Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2021-09-04
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 102 km
Zgłoszonych : 133
Wystartowało : 119
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 97
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 41km | 68km | 96km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuTrzy Jawory
41km
Karpacz
68km
Droga pod Reglami
96km
Czas
netto
102km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MARCINIAK Przemysław 1410NOAPRUDNIKM301M 12021-09-04 01:01:0604:21:3707:52:5011:31:0712:24:33.55 7:178,2
2JUREK Michał 1320RMT TEAM PROWROCŁAWM302M 22021-09-04 01:01:0704:21:4307:55:1111:41:2112:27:43.85+00:03:107:198,2
3KONIECZNY Szymon 1455CHOSZCZNOM303M 42021-09-04 01:01:1804:46:0308:38:4613:09:4014:00:40.70+01:36:078:147,3
4FAJKS Marcin 1425BIEGOWYWIRUSBEZRZECZEM304M 62021-09-04 01:01:0804:51:3508:39:2613:20:3114:19:36.30+01:55:028:257,1
5LASEK Jakub 1456RMT TEAMOPOLEM305M 72021-09-04 01:01:0604:48:2508:52:4113:28:2914:29:32.50+02:04:588:317,0
6JANAS Kacper 1353PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM306M 112021-09-04 01:01:1205:23:1309:23:5713:48:0914:49:26.20+02:24:528:436,9
7ADLER Łukasz 1449LESZNO LIMITS RUNNERSWILKOWICEM307M 132021-09-04 01:01:1105:18:1609:24:2113:56:2514:54:09.70+02:29:368:456,8
8RUTKOWSKI Michał 1391JÓZEFÓWM308M 192021-09-04 01:01:1105:21:2209:37:5814:22:1115:31:12.05+03:06:389:076,6
9KUC Wojciech 1432KŁOBUCKM309M 222021-09-04 01:01:1105:16:0609:40:5914:54:0816:07:17.70+03:42:449:286,3
10SIKORSKI Szymon 1446NOAKIEŁCZÓWM3010M 232021-09-04 01:01:0905:32:4310:14:2915:14:2816:20:11.15+03:55:379:366,2
11MILEWICZ Daniel 1317KB BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM3011M 242021-09-04 01:01:1405:40:2810:19:1115:22:2216:28:03.50+04:03:299:416,2
12WIELOSIK Michał 1356RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM3012M 272021-09-04 01:01:1405:45:5410:25:3715:48:4616:42:18.05+04:17:449:496,1
13WĄCHAŁA Damian 1429KROSNO ODRZAŃSKIEM3013M 312021-09-04 01:01:0705:21:2810:26:4115:52:3116:58:15.25+04:33:419:586,0
14MĘDRYKOWSKI Damian 1438SANDOMIERZM3014M 322021-09-04 01:01:1305:43:4810:34:1916:01:1217:01:34.40+04:37:0010:006,0
15JABŁOŃSKI Adrian 1417TRAWERS TEAM NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM3015M 362021-09-04 01:01:1005:57:1110:54:0316:09:3217:16:12.55+04:51:3910:095,9
16KOPCZYŃSKI Łukasz 1355K-TEAMWROCŁAWM3016M 382021-09-04 01:01:1706:08:3111:05:5916:26:2217:26:14.90+05:01:4110:155,8
17ZIOBROWSKI Mateusz 1423ZIELONA GÓRAM3017M 402021-09-04 01:01:2106:05:1111:05:5216:22:5317:29:46.45+05:05:1210:175,8
18ŁUCZAK Marcin 1413RUN4ENERGYPLEWISKAM3018M 422021-09-04 01:01:1105:32:4110:25:1616:16:4617:38:35.70+05:14:0210:225,8
19GAJDA Michał 1306SOCHACZEWM3019M 432021-09-04 01:01:1506:23:5611:18:3816:31:2717:38:46.95+05:14:1310:225,8
20KWIATKOWSKI Przemysław 1416PISARZOWICEM3020M 452021-09-04 01:01:0805:21:3310:17:1916:15:0417:41:08.30+05:16:3410:245,8
21GWOZDECKI Tomasz 1362WROCŁAWM3021M 492021-09-04 01:01:1706:08:3211:06:4216:41:4417:55:25.40+05:30:5110:325,7
22JADACH Grzegorz 1364JEBAĆ PIS!WROCŁAWM3022M 582021-09-04 01:01:1705:56:2711:04:2417:20:2018:29:47.20+06:05:1310:525,5
23STOBIŃSKI Piotr 1387RUNEDAREDAM3023M 642021-09-04 01:01:1805:59:5211:36:0417:55:0819:18:07.80+06:53:3411:215,3
24GRUCZA Cezary 1384DOZORSLUPSKM3024M 662021-09-04 01:01:0205:54:4811:35:4817:55:2519:20:05.85+06:55:3211:225,3
25BRENER Maciej 1419KUŹNIA TRIATHLONUJAZGARZEWSZCZYZNAM3025M 722021-09-04 01:01:2106:14:3711:44:3018:13:5019:51:49.45+07:27:1511:415,1
26BIAŁEK Marcin 1442SWEET TRAVELBIELAWAM3026M 752021-09-04 01:01:0206:18:4212:06:0918:32:0720:16:16.30+07:51:4211:555,0
27KOŻYCZKOWSKI Marcin 137442,2MOSTYM3027M 772021-09-04 01:01:1206:47:5512:35:1019:11:4420:35:46.35+08:11:1212:065,0
28MATUSZEWSKI Nikodem 1407K.S. POSNANIABARANOWOM3028M 802021-09-04 01:01:1506:58:4513:01:2119:17:3320:43:10.20+08:18:3612:114,9
29DZISZKIEWICZ Grzegorz 1443BIELSKO-BIAŁAM3029M 812021-09-04 01:01:1707:21:2013:03:4919:20:5420:48:46.80+08:24:1312:144,9
30POLIWKA Adam 1372INSTALL GROUP ADAM POLIWKARUDNAM3030M 822021-09-04 01:01:0906:24:4812:39:0119:19:3720:48:54.70+08:24:2112:144,9
Niesklasyfikowani
KAPITAŃCZYK Mateusz 1405KOŚCIANM302021-09-04 01:01:1605:45:52 DNF DNF DNF DNF--
PERUN Włodzimierz 1418RUSYN-LEMLUBINM302021-09-04 01:01:2007:24:45 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 32 wynik(ów)