Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2019-07-13
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 102 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 163
Wystartowało : 143
Nie ukończyło : 34
Ukończyło : 109
Na trasie : 25
Pełne wyniki dla 68km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.5km | 18.5km | 47.1km | 58.4km | 63km | 68km | 84.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuWysoki_Kamien
16.5km
Rozdroze
18.5km
Kark_Przelecz
47.1km
Bacowka_Karpacz
58.4km
Dom_Slaski
63km
Karpacz
68km
        
1JUDA Witold 1766JELENIA GÓRAM4000:00:0201:53:2802:04:2705:21:3006:38:3007:27:5907:55:14
2PISAREK Maciej 1777ŁOZINAM4000:00:0301:53:0002:05:0405:37:0607:02:1607:51:0308:29:02
3GWIŻDŻ Marcin 1775JAWORZNOM4000:00:0602:00:3002:14:1706:03:2908:26:0108:55:11
4MAJCHER Piotr 1782Eskadra KrakówKRAKÓWM4000:00:0602:00:2405:56:0607:22:1708:20:1108:55:46
5ŻUBIŃSKI Piotr 1735Accelerating PolandWARSZAWAM4000:00:0402:00:0702:15:1906:08:3607:46:4708:44:1709:18:46
6GALA Grzegorz 1818Schenker Technology Center RunnersSOCHACZEWM4000:00:0301:59:4602:15:0306:03:3007:45:0008:42:4509:21:42
7KOZAK Robert 1722Ronal Polska runWAŁBRZYCHM4000:00:0502:02:3502:16:4806:10:1207:54:2808:51:1609:27:34
8ROKICKI Piotr 17485xm4POZNAŃM4000:00:0602:03:4402:19:0306:16:0608:00:1409:07:1009:52:15
9PADEWSKI Artur 1857Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:0501:59:4702:14:2206:17:1508:15:3409:13:1609:52:27
10BORÓWKA Ryszard 1707GDYNIAM4000:00:0601:59:5402:16:1706:23:5708:11:1309:13:3209:54:36
11WYGANOWSKI Konrad 1754RUMIAM4000:00:0601:59:5902:16:1406:24:2508:11:1909:15:2009:56:39
12MUCHACZOW Jacek 1787DRÄXLMAIERJELENIA GORAM4000:00:1102:00:0302:15:2106:25:4008:16:2010:01:48
13WALCZUK Marcin 1829Sieradzbiega.plBRZEŹNIOM4000:00:0202:05:5706:24:3708:24:1910:01:55
14KANIA Piotr 1820WARSZAWAM4000:00:0802:11:1402:29:0006:40:5408:24:1810:03:17
15RAK Łukasz Bidon 1750GARBATKAM4000:00:1102:11:3302:28:5006:39:0108:25:3210:07:10
16SOSNOWSKI Michał 1823PGB Sportowa PaczkaCHORZÓWM4000:00:1102:16:1102:32:4706:48:4708:37:0409:31:3610:11:14
17CZYZEWSKI Sebastian 1705BYDGOSZCZM4000:00:0702:09:5802:26:1906:43:1008:28:5609:30:0610:11:44
18PLOCH Sebastian 1719WROCŁAWM4000:00:0802:09:4602:26:3606:44:3808:32:3710:24:20
19TYSZKA Dariusz 1745WARSZAWAM4000:00:1102:25:5002:42:3106:51:0708:45:3310:31:42
20SZCZEPAŃSKI Andrzej 1845WILD SKUNKSZIELONA GÓRAM4000:00:0402:14:3502:28:3106:55:4508:52:5010:43:18
21NESTOROWICZ Marek 1763Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNM4000:00:0602:11:2002:27:4406:53:5508:53:3410:45:14
22MICHALSKI Krzysztof 1788Vege RunnersÅKERSBERGAM4000:00:1402:16:2002:32:2607:08:4509:03:2810:56:09
23SŁOMOWICZ Bartosz 1853ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM4000:00:0902:32:4302:52:1307:25:5209:21:2711:12:05
24STEFANIAK Marcin 1702ŁĘCZYCEM4000:00:0902:17:1502:32:3707:33:1209:28:1011:15:21
25STĘŻYCKI Mariusz 1761Żary Runners TeamŻARYM4000:00:1202:31:2202:49:3407:24:3609:24:5011:16:51
26MIESZKIAN Krystian 1812NOWY DWÓR MAZ.M4000:00:0402:39:0802:58:5807:33:5809:29:1911:17:03
