ULTRAJANOSIK 10 KM LEDWO DYCHA
ULTRAJANOSIK 2019
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2019-09-01
Miejsce : Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 157
Wystartowało : 129
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 129
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu4km
   
1GABRYŚ Rafał 155Kawik Running TeamSZCZAWASenior Mężczyzn00:00:0000:15:33
2GAWLIK Sławek 29KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:15:49
3TOKARCZYK Piotr 108Brygada BeskidówSenior Mężczyzn00:00:0000:16:45
4SZMIST Szymon 105KB.Athletic ZręcinSZCZEPANCOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:16:18
5TARGOSZ Michał 107FISI Compressport NB TeamMaster Mężczyzn00:00:0000:16:21
6KRZYSTYNIAK Robert 129Gorący PotokMaster Mężczyzn00:00:0000:16:23
7FIJAK Jan 125BIO-NOVA TEAM Weteran Mężczyzn00:00:0000:16:19
8DUDZIK Łukasz 21Góral biega KAMIENICASenior Mężczyzn00:00:0000:16:38
9CZAPLIŃSKI Jacek 17TAGER SPORTKOSZALINMaster Mężczyzn00:00:0000:17:20
10ZALEWSKI Karol 149JAtrenujeRUMIAMaster Mężczyzn00:00:0000:17:20
11ZYGMUNT Tomasz 122Senior Mężczyzn00:00:0000:17:11
12ADAMCZYK Martyna 2SZYDŁOWIECSenior Kobiet00:00:0000:17:20
13MALEC Łukasz 59NIEDZICASenior Mężczyzn00:00:0000:15:48
14TYNUS Grzegorz 148EltynFRYDMANMaster Mężczyzn00:00:0000:17:17
15ROSIEK Daniel 85Eskadra KrakówKRAKOWSenior Mężczyzn00:00:0000:17:29
16NADKAŃSKI Marek 67MOK MSZANA DOLNAMSZANA GORNAWeteran Mężczyzn00:00:0000:18:46
17SIVUĽKA Martin 94Maras teamKAMIENKAMaster Mężczyzn00:00:0000:19:27
18FORTUNA Marcin 24Świszczący ŁańcuchKĘDZIERZYN-KOŹLEMaster Mężczyzn00:00:0000:19:31
19PACHURA Kinga 152Ultramaraton Babia GóraMSZANA DOLNAMaster Kobiet00:00:0000:20:00
20KOSIŃSKI Krzysztof 5004.06.1905ŁÓDŹMaster Mężczyzn00:00:0000:19:58
21PATRO Bartłomiej 73BIELSKO-BIAŁASenior Mężczyzn00:00:0000:20:43
22PAŁKA Justyna 71LKS "KŁOS" OLKUSZ NIESUŁOWICESenior Kobiet00:00:0000:20:08
23SMOROŃ Barbara 96Zakład Remontowo BudowlanyWIELICZKAMaster Kobiet00:00:0000:20:47
24ARENDARCZYK Rafał 3NIEDZICASenior Mężczyzn00:00:00
25RZEMIŃSKA Kinga 89STRÓŻESenior Kobiet00:00:0000:21:01
26MYŚLIWIEC Robert 136wild & freeRZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:21:09
27PARZONKA Michał 72ŚWISZCZĄCY ŁAŃCUCHKĘDZIERZYN-KOŹLESenior Mężczyzn00:00:0000:20:34
28RZEMIŃSKI Jacek 90STRÓŻEMaster Mężczyzn00:00:0000:20:59
29GAJOWSKI Dariusz 28MUSZYNAMaster Mężczyzn00:00:0000:21:14
30KRAKOVA Lucia 128Zamagurskí bežciSenior Kobiet00:00:0000:21:05
31JAGLARZ Jarosław 36VellopWILKOWISKOWeteran Mężczyzn00:00:0000:20:34
32ZAPOŁOCH Bożena 117Bieszczadzki Oddział Straży GranicznejMaster Kobiet00:00:0000:21:29
33KONOPKA Krystian 49FundacjaNaRatunekNOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0000:20:46
34ZAWADZKI Damian 157Active MalborkMALBORKSenior Mężczyzn00:00:0000:20:36
35SADOWSKA-KLASA Alicja 92GDAŃSKSenior Kobiet00:00:0000:20:50
36GOLBIAK Wojciech 31MIĘDZYRZEC PODLASKI MIMaster Mężczyzn00:00:0000:21:38
37ZDUNEK Michał 130Wkurw_teamMaster Mężczyzn00:00:0000:21:24
38ZMUDA Lukasz 120Senior Mężczyzn00:00:0000:22:41
39JACHERA Elżbieta 35Winnica Spisz ŁAPSZE NIŻNEMaster Kobiet00:00:0000:21:52
40JASIŃSKA-KIEŁEK Marta 40SZCZĘSNEMaster Kobiet00:00:0000:21:46
