Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2021-09-04
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 102 km
Zgłoszonych : 133
Wystartowało : 119
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 97
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 41km | 68km | 96km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuTrzy Jawory
41km
Karpacz
68km
Droga pod Reglami
96km
     
1KAMERDUŁA Łukasz 1433#TEAMCZTERYSTRUŻKAM402021-09-04 01:01:0704:41:4308:34:3312:52:16
2HIBNER Jacek 1304ŁÓDŹM402021-09-04 01:01:0704:54:1309:12:2713:43:16
3KLINCEWICZ Cezary 1352WROCŁAWM402021-09-04 01:01:0805:10:4609:09:3813:13:38
4PLISZKA Bartosz 1402OLA TEAMOSTROŁĘKAM402021-09-04 01:01:0805:12:3009:16:4213:43:03
5KUREK Jarosław 1303ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAM402021-09-04 01:01:0805:41:4410:36:3316:02:53
6LIPOWICZ Łukasz 1366SZCZYTNIKIM402021-09-04 01:01:0905:14:3709:23:4013:52:45
7ZAGÓRSKI Mariusz 1399GOLESZÓWM402021-09-04 01:01:0905:08:0809:22:5314:25:45
8PACZUSKI Michal 1401LODZM402021-09-04 01:01:0905:09:2909:23:1514:16:12
9SNARSKI Bogdan 1421WARSZAWAM402021-09-04 01:01:0904:58:4809:34:0514:06:46
10KARAMON Marcin 1445OPOLEM402021-09-04 01:01:1005:16:4509:54:3415:25:07
11KRZESIŃSKI Dariusz 1382ORANGE POLSKAWROCŁAWM402021-09-04 01:01:1005:33:0810:31:5816:13:22
12NICPOŃ Sebastian 1440PATOBIEGACZEPIŁAM402021-09-04 01:01:1006:06:3311:44:4117:58:16
13KWIECIŃSKI Norbert 1450SZCZECINM402021-09-04 01:01:1006:23:1812:04:3618:03:36
14BŁACHOWIAK Mariusz 1481MARATON LESZNOLESZNOM402021-09-04 01:01:1105:45:3410:39:4815:55:27
15WIKTOROWICZ Tomasz 1411WARSZAWAM402021-09-04 01:01:1105:50:5911:07:3317:03:05
16KOISZEWSKI Krzysztof 1363STOWARZYSZENIE KLUB 42,2LĘBORKM402021-09-04 01:01:1106:45:1412:34:5319:11:42
17WĄTROBA Marek 1368KLUB 42,2 LĘBORKLĘBORKM402021-09-04 01:01:1106:45:1412:35:1019:11:43
18SOCHA Marcin 1398TRIMASTERSKROSNOM402021-09-04 01:01:1106:15:2712:30:3819:29:10
19GRODZKI Tomasz 1358SCYZOR ULTRASDARŁOWOM402021-09-04 01:01:1305:41:1310:21:5415:43:51
20WOJCIECHOWICZ Jacek 1369WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM402021-09-04 01:01:1305:41:1310:21:5215:43:51
21SKORUPIŃSKI Piotr 1314SKORUPKIBOLESŁAWIECM402021-09-04 01:01:1305:47:3410:41:3016:59:42
22MAŁEK Piotr 1426WRZEŚNIAM402021-09-04 01:01:1306:37:5812:03:5018:18:58
23BIADASZ Andrzej Michał 1396POLITECHNIKA POZNAŃSKAPOZNAŃM402021-09-04 01:01:1405:38:0609:57:1214:52:06
24KONKEL Marcin 1379WARSZAWAM402021-09-04 01:01:1406:36:4012:14:2418:16:43
25KAMIŃSKI Łukasz 1452WROCŁAWM402021-09-04 01:01:1505:36:2210:31:3716:22:32
26KARALUS Sebastian 1386KARALUS TEAMKROSINKOM402021-09-04 01:01:1506:09:3011:22:5016:59:17
27STEFANIAK Marcin 1389ŁĘCZYCEM402021-09-04 01:01:1506:18:0911:15:5416:56:03