27GOSTYŃSKI Krzysztof 1825KRAKÓWM4000:00:1402:32:0202:50:2107:37:3709:32:1811:21:23
28BUDZICH Wojciech 1731TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM4000:00:1502:27:3502:43:4707:33:4609:33:4511:40:12
29DZIUBA Piotr 1786WROCŁAWM4000:00:2202:22:3602:41:2607:26:4809:39:3711:42:11
30STRZELECKI Jacek 1803GDAŃSKM4000:00:1002:23:1002:43:0207:26:4709:31:2311:44:03
31ARKUSZYŃSKI Paweł 1714TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:00:0502:28:0602:47:4407:45:2509:39:2411:49:55
32JUCHA Jacek 1816GOCZAŁKOWICE ZDRÓJM4000:00:0602:54:1103:11:0007:59:0010:06:0211:56:39
33GRODZKI Tomasz 1835Ultras z nad morzaDARŁOWOM4000:00:0902:46:0703:06:1108:00:4809:59:4911:58:49
34PARA Jakub 1780Lesz NO Limits RunnersLESZNOM4000:00:1002:30:4702:47:0907:46:3909:52:0412:00:07
35SCHRODER Patryk 1744ZIELONA GÓRAM4000:00:1202:39:3402:59:3407:56:1209:59:2212:03:58
36KOCIK Marcin 1772Alior Running TeamWILKSZYNM4000:00:1202:29:0802:47:0207:40:5509:58:5212:07:05
37STASZAK Radosław 1839124. Batalion Lekkiej Piechoty - ŚremZŁOTNIKIM4000:00:0502:38:3602:58:0908:11:3510:12:2212:12:02
38FIGURA Marcin 1860Kwidzyn RunKWIDZYNM4000:00:1502:55:0203:12:1308:12:0410:20:1712:18:14
39ROLLA Dorian 1734WARZYMICEM4000:00:0602:34:5902:54:0708:07:4010:10:1912:21:58
40KOZŁOWSKI Marek 1774biegamdlazdrowia.plJAWORM4000:00:0602:48:2203:10:0908:15:3510:20:4312:23:02
41GAŁKA Grzegorz 1833SZYMANÓWM4000:00:1002:27:5702:44:1607:44:3310:06:4612:23:30
42KOWALCZYK Grzegorz 1836LUBLINM4000:00:0802:39:2002:58:3108:05:3110:12:1112:25:46
43BIAŁECKI Krzysztof 1831MYŚLIBÓRZM4000:00:2003:03:4103:23:0808:13:2310:23:3612:26:56
44BARTOSIEWICZ Adam 1849OCR PolskaGRYFINOM4000:00:0802:39:3102:59:1908:16:3310:30:3912:46:21
45WŁODARCZYK Krzysztof 17413Team MPEC KoninKONINM4000:00:0802:52:4803:13:1308:42:0311:10:2712:49:05
46BUKALSKI Zbigniew 1771LUBOŃM4000:00:1003:05:1903:24:4708:36:2410:47:3712:51:58
47RATAJCZAK Dariusz 1759Hernik TeamDOLSKM4000:00:1602:58:1503:16:2608:42:3110:58:5412:53:41
48SZAFRANIEC Artur 1762LABOSPOSRTWARSZAWAM4000:00:1702:57:1803:16:4208:59:5411:05:2912:57:09
49PAWLAK Maciej 17393Team Konin MPEC-KoninKONINM4000:00:0802:52:2903:13:1708:42:0211:10:4412:57:47
50GONCHAROV Andrei 1738WROCLAWM4000:00:0003:05:2303:24:1911:03:2512:58:35
51BIENIEK Michał 1863WROCŁAWM4000:00:1703:00:4203:18:2108:46:3311:09:3013:01:40
52KASPRZYK Adrian 1767Lesz No Limits RunnersLESZNOM4000:00:0002:33:5102:59:5117:19:08
53MURAWSKI Maciej 1830Miki TeamGDAŃSKM4000:00:0602:32:21
54KUBIAK Marcin 1841Joy DivisionPOZNAŃM4000:00:0603:14:5303:37:0409:23:3011:50:16
55ŁOZIŃSKI Łukasz 1773TT SzczecinSZCZECINM4000:00:08
56JAGODZIŃSKI Paweł 1736KONINM4000:00:0802:53:0003:13:2108:42:1311:12:31
57JAROSŁAWSKI Mariusz 1710Biegnij Oławo, Termy Jakuba - Oławski Park WodnyOŁAWAM4000:00:0903:10:2603:34:4109:20:1611:49:35
58HOWIL Waldemar 1749www.biegowekaizen.plGRYFINOM4000:00:1602:38:4902:58:40
Niesklasyfikowani
PALUSZKIEWICZ Rafał 1728SPP TeamLUBOŃM40DNF02:58:58 DNF03:18:39 DNF09:25:17 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 59 wynik(ów)