41PAZEROVÁ Katarína 78Ramagu, o.z.SPIŠSKÉ HANUŠOVCESenior Kobiet00:00:0000:21:36
42PIETRZAK Michał 81BLOKUSPISKÓRKAMaster Mężczyzn00:00:0000:23:15
43PRĘDKIEWICZ Katarzyna 84Nibybiegacz :)LUBLINSenior Kobiet00:00:0000:22:45
44JAGODZIŃSKI Hubert 37DZIK KOMANDOMOSZCZENICASenior Mężczyzn00:00:00
45STANEK Krzysztof 98GÓRSKOMaster Mężczyzn00:00:0000:23:49
46KWIATKOWSKA Katarzyna 135TSA SandomierzSZCZYTNIKIMaster Kobiet00:00:0000:22:52
47JACHERA Andrzej 147ŁAPSZE NIŻNEMaster Mężczyzn00:00:0000:24:01
48ZELENÁK Kamil 119Autoservis ERIKAMaster Mężczyzn00:00:0000:23:42
49STEFANOWSKI Mariusz 100OPOLEWeteran Mężczyzn00:00:0000:23:56
50PACEK Katarzyna 70LUBLIN Master Kobiet00:00:0000:24:52
51MACINA Dariusz 57PODŁĘŻEWeteran Mężczyzn00:00:0000:23:54
52DYMEL Małgorzata 22CYKU PYKU RGBLUBLINSenior Kobiet00:00:0000:25:27
53KWIATKOWSKI Krzysztof 55CYKU PYKU RGBLUBLINSenior Mężczyzn00:00:0000:25:27
54JURAS Ewa 43DW KingaKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:23:57
55PIASTA Żaneta 79LUBARTÓWSenior Kobiet00:00:0000:24:43
56MAŁOLEPSZA Aleksandra 61ŁASKSenior Kobiet00:00:0000:26:07
57PATRO Monika 74LBL Lubię Biegać LeniwieBIŁGORAJMaster Kobiet00:00:0000:24:06
58JAMIŃSKI Paweł 153BIŁGORAJSenior Mężczyzn00:00:0000:24:06
59FRĄTCZAK Jakub 25SIERADZSenior Mężczyzn00:00:0000:24:49
60KRYSTOSIK Agata 52WARSZAWA Senior Kobiet00:00:0000:25:07
61PAZERA Jozef 77RAMAGU, o.z.SPIŠSKÉ HANUŠOVCESenior Mężczyzn00:00:0000:24:35
62KŁODZIŃSKA Barbara 47UltramękiTARNÓWWeteran Kobiet00:00:0000:24:39
63SZMIST Jadwiga 104KB.Athletic ZręcinSZCZEPAŃCOWAMaster Kobiet00:00:0000:25:31
64CZAJKA Agata 16WSLŁÓDŹSenior Kobiet00:00:0000:24:33
65MICHALIK Krzysztof 64ZAKOPANESenior Mężczyzn00:00:0000:24:13
66ZĄZEL Wiesław 118Senior Mężczyzn00:00:0000:23:58
67FORTUNA Agata 126Świszczący ŁańcuchSenior Kobiet00:00:0000:25:53
68BISOWSKA Katarzyna 9Kozy w uchuKOBYŁKAMaster Kobiet00:00:0000:26:21
69MICHAŁEK Jarosław 151KRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:24:46
70BOROWSKA Anna 12HRUBIESZÓWSenior Kobiet00:00:0000:25:56
71PISZCZYŃSKA Izabela 8238-505 BUKOWSKOMaster Kobiet00:00:0000:24:52
72KACZMAREK Mariusz 150Sieprawska PiątkaKRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:26:43
73SADOWIŃSKA Adriana 91Nowa Huta Team/Wkurw_teamKRAKÓWWeteran Kobiet00:00:0000:25:17
74GOLBIAK Hubert 30MIĘDZYRZEC PODLASKISenior Mężczyzn00:00:0000:24:51
75RAFAŁ Eliza 134Master Kobiet00:00:0000:25:51
76KAMIŃSKA Agnieszka 44KOSZALINSenior Kobiet00:00:0000:26:12
77KRÓL Edyta 170KRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:26:51
78HARATYK Roksana 34Dzikie MustangiSĘDZISZÓW MŁP. Senior Kobiet00:00:0000:26:40
79FERFECKI Paweł 23KKNWROPVZYCEMaster Mężczyzn00:00:0000:26:40
80ULATOWSKA Daria 110CelebrytkiMaster Kobiet00:00:0000:26:09
81WIERCHOLA Joanna 114Dinozaur Kobiet00:00:0000:27:11
82RZADKOSZ Mateusz 88NOWY TARGMaster Mężczyzn00:00:0000:25:36
83PODYMNIAK Leszek 133RADOMWeteran Mężczyzn00:00:0000:28:11
84PAWIAK-KUCHAREWICZ Gabriela 154pociąg do bieganiaNAGÓRZANYMaster Kobiet00:00:0000:26:46
85PIĄTKOWSKA Hanna 80Coke RunnersOPOCZNOMaster Kobiet00:00:0000:27:03
86SZEWCZYK Bożena 103KACWINWeteran Kobiet00:00:0000:27:02
87WITCZAK Szymon 115Master Mężczyzn00:00:0000:28:22
