Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2019-07-13
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 102 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 163
Wystartowało : 143
Nie ukończyło : 34
Ukończyło : 109
Na trasie : 25
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.5km | 18.5km | 47.1km | 58.4km | 63km | 68km | 84.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuWysoki_Kamien
16.5km
Rozdroze
18.5km
Kark_Przelecz
47.1km
Bacowka_Karpacz
58.4km
Dom_Slaski
63km
Karpacz
68km
Kark_Przelecz
84.8km
Czas
netto
102km
Czas
brutto
102km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1KARWACZYŃSKI Roger 1765PIECHOWICEM301M 200:00:0301:53:2005:21:4306:40:3207:28:4607:56:3710:21:1112:05:18.2012:05:21.50 7:068,4
2BOROWCZYK Sebastian 1824KB DęBIECPOZNAŃM302M 300:00:0202:05:0005:26:4106:42:3607:29:2908:01:1810:27:4912:08:43.3012:08:45.95+00:03:247:088,4
3DURKOWSKI Marcin 1779Oborygeni / Sklep 'W Formie' / InStinctOBORNIKI ŚLĄSKIEM303M 500:00:0305:58:5507:23:5108:14:4708:49:0111:26:1013:02:15.3513:02:18.65+00:56:577:407,8
4NOWAK Przemysław 1747KRAUSE RUNNING TEAMDZIERŻONIÓWM304M 700:00:0201:53:0505:39:3507:12:4108:08:1908:44:2211:31:2313:22:28.9513:22:31.60+01:17:107:527,6
5SKOCZYLAS Adrian 1858Skoczyliwlasy / Stay InsaneŚWIDNIKM305M 1000:00:0402:04:0602:21:4406:34:1608:09:4409:04:3809:38:4912:35:1913:54:32.0513:54:36.60+01:49:158:107,3
6WIECZOREK Łukasz 1700#NBRteam / Smashing PąpkinsSZAMOTUŁYM306M 1100:00:0402:04:5102:18:4706:14:1607:46:5308:47:1109:22:2912:14:1914:02:28.2014:02:32.65+01:57:118:157,3
7WŁOCHAL Robert 1760WAŁBRZYCHM307M 1400:00:0402:04:0102:19:3006:09:5107:41:4208:35:5509:17:0012:13:4914:13:12.9014:13:17.50+02:07:568:217,2
8JĘCEK Maciej 1711ŁÓDŹM308M 1500:00:0602:03:0006:11:3107:50:3008:48:0309:25:4312:13:2314:20:23.3014:20:30.05+02:15:088:267,1
9JĘDRACHOWICZ Maciej 1855Murasiątko / AWF Poznań / Drużyna SzpikuŁOWICZM309M 2000:00:0802:24:5802:42:5306:43:0208:26:1409:57:2113:08:5515:13:52.7515:14:01.15+03:08:398:576,7
10STACHOWIAK Adam 1743DĄBCZEM3010M 2100:00:1202:24:5102:42:4206:42:4408:32:3809:29:2310:10:0613:17:4615:14:59.1515:15:11.40+03:09:498:586,7
11ŁABUZ Sylwester 1807DZIERŻONIÓWM3011M 2400:00:0402:14:0602:29:0106:45:2408:37:0310:19:2513:33:1715:30:41.9515:30:46.25+03:25:249:076,6
12JANKOWSKI Sebastian 1724szwagry.plRADZYMINM3012M 2800:00:0702:15:3906:44:4008:45:4610:35:2213:51:2915:41:59.3015:42:06.75+03:36:459:146,5
13PILARSKI Tomasz 1706BOGATYNIAM3013M 3000:00:0402:14:1602:28:2806:48:5808:39:4010:18:5913:30:2815:44:52.1515:44:56.85+03:39:359:156,5
14RATYŃSKI Wojciech 1846DROHICZYNM3014M 4400:00:1402:33:2502:53:0007:28:4309:14:1211:03:4614:31:3016:51:54.1016:52:08.10+04:46:469:556,0
15KUREK Jarosław 1785Endorfina WschowaWSCHOWAM3015M 4700:00:0602:30:0302:52:4507:37:4309:34:0611:33:0314:47:0917:04:21.4517:04:27.95+04:59:0610:026,0
