ULTRAJANOSIK 10 KM LEDWO DYCHA
ULTRAJANOSIK 2019
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2019-09-01
Miejsce : Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 157
Wystartowało : 129
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 129
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu4kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GABRYŚ Rafał 155Kawik Running TeamSZCZAWASenior Mężczyzn1M 100:00:0000:15:3300:37:49.8500:37:49.85 3:4615,9
2GAWLIK Sławek 29KRAKÓWSenior Mężczyzn2M 200:00:0000:15:4900:38:19.8500:38:19.85+00:00:303:4915,7
3TOKARCZYK Piotr 108Brygada BeskidówSenior Mężczyzn3M 300:00:0000:16:4500:38:26.1000:38:26.10+00:00:363:5015,6
4SZMIST Szymon 105KB.Athletic ZręcinSZCZEPANCOWAMaster Mężczyzn1M 400:00:0000:16:1800:39:24.5000:39:24.50+00:01:343:5615,2
5TARGOSZ Michał 107FISI Compressport NB TeamMaster Mężczyzn2M 500:00:0000:16:2100:39:34.3000:39:34.30+00:01:443:5715,2
6KRZYSTYNIAK Robert 129Gorący PotokMaster Mężczyzn3M 600:00:0000:16:2300:39:42.9000:39:42.90+00:01:533:5815,1
7FIJAK Jan 125BIO-NOVA TEAM Weteran Mężczyzn1M 700:00:0000:16:1900:39:52.2000:39:52.20+00:02:023:5915,1
8DUDZIK Łukasz 21Góral biega KAMIENICASenior Mężczyzn4M 800:00:0000:16:3800:40:24.8000:40:24.80+00:02:344:0214,9
9CZAPLIŃSKI Jacek 17TAGER SPORTKOSZALINMaster Mężczyzn4M 900:00:0000:17:2000:41:25.9000:41:25.90+00:03:364:0814,5
10ZALEWSKI Karol 149JAtrenujeRUMIAMaster Mężczyzn5M 1000:00:0000:17:2000:41:54.7000:41:54.70+00:04:044:1114,3
11ZYGMUNT Tomasz 122Senior Mężczyzn5M 1100:00:0000:17:1100:41:56.8000:41:56.80+00:04:064:1114,3
12MALEC Łukasz 59NIEDZICASenior Mężczyzn6M 1200:00:0000:15:4800:42:34.4000:42:34.40+00:04:444:1514,1
13TYNUS Grzegorz 148EltynFRYDMANMaster Mężczyzn6M 1300:00:0000:17:1700:42:46.6500:42:46.65+00:04:564:1614,0
14ROSIEK Daniel 85Eskadra KrakówKRAKOWSenior Mężczyzn7M 1400:00:0000:17:2900:43:00.6000:43:00.60+00:05:104:1814,0
15NADKAŃSKI Marek 67MOK MSZANA DOLNAMSZANA GORNAWeteran Mężczyzn2M 1500:00:0000:18:4600:44:55.0000:44:55.00+00:07:054:2913,4
16SIVUĽKA Martin 94Maras teamKAMIENKAMaster Mężczyzn7M 1600:00:0000:19:2700:45:57.2000:45:57.20+00:08:074:3513,1
17FORTUNA Marcin 24Świszczący ŁańcuchKĘDZIERZYN-KOŹLEMaster Mężczyzn8M 1700:00:0000:19:3100:47:49.4000:47:49.40+00:09:594:4612,5
18KOSIŃSKI Krzysztof 5004.06.1905ŁÓDŹMaster Mężczyzn9M 1800:00:0000:19:5800:48:42.0500:48:42.05+00:10:524:5212,3
19PATRO Bartłomiej 73BIELSKO-BIAŁASenior Mężczyzn8M 1900:00:0000:20:4300:48:54.3000:48:54.30+00:11:044:5312,3
20ARENDARCZYK Rafał 3NIEDZICASenior Mężczyzn9M 2000:00:0000:49:31.0000:49:31.00+00:11:414:5712,1
