Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2019-07-13
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 102 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 163
Wystartowało : 143
Nie ukończyło : 34
Ukończyło : 109
Na trasie : 25
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.5km | 18.5km | 47.1km | 58.4km | 63km | 68km | 84.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuWysoki_Kamien
16.5km
Rozdroze
18.5km
Kark_Przelecz
47.1km
Bacowka_Karpacz
58.4km
Dom_Slaski
63km
Karpacz
68km
Kark_Przelecz
84.8km
Czas
netto
102km
Czas
brutto
102km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1JUDA Witold 1766JELENIA GÓRAM401M 100:00:0201:53:2802:04:2705:21:3006:38:3007:27:5907:55:1410:16:3911:51:42.0511:51:44.80 6:588,6
2PISAREK Maciej 1777ŁOZINAM402M 400:00:0301:53:0002:05:0405:37:0607:02:1607:51:0308:29:0211:01:1712:44:43.3512:44:46.35+00:53:017:298,0
3MAJCHER Piotr 1782Eskadra KrakówKRAKÓWM403M 600:00:0602:00:2405:56:0607:22:1708:20:1108:55:4611:36:1913:13:31.7513:13:38.50+01:21:537:467,7
4GWIŻDŻ Marcin 1775JAWORZNOM404M 800:00:0602:00:3002:14:1706:03:2908:26:0108:55:1111:37:2713:32:22.0513:32:28.40+01:40:437:577,5
5KOZAK Robert 1722Ronal Polska runWAŁBRZYCHM405M 1200:00:0502:02:3502:16:4806:10:1207:54:2808:51:1609:27:3412:13:2114:06:09.0014:06:14.65+02:14:298:177,2
6ŻUBIŃSKI Piotr 1735Accelerating PolandWARSZAWAM406M 1300:00:0402:00:0702:15:1906:08:3607:46:4708:44:1709:18:4612:19:0114:09:33.5514:09:38.10+02:17:538:197,2
7PADEWSKI Artur 1857Trail Runners JaworznoJAWORZNOM407M 1600:00:0501:59:4702:14:2206:17:1508:15:3409:13:1609:52:2712:58:5014:20:35.4514:20:40.55+02:28:558:267,1
8GALA Grzegorz 1818Schenker Technology Center RunnersSOCHACZEWM408M 1700:00:0301:59:4602:15:0306:03:3007:45:0008:42:4509:21:4212:28:0914:39:43.2014:39:47.00+02:48:028:377,0
9BORÓWKA Ryszard 1707GDYNIAM409M 1900:00:0601:59:5402:16:1706:23:5708:11:1309:13:3209:54:3613:05:1415:11:06.8015:11:13.70+03:19:288:556,7
10SOSNOWSKI Michał 1823PGB Sportowa PaczkaCHORZÓWM4010M 2200:00:1102:16:1102:32:4706:48:4708:37:0409:31:3610:11:1413:16:2215:16:34.0515:16:45.90+03:25:018:596,7
11WYGANOWSKI Konrad 1754RUMIAM4011M 2500:00:0601:59:5902:16:1406:24:2508:11:1909:15:2009:56:3913:13:3515:31:41.7515:31:48.25+03:40:039:086,6
12ROKICKI Piotr 17485xm4POZNAŃM4012M 2600:00:0602:03:4402:19:0306:16:0608:00:1409:07:1009:52:1513:20:2915:34:40.8515:34:47.65+03:43:029:096,5
13SZCZEPAŃSKI Andrzej 1845WILD SKUNKSZIELONA GÓRAM4013M 2700:00:0402:14:3502:28:3106:55:4508:52:5010:43:1813:30:2815:41:48.8015:41:53.45+03:50:089:146,5
14TYSZKA Dariusz 1745WARSZAWAM4014M 2900:00:1102:25:5002:42:3106:51:0708:45:3310:31:4213:45:5115:42:13.3015:42:25.00+03:50:409:146,5
15WALCZUK Marcin 1829Sieradzbiega.plBRZEŹNIOM4015M 3100:00:0202:05:5706:24:3708:24:1910:01:5513:33:3115:52:57.3515:53:00.15+04:01:159:206,4
16MUCHACZOW Jacek 1787DRÄXLMAIERJELENIA GORAM4016M 3200:00:1102:00:0302:15:2106:25:4008:16:2010:01:4813:34:4215:53:46.6515:53:57.80+04:02:139:216,4
