ULTRAJANOSIK 10 KM LEDWO DYCHA
ULTRAJANOSIK 2019
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2019-09-01
Miejsce : Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 157
Wystartowało : 129
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 129
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu4km
   
1GABRYŚ Rafał 155Kawik Running TeamSZCZAWASenior Mężczyzn00:00:0000:15:33
2MALEC Łukasz 59NIEDZICASenior Mężczyzn00:00:0000:15:48
3GAWLIK Sławek 29KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:15:49
4SZMIST Szymon 105KB.Athletic ZręcinSZCZEPANCOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:16:18
5FIJAK Jan 125BIO-NOVA TEAM Weteran Mężczyzn00:00:0000:16:19
6TARGOSZ Michał 107FISI Compressport NB TeamMaster Mężczyzn00:00:0000:16:21
7KRZYSTYNIAK Robert 129Gorący PotokMaster Mężczyzn00:00:0000:16:23
8DUDZIK Łukasz 21Góral biega KAMIENICASenior Mężczyzn00:00:0000:16:38
9TOKARCZYK Piotr 108Brygada BeskidówSenior Mężczyzn00:00:0000:16:45
10ZYGMUNT Tomasz 122Senior Mężczyzn00:00:0000:17:11
11TYNUS Grzegorz 148EltynFRYDMANMaster Mężczyzn00:00:0000:17:17
12CZAPLIŃSKI Jacek 17TAGER SPORTKOSZALINMaster Mężczyzn00:00:0000:17:20
13ZALEWSKI Karol 149JAtrenujeRUMIAMaster Mężczyzn00:00:0000:17:20
14ADAMCZYK Martyna 2SZYDŁOWIECSenior Kobiet00:00:0000:17:20
15ROSIEK Daniel 85Eskadra KrakówKRAKOWSenior Mężczyzn00:00:0000:17:29
16NADKAŃSKI Marek 67MOK MSZANA DOLNAMSZANA GORNAWeteran Mężczyzn00:00:0000:18:46
17SIVUĽKA Martin 94Maras teamKAMIENKAMaster Mężczyzn00:00:0000:19:27
18FORTUNA Marcin 24Świszczący ŁańcuchKĘDZIERZYN-KOŹLEMaster Mężczyzn00:00:0000:19:31
19KOSIŃSKI Krzysztof 5004.06.1905ŁÓDŹMaster Mężczyzn00:00:0000:19:58
20PACHURA Kinga 152Ultramaraton Babia GóraMSZANA DOLNAMaster Kobiet00:00:0000:20:00
21PAŁKA Justyna 71LKS "KŁOS" OLKUSZ NIESUŁOWICESenior Kobiet00:00:0000:20:08
22PARZONKA Michał 72ŚWISZCZĄCY ŁAŃCUCHKĘDZIERZYN-KOŹLESenior Mężczyzn00:00:0000:20:34
23JAGLARZ Jarosław 36VellopWILKOWISKOWeteran Mężczyzn00:00:0000:20:34
24ZAWADZKI Damian 157Active MalborkMALBORKSenior Mężczyzn00:00:0000:20:36
25PATRO Bartłomiej 73BIELSKO-BIAŁASenior Mężczyzn00:00:0000:20:43
26KONOPKA Krystian 49FundacjaNaRatunekNOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0000:20:46
27SMOROŃ Barbara 96Zakład Remontowo BudowlanyWIELICZKAMaster Kobiet00:00:0000:20:47
28SADOWSKA-KLASA Alicja 92GDAŃSKSenior Kobiet00:00:0000:20:50
29RZEMIŃSKI Jacek 90STRÓŻEMaster Mężczyzn00:00:0000:20:59
30RZEMIŃSKA Kinga 89STRÓŻESenior Kobiet00:00:0000:21:01
31KRAKOVA Lucia 128Zamagurskí bežciSenior Kobiet00:00:0000:21:05
32MYŚLIWIEC Robert 136wild & freeRZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:21:09
33GAJOWSKI Dariusz 28MUSZYNAMaster Mężczyzn00:00:0000:21:14
34ZDUNEK Michał 130Wkurw_teamMaster Mężczyzn00:00:0000:21:24
35ZAPOŁOCH Bożena 117Bieszczadzki Oddział Straży GranicznejMaster Kobiet00:00:0000:21:29
36PAZEROVÁ Katarína 78Ramagu, o.z.SPIŠSKÉ HANUŠOVCESenior Kobiet00:00:0000:21:36
37GOLBIAK Wojciech 31MIĘDZYRZEC PODLASKI MIMaster Mężczyzn00:00:0000:21:38
38JASIŃSKA-KIEŁEK Marta 40SZCZĘSNEMaster Kobiet00:00:0000:21:46
39JACHERA Elżbieta 35Winnica Spisz ŁAPSZE NIŻNEMaster Kobiet00:00:0000:21:52
40ZMUDA Lukasz 120Senior Mężczyzn00:00:0000:22:41
