Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2019-07-13
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 102 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 163
Wystartowało : 143
Nie ukończyło : 34
Ukończyło : 109
Na trasie : 25
Pełne wyniki dla 68km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.5km | 18.5km | 47.1km | 58.4km | 63km | 68km | 84.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuWysoki_Kamien
16.5km
Rozdroze
18.5km
Kark_Przelecz
47.1km
Bacowka_Karpacz
58.4km
Dom_Slaski
63km
Karpacz
68km
        
1KARWACZYŃSKI Roger 1765PIECHOWICEM3000:00:0301:53:2005:21:4306:40:3207:28:4607:56:37
2BOROWCZYK Sebastian 1824KB DęBIECPOZNAŃM3000:00:0202:05:0005:26:4106:42:3607:29:2908:01:18
3NOWAK Przemysław 1747KRAUSE RUNNING TEAMDZIERŻONIÓWM3000:00:0201:53:0505:39:3507:12:4108:08:1908:44:22
4DURKOWSKI Marcin 1779Oborygeni / Sklep 'W Formie' / InStinctOBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:00:0305:58:5507:23:5108:14:4708:49:01
5WŁOCHAL Robert 1760WAŁBRZYCHM3000:00:0402:04:0102:19:3006:09:5107:41:4208:35:5509:17:00
6WIECZOREK Łukasz 1700#NBRteam / Smashing PąpkinsSZAMOTUŁYM3000:00:0402:04:5102:18:4706:14:1607:46:5308:47:1109:22:29
7JĘCEK Maciej 1711ŁÓDŹM3000:00:0602:03:0006:11:3107:50:3008:48:0309:25:43
8SKOCZYLAS Adrian 1858Skoczyliwlasy / Stay InsaneŚWIDNIKM3000:00:0402:04:0602:21:4406:34:1608:09:4409:04:3809:38:49
9JĘDRACHOWICZ Maciej 1855Murasiątko / AWF Poznań / Drużyna SzpikuŁOWICZM3000:00:0802:24:5802:42:5306:43:0208:26:1409:57:21
10STACHOWIAK Adam 1743DĄBCZEM3000:00:1202:24:5102:42:4206:42:4408:32:3809:29:2310:10:06
11PILARSKI Tomasz 1706BOGATYNIAM3000:00:0402:14:1602:28:2806:48:5808:39:4010:18:59
12ŁABUZ Sylwester 1807DZIERŻONIÓWM3000:00:0402:14:0602:29:0106:45:2408:37:0310:19:25
13JANKOWSKI Sebastian 1724szwagry.plRADZYMINM3000:00:0702:15:3906:44:4008:45:4610:35:22
14RATYŃSKI Wojciech 1846DROHICZYNM3000:00:1402:33:2502:53:0007:28:4309:14:1211:03:46
15KWAŚNIEWSKI Mariusz 1791STARGARDM3000:00:0702:32:5602:52:2107:24:1109:12:0711:05:43
16HAWRYLISZYN Jan 1847ŁOZINAM3000:00:0402:13:4502:30:4307:10:2509:21:4611:16:50
17KUREK Jarosław 1785Endorfina WschowaWSCHOWAM3000:00:0602:30:0302:52:4507:37:4309:34:0611:33:03
18PIETRZAK Daniel 1806PRUSZKÓW TEAMPRUSZKÓWM3000:00:1302:39:4207:50:2309:45:3411:43:13
19BEDNARZ Krzysztof 1805JELENIA GÓRAM3000:00:1102:20:3602:38:2207:37:3809:43:0011:53:25
20DĄBROWSKI Jacek 1758Dąbrowski BrothersWILCZYCEM3000:00:0402:26:4102:43:0407:35:2809:43:4811:56:11
21KWAŚNIK Błażej 1756Dla Oluni :*WROCŁAWM3000:00:1102:25:1403:00:0007:52:0309:58:2211:58:30
21SĘK Maciej 1721WROCŁAWM3000:00:1102:41:0603:00:0707:52:0509:58:3011:58:41
23JANKIEWICZ Maciej 1856Spójnia Białe BłotaLĘBORKM3000:00:0902:14:2207:38:2909:43:4812:03:02
24JÓZEFKO Arkadiusz 1819KaszëbëGDYNIAM3000:00:0302:11:4508:11:3710:13:3412:08:29
Niesklasyfikowani
GORALEWSKI Mateusz 1764Dziki MatiZABORÓWM30DNF02:43:41 DNF03:00:07 DNF07:47:38 DNF09:58:43 DNF DNF12:25:01 DNF
26SZUKALSKI Aleksander 1808Eisen+Stahl Running TeamWROCLAWM3000:00:0702:44:0503:06:0308:10:2510:21:1712:25:12
27FLASIŃSKI Michał 1804GLIWICEM3000:00:1302:55:0603:15:4308:29:1110:27:2612:37:42
28WIERUSZEWSKI Mateusz 1726No Excuses Team/Maratończyk PoznańGNIEZNOM3000:00:0902:39:1003:03:4008:04:3510:21:2112:38:37
29DUDEK Bartłomiej 184312tri.plWARSZAWAM3000:00:1702:34:2402:55:5108:01:2110:31:2912:39:03
30DRAGANEK Jakub 1776MirumeeWROCŁAWM3000:00:0002:05:09
31OLEJNIK Piotr 1832Champion of DietologistsWROCŁAWM3000:00:0002:59:34
32HENSCHKE Adam 1813KOMORNIKIM3000:00:0702:38:0402:54:02
33KLIMA Dariusz 1827SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:1103:08:5203:29:2908:41:4111:02:39
GAJEWSKI Marcin 1729PRUSZKÓWM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KOSEL Szczepan 1821KuracjuszeWROCŁAWM30DNF02:43:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
CHOMICZEWSKI Witold 1701ŁÓDŹM30DNF02:30:59 DNF02:48:46 DNF08:10:52 DNF DNF DNF DNF
GÓRECKI Krzysztof 1732botime.plLUBOŃM30DNF02:59:14 DNF03:18:42 DNF09:25:18 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 37 wynik(ów)