Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-05-14 |
Miejsce : | Józefów |
Dystans : | 123 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 70 |
Wystartowało : | 60 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 52 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Susiec 33km | Krasnobród 59km | Zwierzyniec 85km | Górecko 113km | Czas netto 123km | Czas brutto 123km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LIPOWSKI Karol | 1236 | TUCHOM | Master Mężczyzn | 1 | M 1 | 00:00:09 | 03:20:32 | 06:10:04 | 09:21:39 | 12:37:20 | 13:48:21.50 | 13:48:31.30 | 6:44 | 8.9 (100%) | |||
2 | RUDNICKI Michał | 1252 | ASSECO ACTIVE TEAM | NOWA WIEŚ WIELKA | Master Mężczyzn | 2 | M 3 | 00:00:02 | 03:37:33 | 06:28:38 | 09:54:27 | 13:25:50 | 14:53:12.85 | 14:53:15.70 | +01:04:44 (7.2%) | 7:15 | 8.3 (93.3%) | |
3 | MIEDZIEJEWSKI Andrzej | 1243 | RATE MY TRAIL TEAM PRO | PRUSZKÓW | Master Mężczyzn | 3 | M 4 | 00:00:04 | 03:15:22 | 06:05:09 | 09:33:14 | 13:35:55 | 15:00:53.85 | 15:00:58.20 | +01:12:26 (8.0%) | 7:19 | 8.2 (92.1%) | |
4 | SZPINADA Sebastian | 17 | Master Mężczyzn | 4 | M 5 | 00:00:04 | 03:24:10 | 06:19:50 | 10:02:34 | 13:55:52 | 15:24:52.05 | 15:24:56.05 | +01:36:24 (10.4%) | 7:31 | 8 (89.9%) | |||
5 | DRÓŻDŻ Tomasz | 1214 | CZEWARUN TIM | MIEDŹNO | Master Mężczyzn | 5 | M 8 | 00:00:06 | 03:35:05 | 06:34:09 | 10:34:19 | 14:39:41 | 16:00:04.00 | 16:00:10.00 | +02:11:38 (13.7%) | 7:48 | 7.7 (86.5%) | |
6 | BENDER Sebastian | 1202 | ZAMOŚĆ | Master Mężczyzn | 6 | M 11 | 00:00:08 | 03:17:55 | 06:05:12 | 09:55:19 | 14:43:15 | 16:26:48.45 | 16:26:57.40 | +02:38:26 (16.1%) | 8:01 | 7.5 (84.3%) | ||
7 | SMYK Mariusz | 1253 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 7 | M 13 | 00:00:05 | 03:19:33 | 06:25:58 | 10:23:50 | 14:48:34 | 16:34:59.90 | 16:35:05.75 | +02:46:34 (16.7%) | 8:05 | 7.4 (83.1%) | ||
8 | DRAGON Przemysław | 1213 | POŁANIEC | Master Mężczyzn | 8 | M 14 | 00:00:05 | 03:44:17 | 07:22:02 | 11:21:50 | 15:30:07 | 16:58:11.80 | 16:58:17.45 | +03:09:46 (18.6%) | 8:16 | 7.2 (80.9%) | ||
9 | MISZTAL Tomasz | 1245 | WIELISZEW HERON TEAM | WIELISZEW | Master Mężczyzn | 9 | M 15 | 00:00:04 | 03:36:56 | 06:36:58 | 10:24:54 | 15:12:21 | 17:24:47.85 | 17:24:52.55 | +03:36:21 (20.7%) | 8:29 | 7.1 (79.8%) | |
10 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 1200 | NOWA WIEŚ WIELKA | Master Mężczyzn | 10 | M 16 | 00:00:02 | 04:10:32 | 07:36:05 | 11:52:59 | 15:53:27 | 17:28:07.95 | 17:28:10.50 | +03:39:39 (21.0%) | 8:31 | 7 (78.7%) | ||
11 | PAŚNIK Dariusz | 1246 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 11 | M 18 | 00:00:05 | 04:10:31 | 07:36:03 | 11:52:58 | 15:56:04 | 17:51:28.70 | 17:51:33.90 | +04:03:02 (22.7%) | 8:42 | 6.9 (77.5%) | ||
12 | LESZCZYŃSKI Krzysztof | 1233 | BIAŁYSTOK | Master Mężczyzn | 12 | M 20 | 00:00:05 | 04:15:16 | 08:03:39 | 12:47:26 | 17:17:37 | 19:09:52.45 | 19:09:57.55 | +05:21:26 (28.0%) | 9:20 | 6.4 (71.9%) | ||
13 | BALON Piotr | 1201 | BAKOMAT U(L)TRA TEAM | KROSNO | Master Mężczyzn | 13 | M 21 | 00:00:02 | 03:54:03 | 07:36:38 | 12:04:05 | 17:06:01 | 19:11:44.55 | 19:11:47.00 | +05:23:15 (28.1%) | 9:21 | 6.4 (71.9%) | |
14 | ZIELIŃSKI Paweł | 1267 | RUCH IZBICA | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 14 | M 22 | 00:00:03 | 03:27:58 | 06:37:48 | 10:53:38 | 16:03:27 | 19:13:40.40 | 19:13:43.85 | +05:25:12 (28.2%) | 9:22 | 6.4 (71.9%) | |
15 | ZATOŃSKI Zbigniew | 32 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 15 | M 29 | 00:00:07 | 04:18:42 | 08:06:42 | 12:58:51 | 18:52:22 | 21:10:33.70 | 21:10:41.40 | +07:22:10 (34.8%) | 10:19 | 5.8 (65.2%) | ||
16 | ZAJKOWSKI Mariusz | 1266 | POWER TRAINING | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 16 | M 30 | 00:00:08 | 04:41:56 | 08:49:23 | 14:01:49 | 19:11:52 | 21:15:55.95 | 21:16:04.65 | +07:27:33 (35.1%) | 10:22 | 5.8 (65.2%) | |
17 | WAPA Marek | 1257 | BIAŁA PODLASKA | Master Mężczyzn | 17 | M 31 | 00:00:00 | 09:02:40 | 14:22:06 | 20:06:53 | 22:21:44.55 | 22:21:44.55 | +08:33:13 (38.3%) | 10:54 | 5.5 (61.8%) | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||||
JAMRÓZ Łukasz | 1220 | WADOWICE | Master Mężczyzn | DNF | 03:22:49 DNF | DNF | DNF | 20:36:05 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
POŁEĆ Krzysztof | 1247 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Master Mężczyzn | DNF | 04:21:02 DNF | 08:43:08 DNF | 14:03:36 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 19 wynik(ów)