21MYŚLIWIEC Robert 136wild & freeRZESZÓWMaster Mężczyzn10M 2100:00:0000:21:0900:49:54.6000:49:54.60+00:12:044:5912,0
22PARZONKA Michał 72ŚWISZCZĄCY ŁAŃCUCHKĘDZIERZYN-KOŹLESenior Mężczyzn10M 2200:00:0000:20:3400:50:06.8000:50:06.80+00:12:165:0012,0
23RZEMIŃSKI Jacek 90STRÓŻEMaster Mężczyzn11M 2300:00:0000:20:5900:50:11.4000:50:11.40+00:12:215:0112,0
24GAJOWSKI Dariusz 28MUSZYNAMaster Mężczyzn12M 2400:00:0000:21:1400:50:19.4500:50:19.45+00:12:295:0111,9
25JAGLARZ Jarosław 36VellopWILKOWISKOWeteran Mężczyzn3M 2500:00:0000:20:3400:50:29.2500:50:29.25+00:12:395:0211,9
26KONOPKA Krystian 49FundacjaNaRatunekNOWY SĄCZMaster Mężczyzn13M 2600:00:0000:20:4600:50:45.8000:50:45.80+00:12:555:0411,8
27ZAWADZKI Damian 157Active MalborkMALBORKSenior Mężczyzn11M 2700:00:0000:20:3600:50:57.9000:50:57.90+00:13:085:0511,8
28GOLBIAK Wojciech 31MIĘDZYRZEC PODLASKI MIMaster Mężczyzn14M 2800:00:0000:21:3800:51:22.0000:51:22.00+00:13:325:0811,7
29ZDUNEK Michał 130Wkurw_teamMaster Mężczyzn15M 2900:00:0000:21:2400:51:27.3500:51:27.35+00:13:375:0811,7
30ZMUDA Lukasz 120Senior Mężczyzn12M 3000:00:0000:22:4100:51:29.3000:51:29.30+00:13:395:0811,7
31PIETRZAK Michał 81BLOKUSPISKÓRKAMaster Mężczyzn16M 3100:00:0000:23:1500:54:18.7000:54:18.70+00:16:285:2511,0
32JAGODZIŃSKI Hubert 37DZIK KOMANDOMOSZCZENICASenior Mężczyzn13M 3200:00:0000:55:27.0000:55:27.00+00:17:375:3210,8
33STANEK Krzysztof 98GÓRSKOMaster Mężczyzn17M 3300:00:0000:23:4900:55:31.7000:55:31.70+00:17:415:3310,8
34JACHERA Andrzej 147ŁAPSZE NIŻNEMaster Mężczyzn18M 3400:00:0000:24:0100:55:44.6500:55:44.65+00:17:545:3410,8
35ZELENÁK Kamil 119Autoservis ERIKAMaster Mężczyzn19M 3500:00:0000:23:4200:56:39.5500:56:39.55+00:18:495:3910,6
36STEFANOWSKI Mariusz 100OPOLEWeteran Mężczyzn4M 3600:00:0000:23:5600:57:20.3000:57:20.30+00:19:305:4410,5
37MACINA Dariusz 57PODŁĘŻEWeteran Mężczyzn5M 3700:00:0000:23:5400:57:36.8500:57:36.85+00:19:475:4510,4
38KWIATKOWSKI Krzysztof 55CYKU PYKU RGBLUBLINSenior Mężczyzn14M 3800:00:0000:25:2700:58:03.6500:58:03.65+00:20:135:4810,3
39JAMIŃSKI Paweł 153BIŁGORAJSenior Mężczyzn15M 3900:00:0000:24:0600:59:33.2000:59:33.20+00:21:435:5710,1
40FRĄTCZAK Jakub 25SIERADZSenior Mężczyzn16M 4000:00:0000:24:4900:59:38.5000:59:38.50+00:21:485:5710,1
41PAZERA Jozef 77RAMAGU, o.z.SPIŠSKÉ HANUŠOVCESenior Mężczyzn17M 4100:00:0000:24:3501:00:03.7001:00:03.70+00:22:136:0010,0
42MICHALIK Krzysztof 64ZAKOPANESenior Mężczyzn18M 4200:00:0000:24:1301:01:01.4501:01:01.45+00:23:116:069,8
43ZĄZEL Wiesław 118Senior Mężczyzn19M 4300:00:0000:23:5801:01:02.4001:01:02.40+00:23:126:069,8