28OKOŃ Łukasz 1427GIERAŁTOWICEM402021-09-04 01:01:1505:48:1711:00:3316:58:30
29BEREŻAŃSKI Bartłomiej 1388RUNEDAREDAM402021-09-04 01:01:1606:18:0811:15:3716:19:25
30MAZANKA Jakub 1404BORÓWIECM402021-09-04 01:01:1605:22:5110:31:3116:24:46
31KASPERSKI Grzegorz 1315ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM402021-09-04 01:01:1605:44:5011:04:2817:10:18
32STRZĄDAŁA Michał 1431STUDZIONKAM402021-09-04 01:01:1605:48:2011:00:3417:35:07
33NAWROT Artur 1302MARIOTEAM/DTRBIEGAKSIEGINICEM402021-09-04 01:01:1706:12:1011:56:2018:40:38
34SKRZYPCZAK Radosław 1448ROUNDSPACE.PLPOZNAŃM402021-09-04 01:01:1706:51:5913:04:3619:35:42
35CIURASZKIEWICZ Andrzej 1318WROCŁAWM402021-09-04 01:01:1805:29:4809:57:0214:26:23
36RAKOWSKI Łukasz 1406PCC ULTRARUNNERSBRZEG DOLNYM402021-09-04 01:01:1805:39:5310:37:0916:29:41
37GRZYWIŃSKI Bartosz 1447TORUŃM402021-09-04 01:01:1806:37:5512:04:5818:09:22
38SZUBA Teofil 1307MARATOŃCZYK SZCZECINSZCZECINM402021-09-04 01:01:1906:04:5511:19:1017:19:38
39STYSIEK Piotr 1453BIEGIEM RADOM!RADOMM402021-09-04 01:01:1907:37:2513:32:1020:35:37
40SAMOLAK Maciek 1377BOGUSZÓW-GORCEM402021-09-04 01:01:2106:57:4513:28:4719:29:00
41KUŹMIAK Stanisław 1435ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM402021-09-04 01:01:2205:15:0309:22:3313:35:52
42AZAREWICZ Grzegorz 1301GDAŃSKM402021-09-04 01:01:2206:10:3811:06:0616:49:54
43NOWAKOWSKI Paweł 1439ŻARY RUNNERS TEAMJANKOWA ŻAGANSKAM402021-09-04 01:01:2305:15:0809:44:2914:13:59
44TURLEJ Wojciech 1457ŚRODA ŚLĄSKAM402021-09-04 01:01:2505:48:2810:38:0216:10:08
45LEMBOWICZ Grzegorz 1392SWARZĘDZM402021-09-04 01:01:2507:07:5412:43:3419:01:08
46LISIECKI Tomasz 1311TRZYNASTKA PLUSLUBOŃM402021-09-04 01:01:4505:32:2510:21:2615:43:20
Niesklasyfikowani
KRAWIETZ Tomasz 1451IZERSKI NIEDŹWIEDŹ VERTICAL INDUSTRIALSZKLARSKA POREBAM402021-09-04 01:01:1607:13:57 DNF13:57:10 DNF DNF
ROMANOWSKI Rafał 1313BOLESŁAWIECM402021-09-04 01:01:1606:57:45 DNF DNF DNF
KORYTEK Piotr 1414WITKOWO BIEGAWITKOWOM402021-09-04 01:01:23 DNF DNF DNF
GUCKI Mikolaj 1351MIECZEWOM402021-09-04 01:01:2006:28:30 DNF DNF DNF
MUSIAL Radoslaw 1400WROCLAWM402021-09-04 01:01:1506:57:46 DNF13:23:36 DNF DNF
FRANEK Sebastian 1408WLKP MOUNTAINS ULTRALUBOŃM402021-09-04 01:01:2307:45:12 DNF DNF DNF
GWIZDALSKI Przemysław 1397OŁAWAM402021-09-04 01:01:0805:52:51 DNF DNF DNF
POLAŃSKI Franciszek 1312KRAKÓWM402021-09-04 01:01:0806:57:55 DNF DNF DNF
GESS Mariusz 1375CZUBY Z GOLENIOWAGOLENIÓWM402021-09-04 01:01:1206:06:16 DNF12:18:39 DNF DNF
KURIATA Bartłomiej 1444WROCŁAWM402021-09-04 01:01:0707:05:37 DNF13:32:24 DNF DNF
RECZUCH Andrzej 1390DYWIZJON 102WROCŁAWM402021-09-04 01:01:1906:58:28 DNF DNF DNF
Znaleziono 57 wynik(ów)