16PIETRZAK Daniel 1806PRUSZKÓW TEAMPRUSZKÓWM3016M 5000:00:1302:39:4207:50:2309:45:3411:43:1315:14:2317:26:25.1017:26:38.75+05:21:1710:155,8
17KWAŚNIEWSKI Mariusz 1791STARGARDM3017M 5200:00:0702:32:5602:52:2107:24:1109:12:0711:05:4314:14:2017:31:15.5017:31:22.60+05:26:0110:185,8
18KWAŚNIK Błażej 1756Dla Oluni :*WROCŁAWM3018M 6100:00:1102:25:1403:00:0007:52:0309:58:2211:58:3015:33:1818:01:00.8018:01:12.55+05:55:5110:355,7
18SĘK Maciej 1721WROCŁAWM3019M 6200:00:1102:41:0603:00:0707:52:0509:58:3011:58:4115:33:2218:01:00.8518:01:12.55+05:55:5110:355,7
20BEDNARZ Krzysztof 1805JELENIA GÓRAM3020M 6900:00:1102:20:3602:38:2207:37:3809:43:0011:53:2515:47:1818:23:43.0018:23:54.25+06:18:3210:495,5
21JÓZEFKO Arkadiusz 1819KaszëbëGDYNIAM3021M 7100:00:0302:11:4508:11:3710:13:3412:08:2915:54:5118:24:30.1018:24:33.40+06:19:1110:495,5
22HAWRYLISZYN Jan 1847ŁOZINAM3022M 7200:00:0402:13:4502:30:4307:10:2509:21:4611:16:5015:43:2018:33:54.3518:33:59.20+06:28:3710:555,5
23DĄBROWSKI Jacek 1758Dąbrowski BrothersWILCZYCEM3023M 7500:00:0402:26:4102:43:0407:35:2809:43:4811:56:1116:08:2018:52:52.6018:52:57.05+06:47:3511:065,4
24WIERUSZEWSKI Mateusz 1726No Excuses Team/Maratończyk PoznańGNIEZNOM3024M 8000:00:0902:39:1003:03:4008:04:3510:21:2112:38:3716:43:5419:32:46.8019:32:56.25+07:27:3411:295,2
25FLASIŃSKI Michał 1804GLIWICEM3025M 8200:00:1302:55:0603:15:4308:29:1110:27:2612:37:4216:34:1519:37:19.7519:37:32.85+07:32:1111:325,2
26JANKIEWICZ Maciej 1856Spójnia Białe BłotaLĘBORKM3026M 8300:00:0902:14:2207:38:2909:43:4812:03:0216:28:4219:41:03.6019:41:13.35+07:35:5111:345,2
27DUDEK Bartłomiej 184312tri.plWARSZAWAM3027M 8800:00:1702:34:2402:55:5108:01:2110:31:2912:39:0316:57:2619:59:06.7519:59:24.30+07:54:0211:455,1
28SZUKALSKI Aleksander 1808Eisen+Stahl Running TeamWROCLAWM3028M 9700:00:0702:44:0503:06:0308:10:2510:21:1712:25:12+04:28:3910:575,5
29KLIMA Dariusz 1827SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3029M 9800:00:1103:08:5203:29:2908:41:4111:02:39+04:22:1511:205,3
30HENSCHKE Adam 1813KOMORNIKIM3030M 10500:00:0702:38:0402:54:02 9:246,4
31OLEJNIK Piotr 1832Champion of DietologistsWROCŁAWM3031M 10700:00:0002:59:34 9:426,2
32DRAGANEK Jakub 1776MirumeeWROCŁAWM3032M 11000:00:0002:05:09+00:11:467:357,9
Niesklasyfikowani
GORALEWSKI Mateusz 1764Dziki MatiZABORÓWM30DNF02:43:41 DNF03:00:07 DNF07:47:38 DNF09:58:43 DNF DNF12:25:01 DNF DNF DNF DNF--
CHOMICZEWSKI Witold 1701ŁÓDŹM30DNF02:30:59 DNF02:48:46 DNF08:10:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GÓRECKI Krzysztof 1732botime.plLUBOŃM30DNF02:59:14 DNF03:18:42 DNF09:25:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSEL Szczepan 1821KuracjuszeWROCŁAWM30DNF02:43:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAJEWSKI Marcin 1729PRUSZKÓWM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 37 wynik(ów)