44MICHAŁEK Jarosław 151KRAKÓWWeteran Mężczyzn6M 4400:00:0000:24:4601:02:30.9001:02:30.90+00:24:416:159,6
45KACZMAREK Mariusz 150Sieprawska PiątkaKRAKÓWSenior Mężczyzn20M 4500:00:0000:26:4301:03:01.8001:03:01.80+00:25:116:189,5
46GOLBIAK Hubert 30MIĘDZYRZEC PODLASKISenior Mężczyzn21M 4600:00:0000:24:5101:03:36.8001:03:36.80+00:25:466:219,4
47FERFECKI Paweł 23KKNWROPVZYCEMaster Mężczyzn20M 4700:00:0000:26:4001:04:54.4001:04:54.40+00:27:046:299,2
48RZADKOSZ Mateusz 88NOWY TARGMaster Mężczyzn21M 4800:00:0000:25:3601:05:21.8501:05:21.85+00:27:326:329,2
49PODYMNIAK Leszek 133RADOMWeteran Mężczyzn7M 4900:00:0000:28:1101:05:26.1001:05:26.10+00:27:366:329,2
50WITCZAK Szymon 115Master Mężczyzn22M 5000:00:0000:28:2201:05:54.0001:05:54.00+00:28:046:359,1
51GADZINOWSKI Ignacy 27RADOMDinozaur Mężczyzn1M 5100:00:0000:26:1201:06:08.9001:06:08.90+00:28:196:369,1
52CHORABIK Armand 139Zabiegani MielecSenior Mężczyzn22M 5200:00:0000:27:0501:06:22.3501:06:22.35+00:28:326:389,0
53TOMASKOVIC Milan 158ZdziarZDZIARWeteran Mężczyzn8M 5300:00:0000:27:4701:07:07.1001:07:07.10+00:29:176:428,9
54BALON Marcin 4KROSNOWeteran Mężczyzn9M 5400:00:0000:28:0601:08:31.9001:08:31.90+00:30:426:518,8
55PLASKOTA Frederic 83IBM France ParisMONTEVRAINMaster Mężczyzn23M 5500:00:0000:30:1401:09:00.1001:09:00.10+00:31:106:548,7
56BUDZOWSKI Maciej 14SUŁKÓWMaster Mężczyzn24M 5600:00:0000:30:4801:12:30.9001:12:30.90+00:34:417:158,3
57STARAKIEWICZ Szymon 99KRAKÓWSenior Mężczyzn23M 5700:00:0000:30:4901:12:31.6001:12:31.60+00:34:417:158,3
58KRAJEWSKI Michał 156WSLZAKOPANESenior Mężczyzn24M 5800:00:0000:30:0001:14:38.1001:14:38.10+00:36:487:278,0
59JASTRZĘBSKI Krzysztof 41MIKOŁÓWMaster Mężczyzn25M 5900:00:0000:30:2701:15:00.5001:15:00.50+00:37:107:308,0
60ŁĘŻNIAK Arkadiusz 56KRAKÓWWeteran Mężczyzn10M 6000:00:0000:31:1101:17:49.6001:17:49.60+00:39:597:467,7
61GĄGALSKI Łukasz 143Bike Fun LegionowoLEGIONOWOMaster Mężczyzn26M 6100:00:0000:32:2401:21:29.5501:21:29.55+00:43:398:087,4
62KOŚCIELSKI Mateusz 142Bravehearts LegionowoKĄTY WĘGIERSKIEMaster Mężczyzn27M 6200:00:0000:32:2301:21:30.0001:21:30.00+00:43:408:097,4
63NOGAŃSKI Paweł 146POWER TRAININGWARSZAWASenior Mężczyzn25M 6300:00:0000:32:4801:27:10.4501:27:10.45+00:49:208:436,9
64BĄCZEK Krzysztof 5GRUPA JURA'PLZAWIERCIEMaster Mężczyzn28M 6400:00:0000:34:2301:28:06.0001:28:06.00+00:50:168:486,8
65DĘBOWSKI Daniel 20Coke RunnersOPOCZNOMaster Mężczyzn29M 6500:00:0000:34:1801:28:10.0501:28:10.05+00:50:208:496,8
66MARCINIEC Łukasz 131TARNÓWWeteran Mężczyzn11M 6600:00:0000:44:4801:48:48.3501:48:48.35+01:10:5810:525,5
Znaleziono 66 wynik(ów)