41PRĘDKIEWICZ Katarzyna 84Nibybiegacz :)LUBLINSenior Kobiet00:00:0000:22:45
42KWIATKOWSKA Katarzyna 135TSA SandomierzSZCZYTNIKIMaster Kobiet00:00:0000:22:52
43PIETRZAK Michał 81BLOKUSPISKÓRKAMaster Mężczyzn00:00:0000:23:15
44ZELENÁK Kamil 119Autoservis ERIKAMaster Mężczyzn00:00:0000:23:42
45STANEK Krzysztof 98GÓRSKOMaster Mężczyzn00:00:0000:23:49
46MACINA Dariusz 57PODŁĘŻEWeteran Mężczyzn00:00:0000:23:54
47STEFANOWSKI Mariusz 100OPOLEWeteran Mężczyzn00:00:0000:23:56
48JURAS Ewa 43DW KingaKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:23:57
49ZĄZEL Wiesław 118Senior Mężczyzn00:00:0000:23:58
50JACHERA Andrzej 147ŁAPSZE NIŻNEMaster Mężczyzn00:00:0000:24:01
51PATRO Monika 74LBL Lubię Biegać LeniwieBIŁGORAJMaster Kobiet00:00:0000:24:06
52JAMIŃSKI Paweł 153BIŁGORAJSenior Mężczyzn00:00:0000:24:06
53MICHALIK Krzysztof 64ZAKOPANESenior Mężczyzn00:00:0000:24:13
54CZAJKA Agata 16WSLŁÓDŹSenior Kobiet00:00:0000:24:33
55PAZERA Jozef 77RAMAGU, o.z.SPIŠSKÉ HANUŠOVCESenior Mężczyzn00:00:0000:24:35
56KŁODZIŃSKA Barbara 47UltramękiTARNÓWWeteran Kobiet00:00:0000:24:39
57PIASTA Żaneta 79LUBARTÓWSenior Kobiet00:00:0000:24:43
58MICHAŁEK Jarosław 151KRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:24:46
59FRĄTCZAK Jakub 25SIERADZSenior Mężczyzn00:00:0000:24:49
60GOLBIAK Hubert 30MIĘDZYRZEC PODLASKISenior Mężczyzn00:00:0000:24:51
61PACEK Katarzyna 70LUBLIN Master Kobiet00:00:0000:24:52
62PISZCZYŃSKA Izabela 8238-505 BUKOWSKOMaster Kobiet00:00:0000:24:52
63KRYSTOSIK Agata 52WARSZAWA Senior Kobiet00:00:0000:25:07
64BOROWSKA Monika 11AtomówkiKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:25:13
65SADOWIŃSKA Adriana 91Nowa Huta Team/Wkurw_teamKRAKÓWWeteran Kobiet00:00:0000:25:17
66DYMEL Małgorzata 22CYKU PYKU RGBLUBLINSenior Kobiet00:00:0000:25:27
67KWIATKOWSKI Krzysztof 55CYKU PYKU RGBLUBLINSenior Mężczyzn00:00:0000:25:27
68SZMIST Jadwiga 104KB.Athletic ZręcinSZCZEPAŃCOWAMaster Kobiet00:00:0000:25:31
69RZADKOSZ Mateusz 88NOWY TARGMaster Mężczyzn00:00:0000:25:36
70RAFAŁ Eliza 134Master Kobiet00:00:0000:25:51
71FORTUNA Agata 126Świszczący ŁańcuchSenior Kobiet00:00:0000:25:53
72BOROWSKA Anna 12HRUBIESZÓWSenior Kobiet00:00:0000:25:56
73MAŁOLEPSZA Aleksandra 61ŁASKSenior Kobiet00:00:0000:26:07
74ULATOWSKA Daria 110CelebrytkiMaster Kobiet00:00:0000:26:09
75KAMIŃSKA Agnieszka 44KOSZALINSenior Kobiet00:00:0000:26:12
76GADZINOWSKI Ignacy 27RADOMDinozaur Mężczyzn00:00:0000:26:12
77BISOWSKA Katarzyna 9Kozy w uchuKOBYŁKAMaster Kobiet00:00:0000:26:21
78KIELUR Sylwia 45MALIKIKROŚCIENKO NAD DUNAJCEMMaster Kobiet00:00:0000:26:24
79BENEDIKOVA Zuzana 6Zamaguský bežciSLOVENSKOSenior Kobiet00:00:0000:26:36
80HARATYK Roksana 34Dzikie MustangiSĘDZISZÓW MŁP. Senior Kobiet00:00:0000:26:40
81FERFECKI Paweł 23KKNWROPVZYCEMaster Mężczyzn00:00:0000:26:40
82KACZMAREK Mariusz 150Sieprawska PiątkaKRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:26:43
83PAWIAK-KUCHAREWICZ Gabriela 154pociąg do bieganiaNAGÓRZANYMaster Kobiet00:00:0000:26:46
84KRÓL Edyta 170KRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:26:51
85SZEWCZYK Bożena 103KACWINWeteran Kobiet00:00:0000:27:02
86PIĄTKOWSKA Hanna 80Coke RunnersOPOCZNOMaster Kobiet00:00:0000:27:03
