Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2021-09-04
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 102 km
Zgłoszonych : 133
Wystartowało : 119
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 97
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 41km | 68km | 96km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuTrzy Jawory
41km
Karpacz
68km
Droga pod Reglami
96km
     
1GRUCZA Cezary 1384DOZORSLUPSKM302021-09-04 01:01:0205:54:4811:35:4817:55:25
2BIAŁEK Marcin 1442SWEET TRAVELBIELAWAM302021-09-04 01:01:0206:18:4212:06:0918:32:07
3MARCINIAK Przemysław 1410NOAPRUDNIKM302021-09-04 01:01:0604:21:3707:52:5011:31:07
4LASEK Jakub 1456RMT TEAMOPOLEM302021-09-04 01:01:0604:48:2508:52:4113:28:29
5JUREK Michał 1320RMT TEAM PROWROCŁAWM302021-09-04 01:01:0704:21:4307:55:1111:41:21
6WĄCHAŁA Damian 1429KROSNO ODRZAŃSKIEM302021-09-04 01:01:0705:21:2810:26:4115:52:31
7FAJKS Marcin 1425BIEGOWYWIRUSBEZRZECZEM302021-09-04 01:01:0804:51:3508:39:2613:20:31
8KWIATKOWSKI Przemysław 1416PISARZOWICEM302021-09-04 01:01:0805:21:3310:17:1916:15:04
9SIKORSKI Szymon 1446NOAKIEŁCZÓWM302021-09-04 01:01:0905:32:4310:14:2915:14:28
10POLIWKA Adam 1372INSTALL GROUP ADAM POLIWKARUDNAM302021-09-04 01:01:0906:24:4812:39:0119:19:37
11JABŁOŃSKI Adrian 1417TRAWERS TEAM NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM302021-09-04 01:01:1005:57:1110:54:0316:09:32
12RUTKOWSKI Michał 1391JÓZEFÓWM302021-09-04 01:01:1105:21:2209:37:5814:22:11
13KUC Wojciech 1432KŁOBUCKM302021-09-04 01:01:1105:16:0609:40:5914:54:08
14ADLER Łukasz 1449LESZNO LIMITS RUNNERSWILKOWICEM302021-09-04 01:01:1105:18:1609:24:2113:56:25
15ŁUCZAK Marcin 1413RUN4ENERGYPLEWISKAM302021-09-04 01:01:1105:32:4110:25:1616:16:46
16JANAS Kacper 1353PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM302021-09-04 01:01:1205:23:1309:23:5713:48:09
17KOŻYCZKOWSKI Marcin 137442,2MOSTYM302021-09-04 01:01:1206:47:5512:35:1019:11:44
18MĘDRYKOWSKI Damian 1438SANDOMIERZM302021-09-04 01:01:1305:43:4810:34:1916:01:12
19WIELOSIK Michał 1356RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM302021-09-04 01:01:1405:45:5410:25:3715:48:46
20MILEWICZ Daniel 1317KB BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM302021-09-04 01:01:1405:40:2810:19:1115:22:22
21GAJDA Michał 1306SOCHACZEWM302021-09-04 01:01:1506:23:5611:18:3816:31:27
22MATUSZEWSKI Nikodem 1407K.S. POSNANIABARANOWOM302021-09-04 01:01:1506:58:4513:01:2119:17:33
23KOPCZYŃSKI Łukasz 1355K-TEAMWROCŁAWM302021-09-04 01:01:1706:08:3111:05:5916:26:22
24GWOZDECKI Tomasz 1362WROCŁAWM302021-09-04 01:01:1706:08:3211:06:4216:41:44
25JADACH Grzegorz 1364JEBAĆ PIS!WROCŁAWM302021-09-04 01:01:1705:56:2711:04:2417:20:20
26DZISZKIEWICZ Grzegorz 1443BIELSKO-BIAŁAM302021-09-04 01:01:1707:21:2013:03:4919:20:54
27KONIECZNY Szymon 1455CHOSZCZNOM302021-09-04 01:01:1804:46:0308:38:4613:09:40
28STOBIŃSKI Piotr 1387RUNEDAREDAM302021-09-04 01:01:1805:59:5211:36:0417:55:08
29ZIOBROWSKI Mateusz 1423ZIELONA GÓRAM302021-09-04 01:01:2106:05:1111:05:5216:22:53
30BRENER Maciej 1419KUŹNIA TRIATHLONUJAZGARZEWSZCZYZNAM302021-09-04 01:01:2106:14:3711:44:3018:13:50
Niesklasyfikowani
KAPITAŃCZYK Mateusz 1405KOŚCIANM302021-09-04 01:01:1605:45:52 DNF DNF DNF
PERUN Włodzimierz 1418RUSYN-LEMLUBINM302021-09-04 01:01:2007:24:45 DNF DNF DNF
Znaleziono 32 wynik(ów)