Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-08-27 |
Miejsce : | Przełęcz nad Łapszanką |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 93 |
Wystartowało : | 72 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 72 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 0.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ROSTEK Arkadiusz | 2026 | ULTRAMĘKI | KOSZYCE WIELKIE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:25 | |
2 | TOMASZEWSKA-ŁOŚ Ilona | 1003 | ZAMOŚĆ | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:44 | ||
3 | MALEC Łukasz | 1010 | NIEDZICA TEAM | NIEDZICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:17 | |
4 | WIECIECH Marta | 1013 | WAŁBRZYCH | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:27 | ||
5 | WÓJCIK Józef | 1014 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:17 | |
6 | KACHEL Iwona | 1022 | TELEVISOR | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:43 | |
7 | ZIEMIAŃSKI Grzegorz | 1033 | MCP TEAM | TARNÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:17 | |
8 | RUSZNIAK Ewelina | 1034 | BYSTRZEJOWICE PIERWSZE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:35 | ||
9 | RZEPISZCZAK Andrzej | 1035 | AZS UP KRAKÓW | ŁAPSZE NIŻNE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:20 | |
10 | KALETKA Kamil | 1041 | AZS UP KRAKÓW | BYSTRA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:22 | |
11 | KLAMERUS Izabela | 1042 | ZAKOPANE | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:40 | ||
12 | MAŚLAK Teresa | 1043 | KRAKÓW | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:29 | ||
13 | STACH Tomasz | 1044 | NOWOSIELCE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:18 | ||
14 | KRAWCZYK Paweł | 1048 | MEDYCZNY KLUB TURYSTYCZNY | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:32 | |
15 | ZIELINSKA Katarzyna | 1049 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:39 | ||
16 | GRZEGÓRZEK Julia | 1055 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:47 | ||
17 | KOŁEK Sebastian | 1056 | MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:22 | ||
18 | DYDA Krzysztof | 1057 | KACWIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:24 | ||
19 | HARATYM Mateusz | 1058 | JAKUBOWICE KONIŃSKIE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:35 | ||
20 | ZABDYR Marcin | 1059 | KS PEGAZ | CHYLICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:22 | |
21 | KLUZ Robert | 1067 | RZESZÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:34 | ||
22 | WRÓBEL Katarzyna | 1068 | KUBA PIECH TEAM | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:36 | |
23 | MICHALSKA Ewa | 1069 | TYCHY | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:57 | ||
24 | SOŁTYS Dawid | 1074 | ŁAPSZE WYŻNE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:30 | ||
25 | WOLENTARSKA Żaneta | 1077 | ZABIEGANY WOŁOMIN | KOBYŁKA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:30 | |
26 | GNIADOWICZ Anna | 1078 | ZABIEGANY WOŁOMIN | KOBYŁKA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:30 | |
27 | TOFIL Mariusz | 30 | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:21 | ||
28 | NOWICKI Kamil | 36 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:19 | ||
29 | BOCHNIAK Andrzej | 21 | OPOLE | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:25 | ||
30 | DOMOŃ Piotr | 24 | TORUŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:31 | ||
31 | ZABDYR Piotr | 29 | CHYLICE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:22 | ||
32 | SZCZEPANIK Damian | 41 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:16 | |||
33 | WĘGIEL Marcin | 42 | JASŁO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:16 | ||
34 | PAZERA Jozef | 13 | ZAMAGURSKI BEZCI | SPIŠSKÉ HANUŠOVCE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:31 | |
35 | RICHVEIS Marián | 14 | SMIŽANY | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:34 | ||
36 | PAŁKA Tomasz | 15 | KB PARANTELA | LIMANOWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:20 | |
37 | MICHOREK Renata | 1006 | KRAKÓW | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:28 | ||
38 | JACHERA Elżbieta | 1007 | WINNICA SPISZ NOCLEGI | ŁAPSZE NIŻNE | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:21 | |
39 | STELMACH-TOFIL Ewa | 1009 | #NOLIMITS | TURKA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:22 | |
40 | KUMOR Anna | 1018 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:31 | ||
41 | GIERASIMIUK Andrzej | 1019 | POREBA | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:26 | ||
42 | MOLITORYS Marek | 1029 | KACWIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:26 | ||
43 | KRZEMIŃSKI Paweł | 1030 | TELEVISOR | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:43 | |
44 | GUSTAW Agnieszka | 1031 | PZU SPORT TEAM | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:29 | |
45 | ZELENÁK Kamil | 1036 | ZAMAGURSKÍ BEŽCI | KOŠICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:31 | |
46 | KLEMOVÁ Martina | 1037 | ZAMAGURSKÍ BEŽCI | KOŠICE | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:34 | |
47 | MARSZAŁEK Dariusz | 1038 | MCP TEAM | RZEZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:23 | |
48 | MARSZAŁEK Mariola | 1039 | MCP TEAM | RZEZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:23 | |
49 | MARCINEK Krzysztof | 1040 | PZU SPORT TEAM | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:27 | |
50 | KASZUBA Katarzyna | 1045 | BIEGOWA KUŹNIA | CZELADZ | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:31 | |
51 | LABA Kamila | 1046 | KROSNO | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:28 | ||
52 | WOJAS-KRAWCZYK Kamila | 1047 | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:32 | ||
53 | KAMIŃSKI Robert | 1050 | MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:26 | ||
54 | DŁUŻNIEWSKI Hubert | 1051 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:41 | ||
55 | DAROCH Konrad Daroch | 1052 | TELEVISOR | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:47 | |
56 | GÓRECKI Wojciech | 1054 | SZCZYRK | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:28 | ||
57 | IWICKI Paweł | 1060 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:26 | ||
58 | OCHMAN Paweł | 1061 | FUTURE PROCESSING RUNNING TEAM | GLIWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:21 | |
59 | ZIEMBLA Krzysztof | 1062 | GO APTIV | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:24 | |
60 | KORZENIOWSKA Monika | 1063 | PAWŁÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:20 | ||
61 | JANKOWSKI Jakub | 1064 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:43 | ||
62 | KONOPKA Krystian | 1065 | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:23 | ||
63 | JOB Cecylia | 1066 | LUSINA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:32 | ||
64 | KUBACKI Łukasz | 1070 | LIVE | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:33 | |
65 | ŁAWNIK Patrycja | 1071 | RUDA ŚLĄSKA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:43 | ||
66 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 1072 | J U V E R U N | KRAKOW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:59 | |
67 | SIWINSKA Gosia | 1073 | TYCHY | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:45 | ||
68 | SZCZUREK Marcin | 1075 | BRAK | TRZEBINIA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:42 | |
69 | DUPLAGA Anita | 1076 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:38 | ||
70 | ŁAWNIK Piotr | 2 | RUDA ŚLĄSKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:42 | ||
71 | STACH Jacek | 2024 | OLCHOWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:24 | ||
72 | KOZIARSKI Mateusz | 28 | BRZEG | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:16 |
Znaleziono 72 wynik(ów)