ULTRAJANOSIK 10 KM LEDWO DYCHA
ULTRAJANOSIK 2019
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2019-09-01
Miejsce : Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 157
Wystartowało : 129
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 129
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu4km
   
1SZMIST Szymon 105KB.Athletic ZręcinSZCZEPANCOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:16:18
2TARGOSZ Michał 107FISI Compressport NB TeamMaster Mężczyzn00:00:0000:16:21
3KRZYSTYNIAK Robert 129Gorący PotokMaster Mężczyzn00:00:0000:16:23
4TYNUS Grzegorz 148EltynFRYDMANMaster Mężczyzn00:00:0000:17:17
5CZAPLIŃSKI Jacek 17TAGER SPORTKOSZALINMaster Mężczyzn00:00:0000:17:20
6ZALEWSKI Karol 149JAtrenujeRUMIAMaster Mężczyzn00:00:0000:17:20
7SIVUĽKA Martin 94Maras teamKAMIENKAMaster Mężczyzn00:00:0000:19:27
8FORTUNA Marcin 24Świszczący ŁańcuchKĘDZIERZYN-KOŹLEMaster Mężczyzn00:00:0000:19:31
9KOSIŃSKI Krzysztof 5004.06.1905ŁÓDŹMaster Mężczyzn00:00:0000:19:58
10KONOPKA Krystian 49FundacjaNaRatunekNOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0000:20:46
11RZEMIŃSKI Jacek 90STRÓŻEMaster Mężczyzn00:00:0000:20:59
12MYŚLIWIEC Robert 136wild & freeRZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:21:09
13GAJOWSKI Dariusz 28MUSZYNAMaster Mężczyzn00:00:0000:21:14
14ZDUNEK Michał 130Wkurw_teamMaster Mężczyzn00:00:0000:21:24
15GOLBIAK Wojciech 31MIĘDZYRZEC PODLASKI MIMaster Mężczyzn00:00:0000:21:38
16PIETRZAK Michał 81BLOKUSPISKÓRKAMaster Mężczyzn00:00:0000:23:15
17ZELENÁK Kamil 119Autoservis ERIKAMaster Mężczyzn00:00:0000:23:42
18STANEK Krzysztof 98GÓRSKOMaster Mężczyzn00:00:0000:23:49
19JACHERA Andrzej 147ŁAPSZE NIŻNEMaster Mężczyzn00:00:0000:24:01
20RZADKOSZ Mateusz 88NOWY TARGMaster Mężczyzn00:00:0000:25:36
21FERFECKI Paweł 23KKNWROPVZYCEMaster Mężczyzn00:00:0000:26:40
22WITCZAK Szymon 115Master Mężczyzn00:00:0000:28:22
23PLASKOTA Frederic 83IBM France ParisMONTEVRAINMaster Mężczyzn00:00:0000:30:14
24JASTRZĘBSKI Krzysztof 41MIKOŁÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:30:27
25BUDZOWSKI Maciej 14SUŁKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:30:48
26KOŚCIELSKI Mateusz 142Bravehearts LegionowoKĄTY WĘGIERSKIEMaster Mężczyzn00:00:0000:32:23
27GĄGALSKI Łukasz 143Bike Fun LegionowoLEGIONOWOMaster Mężczyzn00:00:0000:32:24
28DĘBOWSKI Daniel 20Coke RunnersOPOCZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:34:18
29BĄCZEK Krzysztof 5GRUPA JURA'PLZAWIERCIEMaster Mężczyzn00:00:0000:34:23
Znaleziono 29 wynik(ów)