87CHORABIK Armand 139Zabiegani MielecSenior Mężczyzn00:00:0000:27:05
88NOWAKOWSKA Manta 137MIELECMaster Kobiet00:00:0000:27:06
89PRZYWARA Dominika 138Zabiegani MielecMIELECSenior Kobiet00:00:0000:27:06
90WIERCHOLA Joanna 114Dinozaur Kobiet00:00:0000:27:11
91ZABORSKA-JOZEFIK Izabela 116Power TrainingWeteran Kobiet00:00:0000:27:16
92JANIK Agnieszka 38BrakSTRZELCE OPOLSKIE Master Kobiet00:00:0000:27:22
93DERMAŃSKA Marta 19WARSZAWASenior Kobiet00:00:0000:27:23
94SAJAK Agnieszka 93DW KingaKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:27:25
95TOMASKOVIC Milan 158ZdziarZDZIARWeteran Mężczyzn00:00:0000:27:47
96BALON Marcin 4KROSNOWeteran Mężczyzn00:00:0000:28:06
97PODYMNIAK Leszek 133RADOMWeteran Mężczyzn00:00:0000:28:11
98BURCZYŃSKA Beata 15RossmannWARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:28:18
99WITCZAK Szymon 115Master Mężczyzn00:00:0000:28:22
100KLEMOVÁ Tinka 46Autoservis ERIKAKOŠICEMaster Kobiet00:00:0000:29:11
101DADAŚ Elżbieta 18Night Runners GliwiceGLIWICEMaster Kobiet00:00:0000:29:28
102MALEC Marta 60NIEDZICAMaster Kobiet00:00:0000:29:47
103PAWŁOWSKA Karolina 75ZAKOPANESenior Kobiet00:00:0000:30:00
104KRAJEWSKI Michał 156WSLZAKOPANESenior Mężczyzn00:00:0000:30:00
105RYCERSKA Magdalena 87CZAPLINEKMaster Kobiet00:00:0000:30:03
106MARKIEWICZ Aneta 62PRUSZKÓWSenior Kobiet00:00:0000:30:04
107STANCLIK Karolina 97SOSNOWIECSenior Kobiet00:00:0000:30:14
108PLASKOTA Frederic 83IBM France ParisMONTEVRAINMaster Mężczyzn00:00:0000:30:14
109JASTRZĘBSKI Krzysztof 41MIKOŁÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:30:27
110FRONK Sandra 26MIKOŁÓWSenior Kobiet00:00:0000:30:29
111WRONKOWSKA Katarzyna 145SULEJÓWEKMaster Kobiet00:00:0000:30:40
112BUDZOWSKI Maciej 14SUŁKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:30:48
113STARAKIEWICZ Szymon 99KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:30:49
114ZOCHNIAK Anna 121Weteran Kobiet00:00:0000:30:58
115ŁĘŻNIAK Arkadiusz 56KRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:31:11
116OPARA Maja 141Bravehearts LegionowoLEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0000:32:23
117KOŚCIELSKI Mateusz 142Bravehearts LegionowoKĄTY WĘGIERSKIEMaster Mężczyzn00:00:0000:32:23
118GĄGALSKI Łukasz 143Bike Fun LegionowoLEGIONOWOMaster Mężczyzn00:00:0000:32:24
119DUCZMALEWSKA Anna 140Bravehearts LegionowoLEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0000:32:24
120SOSNOWSKA Justyna 144Power TrainingIZABELINSenior Kobiet00:00:0000:32:48
120NOGAŃSKI Paweł 146POWER TRAININGWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0000:32:48
122RUTKOWSKA Olga 86GOLUB-DOBRZYŃSenior Kobiet00:00:0000:32:53
123KOTARBA Katarzyna 127Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćMaster Kobiet00:00:0000:33:20
124DĘBOWSKI Daniel 20Coke RunnersOPOCZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:34:18
125BĄCZEK Krzysztof 5GRUPA JURA'PLZAWIERCIEMaster Mężczyzn00:00:0000:34:23
126MARCINIEC Łukasz 131TARNÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:44:48
127ŚRUBARSKA Agata 132WARSZAWAWeteran Kobiet00:00:0000:44:49
128ARENDARCZYK Rafał 3NIEDZICASenior Mężczyzn00:00:00
129JAGODZIŃSKI Hubert 37DZIK KOMANDOMOSZCZENICASenior Mężczyzn00:00:00
Znaleziono 129 wynik(ów)