17NESTOROWICZ Marek 1763Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNM4017M 3300:00:0602:11:2002:27:4406:53:5508:53:3410:45:1413:56:0115:58:34.3015:58:40.35+04:06:559:236,4
18PLOCH Sebastian 1719WROCŁAWM4018M 3400:00:0802:09:4602:26:3606:44:3808:32:3710:24:2013:47:3116:04:42.9516:04:51.00+04:13:069:276,3
19RAK Łukasz Bidon 1750GARBATKAM4019M 3500:00:1102:11:3302:28:5006:39:0108:25:3210:07:1013:37:1716:05:43.0516:05:54.90+04:14:109:286,3
20KANIA Piotr 1820WARSZAWAM4020M 3600:00:0802:11:1402:29:0006:40:5408:24:1810:03:1713:36:5516:05:57.8016:06:05.95+04:14:219:286,3
21CZYZEWSKI Sebastian 1705BYDGOSZCZM4021M 3900:00:0702:09:5802:26:1906:43:1008:28:5609:30:0610:11:4413:37:1516:21:55.2016:22:02.75+04:30:179:376,2
22MIESZKIAN Krystian 1812NOWY DWÓR MAZ.M4022M 4000:00:0402:39:0802:58:5807:33:5809:29:1911:17:0314:32:3616:34:12.7516:34:17.45+04:42:329:446,2
23STĘŻYCKI Mariusz 1761Żary Runners TeamŻARYM4023M 4200:00:1202:31:2202:49:3407:24:3609:24:5011:16:5114:32:4216:50:40.5516:50:53.00+04:59:089:546,1
24STEFANIAK Marcin 1702ŁĘCZYCEM4024M 4800:00:0902:17:1502:32:3707:33:1209:28:1011:15:2114:49:2817:20:58.3017:21:08.25+05:29:2310:125,9
25GOSTYŃSKI Krzysztof 1825KRAKÓWM4025M 4900:00:1402:32:0202:50:2107:37:3709:32:1811:21:2314:53:2117:22:35.8517:22:50.15+05:31:0510:135,9
26MICHALSKI Krzysztof 1788Vege RunnersÅKERSBERGAM4026M 5300:00:1402:16:2002:32:2607:08:4509:03:2810:56:0914:48:3617:35:52.5517:36:06.60+05:44:2110:215,8
27PARA Jakub 1780Lesz NO Limits RunnersLESZNOM4027M 5400:00:1002:30:4702:47:0907:46:3909:52:0412:00:0715:40:5217:51:50.0017:52:00.25+06:00:1510:305,7
28DZIUBA Piotr 1786WROCŁAWM4028M 5500:00:2202:22:3602:41:2607:26:4809:39:3711:42:1115:25:5617:52:25.8017:52:48.45+06:01:0310:305,7
29JUCHA Jacek 1816GOCZAŁKOWICE ZDRÓJM4029M 5600:00:0602:54:1103:11:0007:59:0010:06:0211:56:3915:32:4617:53:34.6017:53:41.00+06:01:5610:315,7
30BUDZICH Wojciech 1731TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM4030M 5700:00:1502:27:3502:43:4707:33:4609:33:4511:40:1215:20:5317:55:56.6517:56:11.65+06:04:2610:325,7
31SŁOMOWICZ Bartosz 1853ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM4031M 5800:00:0902:32:4302:52:1307:25:5209:21:2711:12:0515:08:4117:57:36.1017:57:45.25+06:06:0010:335,7
32STRZELECKI Jacek 1803GDAŃSKM4032M 5900:00:1002:23:1002:43:0207:26:4709:31:2311:44:0315:45:4017:59:48.9017:59:59.65+06:08:1410:355,7
33ARKUSZYŃSKI Paweł 1714TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM4033M 6000:00:0502:28:0602:47:4407:45:2509:39:2411:49:5515:26:1118:00:36.7018:00:42.15+06:08:5710:355,7
34GRODZKI Tomasz 1835Ultras z nad morzaDARŁOWOM4034M 6300:00:0902:46:0703:06:1108:00:4809:59:4911:58:4915:33:1718:04:04.9518:04:14.75+06:12:2910:375,6
35KOCIK Marcin 1772Alior Running TeamWILKSZYNM4035M 6500:00:1202:29:0802:47:0207:40:5509:58:5212:07:0515:59:3818:05:32.8518:05:45.65+06:14:0010:385,6
36SCHRODER Patryk 1744ZIELONA GÓRAM4036M 6700:00:1202:39:3402:59:3407:56:1209:59:2212:03:5815:49:1718:17:45.0518:17:57.25+06:26:1210:455,6
