:49:3511:05:3512:58:3217:34:3220:27:44.1520:28:00.85+06:44:1712:025,0
13BOLECHOWSKI Fabian 1717SULECHÓWM2013M 10800:00:1502:50:4703:13:53 10:285,7
14TOPOLEWSKI Łukasz 1837Social EliteMYSŁAKOWICEM2014M 11100:00:0402:34:43+00:29:359:226,4
Znaleziono 14 wynik(ów)