88BURCZYŃSKA Beata 15RossmannWARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:28:18
89GADZINOWSKI Ignacy 27RADOMDinozaur Mężczyzn00:00:0000:26:12
90NOWAKOWSKA Manta 137MIELECMaster Kobiet00:00:0000:27:06
91CHORABIK Armand 139Zabiegani MielecSenior Mężczyzn00:00:0000:27:05
91PRZYWARA Dominika 138Zabiegani MielecMIELECSenior Kobiet00:00:0000:27:06
93BENEDIKOVA Zuzana 6Zamaguský bežciSLOVENSKOSenior Kobiet00:00:0000:26:36
94JANIK Agnieszka 38BrakSTRZELCE OPOLSKIE Master Kobiet00:00:0000:27:22
95TOMASKOVIC Milan 158ZdziarZDZIARWeteran Mężczyzn00:00:0000:27:47
96DERMAŃSKA Marta 19WARSZAWASenior Kobiet00:00:0000:27:23
97ZABORSKA-JOZEFIK Izabela 116Power TrainingWeteran Kobiet00:00:0000:27:16
98BALON Marcin 4KROSNOWeteran Mężczyzn00:00:0000:28:06
99STANCLIK Karolina 97SOSNOWIECSenior Kobiet00:00:0000:30:14
100PLASKOTA Frederic 83IBM France ParisMONTEVRAINMaster Mężczyzn00:00:0000:30:14
101SAJAK Agnieszka 93DW KingaKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:27:25
102BOROWSKA Monika 11AtomówkiKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:25:13
103KIELUR Sylwia 45MALIKIKROŚCIENKO NAD DUNAJCEMMaster Kobiet00:00:0000:26:24
104DADAŚ Elżbieta 18Night Runners GliwiceGLIWICEMaster Kobiet00:00:0000:29:28
105BUDZOWSKI Maciej 14SUŁKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:30:48
106STARAKIEWICZ Szymon 99KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:30:49
107KLEMOVÁ Tinka 46Autoservis ERIKAKOŠICEMaster Kobiet00:00:0000:29:11
108MALEC Marta 60NIEDZICAMaster Kobiet00:00:0000:29:47
109PAWŁOWSKA Karolina 75ZAKOPANESenior Kobiet00:00:0000:30:00
110KRAJEWSKI Michał 156WSLZAKOPANESenior Mężczyzn00:00:0000:30:00
111JASTRZĘBSKI Krzysztof 41MIKOŁÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:30:27
112FRONK Sandra 26MIKOŁÓWSenior Kobiet00:00:0000:30:29
113MARKIEWICZ Aneta 62PRUSZKÓWSenior Kobiet00:00:0000:30:04
114RYCERSKA Magdalena 87CZAPLINEKMaster Kobiet00:00:0000:30:03
115WRONKOWSKA Katarzyna 145SULEJÓWEKMaster Kobiet00:00:0000:30:40
116ŁĘŻNIAK Arkadiusz 56KRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:31:11
117ZOCHNIAK Anna 121Weteran Kobiet00:00:0000:30:58
118KOTARBA Katarzyna 127Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćMaster Kobiet00:00:0000:33:20
119RUTKOWSKA Olga 86GOLUB-DOBRZYŃSenior Kobiet00:00:0000:32:53
120GĄGALSKI Łukasz 143Bike Fun LegionowoLEGIONOWOMaster Mężczyzn00:00:0000:32:24
121OPARA Maja 141Bravehearts LegionowoLEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0000:32:23
122KOŚCIELSKI Mateusz 142Bravehearts LegionowoKĄTY WĘGIERSKIEMaster Mężczyzn00:00:0000:32:23
123DUCZMALEWSKA Anna 140Bravehearts LegionowoLEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0000:32:24
124SOSNOWSKA Justyna 144Power TrainingIZABELINSenior Kobiet00:00:0000:32:48
124NOGAŃSKI Paweł 146POWER TRAININGWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0000:32:48
126BĄCZEK Krzysztof 5GRUPA JURA'PLZAWIERCIEMaster Mężczyzn00:00:0000:34:23
127DĘBOWSKI Daniel 20Coke RunnersOPOCZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:34:18
128ŚRUBARSKA Agata 132WARSZAWAWeteran Kobiet00:00:0000:44:49
129MARCINIEC Łukasz 131TARNÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:44:48
Znaleziono 129 wynik(ów)