37KOZŁOWSKI Marek 1774biegamdlazdrowia.plJAWORM4037M 6800:00:0602:48:2203:10:0908:15:3510:20:4312:23:0215:55:2718:21:54.6018:22:01.40+06:30:1610:485,6
38FIGURA Marcin 1860Kwidzyn RunKWIDZYNM4038M 7000:00:1502:55:0203:12:1308:12:0410:20:1712:18:1416:05:0518:23:41.3018:23:56.95+06:32:1210:495,5
39KOWALCZYK Grzegorz 1836LUBLINM4039M 7300:00:0802:39:2002:58:3108:05:3110:12:1112:25:4616:28:0118:49:24.9018:49:33.05+06:57:4811:045,4
40STASZAK Radosław 1839124. Batalion Lekkiej Piechoty - ŚremZŁOTNIKIM4040M 7600:00:0502:38:3602:58:0908:11:3510:12:2212:12:0216:13:4518:54:32.7018:54:38.65+07:02:5311:075,4
41GAŁKA Grzegorz 1833SZYMANÓWM4041M 7700:00:1002:27:5702:44:1607:44:3310:06:4612:23:3016:30:5818:56:46.2018:56:56.80+07:05:1211:085,4
42ROLLA Dorian 1734WARZYMICEM4042M 7800:00:0602:34:5902:54:0708:07:4010:10:1912:21:5816:04:5419:10:34.2019:10:40.75+07:18:5511:165,3
43BIAŁECKI Krzysztof 1831MYŚLIBÓRZM4043M 8100:00:2003:03:4103:23:0808:13:2310:23:3612:26:5616:28:2819:34:00.2019:34:20.75+07:42:3511:305,2
44BARTOSIEWICZ Adam 1849OCR PolskaGRYFINOM4044M 8400:00:0802:39:3102:59:1908:16:3310:30:3912:46:2116:46:4219:42:07.9019:42:16.15+07:50:3111:355,2
45BUKALSKI Zbigniew 1771LUBOŃM4045M 8500:00:1003:05:1903:24:4708:36:2410:47:3712:51:5816:49:4319:46:42.2519:46:53.10+07:55:0811:385,2
46BIENIEK Michał 1863WROCŁAWM4046M 8600:00:1703:00:4203:18:2108:46:3311:09:3013:01:4016:59:3219:50:25.1019:50:42.30+07:58:5711:405,1
47KASPRZYK Adrian 1767Lesz No Limits RunnersLESZNOM4047M 8900:00:0002:33:5102:59:5117:19:0820:00:43.1020:00:43.10+08:08:5811:465,1
48SZAFRANIEC Artur 1762LABOSPOSRTWARSZAWAM4048M 9100:00:1702:57:1803:16:4208:59:5411:05:2912:57:0917:24:2520:27:43.4020:28:01.00+08:36:1612:025,0
49RATAJCZAK Dariusz 1759Hernik TeamDOLSKM4049M 9200:00:1602:58:1503:16:2608:42:3110:58:5412:53:4117:17:4520:31:09.4020:31:25.95+08:39:4112:045,0
50WŁODARCZYK Krzysztof 17413Team MPEC KoninKONINM4050M 9300:00:0802:52:4803:13:1308:42:0311:10:2712:49:0517:24:1320:37:10.3020:37:18.75+08:45:3312:074,9
51PAWLAK Maciej 17393Team Konin MPEC-KoninKONINM4051M 9400:00:0802:52:2903:13:1708:42:0211:10:4412:57:4717:24:1420:37:10.2520:37:19.05+08:45:3412:074,9
52GONCHAROV Andrei 1738WROCLAWM4052M 9500:00:0003:05:2303:24:1911:03:2512:58:3520:46:49.3520:46:49.35+08:55:0412:134,9
53JAGODZIŃSKI Paweł 1736KONINM4053M 9900:00:0802:53:0003:13:2108:42:1311:12:31+04:34:0711:305,2
54JAROSŁAWSKI Mariusz 1710Biegnij Oławo, Termy Jakuba - Oławski Park WodnyOŁAWAM4054M 10000:00:0903:10:2603:34:4109:20:1611:49:35+05:11:1212:094,9
55KUBIAK Marcin 1841Joy DivisionPOZNAŃM4055M 10100:00:0603:14:5303:37:0409:23:3011:50:16+05:11:5012:094,9
56MURAWSKI Maciej 1830Miki TeamGDAŃSKM4056M 10400:00:0602:32:21+00:27:588:147,3
57HOWIL Waldemar 1749www.biegowekaizen.plGRYFINOM4057M 10600:00:1602:38:4902:58:40+00:54:279:396,2
58ŁOZIŃSKI Łukasz 1773TT SzczecinSZCZECINM4058M 11200:00:08   
Niesklasyfikowani
PALUSZKIEWICZ Rafał 1728SPP TeamLUBOŃM40DNF02:58:58 DNF03:18:39 DNF09:25:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 59 wynik(ów)